Jump to content

PanMorze

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9692
 • Clan

  [L-S-D]

About PanMorze

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [L-S-D]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. PanMorze

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czyżby były różne wersje kamuflażu cień ?
 2. PanMorze

  Problemy z serwerem - złodziejstwo by WG

  Mnie bardziej chodzi żeby takie rzeczy były rozwiązane systemowo a nie poprzez suport, bo jak cały serwer EU zacznie im z tego powodu pisać to następny padnie serwer suportu :)
 3. Trochę nudno więc postanowiłem założyć kolejny płacz-temat. Sytuacja sprzed chwili, postanowiłem dla zabawy popływać sobie Imperatorem Mikołajem, mapa wczytana, bitwa rozpoczęta, płynę sobie powoli (na tym okręcie inaczej się nie da) i sru wywala mnie do ekranu logowania. Loguję się ponownie z powrotem do bitwy, rozpędzam okręt do zawrotnej prędkości 20w i znowu wywala mnie do ekranu logowania, po kolejnym zalogowaniu (które trochę trwało) ląduje w porcie. Bitwa trwająca około 2 minuty zakończona jest remisem z powodu problemów z serwerem ale pazerne WG i tak pobiera kasę za udział w bitwie + za konsuable, ogólnie strata mała ale irytująca, ale wyobraźmy sobie sytuację gdy grindujemy jakiś wysoko tierowy okręt lub przeszkalamy na takim kapitana więc okręt jest obwieszony flagami jak choinka ozdobami, WG kończy bitwę remisem zaraz po jej rozpoczęciu z powodu problemów z serwerem i kasuje nas z dużej ilości srebra za udział + zabiera cenne flagi sygnałowe i kamo. Po czymś takim nie czujemy się tylko zirytowani ale mamy ostry cenzura i odechciewa się nam grania na jakiś czas. Czy dla jaśnie szanownego WG tak trudne jest zrobienie żeby w przypadku bitwy zakończonej remisem z powodu problemu z serwerami nie kasowało nas za udział + wszelki zużyty sprzęt (tak jakby bitwa się nie odbyła czyli nic nie tracimy, nic nie zyskujemy), czy może działa w myśl zasady - czy się stoi czy się leży kasa zawsze się należy.
 4. PanMorze

  Team Killer za 1023HP

  Ja akurat status Team Killera i "kolorek" otrzymałem prawie natychmiast po feralnym trafieniu Bismarcka będąc żywy w bitwie (a do jej końca było jeszcze dobre kilka minut), więc to automat decyduje czy status Team Killera otrzymamy w bitwie czy po jej zakończeniu.
 5. PanMorze

  Team Killer za 1023HP

  Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem bo nigdzie w tym temacie nie napisałem że narzekam na graczy który nie patrzą jak strzelają, narzekałem tylko na graczy którzy pływają non stop na lornetce lub wpływają pod lufy. Sojuszniczego Bismarcka ostrzelałem (nawet nie pełną salwą) grając Edynburgiem i stojąc nim w dymie. Po prostu nie przewidziałem że płynący Bismarckiem gracz zamiast wyhamować i schować się w moim dymie widząc przeważające siły przeciwnika, przepłynie przez niego na pełnej k****e. Pozdrawiam.
 6. PanMorze

