Jump to content

TS_UZI

Players
 • Content Сount

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9251
 • Clan

  [YOGA]

About TS_UZI

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [YOGA]

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. TS_UZI

  Legendarne moduły.

  Nie mam Z52 i nie wiem czy moduł jest taki sam. Na shimie jest wolniejszy obrót wyrzutni za szybkość przeładowania. Na krótkich torpedach nieakceptowalne niestety.
 2. TS_UZI

  Legendarne moduły.

  Ok ale ja gram na skróconych ósemkach i -80% do obrotu to koniec gry przy spotkaniu z niszczycielem.
 3. TS_UZI

  Legendarne moduły.

  Właśnie przetestowałem ten moduł na shimie. Nie wiem co autor miał na myśli dając -80% do obrotu wyrzutni torpedowych ale to jakiś żart jest. Z tym modułem to jak w yamato trzeba skręcać całym okrętem aby w coś wycelować.
 4. Uderzające podobieństwo do nicku.
 5. TS_UZI

  0.6.14 – Błędy, errory i bugi

  Witam W czacie klanu obok nicków graczy aktualnie zalogowanych pojawiają się dwa skrzyżowane miecze informujące że dana osoba jest aktualnie w bitwie. Błąd polega na tym że nie zawsze to działa czasem nie ma tego symbolu. Co więcej zdarza się że tylko część z nas nie widzi ikony bitwy przy jakimś nicku gdy reszta ma prawidłowe wskazanie. Przeszkadza przy formowaniu dywizjonów.
 6. Też tak mam a myślałem że to jakieś zmiany były. Tzn. mam inne wyprzedzenie niż na starym monitoże bo rozdzielczościami się nie bawię. Dodatkowo zauważyłem że jak się chwilę odczeka przed strzałem (2-3sec) to w tedy wzrasta celność. Chodzi o to że fiksuję działa na celu (celowni na okręcie zazwyczaj x) potem ustawiam wyprzedzenie i wysokość i czekam tą chwilę. Zupełnie jakby istniało takie coś jak w wocie np.. Wiecie zmniejszający się okręg skupienia tyle że go nie widać. Ma to znaczenie głównie na bbeczkach bo tam mamy czas.
 7. TS_UZI

  Amagi

  Jakiś czas temu w smarka to z 8km bodajże weszło mi z salwy ponad 30k dmg i to bez cytadel. Zaskoczył mnie to i to bardzo. Z cytkami taki Bismark zszedł by na salwę.
 8. TS_UZI

  Kamikaze R - niszczyciel premium V tieru

  Taki mały okręcik a cieszy.
 9. TS_UZI

  Team Killer za 1023HP

  Status TeamKillera dostaje się po birwie dopiero. W czasie bitwy widać tylko ujemne zatopienia do aktualnego stanu posiadania. Możliwa jest sytuacja (sam tak miałem) że gdy zatoniemy przed końcem bitwy i zaraz wrócimy do portu rozpocząć nową to ją też rozegramu bez różu. Ja raz zauważulem karę dopiero po takiej drugiej bitwie czytając info że jeszcze 4 bitwy muszę bez incydentów rozegrać. Po sprawdzeniu okazało się że wcześniej ubiłem swojego i w ferworze walki nawet tego nie zauwarzyłem. Wiecie wymiana torped i salw przez ddki na krótkim dystansie (na 2tr więc było szybko ciasno i blisko) i jakoś tak umknął mi jakiś sojuszniczy krążek.
 10. TS_UZI

  Wersja 0.6.4 - raportujcie błędy

  Znalazłem jeszcze coś dziwnego. Po przyklejeniu się do wyspy lewą stroną dziobu nie mogłem się od niej oderwać. Cała wstecz i okręt zaczynał się cofać ale przy ok -3kts prędkość się zerowała i nie dało się nic już zrobić więcej. Potem do przody i znowu do tyłu i dalej to samo kilka razy próbowałem. Dopiero jak dostałem torpedy w prawą burtę wszystko zaczęło działać normalnie. Dobrze że to był Yamato i dał radę przetrwać 3 torpedy.
 11. TS_UZI

  Wersja 0.6.4 - raportujcie błędy

  A celownik miałeś ustawiony dokładnie na linii literki capa bo jeśli był zbyt daleko na boki to komenda nie zadziała?
 12. TS_UZI

  Wersja 0.6.4 - raportujcie błędy

  Zauważyłem problem z dymem. Płynąłem pancernikiem i zamierzałem strzelić w krążownik oddalony o jakieś 16km. Nagle ten krążownik po prostu znikł a nie było tam żadnej wyspy a dodatkowo następny krążownik płynący za tamtym oddalony o 18 km był widoczny. Myślę sobie trudno i celuję w tego drugiego i dopiero w tedy w trybie lornetki zobaczyłem obłoczek dymu. Dla testu po przeskakiwałem między trybami i dym w normalnym widoku był niewidoczny. Zakres rysowania obiektów mam na daleko i jak dotąd zawsze to w trybie lornetki dym przestawał być widoczny a nie na odwrót.
 13. TS_UZI

  mały problem

  Zapomniałeś wyszczególnić braku aktualnych sterowników grafiki. No chyba że to ma się mieścić w pkt. 3.
 14. TS_UZI

  Dyskusja - jak naprawić lotniskowce ?

  Też mnie to drażni zwłaszcza że są szybsze od tego co mam na Hiryu. Zresztą po zwiększeniu szybkości bombowców i torpedowców po z rzucie ładunku też zrobiło się ciekawie. Teraz prawie niemożliwe jest aby myśliwce je dogoniły zwłaszcza jeśli są one poziom wyższe od myśliwców.
 15. TS_UZI

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Jaki jest czas potrzebny na wystrzelenie torped? Zdarza się że jeśli okręt zostanie zniszczony zaraz po wystrzeleniu torped to nie wszystkie a czasem żadna z torped nie znajdzie się w wodzie. Dzieje się tak od którejś aktualizacji z końca ubiegłego roku. Tyle że przed chwilą wystrzeliłem z jednej wyrzutni potem z drugiej (słychać było dźwięki wystrzałów) i dopiero w tedy zarobiłem pestkę z Fiji. Żadna z 8 torped nie pojawiła się w wodzie.
×