Jump to content

Evil_SeeQu

Community Contributor
 • Content Сount

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6444
 • Clan

  [LOBUZ]

About Evil_SeeQu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

198 profile views
 1. Evil_SeeQu

  Świąteczne losowanie okrętów premium !

  W dniu dzsiejszym mam mały problem z kablami od neta więc domena troche świruje i część osób nie może się dołączyć, problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku godzin.
 2. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  Informacja dodatkowa : na streamie pojawi się WG_Lumberjack aka Drwal więc będzie mu można zadać jakieś pytania ;)
 3. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  6 Grudnia godzina 14:00 zapraszam wszystkich na MIKOŁAJKOWEGO stream na moim kanale, będzie do wygrania kilka ciekawych rzeczy ;)
 4. Evil_SeeQu

  hultaji / lobuzjeden

  Finał : Łobuz vs GRAY (3:1) 3 miejsce : GLORY vs TF16 (2:3)
 5. Organizuję świąteczny giweaway, potrwa on do 24 grudnia godz 12:00. Co można zdobyć ?: Główna nagroda : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 190 zł, np Massachusetts) Drugie miejsce : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 90 zł, np Sims) Trzecie miejsce : Konto premium - 30 dni Jak przystąpić do losowania : Wystarczy wejść na stronę : http://wows-raffle.pl (na swoim serwerze nie mam poświadczenia https więc niektóre antywirusy mogą stwierdzić, że strona jest "niebezpieczna") Kliknąć w zielone kwadraciki (+2/+3) i zrobić następujące czynności : - Za follow mojego kanału na twich.tv dostajemy 3 bilety - Za follow mojego kanału na YT dostajemy 2 bilety - Za wejście na mojego discorda dostajemy 2 bilety I tyle :) Zwycięzców ogłoszę na streamie po świętach. W razie pytań zapraszam na swojego discorda : https://discord.gg/PCwqcpW
 6. Evil_SeeQu

  EvilSeeQu - Wows na Twichu

  Organizuję świąteczny giweaway, potrwa on do 24 grudnia godz 12:00. Co można zdobyć ?: Główna nagroda : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 190 zł, np Massachusetts) Drugie miejsce : Dowolny okręt ze sklepu premium (do 90 zł, np Sims) Trzecie miejsce : Konto premium - 30 dni Jak przystąpić do losowania : Wystarczy wejść na stronę : http://wows-raffle.pl (na swoim serwerze nie mam poświadczenia https więc niektóre antywirusy mogą stwierdzić, że strona jest "niebezpieczna") Kliknąć w zielone kwadraciki (+2/+3) i zrobić następujące czynności : - Za follow mojego kanału na twich.tv dostajemy 3 bilety - Za follow mojego kanału na YT dostajemy 2 bilety - Za wejście na mojego discorda dostajemy 2 bilety I tyle :) Zwycięzców ogłoszę na streamie po świętach. W razie pytań zapraszam na swojego discorda : https://discord.gg/PCwqcpW
 7. Witam, Od pewnego czasu tworzę kontent dotyczący Wowsa - głównie gameplay w dywizjonach / rankedy i takie tam a ostatnio w bonusie pojawiają się streamy z turnieju Korona Bałtyku. W planach stream z kolejnych turniejów naszej społeczności. Grafik streamów kompletnie randomowy w zależności od grafiku w pracy. Szukać mnie pod tym linikiem : https://www.twitch.tv/evilseequ/ W planach kanał na youtubie z powtórkami najlepszych bitew !
 8. Evil_SeeQu

  Where are the Christmas convoy missions?

  Hey WG, Update for you - not a single € more.
 9. Yeah, you will pay for that?
 10. Evil_SeeQu

  Essex

  Może przeczytaj sobie opis tego perka bo widzę, że zgubiłeś się 3 miesiące temu ;D
 11. Evil_SeeQu

  Essex

  a po grzyba Ci perk z 3 poziomu na bonus do ataku dla fighterów w momencie kiedy walczysz z wyższym tierem ?
 12. Evil_SeeQu

  Essex

  Te 5 knotów jest kluczowe > dzięki temu na ijn możesz wlepić 3 torpy z 4 a nie 2/4 tak jak teraz to było. Co do samego essexa i midwaya póki co nadają się na złom.
 13. Evil_SeeQu

  Yamato

  Moduł na pomocniczą jest fajny tylko z wyglądu - niestety ale póki co celność tych pomocniczych to kpina na 7km+ poniżej już nawet coś trafiają. Moduł na ROF spoko ale wtedy obrót dział trzeba zaplanować z 2-3minutowym wyprzedzeniem bo przez dobre 2min nic nie strzelimy. Moduł na AA - póki co najlepsza opcja ale biorąc pod uwagę jutrzejszy patch i nagły brak "midłejuf" ciężko wybrać. Tak więc wybieramy z AA vs ROF - osobiście skłaniam się do AA - zobaczymy co przyniesie jutrzejszy patch.
 14. Evil_SeeQu

  Okręgi pokazujące zasięg "bąka" z DD

  Forged73, Nie zaprzeczam, że ten mod jest mega op dla tych którzy potrafią go wykorzystać. Ale bądźmy szczerzy skoro wolno go używać i faktycznie on pomaga to dlaczego lepsi gracze mają sobie strzelać w nogę w myśl zasady "dla mnie to zbyt op".
 15. Evil_SeeQu

  Okręgi pokazujące zasięg "bąka" z DD

  Forged73 mylisz się trochę co do terminu "cheat" Czitem jest każda modyfikacja / zmiana gry która łamie regulamin / owu / dyrektywy danej firmy a w tym wypadku tak nie jest. Możemy dyskutować jak strasznie OP jest ten mod w rękach doświadczonego gracza i jak bardzo usless w rękach nooba bo od tego jest forum ale jeżeli developer WG na swoim blogu udostępnia takiego moda po czym staff WG na forum go akceptuje to nie możemy mówić o czitach ! Osobiście trochę się cieszę, że taki mod wyszedł bo może w jakiś sposób ograniczy to ostatni wysyp DDków ;)
×