  Team Killer za 1023HP

  Czyli aby otrzymać status Team Killera nie trzeba wcale kogoś z własnej drużyny zatopić lub porządnie uszkodzić, tylko załapać w odpowiedni przedział procentowy. To ja proponuję aby WG w końcu zrobiło porządek z friendly fire eliminując z niego podpalenia i zalania (wiem, niepoprawny optymista ze mnie :)), bo przy tej ilości graczy pływających non stop na lornetce lub z uporem maniaka wpływających pod lufy (bo każdy chce postać sobie w dymie), przydzielanie statusu Team Killer zaczyna przypominać losowanie lotto. W tej bitwie co ja otrzymałem Team Killera sojuszniczy niszczyciel zatopił kogoś z naszego teamu (w tabelce miał -1 zatopień) i nie dostał różu. Pozdrawiam
 7. Witam wszystkich Przed chwilą otrzymałem status Team Killera na 7 bitew za zadanie aż 1023HP obrażeń sojuszniczemu Bismarckowi który akurat wpłyną przede mnie jak strzelałem. Bismarcka nie zatopiłem, nic mu nie uszkodziłem, nie strzelałem do niego specjalnie, miał wtedy prawie 2/3 HP. Nie zakładam tego tematu żeby się wypłakać, ale po to aby podyskutować nad automatycznym systemem nakładania kar którego działanie pozostawia wiele do życzenia (mówiąc oględnie). Ticket do supportu oczywiście wysłany ale nie spodziewam się zbyt wiele bo zgodnie ze swoją polityką WG nie odpowiada za działanie swoich automatów (jakoś tak było napisane w tickecie do supportu)
 8. PanMorze

  Samotny kapitan szuka klanu

  W końcu nadszedł czas aby się ustatkować, szukam więc klanu który mnie zechcę pomimo moich wad: - w zasadzie nie pływam po spożyciu (słyszałem że jakiś skurcz łapie i się szybko tonie) - jestem bardzo odporny na naukę (trzeba mówić głośno i dużymi literami oraz często powtarzać) - gram bardzo agresywnie i często załącza mi się tryb berserkera - brak instynktu stadnego (tak jak pan Zagłoba - nie lubię tłoku) - oraz wielu innych z których nie zdaję sobie sprawy Gram bardzo nieregularnie (zdarza się że mam nawet dwutygodniowe przerwy), lubię dla odprężenia wozić się z zimnym łokciem na tierach II - IV, pływam w zasadzie na wszystkim (poza lotniskowcami na których gra po tych wszystkich nerfach, rebalansach, zmianach mechaniki itp. stała się jak dla mnie zbyt wymagająca i dająca w zamian za mało przyjemności). Czego oczekuję od klanu: - pomocy w wyeliminowaniu moich wad (lub chociaż ich tolerowanie) - wspólnego pływania for fun (nie o złote kalesony czy uścisk dłoni prezesa)
 9. PanMorze

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Scharnhorst zaliczony, chociaż był to raczej gangbang. Wydaje się być bardziej odporny niż Colorado czy Nagato (przynajmniej na ostrzał z Derpitza). Jeśli się nagrała powtórka to ją wrzucę. Bitwa niestety przegrana
 10. PanMorze

  Dowcipy RNG

  Faktycznie tamta Furutaka była bardziej pancerna od spotkanej przeze mnie Kumy. Ogólnie człowiek czasem ma wrażenie że w porcie została na okręt załadowana jakaś wadliwa partia amunicji (albo strzelamy amunicją ćwiczebną)
 11. PanMorze

  Dowcipy RNG

  Sytuacja z dzisiaj, płynę sobie spokojnie Budyniem a tu nagle wyskakuje na mnie Kuma. Dwie salwy z AP w bok i już wiem że to Ta KUMA oblubienica boga RNG, postrach graczy WOWSa, koszmar śniący się po nocach. Nikogo w pobliżu więc pomyślałem że zobaczę ile potrzeba będzie trafień żeby ją zatopić (o ile się uda). Przełączyłem amunicję na HE i zaczynam strzelać, wynik poniżej Oczywiście w tym czasie musiałem unikać jej torped.
 12. PanMorze

  Nasze osiągnięcia

  Postanowiłem wyprowadzić na spacer Imperatora Nikołaja (biedaczek ma alergię na pylące torpedami CV i strasznie boi się ninja więc ostatnio rzadko wychodzi) Powtórka http://wowreplays.com/Replay/5218-PanMorze-Imperator-Nikolai-I-New-Dawn
 13. PanMorze

  WG i MM

  WG powinno wprowadzić jakieś wąskie widełki przy plutonach (max różnica 2 tierów) bo kwiatki jak poniżej przestają się robić śmieszne.
×