Jump to content

Hanurabi

Players
 • Content Сount

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11140
 • Clan

  [ARES-]

About Hanurabi

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Hanurabi

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Hmmm, wyskoczył a kontenera Black Friday Asashio B, ale bez czarnego camo. O co chodzi?
 2. Obrazek jest z Wikipedii. Ostatnie na co bym zwrócił uwagę to swastyka... Bądźmy racjonalni.
 3. Niemcy mieli projekt "O", 36000 t, 6x380.
 4. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Tylko Kamikaze....
 5. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Matematycznie nawet WR poniżej 50 % umożliwia wbicie jedynki....
 6. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Mylisz się. Bax ma specjalne kamo, przyznane za wieloletnie zasługi w karaniu członków własnej drużyny....
 7. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Zapytam przewrotnie - a robisz to w kolejności jaką podał Bax i to z zdecydowanym naciskiem na pkt 1? Niestety w takiej mecie najważniejszy jest spot, przeżycie i.... wskazywanie celów. Zauważyłem,że team zdecydowanie lepiej sobie radzi, gdy ma coś w rodzaju dowódcy , który wskazuje cele do fokusa i podpowiada działania na chat. Spotując ma się czas na analizę sytuacji. Cap tylko w stuprocentowej pewności, ze nie zdechnę na 3 salwy. Spróbuj tak, nic to nie kosztuje. Odpuściłem ambicje ofensywnej deski na rzecz pracy u podstaw :) Owszem EXP poleciał, dmg polecial, ale czuć, ze ma się wpływ na bitwę większy niż klepiac damydż.
 8. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Moim zdaniem przy uwaznej grze lepiej wychodzi dla drużyny granie na fletcherowych dziesiątkach. Reload 30 sekund szybszy robi różnicę. Sytuacja zmienia się tak szybko, że często masz okazję na dowalenie komuś z torped. Zacząłem ranki na szesnastkach, ale zmiana na dziesiątki dała więcej swobody w ataku. A uważać na radar i tak trzeba więc jeden czort ?
 9. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Widzisz, Twoje spostrzeżenia są trafne, ale dlatego, bo patrzysz z punktu widzenia kogoś kto dobrze wie jak Yue grać i rozegrał na nim setki bitew na poziomie . A na obecnych rankedach takich graczy póki co na palcach jednej ręki widziałem. Dlatego zaznaczyłem w obydwu przypadkach logikę mojego postępowania - jeśli sytuacja sprzyja lub gość nie ma krycia dupy. Zasadniczo pchanie się na zwarcie z Yue w innej sytuacji, to jak wskazalem dość nieciekawe doświadczenie ?
 10. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  O ile Gearing nie ma legendarnego ulepszenia, które daje mu spot 5,6 ?. No i rzeczone już torpedy. Dlatego, jeśli już muszę idę z takim na zwarcie. Pierwszy go widzę, puszczam rybki i na niego. Większość lekko panikuje, bo musi myśleć także o wymanewrowaniu rybek. To, że ma radar nic w tej sytuacji nie zmienia. Co innego, gdy taki Yue nie jest sam. Wtedy sytuacja robi się nieciekawa, bo to bydle radarem trzyma mnie na widelcu i dla innych. Zatem zależy jak leży.
 11. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  I to jest sedno sprawy. W tych warunkach rola DD ogranicza się do spotowania z nieustannym liczeniem cooldown radarów. Capowanie cholernie ryzykowne praktycznie przez 3/4 bitwy. Pozostaje torpedowanie na granicy zasiegu radarów lub głębokie flankowanie . Przestaje to dawać satysfakcję z gry. Mino jeszcze jako tako idzie skątować i ujść bardzo mocno poobijanym przed zatopieniem, ale juz Worek... Jego HE robią miazgę w 15 sekund. Brrrrr, na samo wspomnienie takich spotkań robi mi się gorzej :)
 12. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Amen. Gram tylko Gearingiem. Idzie , odpukać , dobrze, ale jeden fałszywy ruch przy capie i koniec. A przynajmniej pół HP znika. Ciężkie jest teraz życie DDeka
 13. Hanurabi

  "Rankingowy sprint"

  Na razie przyjemnie, 10 rank z 15 w 16 bitwach..... Czas na wajchę w dół :)
 14. Hanurabi

  Legendarne moduły.

  Nie przekonuje mnie moduł na Gearinga. Rozegrałem z nim około 30 bitew. Strata na przeładowaniu torped i DPS jest niestety odczuwalna. Szczególnie w bezpośrednim pojedynku z innym DD. Poza tym przy obecnej mecie radarowej dobrze jest mieć szybciej przeładowywane torpedy. Osobiscie mimo zysku na spocie czuję , że z tym modułem trudniej walczy się o capy.
×