Jump to content

Amaha

Players
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [A-Z]

About Amaha

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 12/18/1980
 • Profile on the website Amaha

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. - 50 Czerwony Smok - 100 Victor Lima
 2. Polowanie na Bismarcka

  Wszystko zależy od tego, ile Ci brakuje. W moim przypadku potrzeba 7. do skompletowania, z kontenerów będzie maksymalnie 6. losowych, duplikaty wymienia się 4. do 1. (mam 0.), więc... mogę to kompletnie zignorować. A, i chyba jest już gdzieś taki temat, ale tego nie jestem pewny.
 3. Będąc szczerym, to nie spodziewam się otrzymać żadnej konkretnej odpowiedzi, ale... co mi tam. Dlaczego kamuflaże ARP nie otrzymały zniżki do kosztów obsługi po bitwie i przy okazji, dlaczego nie mają standardowych premii bojowych?
 4. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm". Błędów w polskiej wersji jest znacznie więcej, ale ten jest najbardziej widoczny.
 5. Dwa darmowe i dwa dokupione: - 50 Zulu Hotel - 300 Dublonów - 50 Zulu - 5 Oszroniona Choinka Ogólnie... szkoda kasy przy takich losowaniach.
 6. Albo tak czytam/ szukam, albo nic na ten temat nie napisano (strona/ gra), więc zapytam... Obie kampanie są "stałe" czy mają ograniczenie czasowe?
 7. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm".
 8. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm".
 9. Dobra, mam dość tej operacji. Nie wiem ile razy próbowałem ją wykonać, ale nie mam zamiaru się z nią więcej męczyć. Nie dość, że w pierwszej rundzie poziom był tak wysoki, że spokojnie można go porównać do próby zatopienia Kurfursta przez Erie, to mam wrażenie, że w rundzie drugiej go podniesiono przez dodanie lotniskowca i jeszcze większej ilości wrogich okrętów.
 10. Runda druga: 1. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm". 2. Panel informacyjny w bitwie, pojawiający się po wciśnięciu "H" lub najechaniu kursorem na ikonę okrętu, jest nieczytelny.
 11. Runda pierwsza: 1. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm". 2. Panel informacyjny w bitwie, pojawiający się po wciśnięciu "H" lub najechaniu kursorem na ikonę okrętu, jest nieczytelny. 3. Parametr "Wykrywanie po wystrzale z baterii głównej" w bitwie, jest większy niż "Zasięg ognia baterii głównej". Oba parametry, wyświetlają się prawidłowo tylko w porcie.
 12. Pomysł dobry, tylko... 17. okienek? Potrafię szybko czytać i nie miałem problemów z przeczytaniem wszystkich czekając na bitwę, ale szczerze wątpię, że wielu graczy zdoła wszystkie przeczytać.
 13. Kontenery Halloween

  Pierwsze podejście, wygrana i 3 kontenery: - Stały kamuflaż dla Wakatake (chyba go odkupię) - 15x Typ 3 - Halloween - 75x India X-Ray
 14. Okręty przeklęte

  1. miejsce - Kolberg - nic tym nie wychodzi i wchodzi w to wszystko, jedyny okręt jaki do tej pory przeskoczyłem za wolny exp 2. miejsce - Pensacola - DD TV wbija w to cytadele jak chce 3. miejsce - Izumo - to już poprzednicy idealnie opisali
 15. - Droga nabycia: maraton - Ilość otwartych kontenerów: 7 - Ilość kontenerów z wolnym expem: 1 x 5000 - Ilość kontenerów z dniami premium: 4 - Ilość kontenerów z dublonami: 2 x 250
×