Jump to content

OscarVonReuental

Players
 • Content Сount

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13658
 • Clan

  [IDDQD]

1 Follower

About OscarVonReuental

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. OscarVonReuental

  Noob protekce ???

  Viz třeba včera jak jsme hráli s Comem. Kraken v Gneisce, kdy střílel na 14+ km a prostě to vždycky rozsekal. Může to být samozřejmě v dané bitvě i RNG, které mu přálo. Je ale fakt, že u Gneisky ty nehorázné šupy pozoruju v poslední době strašně často.
 2. OscarVonReuental

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Normanské ostrovy v "kanálu" ne?
 3. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Prosím, bude možné příště nastavit i širší možnost výměny nových měn mezi sebou? Jde mi o to, že mám teď přes 250 korun a měnit to po 5ti za floriny je opravdu na dlouho. Klidně třeba 50 jedné měny za druhou atd.? Snad by to nebyl velký problém a ze mě by se aspoň nemusel stát Mr. Neverendingclick. Děkuji.
 4. OscarVonReuental

  KING OF THE SEA 8

  I believe in Bl4ck power!
 5. Jsem zvědavý jak to půjde. Vzhledem k dřívějšímu stavu očekávám oslŇující nástup s plnou parádou, následovaný pádem na držku s označení "error 405 what the hell should we do now?!" Na druhou stranu ale veřejně přiznám, že se těším na nějakou tučnou odměnu za účast v době crashe.
 6. OscarVonReuental

  Aktualizace 0.8.1.1

  Už jsem to psal, ale jelikož jsi to očividně nečetl, tak to zopáknu. V herním průmyslu, tedy u konkurence WG, který řeší podobný typ her, např. Bioware, EA atd. nenajdeš překlady do češtiny! Tady něco málo dělají, a kdo pracoval s překlady, tak moc dobře ví, jak to sakra dlouho trvá. Bioware a EA by tvůj příspěvek smázli a vysmáli se ti.
 7. OscarVonReuental

  Aktualizace 0.8.1.1

  Ve většině her budeš platit kačkama, ale veř mi, budou ti na nějaké překlady házet bobek. Komunikačním jazykem v herním světě napříč žánry je angličtina a basta. Lidi, už se s tím smiřte.
 8. OscarVonReuental

  Otázky a odpovědi

  Aha, této informace jsem si nevšim. Díkec.
 9. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Počkej, věnovat se problému znamená ho reálně řešit a vyřešit ho, ne jen vydat prohlášení typu: "Víme o tom"!! Pokud by to nebyla věc několik let stará, budiž, pochopím, že mají nějaký plán vývoje, kam jim tato úprava svým konceptem nemusí v daný moment zapadnout. Proto bych očekával jasné vyjádření kdy a jak se to bude řešit. Někam to přece zapadnout koncepčně musí, popřípadě se může udělat jeden pacth vyloženě na MM. Zvláště když přihlédneme k dalším rozsáhlým a specializovaným patchům, úpravám, přidávání linií lodí do hry atd. MadmanMaker je konzistetní osinou v zadnici hráčů. A všichni odpovědní lidé, kolem téhle přehřáté kobzole už trajdají sakra dlouho.
 10. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Chápu. Musím ale říct, že implementace by asi nebyla složitější než komplet rework letadlovek, co WG nedávno s takovou parádou vypustil. Řešit letadlovky byl čas, tohle se neřešilo, ačkoliv to byl mnohem dříve známý problém. Promiň, ale takovýto postup já prostě nepochopím. Jo a prosím odpovíš mi na ten dotázek ohledně nových měn? Korunky, floriny? Díkec
 11. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  To, co teď napíšu není nic proti Tobě chlape, ale sakra, počkat na bitvu 1 minutu, nemůže být sebemenší problém pro nikoho. Vždyť bitvy trvají v rozmezí 10 - 15 minut v 90% případů. Jedna minuta sem nebo tam, je naprosto irelevantní. Zvláště pokud budou mít hráči jistotu, že v rámci rozumnějšího MM jim bude umožněno si opravdu hru užít. Jediný problém by zůstal v samotných hráčích. V nynější podobě je to prostě MadmanMaker ne MatchMaker. A pokud si to nemyslíš, tak ať hoši od Vás udělají nějaký ticket s hlasováním a uvidíme, jak se k tomu postaví komunita. WG jí přece tak rádo naslouchá . Co se týče MM +-1. To je otázka, kterou ve WG ignorujete minimálně 2 roky. Já mám na to svůj názor, jsem pro a říkám to už dlouho. Někteří budou určitě proti - 100 lidí, 100 názorů. Připadá mi, že WG funguje jako naše slavná Poslanecká sněmovna (200 potencionálních pracovníků černouhelných dolů ) Do hry se přidávají stále nové věci, jež jsou buď kolosální nedodělky, nebo které ve výsledku něco, co dřívě jelo, rozhasí. Viz poslední patche. Jedno zakopnutí vpřed, dva kroky vzad! . A k poslední větě. Já nevím, ale divize ve kterých hraju já jsou, odhadnu v 6 z 10 případů potrestány, ve 2 případech jsou ve stejném tieru a v 2 jako top tier. Toto je můj poznatek od doby, co hraju divize více, což se stalo po mém příchodu do prvního klanu. Přijde ti to jako vyrovnaná šance?
 12. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Žabáčku, měl bych ještě jeden dotaz. (Jsem se ale rozkecal co?) Ty "koruny", co se dostavají za plnění misí, se budou dát využít jen na získání těch UK letadlovek? Nějak tam totiž nevidím jinou možnost, jak je uvalit. U florinů ta možnost je. Jelikož nemám zájem hrát letadlovky, tak floriny uvalím za vlajky, kamo nebo cokoliv jiného. Co mám ale dělat s těma korunama?!
 13. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Já dokážu rozbít kohokoliv a s čímkoliv . Ale teď i já promluvím vážně. To, že jsou osmy v desinách bych pochopil ráno a pozdě večer. Ale při mnou zmíněných počtech hráčů na serveru (20 - 30 k) je to prostě blbost na Ňtou. Raději by bylo záhodno lépe nastavit zařazování do bitev, co se času ve frontě týče. Já si raději počkám na bitvu minutu, minutu třicet, s tím, že budu mít šanci něco udělat pro výhru a nebudu jen plovoucí nadýchanej a chutňoučkej větrník, do kterého si hned každý rád hryzne. I přes ty osmy se přece lidi musí dostat výše na deviny a desiny. Co se divizí týče, tak tahle hra má být týmová ne? Proto je tu možnost mít divize po třech. Proč teda trestáte hráče tímto stavem? Nechcete, aby se hrály divize na šestkách a osmičkách? Řekněte to rovnou.
 14. OscarVonReuental

  ◄ VLHKÁ ZÁTOKA ► Pilotný TURNAJ pre CZ/SK komunitu

  A kdo vlastně vyhrál? Bude nějaké vyhlášení vítězů před rozvinutou státní vlajkou či podobně?
 15. OscarVonReuental

  Otázky pro WG

  Chtěl bych se zeptat, jak bylo pošpeleno přesně MM pro tier 6 a 8? Pač zvláště u 8smiček se mi zdá, že je to horší než před pro mě nikde neznatelnou úpravou. Není přece možné, aby při 26 k lidech na serveru nás to za cca 6 sec. hodilo hned do bitvy, kde jsem jediné 8čky, proti 10sinám. Tady je něco špatně. Bohužel se to ale opakuje denodenně. Není to ojedinělý případ. To bych držel zobák. Zde prosím věnovat pozornost údaji s počtem lidí na serveru.
×