Jump to content

Amaha

Players
 • Content count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [A-Z]

About Amaha

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/18/1980
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. 0.7.6 - Błędy

  Na serwerze testowym nadal są oba (2. etap testu), więc dla pewności zapytam... Pierwsze? Drugie? Oba?
 2. 0.7.6 - Arsenał

  Czy ropa też będzie służyła jako waluta czy te 12000 jednostek jakie dostajemy po bitwie to tylko... ozdoba?
 3. 0.7.6 - Błędy

  1. Brak opcji wyłączenia/ wyciszenia dźwięku dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika. 2. W języku polskim nie ma słowa: "przeciwlotniczynm". 1. Lack off option to turn off / mute the bell sound played after finishing reloading battleship main guns. 2. There is no word: "przeciwlotniczynm" in Polish dictionary.
 4. Pierwsze wrażenie było naprawdę pozytywne. Nocna bitwa to coś, czego i mi, i zapewne nie tylko mi, brakowało. Ale... no właśnie, jest sporo "ale", a dokładnie to są nimi zadania poboczne: - zniszczyć oba lotniska (proste, HE i "otwieramy sezon grillowania") - zniszczyć okręt flagowy Atago (proste, AP z Baltimore i zrobione) - uratuj oba transportowce (w miarę proste, wystarczy szybko ubić 4x Shiratsuyu i gotowe) - ocal minimum 4. okręty z drużyny (dla dywizjonu - w miarę proste, dla losowego składu - trudne, ale wykonalne) - ocal pozycje 3. i 9. pułku (niewykonalne, jak 2x Myoko padają w miarę sprawnie, tak 2x Akizuki + 2x Shiratsuyu nie dają żadnych szans na wykonanie tego zadania) Moja propozycja: wywalić drugą falę atakującą (2x Akizuki + 2x Shiratsuyu), albo podwoić punkty wytrzymałości obu pozycji pułków. W obecnej sytuacji, 9. ma jakieś 15-20%, a 3. 25-30% punktów wytrzymałości, gdy pojawią się niszczyciele z drugiej fali, a to jest stanowczo za mało, aby gracze byli w stanie wykonać to zadanie. Na 20. podejść do tej pory: 16x po 3. gwiazdki i 4x po 4. gwiazdki (a graczem jestem co najwyżej żałownym). I na koniec: dlaczego nie nalicza doświadczenia i kredytów?
 5. Co z kamuflażem "Gratulacyjne"?

  1. Kamuflaż Gratulacyjny był dla NO i na nim został. 2. NO straciło radar po spadku z VIII na VII, bo stara Pensa nie miała go na tym poziomie (chyba nic nie ma radaru na VII, ale tu mogę się mylić), a to właśnie nią zastąpił NO. 3. Baltimore nie ma kamuflażu NO, bo... patrz punkt 1. 4. Nie dostałeś kamuflażu na Baltimore, bo nie zapłaciłeś za kamuflaż na starym NO.
 6. Suggestions thread

  Can You add an option to turn off/ mute (call it whatever You want) the bell sound played after finishing reloading battleship main guns?
 7. i.t.d

  Jest też taka możliwość, że kolega autora tematu ma zainstalowany mod (nie pamiętam nazwy, ale jest w paczce Aslaina) pokazujący aktualny postęp kampanii w trakcie bitwy.
 8. Czy na niszczycielach Farragut, Mahan i Benson opłaca się inwestować w kadłub C, czy ta lepsza przeciwlotnicza nie jest warta poświęcenia na nią jednego z dział?
 9. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Czy gra zostanie ulepszona o możliwości takie jak na przykład: a) opcja ukrycia w porcie konkretnego okrętu b) opcja wyłączenia powiadomień o czasie do rozpoczęcia i zakończenia bitew klanowych c) kamuflaże premium dla wszystkich okrętów standardowych d) opcja permanentnego ustawiania kamery w porcie (kamera nie wraca do ustawienia podstawowego niezależnie od tego co się zrobi) e) opcja wyłączenia dźwięku dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika f) opcja dokupienia za dublony bonusów kamuflaży premium do okrętów ARP (cena i wysokość premii identyczne jak dla okrętów odpowiednich poziomów) - będę nawet bardziej niż zadowolony mogąc wydać (i dokupić) na to moje dublony Will the game be upgraded with features such as: a) option to hide in the port a specific ship b) option to disable time notifications for the beginning and ending of clan battles c) premium camouflage for all standard ships d) option of permanently setting the camera in the port (the camera does not return to the default setting regardless of what will be done) e) option to turn off the sound of the ringer being played after loading the battleship guns f) option to buy premium camouflage bonuses for ARP ships for doubloons (the price and amount of the bonus are identical to those for ships of appropriate levels) - I will be even more than happy to spend my doubloons for this (and buy more)
 10. Błędy

  1. Brak opcji wyłączenia tego dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika. 2. W języku polskim nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".
 11. MatchMaker - Poprawki

  Potwierdzam. Jakieś 30+ bitew, każda dobrana poniżej minuty i we wszystkich składy wyglądały jak w starym (obecnym) systemie.
 12. Bitwy Rankingowe

  Superliga? Samo wydostanie się z rangi 15. (gdy już jakimś cudem uda się nią wbić), wymaga ogromnych nakładów czasu i nerwów, których ilością można by zasypać Rów Mariański (i jeszcze by zostało). Bitwy rankingowe to najbardziej stresogenna część tej gry i jestem niemal pewny, że WG nie ma najmniejszego zamiaru nic z tym faktem zrobić. Reasumując... tak, superliga "uśmiercana" jest celowo.
 13. Takie małe info(?)... Proponowałbym usunięcie kolorów z pierwszego posta. Na skórce "Dark" jest on praktycznie nieczytelny. A co do samego "Klan Party", to sam chętnie bym się czegoś nauczył, ale ze względu na brak mikrofonu (powody osobiste, nie wnikajmy), nie spełniam zasad uczestnictwa.
 14. Inne zmiany/ulepszenia

  Gdzie jest opcja wyłączenia tego dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika?
 15. Błędy

  Modyfikacja dubbingu ustawiona na "Dubbing +" nie działa (korzysta z ustawiania języka dubbingu) na okrętach: Arizona, Queen Elizabeth, Bretange, Shenyang (i prawdopodobnie jeszcze kilku innych, ale ze względu na malutką flotę, tylko te mogłem sprawdzić). W języku polskim, nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".
×