Jump to content

Yadovid

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  383

About Yadovid

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Yadovid

  MatchMaker

  Setup myśliwski jest właśnie takim wsparciem, poważnie ogranicza możliwości czasami najpotężniejszego okrętu przeciwnika, a przy dobrych wiatrach potrafi go praktycznie wyłączyć z walki. Jako gracz IJN CV nienawidzę ich serdecznie całym sercem ale potrafię uchylić czoła przed gościem który tak mnie przyblokuje że nie wiem co zrobić, a jak jest ich dwóch an mnie jednego, co się czasami zdarza, to równie dobrze można się wylogować ;)
 2. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Nie rozumiesz tego co się do ciebie pisze to i tego co na filmie też nie zrozumiałeś. WG stwierdziło że MINEKAZE jest OP, nie DD i nie torpedy. A ty ciągle wypowiadasz się o rzeczach których nie znasz. Pograj niszczycielami, wtedy pogadamy.
 3. Yadovid

  MatchMaker

  Robią dwie rzeczy - spotują wroga, czego nie cierpią niszczyciele i sprawiają że wrogie lotnisko jest praktycznie bezużyteczne i nawet spotować za bardzo nie może. Czy to lepsze od robienia damagu? IMO nie, ale może wg nich - tak.
 4. Yadovid

  MatchMaker

  Po zderzeniu z Kawachi odinstalowałem WoWs na jakiś czas matchmaker dla tego okrętu jest zabójczy. Nie wiem, może spróbuj zrobić konfederata krążownikiem czy coś i na flagach przeskocz ten szajs. Na szczęście to 3 tier, więc nie trzeba wiele bitew żeby go przeskoczyć.
 5. 12 groszy, tylko nie płacz proszę.
 6. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  W takiej sytuacji Myjnogi nie znajduje się tam gdzie powinien.
 7. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Tylko to nie jest "znikanie" a ukrywanie się za zasłoną.
 8. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Niszczarki znikają ci na 2km? Szczerze wątpię. Jak znikają ci na zasięgu wykrycia albo jak okręt przestaje strzelać i wykrywany był dlatego że właśnie strzelał, to akurat normalne. Znaczy wrogi team współpracował lepiej niż twój team i cię zatopili, nie wiem w czym problem Szkoda że nie mam włączonych powtórek, to bym ci pokazał jak przed chwilą najpierw wymanewrowałem torpedy z US niszczyciela (a więc z bliska) a potem od dwóch eskadr z lotniskowca, niestety kolejny raz wyminąć torped z niszczyciela się nie dało, za szybka ta franca była. Lotniskowcem tieru 4. A, w międzyczasie zatopiłem torpedowcami jeden z niszczycieli (atakowały mnie dwa). Chociaż muszę przyznać, że raczej nie byli to najlepsi gracze jakich widziałem, no ale ja też skillem nie grzeszę Uspokój się. Żaden z was nie ma nawet jednej bitwy rozegranej niszczycielem ani lotniskowcem, proponowałbym więc jednak wstrzymać się z mówieniem ludziom którzy już tym trochę pograli, co te okręty potrafią a czego nie, dopóki sami nie dojdziecie conajmniej do 5 tieru IJN DD (żeby spotykać już ludzi którzy ogarniają).
 9. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Nie (a może inaczej - wzrusza mnie w takim samym stopniu jak zatopienie rzez okręt który widziałem). Wyjątkowo rzadko mi się zdarza zostać zatopionym przez okręt którego nie widziałem i jeśli już się zdarzy to generalnie jest to mój błąd. Jakiś bug najwyraźniej, niszczyciele nie znikają na 2 km bez zasłony.
 10. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Amen.
 11. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  To tak samo jak w wocie, można płakać albo można zrozumieć i nauczyć się mechaniki gry, płakanie jest łatwiejsze, rozumiem więc dlaczego większość wybiera tą właśnie opcję.
 12. Yadovid

  Obrona przeciw torpedowa

  Jeśli torped zaczynasz unikać dopiero gdy zostaną wykryte to robisz to źle. Jak unikać torped od niewidzialnych op niszczycieli wyjaśniono chyba na pierwszej stronie tego tematu o ile pamiętam. W zasadzie częściowo zgodziłbym się tylko co do wyższych tierów lotniskowców, są koszmarnie upierdliwe jeśli ich kapitanowie mają trochę oleju w głowach. W ogóle to całkiem śmieszny ten wątek
 13. Oba utwory są z bazy danych darmówek YT, pierwszy to Pedro Versus the World, drugi - Cartoon Hoedown.
 14. To było całkiem interesujące zdarzenie ;)
×