Jump to content

Trevallen

Players
 • Content Сount

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19259
 • Clan

  [PLO]

About Trevallen

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PLO]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,098 profile views
 1. Trevallen

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  A jakieś konkrety? Bo ja akurat tego nie widzę. Strata punktów. Tylko że w umiejętnościach 2.0 nie ma niczego do walki z okrętami podwodnymi. Czyli przebudowa drzewka i tak nas czeka. No chyba że WG stwierdzi że do zwalczania SS nie są potrzebne umiejętności kapitańskie.
 2. Też tak uważam, tylko jest jeden mały problem. Taki gunboat w zasadzie cały czas manewruje i strzela a skill działa tylko ileś tam sekund po wykryciu. Czyli trochę marnotrawstwo punktów, no chyba że ktoś lubi strzelanie przerywane.....
 3. Chyba nie. Rzecz w tym że nie da się wybrać jednego słusznego zestawu. Za mało punktów i za dużo umiejętności które chciałoby się mieć. To akurat WG wyszło - trzeba wybierać. Jedynie na kilku okrętach sprawa jest prosta i faktycznie mamy jeden optymalny build. Nie do końca rozumiem podniecenie tą umiejętnością. Ona nie dość że ma wymagania do spełnienia to jeszcze efekt jest nieprzewidywalny. Jak ci polosuje to będą cytadele, a jak ci nie polosuje to też może będą. Albo nie. Szczerze wątpię czy będę używać. Czyli będzie dokładnie tak jak teraz :D Pomoże, pomoże. I tak będzie te 3-4 kilometry bliżej więc łatwiej mu będzie kasować DD-ki. Dodatkowo największą siłą Smoleńska jest efekt psychologiczny - wszyscy widzą i uciekają w popłochu. Ogólnie zmiany są mile widziane, ale chyba wolałbym żeby były trochę inne. Np. brakuje mi sensownego buildu AA. No i co się wydarzy gdy pojawią się okręty podwodne? Nie widzę tutaj miejsca na umiejętności anty-SS. Ani na dodani takich, ani na modyfikację aktualnych. Czyżby zapomnieli?
 4. Trevallen

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Oby jak najszybciej. Powodzenia!
 5. Trevallen

  Potyczki w wersji 0.10.0

  Zgadzam się że samoloty FDR mają dużo HP, ale mogę ci zrobić filmik jak FDR traci eskadrę w parę sekund więc wiesz.... RNG
 6. Trevallen

  Test SEZON - Rankedy

  Bo wchodzą na forum i widzą wpisy że CV jest OP, masakruje wszystkich i sama wygrywa bitwy. Więc biorą CV do bitwy. I nagle okazuje się że jednak CV są takie sobie.......
 7. https://blog.worldofwarships.com/blog/102 Potem była jeszcze informacja o zmianach: "American cruiser Austin, Tier X: Number of charger for "Main Battery Reload Booster" consumable changed from 1 to unlimited. Unlimited number of charges for the "Main Battery Reload Booster" consumable and rather low survivability will form special "ragged" gameplay for the ship during the entire battle."
 8. Trevallen

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Jakie resztki przeżywalności stracą krążki?
 9. Trevallen

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Bo "społeczność" jest ..... niepełnosprytna, ma ograniczone horyzonty myślowe i brak wyobraźni (napisałbym to inaczej, ale mógłbym wyłapać bana).
 10. Trevallen

  Biuletyn deweloperów dla aktualizacji 0.10.0

  Przecież nikt im jej nie zabierał! Jakie supermoce? Buhahahahahahaha
 11. Trevallen

  Waterline: co dalej?

  Niemieckie niszczyciele? .... no OK. Ale liczyłem na podział linii japońskich krążowników.
 12. To jest największy idiotyzm i to nigdy nie powinno zostać wprowadzone. Inna sprawa że po reworku CV nie ma to już takiego znaczenia.
 13. Trevallen

  Benham- T9 premium dd

  @kmkris1410 Nie ma to jak linkować artykuł z 2017 roku. I niestety nie masz racji odnośnie luf. Rząd nie zbuduje fabryki a nikomu prywatnemu nie będzie się opłacać modyfikować linii produkcyjnej żeby machnąć parę dział (a tak na marginesie, jesteś pewien że w USA zostały jakieś duże zakłady które mogłyby to zrobić czy wszystko jest już w Azji?) No i o czym wy wogóle rozmawiacie? Reaktywacja pancerników to jakich chory pomysł. Ponad 2000 ludzi załogi sprawia że jest to zupełnie nieopłacalne. Plus taki pancernik wymagałby identycznej jak lotniskowiec, a jego przydatność byłaby w sumie mniejsza.
 14. Trevallen

  USS Buffalo

  Ale w czym problem? Na niższych tierach wyglądało to tak samo.
×