Amaha

Players
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Amaha

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 12/18/1980
 • Portal profile Amaha

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Amaha
 1. Klan stworzony w celu zdobywania "Czarnego Złota" i czerpania z niego korzyści. Priorytet budowy: Doki! (pancerniki -> krążowniki -> niszczyciele -> lotniskowce) Prosty klan - proste zasady: - Minimum czwarty poziom konta (dostęp do kontenerów) - Aktywna gra i zbieranie czarnego złota (ze względu na aktualny limit ilości członków, miejsce zwalniamy po 30 dniach nieobecności) - Kultura osobista i dystans do gry (nie przeszkadzamy innym i ignorujemy "warzywa" na czacie) - Statystyki powyżej -273,15, czyli "Zera Absolutnego" (nie gramy dla statystyk, możesz je śmiało ukryć) Zainteresowanych zapraszam do wysyłania zgłoszeń w grze. Trolle forumowe zapraszam do odświeżania tematu.
 2. To jest do zrobienia w jednej bitwie. Co prawda, wymaga "zgniłego warzywa na fruwadłach", ale jest.
 3. Błąd serwera, który występuje losowo co kilka wersji testowych.
 4. Mając tylko dwie X spodziewałem się zobaczyć 2x moduł na spotujące fruwadło, ale...
 5. "Druga runda testu publicznego rozpocznie się o 18:30 w czwartek, 14 września (...)" Wczoraj (czwartek, 17 września) około godziny 21. nie można było wejść na serwer testowy, dziś (piątek, 15 września), godzina 9. rano, nadal nie można. Jakieś info?
 6. A jak niby mamy to teraz sprawdzić? Test zakończył się wczoraj o 1500 (według informacji na stronie) i nie ma obecnie możliwości połączenia z serwerem.
 7. Czy przy ustawieniu Prywatności profilu (na stronie) na "ukryty", na liście klanowej wyświetlą się statystyki?
 8. Mój ma 28,4GB więc... to raczej nie jest normalne.
 9. Mniej więcej takiej odpowiedzi się spodziewałem. Może dodadzą nowe budynki wraz z nowymi nacjami. Dalej. Dlaczego zniżki płynące ze Stoczni na zakup okrętów kończą się na poziomie VIII?
 10. Niby wszystko działa, tylko jedno pytanie odnośnie Centrum Badawczego: Dlaczego nie ma tam budynków dla wszystkich nacji, a zwłaszcza dla Polski?
 11. "SERWER JEST NIEDOSTĘPNY" I to było by na tyle w kwestii testowania baz klanowych.
 12. Etap 2: - Moduł na spotujące fruwadło - Moduł na spotujące fruwadło Dokładna powtórka z etapu 1. Patrząc na wpisy, to na chwilę obecną, jestem faworytem do tytułu "największego pechowca kampanii".
 13. Etap 1: - Moduł na spotujące fruwadło - Moduł na spotujące fruwadło Chyba najgorsze losowanie w temacie...
 14. Przepraszam za post pod postem, ale inaczej nikt by tego nie zauważył. Dźwięk eksplozji okrętu, brzmi jak "mocno rozbasowane beknięcie" i niczym nie przypomina eksplozji. Audio Ultra + słuchawki Sennheiser HD-800.
 15. Dźwięki trafienia i eksplozji własnego okrętu zlewają się w jedną całość, dając okropny efekt. Audio Ultra + słuchawki Sennheiser HD-800.