Amaha

Players
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Amaha

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 12/18/1980
 • Portal profile Amaha

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Amaha
 1. Z tą melisą to ostrożnie. Mam kumpla, który po melisie jest bardziej agresywny niż przed nią. Wracając do tematu... Tylko ja nie widzę swoich statystyk z rankedów na stronie czy to ogólny "bubel"?
 2. Po 73. zwykłych, w końcu trafił się super, tylko...
 3. 36 dni polowania na ruskie pływadła, w końcu przyniosło efekt. Nachi w porcie . Wracając z roboty, chyba kupię sobie czteropak...
 4. Tylko żeby te ruskie pływadła trafiały się na T10 tak często jak piszesz, to nie było by problemu. Przez ostatni tydzień, grając Zao, trafiłem tylko na jedną Moskwę (tu skorzystam z Twojego screena, http://i.imgur.com/9QnvLLP.jpg) we wrogiej drużynie. Waliło do niej czterech (w tym ja), pomimo tego, że bliżej i pod lepszym kątem stała Montana.
 5. Cała jedna (Nachi), ale przez pewien chory warunek ukończenia (ruskie pływadła), całkowicie niewykonalna.
 6. Jaki jest limit znaków na czacie w grze? Edit: 140.
 7. Są może jakieś przecieki na temat tego, co stanie się z doświadczeniem na wymienianych okrętach?
 8. Nie wiem czy uznacie to za śmieszne, ale... dla mnie ta sytuacja była naprawdę zabawna.
 9. Totally agree with predecessors about Nachi mission. This criteria "Destroy 20 U.S.S.R. ships" need to be reduced to 10 or completely removed because it's (nearly) impossible to accomplish.
 10. Czy umiejętność dowódcy "Przyśpieszenie torped" (+5 węzłów, -20% zasięg), używana przez kapitana lotniskowca, zmniejsza (o te 20%) okrąg ataku automatycznego bombowców torpedowych?
 11. To masz niezłego farta. Mi ruski okręt, w drużynie przeciwnej, trafia się raz na około dziesięć bitew. I tak, jak już się trafi, to walą do niego nie tylko wszyscy z "mojej" drużyny, ale też ze wszystkich map ościennych.
 12. Do momentu wprowadzenia zmiany wymagań tieru, na Ibuki nabiłem od zera do 103k expa i 22 wygrane (tak, wiem, noob jestem), więc raczej dofarmię Zao. Zwłaszcza, że w moim odczuciu, całkiem dobrze mi idzie .
 13. Tak. Na przykład alarm pożarowy, kierunek nadpływania torped, zatopienie. We wszystkich występujących w grze językach.
 14. Jest gdzieś może lista wszystkich komunikatów wypowiadanych przez załogę(?) okrętu podczas bitwy?
 15. Zmienili wymagania tierowe do misji na Takao z IX na VIII.