Jump to content

WarGowno

Players
 • Content Сount

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14843
 • Clan

  [TF16]

About WarGowno

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [TF16]

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. WarGowno

  [CRUSH] Klan bez presji !!!

  "Presja zamienia węgiel w diament"
 2. WarGowno

  Penetracje w DD

  Zwracam uwagę że argumenty przedmówców, skądinąd bardzo merytoryczne, sensowne o balansie gry, radarach, AA działających przez skały, nie mają większego sensu bo WG nie wydaje się by było firmą która ma plan. To raczej jest przedsiębiorstwo którego pracownicy, działy kierownictwo działa od premii do premii. Od jednej nagrody do następnej. Od sukcesu sprzedażowego premki do katastrofy. Ostatnie 3 lata tego produktu pokazuje że jedyne co jest w planach strategicznych WG to jakieś tam nowe linie, nowe drzewka. To wszystko. Ta firma w żaden sposób nie przekonała mnie że wie jak chciałaby żeby wyglądała ich gra (albo bardziej ogólnie, rozgrywka). Dla przypomnienia Graff Zeppelin, wyrzucenie CV z CW, okręty które miały być za specjalne osiągnięcia w arsenale, możliwość kupienia IX w PS, RNG, MM, system awansowania w bitwach rankingowych. Ile razy trzeba WAS, społeczność zawieść byście porzucili nadzieję wy którzyście tu weszli. Pozdro
 3. Mając 340 bitew na mino, ani jednej nie zagrałem z dymem. Mając średnie wyniki nie chcę brać dymu bo wiem jak przyciąga torpy, pociski na samolotach zwiadowczych i powoduje ze w praypadku spota jestesmy zasadniczo bezbronni.
 4. WarGowno

  "Rankingowy sprint"

  Jako typowy urzędnik siędzę w pracy, piję herbatkę (nie jestem rasowym urzędasem żeby pić kawę), czytam Twoje żale i obserwuję jak z czasem poprawia mi się samopoczucie. I jeszcze mi za to płacą :D
 5. WarGowno

  Boty w grze

  Myślę że jakiś azjata rozgrzewał się przed meczem w Starcrafta i postanowił odpalić sobie WoWs'a
 6. WarGowno

  Wysokotierowe BB-czki

  Dokładnie. Z pancernikiem grającym na granicy mapy jest jak z rzutem za 3 punkty spod własnego kosza. Można, ale po co skoro wystarczy rzucać zza lini 3 punktów.
 7. WarGowno

  Dyskusja o reworku CV

  Ogólnie dyskusja ciekawa. Nie trafia do mnie argument że skoro coś jest trudne do nauki ale za to daje dużą przewagę jak się opanuje to powinniśmy zlikwidować aby każdy mógł grać na podobnym poziomie i niezależnie czy ogarnia czy nie. Dostęp do gry lotniskowcem jest. Sam gram słabo, szanuję tych co ogarniają i dzięki temu decydują o lasach bitew. Jak ktoś chce niech się uczy. Macie (wy developerzy WoWs, od lat utrzymujący się na podium najgorszych producentów gier w mojej osobistej liście) klasę OP która historycznie dawała przewagę na polu walki a staracie się ja na siłę zbalanoswać. Gdyby lotniskowce nie były OP to by amerykanie nie dostali pod dupie w Pearl Harbor. Grupa uderzeniowa była tworzona wokół lotniskowca. Nie wokół krązka, pancka czy niszczyciela. Gadacie w tych waszych filmach na YT ile to wagi przykładacie do modeli okrętów, jak studiujecie dokumentacje projektów a nie potraficie zrozumieć że Lotniska były tak OP że podporządkowały wszystkie inne klasy okrętów pod siebie. Smuci mnie że takie gamonie jak wy rozwijają tę grę. Jako "Kolejna gra zręcznościowa" WoWs jest dobry produktem( i taki mógłby być z tymi wszystkimi kamulfażami kosmicznymi i ARPEDZIO itp), ale jako gra o okrętach w realiach drugiej wojny światowej, coraz słabiej. Moja propozycja. Niech gracz CV wybiera okręt przeciwnika z listy i tylko sobie klika a RNG zdecyduje czy jest dewast czy nie trafił. Tak jak przy kontenerach.
 8. WarGowno

  wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

  Kopiesz leżącego. Oni w Jedi nie schodzą na ciemną stronę mocy więc sukces że w ogole zauważyli że są lotniskowce.
 9. WarGowno

  [TF16] .Task Force 16.

