Jump to content

DrunkenFish

Players
 • Content Сount

  505
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13363
 • Clan

  [PLO]

About DrunkenFish

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Moskwa to jest w najlepszym wypadku środek stawki. Khaba trochę lepiej, ale też szału nie ma. Stalin - ok, pewnie jest OP. 1 OP-okręt na 39..... nacja tak OP że szkoda gadać.
 2. Szkoda że ich niszczyciele i krążowniki o tym nie wiedzą.
 3. DrunkenFish

  Biuletyn deweloperów 0.8.2

  Ktoś to w ogóle czytał? Bo mam wrażenie że popatrzyliście tylko na nagłówek. Czemu nikt nie pisze o testach nowego trybu gry i zmianie innego?
 4. DrunkenFish

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ale niecelnie. Tak nie za blisko i nie za daleko celu :)
 5. DrunkenFish

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Tylko to jest ekstremalnie nudne. Ja z trudem wymęczyłem po 20 gier na lotniskowcach T4 i nie mam zamiaru nigdy do nich wracać. Poprzednio raz na jakiś czas wracałem do Hoscho dla "funu" - nawet po zabraniu ALT-a.
 6. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ja się zapytam: grałeś może niszczycielem na T8 lub wyżej? Jeżeli nie to bardzo mi przykro, ale Twoje przemyślenia na temat grania niszczycielami są mało warte.
 7. DrunkenFish

  Tirpitz

  A co z nim jest nie tak?
 8. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Znaczy w grze mamy historyczną balistykę? I historyczne radary? I może jeszcze historyczne ilości torped na niszczycielach? I czas ich ładowania? I historyczną odporność okrętów? Bo widok satelitarny z gps-a na mapie mamy.
 9. Tak, mamy roz....grzebane CV, ale ważne są bitwy kosmiczne na kwiecień. USS Georgia - hm..... 6x 457mm. @Radeckij Amerykanie w ogóle coś takiego projektowali? Bo jakoś nie kojarzę.
 10. DrunkenFish

  Obrona przeciwlotnicza

  Najlepszy dowód na to że nie należy marudzić bo zawsze może być gorzej.
 11. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Zabrać CV globalnego spota, niech dla innych okrętów pojawiają się tylko symbole na mapie. DodaĆ możliwości "świecenia" okrętów przez oddelegowanie do tej roli części samolotów z eskadry bojowej. Np. gdy natrafimy na np. DD-ka, albo go olewamy i lecimy dalej, albo wciskamy przycisk (z jakimś cooldownem?) i część samolotów eskadry (25-33%) zaczyna krążyć nad tym obszarem pokazując okręty drużynie - mogą oczywiście zostać zestrzelone, no i użycie osłabia siłę uderzeniową (spot kosztem obrażeń). Oprócz radiolokacji powinien wylecieć znacznik wykrycia na eskadrze przez okręt, bo jak się zapala to oznacza że obok jest DD.
 12. DrunkenFish

  HMS Jutland IXT

  Tylko 2 rzeczy bo na więcej bredni nie mam ani czasu ani ochoty. Większość tych bitew została rozegrana gdy były tylko 2 linie DD-ków, dużo mniej linii w grze i nie było radarów. Wytłumacz jeszcze jak chcesz storpedować Jutlanda z hydro......
 13. DrunkenFish

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pisanie w "Cechach kluczowych" okrętu: w aktualnej sytuacji (gdy AA zmienia się co tydzień) uważam za niezły żart.
 14. DrunkenFish

  HMS Jutland IXT

  Czuję się ignorowany..... Nie da się ukryć że Fletcher ma lepszy promień skrętu i przestawia ster o całe 0,4 sekundy szybciej, ale wyciąganie z tego wniosku że daje to jakąś sensowną przewagę jest co najmniej nadużyciem. Zwrotność w pojedynku niszczycieli przyda ci się tylko do unikania torped. No na tym polu Jutland ma hydro i super szybkie przyśpieszanie / zwalnianie. Moim zdaniem sytuacja co najmniej się wyrównuje. Jeśli nie umiesz grać jakimś okrętem to nie umiesz. W sumie ma to sens. Tylko dotyczy też drugiej strony. Mam wrażenie że zakładasz w swoich urojeniach że geniusz steruje Fletcherem a debil Jutlandem. Czyli wpadasz na Jutlanda, strzelacie się i uciekasz? No ja bym powiedział że to jest wygrana Jutlanda. To zależy do czego używasz dymu. Podpowiedź - jeżeli używasz go do nawalania z dział to robisz to źle. Zależy od sytuacji. Na dole strony masz statystyki obu okrętów: https://wows-numbers.com/ships/compare/?id[0]=4272830448&id[1]=4180555728 Zapewne dzięki lepszemu spotowi i hydro które może działać 3/4 bitwy. Nawet nie skomentuję.
 15. DrunkenFish

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Problem AA i tierów lotniskowców występuje niemal od początków gry. Jeżeli lotniskowiec jest -2 to ma przerąbane, jak jest +2 to może wszystko (ok, aktualnie trochę bardziej trzeba uważać). Może trzeba dawać CV zawsze jako top-tier? Albo wprowadzić dla nich +/-1 MM? Odnośnie AA na T5 - też tam myślałem, do momentu aż Kongo skasowało mi całą eskadrę nurkowców w Hoscho. To trochę wygląda jakby marynarka chciała ubezpieczenie wyłudzić :D
×