Amaha

Players
 • Content count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Amaha

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 12/18/1980
 • Portal profile Amaha

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Amaha

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Runda druga: 1. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm". 2. Panel informacyjny w bitwie, pojawiający się po wciśnięciu "H" lub najechaniu kursorem na ikonę okrętu, jest nieczytelny.
 2. Runda pierwsza: 1. W języku polskim nie ma słowa "przeciwlotniczynm". 2. Panel informacyjny w bitwie, pojawiający się po wciśnięciu "H" lub najechaniu kursorem na ikonę okrętu, jest nieczytelny. 3. Parametr "Wykrywanie po wystrzale z baterii głównej" w bitwie, jest większy niż "Zasięg ognia baterii głównej". Oba parametry, wyświetlają się prawidłowo tylko w porcie.
 3. Pomysł dobry, tylko... 17. okienek? Potrafię szybko czytać i nie miałem problemów z przeczytaniem wszystkich czekając na bitwę, ale szczerze wątpię, że wielu graczy zdoła wszystkie przeczytać.
 4. Pierwsze podejście, wygrana i 3 kontenery: - Stały kamuflaż dla Wakatake (chyba go odkupię) - 15x Typ 3 - Halloween - 75x India X-Ray
 5. 1. miejsce - Kolberg - nic tym nie wychodzi i wchodzi w to wszystko, jedyny okręt jaki do tej pory przeskoczyłem za wolny exp 2. miejsce - Pensacola - DD TV wbija w to cytadele jak chce 3. miejsce - Izumo - to już poprzednicy idealnie opisali
 6. - Droga nabycia: maraton - Ilość otwartych kontenerów: 7 - Ilość kontenerów z wolnym expem: 1 x 5000 - Ilość kontenerów z dniami premium: 4 - Ilość kontenerów z dublonami: 2 x 250
 7. Dziś w końcu kupiłem Shimakaze i zagrałem raptem osiem bitew. Niby nic nadzwyczajnego. Wynik (wydaje mi się) w miarę normalny jak na kogoś kto pierwszy raz gra danym okrętem, tylko...
 8. Etap 3: - Moduł na spotujące fruwadło - w tym momencie stwierdziłem, że przestanę to sprzedawać, niech sobie gnije - 100 flag na taranowanie - lepsze to niż ten moduł powyżej Etap 4: - 100 flag na eksplozję - w końcu coś dobrego - 100 flag na przeciwlotniczą - szału nie ma, ale i tak lepiej niż spoter Łącznie: 5x moduł na spotujące fruwadło (używa ktoś tego w ogóle do czegoś więcej niż dodatkowej kasy?) i 300 flag sygnałowych z czego tylko 100 jest warte uwagi. Chyba jednak zachowam tytuł "Największego Pechowca Kampanii".
 9. Mała aktualizacja. Jak nie będzie chętnych, to temat może "utonąć w czeluściach forum".
 10. Klan stworzony w celu zdobywania "Czarnego Złota" i czerpania z niego korzyści. Priorytet budowy: Doki! (pancerniki -> krążowniki -> niszczyciele -> lotniskowce) Prosty klan - proste zasady: - Minimum czwarty poziom konta (dostęp do kontenerów) - W miarę aktywna gra i zbieranie czarnego złota (to tylko gra, każdy ma prawo do przerwy) - Kultura osobista i dystans do gry (nie przeszkadzamy innym i ignorujemy "warzywa" na czacie) - Statystyki powyżej -273,15, czyli "Zera Absolutnego" (nie gramy dla statystyk, możesz je śmiało ukryć) Każdy sam decyduje o: - Trybie gry (PvE, PvP itd.) - Stylu gry (solo czy w dywizjonie) - Rodzaju używanego/ nieużywanego komunikatora (czat pisany/ głosowy) Zainteresowanych zapraszam do wysyłania zgłoszeń w grze. Trolle forumowe zapraszam do odświeżania tematu.
 11. To jest do zrobienia w jednej bitwie. Co prawda, wymaga "zgniłego warzywa na fruwadłach", ale jest.
 12. Mając tylko dwie X spodziewałem się zobaczyć 2x moduł na spotujące fruwadło, ale...
 13. Czy przy ustawieniu Prywatności profilu (na stronie) na "ukryty", na liście klanowej wyświetlą się statystyki?
 14. Etap 2: - Moduł na spotujące fruwadło - Moduł na spotujące fruwadło Dokładna powtórka z etapu 1. Patrząc na wpisy, to na chwilę obecną, jestem faworytem do tytułu "największego pechowca kampanii".
 15. Etap 1: - Moduł na spotujące fruwadło - Moduł na spotujące fruwadło Chyba najgorsze losowanie w temacie...