Jump to content

Czychacz_2000

Players
 • Content Сount

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1426

About Czychacz_2000

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday November 27
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Czychacz_2000

  Fuso

  Napisałbym pewną rzecz zaczynającą się od : nosz ja p...ale przynajmniej czuje się ostrzeżony. Dzięki za info i do zobaczenia na dnie.
 2. Czychacz_2000

  Fuso

  Do klanu przed wakacjami nie dołączę bo zwyczajnie czasu nie mam,szczególnie teraz na koniec roku szkolnego. Wchodzę raz na jakiś czas i to nie o określonych porach a z tego co kojarzę to dołączając trzeba było podać czas w jakim jest się zazwyczaj w grze,więc teraz odpada. Ale w wakacje jak najbardziej. Dzięki za rade.
 3. Czychacz_2000

  Fuso

  Mięką? Miękką to mało powiedziane. Nie wiem jak ale dostawałęm po 5k obrażen od jakiegoś zakichanego niszczyciela,nawet nie wiem jakiego. I to bynajmniej nie od torped.
 4. Czychacz_2000

  Fuso

  Okejka,w końcu dotarłem do pierwszego kadłuba już wczoraj i po pewnej ilości bitew mogę się wypowiedzieć. Ten okręt to cudo. 6x2 działa robi taki mordor że o ile ma się cela i pamięta się że nie należy celować centralnie w cel a ciut obok (ze względu na to że pociski lecą w pewnej odległości od siebie i centrum celowania) to można przy odrobinie szczęścia skosić potężny okręt w kilka salw. Kongo był szybki i zwrotny a Fuso to taki stereotypowy pancernik,przynajmniej przy moich obecnych modułach,czyli Duży,wolny i jak strzeli to pozostaje modlenie się. PS : Pięknie wybuchają okręty po ostatnich patchach. Tylko się rozsiąść i patrzeć.
 5. Czychacz_2000

  Kongo

  Bardzo możliwe że masz rację. Moja specjalizacja w Okrętach i Statkach kończy się wraz z pancernikami parowymi. Dopiero od niedawna zacząłem się interesować również późniejszymi pomiotami oceanu.
 6. Czychacz_2000

  Kongo

  zdaję sobie sprawę z różnic,jednak nadal pozostał w gruncie rzeczy krążownikiem liniowym. Przynajmniej z mojej perspektywy. Oszałamiającego pancerza to on nie miał,o ile dobrze pamiętam.
 7. Czychacz_2000

  Fuso

  Dziękuje. Tyle chciałem wiedzieć. Jeżeli ktoś się poczuł urażone może za formę mojego ostatniego posta to przepraszam,ale nie specjalnie wiedziałem jak to inaczej ująć.
 8. Czychacz_2000

  Fuso

  Ja wiem że na początku zawsze najgorzej ale proszę o rady a nie wypominanie mi że na początku zawsze kiepsko. Jeżeli ich nie ma to wystarczy napisać że muszę po prostu przebrnąć.
 9. Czychacz_2000

  St. Louis

  Ja będąc w kongo to się obawiałem Louisa. Jego szybkostrzleność robiła swoje. W Pancerniku chybisz i jesteś udupiony na powiedzmy 25s. A w St.LOUIS odczekasz sobie 7s jeżeli dobrze pamiętam i walisz jeszcze raz.
 10. Czychacz_2000

  Fuso

  Nagato czy ten okręt wyżej. Nie pamiętam który dokładnie ale gdzieś tu na forum czytałem że któryś okręt ponad Fuso to padaka.
 11. Czychacz_2000

  Kongo

  Nie narzekam ale zrozum moje zdziwienie. Przed przerwą w wows pływałem najwyżej lekkim pancernikiem a po powrocie jakbym do Yamato wsiadł. Przetrwałem po przerwie bez żadnych nowych modułów,sygnałów i innych takich pierdół 7 bitew pod rząd co na mnie jest cudem. Stąd to zdziwienie.
 12. Czychacz_2000

  Fuso

  Ma ktoś jakieś rady jak tym grać na stocku? Bo wolny xp oszczędzam na następny okręt bo słyszałem że kompletna padaka z niego to wole mieć coś w zapasie.
 13. Czychacz_2000

  Phoenix

  Zrobiłem z nim 30 bitew ale tak źle się nim mi grało , nie byłem też w stanie jakoś użyć jakoś jego tak zwanych zalet na stockowym poziomie więc go rzuciłem. Może jak okażę cierpliwość to będzie lepszy, ale jak na razie to do dzisiaj mam ochotę rozstrzelać ten okręt jak go widzę w bitwie na pomstę moich nerwów... (extremalnie mało doświadczenia dostawałem tak źle mi się nim grało , bo też nie umiałem użyć jego zalet , stąd tylko 2 moduły. Wiem , cud że 30 bitew i tylko 2 moduły)
 14. Czychacz_2000

  Minekaze

  Postanowiłem znowu wsiąść do Minekaze i prawie dostałem zawału przy starciu z innym niszczycielem mojego tieru. Zjechałem go na salwę. To ten losowy generator obrażeń potrafi robić takie cuda czy też po prostu miałem głupiego farta? Lub , czy przy ostatnich patchach została zwiększona siła ostrzału Minekaze? Intryguje mnie to jak diabli.
 15. Czychacz_2000

  Kirow (poziom V)

  Tylko ja mam takie wrażenie czy ten okręt jest nieco przesadzony? Kongo to pływająca forteca ostatnio (możliwe że tak mi damage niski ostatnio wbijało po prostu) a to cholerstwo mi zjeżdża prawie zawsze połowę życia , lub chociaż 1/4. Trafiałem na ostro ogarniętych graczy czy też po prostu te okręty są przesadzone i nawet nie ogar daje rade zjechać mojej kochanej Kobyle przynajmniej 1/4 życia?
×