Jump to content

Krycin_invader

Players
 • Content count

  552
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12496
 • Clan

  [LOBUZ]

About Krycin_invader

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 01/30/1982
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,048 profile views
 1. Oficjalny koniec BB/BC

  BB AP vs DD wszystko jest ok,przecież to jest pancernik z ogromnymi pociskami więc takie łupinki jak DD to on 1 pociskiem powinien detonować.Zwiększył bym sigmę na all BB,przecież to nie do pomyślenia że czasem krążki mają czelność grać agresywniej a potem odkręcać przed BB i jeszcze to przeżywać czasem,dałbym też limitowane torpedy na DD np: maks 25- 30 torped na bitwę,ofc remove CV z tej gry , na co to komu lul.Zmniejszyłbym również dmg/per kulka na he na krążkach i DD oraz zmniejszył u nich szansę na pożar o 50 %,co niby się pali na tych BB, stal/farba czy jak? Perk IFHE zostawić tylko dla BB, to jest nie do pomyślenia że takie łupinki jak DD czy tam jakieś krążki mają odwagę pływać blisko BB i nic się nie dzieje, a przecież BB ma tyle secundary.DD powinny iść do portu od jednej pestki BB, przecież to były ogromne pociski z bardzo dużą masą, lub powinny kręcić się do końca bitwy w kółko , toć taki pocisk z BB niszczył przecież ster/maszynownię itp.Mówię to całkiem poważnie, wtedy by balans był jeszcze lepszy i jakieś tam realia nawet zachowane.
 2. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  3 kolejka LOTs - LOBUZ vs KIKI/MBB/DSBB 3:0
 3. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  2 kolejka LOTS : LOBUZ vs USW 2 : 0
 4. 2018 - Year of the CV

  Mogę się mylić ale wydaje mi się że rozbicie x3 jest tylko na DD.
 5. Siema, na forum raczej się nie udzielam bo nie ma po co, ale w tej sprawie napiszę.No więc spotkałem Pana Elbereth w bitwie i wziął tego Martela i nie strzelał do BB tylko polował na DD, tak polował ze pożył podczas tego polowania jakąś 1min, no może 1,5 min.Pozdrawiam.
 6. [LOBUZ] Grande Gringos Niosą Kaganek Oświaty

  League of the sea sezon 3. 1 mecz IRN vs LOBUZ 0 : 3
 7. World of Memes

 8. League of the sea sezon 3

  Kończy się CW, zaczyna się LOTS, kończy się LOTS i zaczyna się KOTS :), a PL społeczność nadal siedzi na dupie i narzeka że nic się nie dzieje, ale pier...ć dużo to tutaj 90 % potrafi i nic więcej.
 9. League of the sea sezon 3

  Zachęcam polskie klany do wzięcia udziału w kolejnym sezonie LOTS, Nagrody może nie są jakieś hiper zajefajne, ale zawsze można pokazać się na scenie międzynarodowej, i nabrać sporo doświadczenia.Gorąco zachęcam. Linki do rejestracji oraz reguł w lidze: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchdVWBhotkNRvKXQo8xRdVk88Fy_YqE0-6jrMjrBj7givJKA/viewform https://docs.google.com/document/d/1zTMlBgIWWtJqRa467uVblWnOSw2rWRzZ0Ae6GU1fiFo/edit#heading=h.wf9fbttvbt8i
 10. WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  W BF i COD wygrywasz pewnie dlatego że grasz/łeś tam na czitach za co w sumie zostałeś podobno zbanowany. Brawo człowieczku. https://www.247fairplay.com/CheatDetector/hoth_two1
 11. FPS drops and stutter - update 7.2

  For me aswell.
 12. [MS-B] Korsarze MS-B

  Łoj jakaś nowa drama się szykuje ? TF16 vs MS-B ?
 13. [ALN] Alliance rekrutacja

  @baart33 Moja koleżanka, ta z mojego avatara mówi ze za Tobą tęskni, także radzę pomyśleć o powrocie z zaświatów, masz na to i przemyślenie całej sprawy około 1,5 miesiąca tak mi zdradziła. :)
 14. Dyskusja o CW wersja WoWs

  Krycin i jego koleżanka z avatara lubią to i podpisują się pod tym wszystkimi ręcoma. :)
 15. Dyskusja o CW wersja WoWs

  Krycin i jego koleżanka z avatara lubią to i podpisują się pod tym wszystkimi ręcoma. :)
×