Jump to content

CaptainCornichon

Players
 • Content Сount

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17643
 • Clan

  [OVNI]

About CaptainCornichon

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 01/30/1982
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,310 profile views
 1. CaptainCornichon

  kto placi ten wygrywa

  1
 2. CaptainCornichon

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  No tak w dzisiejszych czasach pomarańczowy to nowy zielony a żółty to już prawie nowy niebieski co to myślą ze oni wiedzą najlepiej i umiejom we wowsika. Mnie to dziwi tylko jedno że nadal niektórym z Was chce się jeszcze gadać z tą czerwono- pomarańczową breją na tym martwym forum, chociaż fajnie się czyta te płacze na temat nowych CV jeszcze nie dawnych zwolenników sławetnego revorku, jak to fajnie że FuGie "nerfi CV " hahahah, ale jak wielu z nas doświadczonych graczy pisało ponad rok temu jakie z tym idą niebezpiczeństwa to tylko były śmiechy, szydera i BANY. Teraz czekam na płacz tematy i płacz posty tych zagorzałych pomarańczowych zwolenników wprowadzenia podudek.
 3. Najlepiej się ocenia jak nierozumie się tematu, prawda, albo zawsze dostaje się super team i nie ma problemu z RNG. No cóż, masz rację, tacy ludzie też już mnie nudzą.

   

  Świąt nie życzę bo to także Cię nudzi.

 4. CaptainCornichon

  CW 4 sezon

  Ja to się dziwię ze Wam się chce jeszcze komentować te wypociny <edited> na tym forum.
 5. CaptainCornichon

  Zwycięstwo

  [edited]z tym czy to Cobi, Lego , czy inne Śmego, chodziło mi o to ze model jest z klocków do złożenia a nie z części do sklejania, dlatego też napisałem lego z MAŁEJ literki.
 6. Tia , popatrz sobie, potem walniesz pamięciówe.
 7. CaptainCornichon

  Na randomach nie da się grać....

  Oczywiście że również biorę to na klatę, wkońcu jestem użytkownikiem tego forum i zgodziłem się na jego regulamin, a jak będę chciał pływać w kółko na wstecznym na A1 to mam do tego prawo bo taki sposób gry sprawia mi radość i nikt nie może mi tego zabronić.
 8. CaptainCornichon

  Zwycięstwo

  Uwaga, uwaga szanowni użytkownicy tego wspaniałego forum, chciałbym ogłosić z radością że zwycięzca który wygrał model Bismarcka z klocków lego w finale Korony Bałtyku wkońcu otrzymał swój prezent.Po wielu miesiącach przetrzymywania paczuszki przez poczty wielu krajów jednak się doczekał:) bo WG ofc. prezent wysłało niezwłocznie, zaraz po finale turnieju.
 9. CaptainCornichon

  Na randomach nie da się grać....

  BO TAK.Bo ma prawo grać jak chce i nikt nie może mu tego zabronić.A i według taryfikatora na forum powinieneś dostać bana na 3 miesiące za #naming_and_shaming
 10. CaptainCornichon

  rozłączenie w trakcie rozgrywki i problem z logowaniem

  Oczywiście ja rozumiem że jesteś odrazu oburzony,zdenerwowany,rozgoryczony,rozumiem również szkalowanie odrazu dobrego i wspaniałego WG ale czy Ty kolego kupiłeś już w tym miesiącu Alaskę oraz Exetera ( w paczkach "Zestaw admiralski " ) aby podziekować WG za ta wspaniałą gre i możliwość grania w nią, oraz na pokarm dla chomików co serwery napędzają?Jeżeli nie to no ten tego,proszę natychmiast naprawić swój błąd.
 11. CaptainCornichon

  Na randomach nie da się grać....

  Jeżeli mówisz o mnie to ja nigdy i nigdzie nie pisałem że przestaje grać :)
 12. CaptainCornichon

  Na randomach nie da się grać....

  Przypadkiem Ty już nie kończyłeś tej gry z 7 razy, nawet głośno buczałeś o tym na forum że koniec z grą w okręciki i żegnasz wszystkich?
 13. CaptainCornichon

  Alaska

  1 bitwa jak dotąd.2 cytki w Iowa, 2 cytki w Musaschi za 20 k, krążki też ładnie się cytadeluje.
×