Jump to content

Evil_SeeQu

Community Contributor
 • Content Сount

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11154
 • Clan

  [AAO]

About Evil_SeeQu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Evil_SeeQu

  Doświadczony gracz szuka klanu

  Ja osobiście polecam tego zawodnika ! Dostępność na klanówkach godna podziwu, bardzo spokojny i ogarnięty gracz, Jak ktoś szuka operatora dedosa to się nie zawiedzie ;)
 2. Evil_SeeQu

  [ANON] Rekrutacja czy coś tam.

  Siema ! Krótko o klanie : Nowy twór bazujący na głównym składzie Aresów, w pierwszym sezonie klanówek wbiliśmy huragan i na równi walczyliśmy z najlepszymi. Wymagamy : - 1750 PR + na T10. - Przynajmniej 8-10 dyszek. - Dostępność przynajmniej na 3 sesjach klanówek / tydzień + obecność na treningach w przerwach między sezonami. - 18 lat +, discord z działającym mikro a nie gównem za 5zł z biedrony. Na obecną chwilę szukamy ~3-4 graczy w tym jednego kozackiego kapitana pancka. Kontakt na discordzie : https://discord.gg/p4Fv42t (Łapać Evil_SeeQu)
 3. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  Ahoj ! Jak zapewne większość już wie wróciłem do stałego streamowania oraz programu CC. W związku z obecną sytuacją w Polsce chce Was wszystkich zaprosić na swojego streama w niedzielę (15.03) od godziny 13:00 do 19:00 Link do kanału : twitch.tv/evilseequ Będzie to stream pod banderą akcji organizowanej przez firmę KRUX o kryptonimie #ZostanWDomu W czasie streamu będę miał do rozdania sprzęt w.w firmy taki jak klawiatury mechaniczne, myszki gamingowe czy uchwyty na kabel do gryzoni a także kontenery i kamo CCkowe ! Agenda streamu : - Chat z widzami - Omówienie ostatnich zmian w mechanice IFHE oraz pancerzu - Dywizjony z widzami - Fun bitwy na treningówce (proszę przygotować deski 4 tieru pod torpedy) - Unicum gameplay 10 tierem w dywizjonie z klanowiczami. Do zobaczenia w niedzielę ! EvilSeeQu
 4. Evil_SeeQu

  Świąteczne losowanie okrętów premium !

  W dniu dzsiejszym mam mały problem z kablami od neta więc domena troche świruje i część osób nie może się dołączyć, problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku godzin.
 5. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  Informacja dodatkowa : na streamie pojawi się WG_Lumberjack aka Drwal więc będzie mu można zadać jakieś pytania ;)
 6. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  6 Grudnia godzina 14:00 zapraszam wszystkich na MIKOŁAJKOWEGO stream na moim kanale, będzie do wygrania kilka ciekawych rzeczy ;)
 7. Evil_SeeQu

  hultaji / lobuzjeden

  Finał : Łobuz vs GRAY (3:1) 3 miejsce : GLORY vs TF16 (2:3)
 8. Organizuję świąteczny giweaway, potrwa on do 24 grudnia godz 12:00. Co można zdobyć ?: Główna nagroda : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 190 zł, np Massachusetts) Drugie miejsce : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 90 zł, np Sims) Trzecie miejsce : Konto premium - 30 dni Jak przystąpić do losowania : Wystarczy wejść na stronę : http://wows-raffle.pl (na swoim serwerze nie mam poświadczenia https więc niektóre antywirusy mogą stwierdzić, że strona jest "niebezpieczna") Kliknąć w zielone kwadraciki (+2/+3) i zrobić następujące czynności : - Za follow mojego kanału na twich.tv dostajemy 3 bilety - Za follow mojego kanału na YT dostajemy 2 bilety - Za wejście na mojego discorda dostajemy 2 bilety I tyle :) Zwycięzców ogłoszę na streamie po świętach. W razie pytań zapraszam na swojego discorda : https://discord.gg/PCwqcpW
 9. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  Organizuję świąteczny giweaway, potrwa on do 24 grudnia godz 12:00. Co można zdobyć ?: Główna nagroda : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 190 zł, np Massachusetts) Drugie miejsce : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 90 zł, np Sims) Trzecie miejsce : Konto premium - 30 dni Jak przystąpić do losowania : Wystarczy wejść na stronę : http://wows-raffle.pl (na swoim serwerze nie mam poświadczenia https więc niektóre antywirusy mogą stwierdzić, że strona jest "niebezpieczna") Kliknąć w zielone kwadraciki (+2/+3) i zrobić następujące czynności : - Za follow mojego kanału na twich.tv dostajemy 3 bilety - Za follow mojego kanału na YT dostajemy 2 bilety - Za wejście na mojego discorda dostajemy 2 bilety I tyle :) Zwycięzców ogłoszę na streamie po świętach. W razie pytań zapraszam na swojego discorda : https://discord.gg/PCwqcpW
 10. Witam, Od pewnego czasu tworzę kontent dotyczący Wowsa - głównie gameplay w dywizjonach / rankedy i takie tam a ostatnio w bonusie pojawiają się streamy z turnieju Korona Bałtyku. W planach stream z kolejnych turniejów naszej społeczności. Grafik streamów kompletnie randomowy w zależności od grafiku w pracy. Szukać mnie pod tym linikiem : https://www.twitch.tv/evilseequ/ W planach kanał na youtubie z powtórkami najlepszych bitew !
 11. Evil_SeeQu

  Where are the Christmas convoy missions?

  Hey WG, Update for you - not a single € more.
 12. Yeah, you will pay for that?
 13. Evil_SeeQu

  Essex

  Może przeczytaj sobie opis tego perka bo widzę, że zgubiłeś się 3 miesiące temu ;D
 14. Evil_SeeQu

  Essex

  a po grzyba Ci perk z 3 poziomu na bonus do ataku dla fighterów w momencie kiedy walczysz z wyższym tierem ?
 15. Evil_SeeQu

  Essex

  Te 5 knotów jest kluczowe > dzięki temu na ijn możesz wlepić 3 torpy z 4 a nie 2/4 tak jak teraz to było. Co do samego essexa i midwaya póki co nadają się na złom.
×