Jump to content

Amaha

Players
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [A-Z]

About Amaha

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/18/1980
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Czy na niszczycielach Farragut, Mahan i Benson opłaca się inwestować w kadłub C, czy ta lepsza przeciwlotnicza nie jest warta poświęcenia na nią jednego z dział?
 2. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Czy gra zostanie ulepszona o możliwości takie jak na przykład: a) opcja ukrycia w porcie konkretnego okrętu b) opcja wyłączenia powiadomień o czasie do rozpoczęcia i zakończenia bitew klanowych c) kamuflaże premium dla wszystkich okrętów standardowych d) opcja permanentnego ustawiania kamery w porcie (kamera nie wraca do ustawienia podstawowego niezależnie od tego co się zrobi) e) opcja wyłączenia dźwięku dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika f) opcja dokupienia za dublony bonusów kamuflaży premium do okrętów ARP (cena i wysokość premii identyczne jak dla okrętów odpowiednich poziomów) - będę nawet bardziej niż zadowolony mogąc wydać (i dokupić) na to moje dublony Will the game be upgraded with features such as: a) option to hide in the port a specific ship b) option to disable time notifications for the beginning and ending of clan battles c) premium camouflage for all standard ships d) option of permanently setting the camera in the port (the camera does not return to the default setting regardless of what will be done) e) option to turn off the sound of the ringer being played after loading the battleship guns f) option to buy premium camouflage bonuses for ARP ships for doubloons (the price and amount of the bonus are identical to those for ships of appropriate levels) - I will be even more than happy to spend my doubloons for this (and buy more)
 3. Błędy

  1. Brak opcji wyłączenia tego dzwonka odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika. 2. W języku polskim nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".
 4. MatchMaker - Poprawki

  Potwierdzam. Jakieś 30+ bitew, każda dobrana poniżej minuty i we wszystkich składy wyglądały jak w starym (obecnym) systemie.
 5. Bitwy Rankingowe

  Superliga? Samo wydostanie się z rangi 15. (gdy już jakimś cudem uda się nią wbić), wymaga ogromnych nakładów czasu i nerwów, których ilością można by zasypać Rów Mariański (i jeszcze by zostało). Bitwy rankingowe to najbardziej stresogenna część tej gry i jestem niemal pewny, że WG nie ma najmniejszego zamiaru nic z tym faktem zrobić. Reasumując... tak, superliga "uśmiercana" jest celowo.
 6. Takie małe info(?)... Proponowałbym usunięcie kolorów z pierwszego posta. Na skórce "Dark" jest on praktycznie nieczytelny. A co do samego "Klan Party", to sam chętnie bym się czegoś nauczył, ale ze względu na brak mikrofonu (powody osobiste, nie wnikajmy), nie spełniam zasad uczestnictwa.
 7. Błędy

  Po założeniu kamuflażu kosmicznego, nie można wejść do bitwy losowej. Losuje składy, ładuje mapę i utykamy na ekranie startowym bitwy (tym z zakładkami "misja" itd.). Resetowanie klienta nic nie daje, trzeba czekać do końca bitwy. I standardowo... W języku polskim, nie ma słowa: "przeciwlotniczynm".
 8. Najprawdopodobniej mam coś z oczami, więc zapytam... W której sekcji jest mod: "Większe oddalenie kamery w porcie (Hakabase)"?
 9. Bitwy kosmiczne powracają!