  Baxiuu!!!!!!!! Śmiejesz się, ale będąc w tym klanie nawet robotę znalazłem. Ale mój background SoKisty raczej nie sprawi że zostanę pracoholikiem. Prędzej @ujea skończy robić materiały dla noobów i wreszcie stworzy coś jak zostać prograczem. Wszak "od nooba do pro" najwyższa pora zrobić pierwszy krok.
 10. Czy jako klient WG jesteś zadowolony z tego jak jesteś traktowany? Nie. Dlaczego? Czytaj dalej. Czy masz poczucie, że Twój feedback (opinie) mają jakikolwiek wpływ na decyzje podejmowane przez developerów? Statystycznie pewnie tak. Jakościowo? Nie wydaje mi się. Ale zobaczymy po tym poście. Jak oceniasz rozwój gry w zeszłym roku? Bardzo kiepsko: 1. Brak długotrwałego planu rozwoju gry, przyciągnięcia gracza. 2. Większość graczy z poziomem około 10k bitew ma wszystkie dychy. Nawet ci słabsi pomimo wyników dobrnęli do tych okrętów co chcieli 3. Podobnie sytuacja z bazą morską. Zbyt banalne wymagania na poszczególne budynki. Większość klanów nawet nie w pełni zasiedlonych posiadają wszystkie możliwe ulepszenia. Premie są symboliczne i do tego permanentne. Brakuje dynamiki (np. chcesz premie +15 % do PD, to będzie kosztowało 5000 ropy/tyg. ) 4. Zbieramy tę ropę na co teraz? 5. Podobnie sytuacja z emblematami. (wiem że to ten rok, ale spieprzyli to tak że musieli to zacząć robić w zeszłym roku). Nie wiadomo skąd wymyślone progi na poszczególne klasy. Znów brak dynamiki (Próg powinien być dynamiczny i uzależniony od wyników jakie robią gracze) I emblemat nie powinien być permanentny tylko powinno się walczyć o jego utrzymanie. 6. Emblematy oparte tylko o DMG. Developer pozdrawia tych co robią capy, potencjalny DMG, exp, i strzelają do samolotów. 7. Gdzie ten rok lotniskowców? 8. CW bez CV. 9. Brak uwzględniania NAS, graczy w MM. Obecny MM dobiera okręty, wg tieru i klasy. To okręty grają czy gracze? Kto ju jest waszym klientem? 10. Brak CV, CA, DD za wolny EXP. Tylko BB. Jakieś lobby? 11. Nerf dla Kontenerów i SK. Śmietnik. 12. Brak możliwości kupowania w inwentarzu kamuflaży, flag, ulepszeń, materiałów eksploatacyjnych. Nawet po 3-5 krotnej cenie. Na zapas jak jest np. zniżka. 13. Brak możliwości zapisania wzorów na okrętach ( kamuflaż, wybrane flagi, ulepszenia i materiały eksploatacyjne). Np wzór 1 pod CW. Wzór 2 pod Random 14. Brak możliwości hurtowego demontażu flag, kamuflaży, ulepszeń ze wszystkich okrętów, danego Tieru, lub danej klasy. 15. Brak możliwości zresetowania perków wszystkich kapitanów. 16. System bitew rankingowych powodujący frustrację. 17. Pokój treningowy po 2 latach. Brawo. Jak oceniasz obecność i zaangażowanie Community Managerów polskiej sekcji forum? Nie wiem nie znam się. Pozdrawiam, Poirytowany Łukaszek
 11. WarGowno

  II Sezon Bitew Klanowych

  Balansu w tej grze nigdy nie będzie, ponieważ developer jest zwolennikiem standaryzacji okrętów ( nie ma wyjątkowo słabych, nie ma nad wyraz mocnych). Brak różnorodności, w charakterystyce okrętów powoduje że lepsi gracze będą dobrze grali niezależnie od klasy okrętu jaką wybiorą, a słabsi zawsze dostaną po tyłku czego by nie dotknęli. Ponadto ograniczenia w ilości pancerników są sztuczne i wymuszone, brakuje systemu podobnego do "tonażu" (drużyna ma pulę punktów tonażu i wybiera zestaw którym będzie grać, tu mogło by ożywić grę bo mogły by mieć miejsce bitwy np 5 (większych okrętów) vs 9 (mniejszych jednostek)). Pozdrawiam WarGówno
 12. WarGowno

  [ALN] Alliance rekrutacja

  Dobry wieczór, To czekamy na wyjaśnienia: 1. Czy jednak będzie powtórka 2. Jakich haxów używa Bart 3. Jak się gra klanówki bez niszczycieli? Sam używam dwóch haxów: 1. Od dawna mózgu ale w słabej wersji (mimo wszytko udaje się oszukać/przechytrzyć innych) 2. Od niedawna zaopatrzyłem się w skilla, lecz tutaj możliwości też nie pozwoliły na najwyższą dostępną półkę. PS: Gratuluje wysokiej formy w TAJFUNIE. Pozdrawiam Wojenny*edited* Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 13. WarGowno

  [MS-B] Korsarze MS-B

  Czy wymagania są elastyczne i ewentualni kandydaci są traktowani indywidualnie czy to sztywny próg?
 14. WarGowno

  O zasadach CW słów kilka.

  WG aby poprawić dynamikę bitew drużynowych nie tylko usunęło lotniskowce ale także przeprojektowało spawny na mapach. Bitwa rankingowa. Dominacja. Bez widzów. 5vs5.
×