Jump to content

dpira75

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21414
 • Clan

  [ZGZ]

About dpira75

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. dpira75

  dyrektywy

  Teoria spiskowa - traktować z ;-) Będzie możliwość wykupienia PR i dokończenia budowy za dublony: - 35k dublonów za dokończenie 4,5,6 etapu - 25k za dokończenie 5,6 etapu - 15k za dokończenie 6 etapu Wykupowanie przyspieszeń, kupować jak najszybciej - liczy się czas (naliczanie minutowe). Może za dużo graczy mogło by go kupić po ostatniej zniżce czyli za 15k, a tak braknie im troszkę punktów. Jak się czasami mówi 'czas to dublon' w tym przypadku 10k. A tak dostaną rekompensatę w postaci 1 dnia konta premium (dla tych nieszczęśników którzy załapali by się na przeskok z 5 na 6 etap i chcieliby zakupić PR warty 10k) i jakieś lakoniczne wytłumaczenie, że problemy z serwerami. Tylko żadna aktualizacja nie wchodziła a problemy występują najczęściej wtedy.
 2. dpira75

  Usuniete misje na moduly legendarne

  Nie ma, żadnych misji dziennych też, jak również dyrektyw.
 3. dpira75

  dyrektywy

  Misji dziennych też nie ma. Mi brakuje 1 żetonu aby dokupić kolejne przyspieszenie. Tam jest naliczanie minutowe. Zobaczymy jak teraz WG się wytłumaczy. I jak ma zamiar zrobić rekompensatę.
 4. dpira75

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Koszt spadnie, pytanie ile? Wydaje mi się, że będzie wygórowany, tak jak cały event.
 5. dpira75

  Wesoła Rocznica

  Arizona
 6. dpira75

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  WG Kod: ILOVETH3STRE4M
 7. dpira75

  Temat jakich wiele - poszukuję klanu

  Zapraszam do nas. Aktualnie odbudowuje klan. Gra na luzie i dla miłej atmosfery. Bez spiny i martwienie się o staty.Discord: https://discord.gg/67MSfnq
 8. To wiem i rozumiem (hydro wymiennie z rozbiciem itp.), przyzwyczaiłem się, że Grupa naprawcza na BB to T a na CA to U. Mi chodzi najbardziej o to, że na danej nacji i klasie okrętu dany sprzęt eksploatacyjny jest uruchamiany rożnymi klawiszami na różnych tierach np. FR Przyspieszacz ładowania głównej baterii CA: U, I. Teraz do tego doszły DD (grałem tylko na T6 na wyższych nie wiem) gdzie uruchamiane jest to przez T (i tu parę razy się naciąłem) . Tu dochodzimy do sedna wątku ile razy uruchomiłeś inny sprzęt eksploatacyjny od zamierzonego lub myślałeś, że uruchomiłeś dany sprzęt a on nie zadziałał. Ogólnie błąd powstał przy projektowaniu, gdzie różnorodność sprzętu jeszcze była mała, doszły nowe nacje i repertuar zaczął się rozrastać.
 9. dpira75

  bazowe PD

  Ale zawsze był liczony z bazowego PD i od niego liczone są modyfikatory (konto premium tez jest modyfikatorem). Na tej zakładce masz wyszczególnione wszystkie modyfikatory (flagi, kamuflaże, premie klanowe, premie dzienne itp.) + podzielone jest to na dwie kolumny (bez konta premium | z kontem premium).
 10. Wymieniłem chyba wszystkie (może brakować czegoś z CV, tą klasą nie gram). Litery z klawiatury do dyskusji, Chodzi o najbliższe położenie przy WASD, lecz lepiej mieć 1 klawisz odstępu.
 11. dpira75

  bazowe PD

  +65% za konto premium WOWS (bez konta masz po lewej stronie 1266 PD)
 12. Wiem, że jest tam ciemno bo słoneczko nie dochodzi. Lecz może ...
 13. Witam Może WG zajmie się ujednoliceniem klawiszy odpowiedzialnych za uruchomienie sprzętu eksploatacyjnego (bo czasami bierze mnie ). A nie wymyśla nowe cuda wianki. Panuje tu wielki ..., nie tylko pomiędzy nacjami ale tez w tej samej klasie okrętów. Dla przykładu wycinek w linii FR FR Doładowanie silnika DD: T, Y CA: Y, U BB: Y, U FR Przyspieszacz ładowania głównej baterii DD: T CA: U, I BB: Y FR Grupa naprawcza CA: U BB: T Jeśli gra się tylko paroma okrętami to da się przyzwyczaić. Ale jak często zmienia się nację i klasę okrętu to często uruchamia się inny sprzęt od zamierzonego. Często gra się na tzw. pamięć i odruchowo wciska się klawisze na klawiaturze. Lecz dochodzi Już do sytuacji że tej samej nacji i klasy okręty na różnych tierach mają różne klawisze odpowiadające za ten sam sprzęt eksploatacyjny. Aby WG coś z tym zrobiło musi być nacisk ze strony graczy. Więc zainteresowanych zapraszam do dyskusji.
 14. WG kod: IONLYCAME4CODES Działa dziś do końca steamu
 15. dpira75

  Szkolenie kapitana

  Zao <-> Atago może być, te same perki wybiera się na kapitanie, lecz na BB wybiera się trochę inne np. Musashi <-> Yamato. Ale o to chodzi Drzewko <-> Premka (najczęściej tej samej klasy gdzie u kapitana wybierane są te same perki).
×