  Wytrzymałem 10. (słownie: dziesięć) bitew i... i mam dość. Oczy bolą, nawet pomimo faktu, że jestem zwolennikiem ciemnych barw. Jedyny plus dla tej przeźroczystej tafli, to możliwość oglądania skał "pod wodą", innych nie widzę. I pytanko odnośnie misji numer 3... Jak niby mamy ją wykonać, skoro każde losowanie wygląda mniej więcej (+/- 1 BB/ DD) tak? Edit: Wymęczyłem jeszcze 10. bitew i teraz z po rozegraniu łącznie 20. mogę spokojnie stwierdzić, że przez warunek "w jednej bitwie", misja 3. jest praktycznie niewykonalna dla przeciętnego gracza. Zawsze brakuje albo zatopień albo zestrzeleń (obrażenia nie są problemem).
 10. Inne zmiany/ulepszenia

  Drwalu, czy dodanie tego niesamowicie irytującego dźwięku uderzania pustym garnkiem o starą patelnię, odtwarzanego po zakończeniu ładowania dział pancernika, nazwanego przez Was "dzwonkiem", ma jakiś inny cel, niż ostateczne wnerwienie graczy?
 11. Kampania: „Złoto Francji”

  Czytając wasze wpisy, stwierdzam że ze mną jest coś nie tak, bo będąc graczem co najwyżej żałosnym, wczoraj zacząłem etap z doświadczeniem. Ewentualnie wasze obliczenia są błędne, ale to mało prawdopodobne. Misja 1. (kasa) - każda premka + flagi sygnałowe na kasę lub drzewkowy okręt z kamo i sygnałami na kasę Misja 2. (wstążki) - US/ USSR/ KM/ P-A DD, Cleveland, Atlanta, Flint, Des Moines, Błyskawica (z BFT), Akizuki, Harekaze (z działami Akizuki), Minotaur, Kutuzov, Mogami (na 155.) Misja 3. (doświadczenie) - to samo co przy "misji 1.", tylko kamo i sygnały na exp Zadania z misji 1. i 3. łatwiej zrobić na wysokich poziomach (więcej kasy i expa), a 2. na niższych (łatwiej trafiać), a przynajmniej tak mi się wydaje.
 12. Kampania: „Złoto Francji”

  Było by naprawdę fajnie, gdyby nie jeden, ale za to wielki szkopuł... Kampania jest niesamowicie niesprawiedliwa dla graczy bez francuskich okrętów. Mam "Galisonierkę", więc jakoś dam radę, ale jakbym miał ją robić tylko i wyłącznie powtarzając na okrągło "zadanie 1", to bym sobie odpuścił (zwłaszcza, że to zadanie jest tylko na wysoce stresogenny tryb bitew losowych). Poziom trudności: - dla graczy posiadających francuskie okręty, jest to "kampania samo-robiąca się" - dla graczy bez... nie do zrobienia, bez poświęcenia ogromnych ilości czasu (i nerwów) Nagrody są w miarę okej, choć tak na prawdę tylko kamuflaż dla Richelieu jest wart ukończenia kampanii. Jeżeli ktoś wcześniej (nie pamiętam nazwy eventu) załapał się na kamuflaż dla Dunkierki, to po zrobieniu ostatecznego zadania z misji pierwszej, wzbogaci się o 4500000 sreberek.
 13. Czy jest możliwość sprawdzenia czatu z bitwy po jej zakończeniu, ale bez używania moda na powtórki? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić?
 14. Kamera w porcie - Ankieta

  Głos na: TAK. 1. Podstawowy kąt widoku okrętu jest okropny, zwłaszcza w przypadku niszczycieli. 2. Ciągłe resetowanie/ powracanie do podstawowego kąta widoku, niezależnie od tego co się robi. 3. Brak możliwości powrotu do/ wyboru starej wersji.
 15. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Drwalu, mała prośba... Fajnie, że wklejasz gotowe odpowiedzi, ale usuwaj przed publikacją kolor z wklejanego tekstu. Na motywie Dark, taka wklejka jest prawie nieczytelna. Z góry podziękował. A teraz pytanie: Czy planowane jest więcej misji lub maratonów, w których absolutnie każda część jest możliwa do wykonania w niemal bezstresowym trybie bitew kooperacyjnych (tak jak to miało miejsce z misjami na Brytyjskie pancerniki)? Are there more missions or marathons planned, in which absolutely every part is possible to perform in the almost stress-free mode of cooperative battles (as was the case with missions on British battleships)?
×