Krycin_invader

Players
 • Content count

  477
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10165

About Krycin_invader

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 01/30/1982
 • Portal profile Krycin_invader

Profile Information

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Ty jesteś jakiś niekumaty czy tylko udajesz?Ten Phoenix gra na VII dlatego że się zdywizjonował z Minekaze które jest tierm V !!!!!
 2. EU - ASIA 4 - 5, no ale jak grają po stronie EU takie koksy jak UFR i TWA no to wynik wcale nie dziwi,szok że aż 4 wygrali.
 3. UP !
 4. Powiem tyle że mam IFHE, a Cv był to Lexington .Średnia jest tak a nie inna również dlatego że mało CV w tej grze pozostało.
 5. Ykhm to ten tego :) Ofc Akizuki ma do dupy AA xD.
 6. Dzień dobry, to może ja się również wypowiem z punktu operatora strasznego DDeczka.Ostatnio w meczu na turnieju RU grając na desce ( po 1 CV na team) miałem bardzo duży problem zbliżyć się wogóle do capa przez to że przeciwnik miał w drużynie 2 krążki z radrem, ustawiły się one tak że rzucały radar sobie na zmianę ( screnshot w załączniku ), CV nie jest problemem dla dobrego gracza na DD , wystarczy dobrze analizować to co się dzieję na mini mapie ( dzięki panowie na CV za spota ).Teraz życzę powodzenia Deskom w bitwach klanowych przy zerowym spocie od samolotów,wyspach i 4-5 krążownikach z radarami, sonarami i rpf- em + modułami na wydłużony czas działania radaru/sonaru, moim zdaniem ten kto pierwszy zdobędzie 2 z 3 capów to wygra, okopie się naokoło wysp i będzie czekał z gotowymi radarami a przeciwnik niech się teraz martwi i puszuje na te krążki/radary/dymy itp.itd. Pozdrawiam.
 7. Dziękujemy kolegom z SOK za sparing, przegrana 1-3 ale zawsze czegoś uczy, pozdrawiam i liczymy na kolejne potyczki :)
 8. W razie CW i mapy globalnej pierwsze " lody " mamy już przełamane jeżeli chodzi o jakieś sojusze :) W przypadku pojawienia się wyżej wymienionych rozgrywek proszę spodziewać się emisariuszy na Waszych ts-ach w celu dogadania paktu Ribbentrop-Mołotow-Hirohito. :)
 9. Pytanie do której ligi by się załapali ?
 10. Dziękujemy klanowi Łobuz za sparing , myślę że wszyscy coś z tych bitew wynieśliśmy pozytywnego i liczymy na kolejne potyczki :)
 11. Od kilku paczy Wows już nie działa na systemie XP.
 12. Taka tam bitewka z RU :)
 13. W tej chwili żadnych szczegółów , testują 7vs 7 na TX, z jakimś limitem klas, cholera wie ile capów 2 czy 3,kiedyś bitwy klanowe były na 2 capy.
 14. Fajne, oby dobrze się sprawowały,osobiście lubię produkty Razera więc używam Razer Kraken.