Jump to content

DrunkenFish

Players
 • Content count

  387
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12033

About DrunkenFish

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Penetracje w DD

  Ja nie rozumiem tego co napisałeś, Ty nie rozumiesz tego że mechanika jest zepsuta.
 2. Penetracje w DD

  Zdefiniuj "wygrać". Bo jeżeli chodzi o zatopienie to zakładając równy skill graczy to takie starcie skończy się remisem po 20 minutach bitwy. Nie BB jest OP tylko jego AP są OP - jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma co o tym rozmawiać. Sorki, ale nie rozumiem.
 3. Ależ zdaję sobie z tego sprawę. Co więcej - uważam że w gameplayu worcesterem zmieni się tylko to że nie będzie mógł jak milord pływać po otwartych wodach. Przy capach czy górkach nerf radaru niewiele zmieni.
 4. Dla mnie interesujący jest fakt że żaden z fioletowych graczy nie płacze o tą zmianę radaru na Worcesterze. Co więcej, ci co się wypowiedzieli to są zadowoleni. Ciekawe czemu? ;)
 5. "Rankingowy sprint"

  5000 węgla za jedynkę? Tryb "for fun" jak widzę.
 6. Czyli przeżyjesz 2 trafienia więcej. Nie no, szał. Biere ośmiu.
 7. Północ

  Dopiero ostatnio po raz pierwszy grałem na tej mapie po zmianach. Losowania map są wg. mnie jeszcze bardziej tajemnicze niż MM.
 8. Północ

  Nie wiem czy widzieliście mapę północ po zmianach. Po prawej WG dodało na wyspach znaki zakazu, ale nie bardzo działają
 9. HMS Acasta [V]

  Która drzewkowa piątka jest lepsza? Mnie się podoba. Działa mają solidny damage, aczkolwiek kąty strzelania są do bani. No spot jest słaby, ale mamy za to dużo ratunkowego dymku. Torpedy może nie są najdłuższe ale zadają spore obrażenia i można je odpalać pojedynczo. Szału nie ma, ale nie ma też tragedii. Średniak typu przejść i zapomnieć. PS. Brytyjska szóstka jest co prawda lepsza, ale minimalnie - różnice są symboliczne....
 10. Więc co mu szkodzi krążyć wokół klikniętego punktu na mapie? Nieprawda. Zawsze jest dobry moment na wprowadzenie pancerniko-lotniskowców do gry. A po reworku CV będzie nawet lepszy.
 11. Royal Navy Event

  A niektórzy na świecie urodzili się jako dzieci miliarderów, albo wygrali w totka miliony..... no jak tak może być że niektórym polosowało a mnie nie.
 12. 0.7.9 - Royal Navy

  Nawet na 2 sposoby. Albo po prostu Cossack, albo jak nakupisz kontenerów Royal Navy to z każdego może ci wypaść misja na brytyjski niszczyciel od T5 do T8. Cossack jest raczej pewniejszym sposobem....
 13. Bismarck (Tier VIII)

  Bo Brytyjczycy i USA byli wstanie wyprodukować np. 100x więcej okrętów do eskorty konwojów i zwalczania u-botów.... :P
 14. Bismarck (Tier VIII)

  Idąc dalej tym tropem rozumowania to Niemcy w ogóle powinni zrezygnować z floty. I tak w żaden sposób nie mogli wygrać na morzu.
 15. Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Ja też. Ale pojawienie się okrętów podwodnych to chyba także powinna być globalna modyfikacja DD-ków? Czy WG po prostu da każdemu na "czwóreczce" bomby głębinowe i tyle w temacie?
×