Jump to content

Hanurabi

Players
 • Content Сount

  348
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16065
 • Clan

  [ARES-]

About Hanurabi

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Hanurabi

  Kontenery świąteczne

  8 ogromnych - Huanghe +kapitan, 2000 dublonów, 25000 węgla i kamuflaże
 2. Hanurabi

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  7 dyrektywa.... 350000 FXP per kategoria.....W tydzień.... Nie wiem jak to nawet skomentować.
 3. Dla graczy interesujących się sprawami wojennomorskimi to naprawdę istotne. Gryf w tym wydaniu to jakby... Yamato z 8 działami. Pewien symbol, ważny dla PMW, skoro zaistniał to niech będzie dane cieszyć się nim w pełnej krasie. Niech go zbalansują parametrami, ale, na Odyna, niech zostanie Gryfem, a nie karykaturą Gryfa. Nie wiem, może jakaś petycja społeczności, może list otwarty do WG.
 4. Lichtenstein i Luxemburg !!!!
 5. Hiszpanie, Holendrzy, Grecy, Serbowie ( po Jugosławii) a i nawet Rumuni. Wszystkie te kraje mogły mieć swojego reprezentanta w drzewku. A tak mamy komedię....
 6. Hanurabi

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ha, widzisz. Pojawiło się. JAk to pisałem to nie tylko z klienta była lipa,a le na stronie sklepu tez cisza.
 7. Hanurabi

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Hmmm, przez chwilę w Sklepie były kontenery Czarny Piątek za kasę.... Było i ni ma.. Czyżby za korzystna oferta i zdjęli ( np. 74 zł za 5 premium kontenerów BF)
 8. Hanurabi

  Na randomach nie da się grać....

  Komplikujecie. Analizy jakby co najmniej projekty architektoniczne kazali Wam czytać. A sprawa jest prosta. MM ładuje dane na start bitwy. Naprawdę wystarczy 10-20 sekund na spojrzenie kto jest dobry, kto leszcz. Jak to wiesz to już wystarczy by wiedzieć co robić widząc danego gościa. Pierzemy gdy słaby, wskazujemy Focus gdy koks lub szukamy dla siebie przewagi. Proste. Wolę wiedzieć kto potencjalnie jest groźny a z kim mogę wejść w walkę relatywnie spokojnie. Widzisz, że unicum wchodzi na capa i co robisz? Walisz na zwarcie czy szukasz dogodnej pozycji? Jak TO wiesz to jest przewaga. Nie dasz się za free obić, dasz info drużynie by pomogli lub dali Focus.
 9. Hanurabi

  Na randomach nie da się grać....

  Oczywiście. Potrzebujesz, korzystasz. Nie potrzebujesz, grasz bez. IMHO dzięki niemu zwiększam szansę drużyny poprzez rozpoznanie. Przecież to immanentny element taktyki wojennej. Zwiad, poznanie sił i potencjału przeciwnika. Pozwala na odpowiednie przygotowanie do walki.
 10. Hanurabi

  Na randomach nie da się grać....

  Znaczy, że nie doceniasz informacji płynących z analizy MM. @PanNickt dobrze to wytłumaczył. Wiadomo kogo klepać bez stresu, kogo unikać sam na sam, na kogo kierować focus drużyny itd. Dla mnie must have.
 11. Hanurabi

  Superkontenery - 4. rocznica

  Na bezrybiu i rak ryba :) 1. 50000 FXP 2. 15000 węgla 3. 25 Flag Viwerna 4. 50 Flag La Pheile Phadrag 5. 100 Flag India Yankee 6. 50 Flag Halloween 7. 30 dni Premium 8. 100 Flag November Foxtrot 9. 50 Flag Halloween 10. 50000 FXP 11. 50 Flag La Pheile Phadrag 12. 50 Flag Halloween 13. 100 Flag Julliet Charlie 14. 15000 węgla 15. 7 dni Premium 16. 25 Flag Skylla 17. 100 Flag India X-Ray 18. 1000 Dublonów
 12. Hanurabi

  Na randomach nie da się grać....

  Raz po raz to samo.... Co koledzy mają do powiedzenia? Statystyka? Ch.... nie statystyka. Czwarty dzień takiego zjazdu.
 13. Hanurabi

  Na randomach nie da się grać....

  Oooo, widzę i kolega także z "wajchą w dół". Od dwóch dni grinduję Liona. Mocno przeciętna łajba, ale MM jakie dostaję od startu oznacza porażki.Zanim bitwa się dobrze rozpocznie, już się kończy. XP nie zrobisz, DMG też. Jak żyć Panie, jak żyć...
 14. Hanurabi

  14 SEZON - Rankedy

  Nie ogarniesz, nie próbuj... Widzę na liście cosezonowych bywalców TOP Battles :) Kolega Bronek1955 powinien juz mieć honorową "jedynkę". Co sezon ilosci bliskie 1000. Pragnę zwrócić uwagę , iż rozegrał na randomach 35k bitew....I to bez żadnej refleksji czemu przegrywa ich 7 na 10.
 15. Pewnie poczeka do splitu japońskich krążowników. Szkoda, mielibyśmy w wows pełną linię japońskich CA
×