Jump to content

DrunkenFish

Players
 • Content Сount

  537
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14497
 • Clan

  [PLO]

About DrunkenFish

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PLO]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. DrunkenFish

  ST - Okręty podwodne

  RPF ci nie wystarczy?
 2. Mnie tam na pewno nie zobaczą, nie mam zamiaru resetować żadnej linii. Nie chce mi się. I szczerze to nie widzę sensu - czerwonych i tak będę topić bo im nic nie pomoże, a fiolety co najwyżej będą mnie szybciej zatapiać. Znaczącej różnicy nie będzie. Natomiast osobiście zrobiłbym takie coś (jeżeli już musi być) inaczej, na zasadzie misji / wyzwań / osiągnięć / nazwa obojętna. Ale misji dedykowanych konkretnym okrętom i może liniom. Np.: - spowoduj 25000 pożarów Myoko żeby mieć +10% do podpalania - zdobądź 700000000 potencjalnych uszkodzeń na New Mexico żeby zdobyć +10% HP - wykonaj wszystkie misje na brytyjskich krążownikach żeby cala ich linia dostała +25% obszaru i czasu trwania dymu itd. itp. ect. No ale na tym się nie zarobi.... PS. Ciekawe kiedy ten specjalny surowiec do upgreadów pojawi się w sklepie.
 3. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jeżeli wspólne stanie za dużą wyspą czy na krawędzi mapy nazywasz współpracą..... Teraz w ogóle nie płyną.
 4. DrunkenFish

  Pancernik GEORGIA IX Premium.

  Dobra bitwa to jakieś 500-600k więc raczej standardowo. Nie zauważyłem żeby jakoś wybitnie się paliła. Co do spamu HE to nie mam z tym problemów bo nie gram nią stacjonarnie tylko w ruchu, jak robi się nieciekawie to: cała naprzód, dopalacz i uciekamy mając 40w na liczniku. W jednej bitwie spam HE wytłukł mi 80% secondary (ze wzmocnieniem odporności) i po tej bitwie założyłem upgread na +100% secondary i AA. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Tak Mnie Georgia bardzo się podoba, okręt fajny do grania w ruchu. Taki bardziej BC niż BB. Secondary jest szalone, a główne działa (mimo moich obaw) są dość celne (ale raczej poniżej 15km, powyżej to jest losowanie - inna sprawa że duży kaliber sprawia że nawet pojedyncze, przypadkowe trafienie potrafi zaboleć przeciwnika). Jak na razie to najfajniejszy okręt od dłuuuuuższego czasu. Polecam.
 5. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ogólnie się zgadzam, ale: Uważasz że spot z powietrza miał zostać bez zmian? Tym oberwały DD-ki, CV-ki rykoszetem i w praktyce raczej nieznacznie. Przede wszystkim RPF na samolotach nigdy nie powinien się pojawić! To akurat jak najbardziej słuszna zmiana. Tutaj poważne pytanie do wszystkich (bo raz że nie mam brytyjczyków, a dwa że ostatnio mało gram na CV): naprawdę jest tak źle jak tu jest napisane? Czy to może jednak efekt psychologiczny z cyklu cokolwiek WG nie zrobi należy rozdzierać szaty i wznosić lamenty do niebios?
×