Jump to content

Brachu_KRK

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2679

About Brachu_KRK

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Te koszty są stałe a wpływy już nie.
 2. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Od kolegi który pracuje obok mnie i posiada paszport FR i nadal ma rodzone w schodzie. Dla zainteresowanych tematyką wschodu polecam Ośrodek Studiów Wschodnich. Będziecie mieć ochotę poczytajcie nie macie ochoty to trudno Zwracam uwagę tylko na jedno mieszkaniec dużych ośrodków miejskich zarabia więcej niż przeciętny mieszkaniec FR. W naszym kochanym kraju jest dokładnie to samo pensja w Warszawie znacznie się różni od pensji w Pcimiu dolnym.
 3. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Przykro mi ale mylisz się w sprawi nie generowania kosztów. Koszty są zawsze (utrzymanie serwerów, pensje pracowników, inwestycje etc). Co do ceny to jeszcze tylko jedno zdanie. Produkt jest wart tyle ile jest w stanie za niego zapłacić kupujący.
 4. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Kolego odpowiem Ci tak Nie ma sensu obniżać cen jak jest dobry popyt, to powinno rozwiać twoje wątpliwości.
 5. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Spróbuje zdobyć to 100 pkt. Może dlatego, że rynek wschodni jest olbrzymi i żaden pieniądz nie śmierdzi ?
 6. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Wydaje mi się, że na Cyprze to jest tylko spółka córka, zależna od siedziby głównej ale tylko mi się wydaje. Nie zmienia to jednak faktu, że w uproszczeniu przeciętny gracz ze wschodu musi wyłożyć za Tirpitza około 1/4 wypłaty (pewnie go to boli)
 7. Brachu_KRK

  Tirpitz, Błyskawica i Warspite w sklepie premium!

  Panowie przypominam tylko tylko, że 1 złotówka to 20 Rubli więc 195 zeta to około 3900 rubli. Cena nie jest tak niska jak wydaje tym bardziej, że średnia krajowa w Rosji wynosi około 1800 Rubli (najniższa zapewne znacznie mniej). Sami rozważcie czy na prawdę jest tak tanio jak się wydaje.
 8. Brachu_KRK

  Klan "HOBBYŚCI" - rekrutacja

  Jeśli nadal nie macie pełnego składu, to pomimo ograniczeń czasowych jestem zainteresowany przystąpieniem do klanu J
 9. Brachu_KRK

  Nasze osiągnięcia

  Mój najlepszy wynik na Murmańsku http://s8319.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=B8pfHS4kie45Tydj5hC2XKRDKo1obeQwnUR7dPJDxUnN-bkvcJ9nsicha4E-mxiylCpG6q_mQEAxLc8v2gmGRfuFZNk3U-UzpiUlYLHtivQ&pv=2
 10. Brachu_KRK

  Dresden - II tier

  Faktycznie spamer. W bitwie zaliczyłem 227 trafień, 3 zatopienia oraz 10 podpaleń.
 11. Brachu_KRK

  Widma i Wiedźmy - PL

  Przed chwilą na Langleyu zakończona bitwa przeciwko The Salem Witch (Falathi), zakończona na szczęcie zwycięstwem ale lekko nie było
 12. Brachu_KRK

  Ogniewoj

  Bardzo ciekawy okręt, poza dalekim zasięgiem artylerii torpedami też potrafi ugryźć. Przed chwila udało się posłać na dno Tripitza oraz Clevelnda.
 13. Brachu_KRK

  Tchórzliwe pancerniki

  Arku ja uważam się za nooba w tej grze, ale swoich porażek nie przypisuje całej drużynie. Faktycznie wkurza to że BB pływa cala rozgrywkę w kółko przy respie ale na to już się nic nie poradzi. Już wcześniej ktoś o tym pisał, że na początku widać jak się okręty rozstawiają i można się do nich dostosować. Niekoniecznie musi być to rozstawienie optymalne, ale trzeba sobie jakoś poradzić z tym co się ma a nie z tym co by się chciało mieć. Nawet doświadczeni dowódcy popełniali katastroficzne błędy ( przykład pojedynek HAMS Sydney VS HSK Kormoran), więc nie dziw się że przypadkowe osoby grają jak grają.
 14. Brachu_KRK

  Kawachi

  Witam, To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Faktycznie zasięg dział artylerii głównej pozostawia wiele do życzenia, ale postanowiłem dopasować taktykę do możliwości okrętu: Staram się utrzymać za niszczarkami nawet jak wpływają między wysepki( wiem że powinienem odwrotnie )Jak niszczarki wykryją wrogie niszczarki to się cofam, a jak nie to płynę za nimi i wale do wszystkiego co się pokarze. Raz się opłaca taka taktyka(4 okręty posłałem na dno), a raz jakiś przyczajony Tenryu odpala wachlarz torped i robie bul bul bul.
×