Jump to content

dpira75

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12432
 • Clan

  [ZGZ]

About dpira75

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. dpira75

  Zmiana klanu

  Zdecydowałem się dołączyć do klanu [ZGZ] Dziękuję wszystkim za zaproszenia.
 2. dpira75

  Zmiana klanu

  Witam. Zainteresowany jestem transferem do innego klanu. Nick: dpira75 Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/530012903,dpira75/ Discord (mam konto ale nie używam w grze) - aktualnie używam w dywizjonach wbudowanego w WOWS. Szukam klanu z graczami 30+ o dość luźnych zasadach (typu mogę ale nie muszę), w których można grać w dywizjonach, bitwy klanowe. Jestem aktywnym graczem, grę traktuje jako rozrywkę. Ps. Promocja 2 w 1 (inny gracz z klanu jest też zainteresowany transferem, gorsze statystyki na razie brak T 10, ale jest aktywnym graczem i się rozwija).
 3. dpira75

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Potwierdzam. Wywaliło mnie i nie można się połączyć.
 4. dpira75

  Legendarne moduły.

  Mam pytanie odnośnie legendarnego na Zao. Bez modyfikacji rozrzut jest 136 m, z założonym ulepszeniem 'Modyfikacja systemów celowniczych 1' (-7% do rozrzutu) rozrzut jest 127 m. Teraz moduł legendarny (-7% do rozrzutu) powinno być 118-119 m, a pokazuje dalej 127 m. Błąd w wyświetlanej informacji, czy nie dolicza legendarnego modułu.
 5. dpira75

  Arms Race - Rankedy

  Nie chce narzekać ale, chyba jest coś nie tak z team-killer. Bitwa prawie wygrana, aż tu nagle dywersja w szeregach. To jeszcze jakoś przeboleje zdarza się. Lecz zastanawia,że to właśnie on nie ma odebranej gwiazdki. Chyba ktoś znalazł sposób aby jej nie tracić (suma zadanych obrażeń nie liczy się komu).
×