Jump to content

MonioX

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11924
 • Clan

  [GHOST]

About MonioX

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [GHOST]

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. MonioX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie kupujcie nic w tej poj----nej grze . To co oni propunują jest nic nie warte. Skńczy się jak w Tankach. (żadne okręty premium które po 6 mies. tracą swoje atuty) -Jedynie konto premium które da wam wygodęi i możliwości gry- bo wtedy sami decydujecie czym chcecie grac. Nie nabierajcie się na promocje WG ala Biedronka czy cis w tym sylu (2 za 1) Gram już długo ---Pewnie będę karany - tylko nie wiem za co . . Ale co mi tam dobro graczy jest najważniejsze :))).A karzą odpowiednio Jeżeli ktoś tego doświadczył niech opisze .
 2. MonioX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie wiem dla kogo ten post, pewnie - dla dzieci i maniaków zakupów przedmiotów które ni jak za parę tygodni, miesięcy okażą się zwykłym *edited* bo będzie to zupełnie co innego wiec lepiej inwestować w kolejne linie okrętów.
 3. MonioX

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Dzięki za szacunek. Mam ten 5 perek no i gra się z nim o wiele lepiej.To nie zmienia to faktu ze przeżywalność tego okrętu po wykryciu jest znikoma. Ja nie gram tak agresywnie i jeżeli tobie to wychodzi to fajnie - jest z czego być dumnym.
 4. MonioX

  HMAS Perth VI Tier Premium

  O_o Wypowiedzi sponsorowane ? Jak wykorzystać mobilny dymek. . To chyba ta z nielicznych sytuacja kiedy szczęście dopisało. Bo zamierzonego w tym działania nie widzę. Moje zdanie jest takie że to normalna *edited* i szkoda prądu pływając nią marnować. No ale jak ktoś ma dar od nie wiem jakich wyższych sił to gratuluje i życzę kolejnych sukcesów pływając tym no G. Nie życzę temu okrętowi powodzenia. Z wyników graczy oprócz nielicznych wynika że to najgorsza 6 i tak zostanie ze szkodą dla WG. Sam jestem przeciętnym graczem i nie pływałem nim z como 5 perku ale ten okręt jak na premium to lekka przesada.
 5. MonioX

  HMAS Perth VI Tier Premium

  Mam go ale żebym był z niego zadowolony to - nie. Czas pokaże. Lepiej dołożyc do Belfasta. Zabawa w chowanego tym okrętem w zasadzie jest trudna, często kończy się zgonem. Bez 4 umiejętności na podpalanie nie pojedzie a i tak te obrażenia są małe. Nie wiem czy como coś mu pomoże bo w zasadzie to okręt kontaktowy często narażony na spotowanie przez DD i samoloty. AA żadne. Samolot zwiadowczy ,no i ten zasięg dział. Torpedy 8 km ;ale trzeba je puścić z tej odległości. Po puszczeniu można się liczyć że to ostatni raz kiedy to zrobiliśmy. Pojedynki altyleryskie z DD VII tieru to już nie przelewki - jest miękki jak papier. Ot taki większy DD. Dym,chowanie ,dym,chowanie i tak w koło a on i tak się szybko nie ładuje wiec czasami po 2 widzimy END.
 6. MonioX

  Szczors (poziom VII)

  Gra siega dna. Co to za nazwy okretow :Kirow,Budeny,Szczors,Czapajew. Szkoda ze nie ma jeszcze Stalin,Beria,Dzierzynski. Albo jeszce wiecej nazwisk gwałcicieli,mordercow,ludzi odpowiedzialnych za czystki i smierc milionow ludzi w tym Polakow. Nigdy takimi okretami nie poplyne. Sami sie zastanowcie co robicie wybierajac te okrety.
 7. MonioX

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ech to nie ta Błyskawica co była wcześniej. Od początku było ją widać prawie z końca mapy. Gra się nią jak małą Kumą z mniejszą ilością HP. Nie jest już tak celna (albo coś nie tak z moją celnością ostatnio bo na 360 sztuk 84 w celu) a obrażenia pociskami są małe. Baterie dział siadają notorycznie - wystarczy ze 1 pada a są już problemy nawet z niszczycielami amerykańskimi tego samego tieru a wiadomo jakie ma losowania. W walce torped używam sporadycznie i sytuacyjnie.Podpałka czasami sprawia się świetnie głównie w walce z Pancernikami. Mimo tych wad i pewnych zalet jest to niezły okręt przynoszący kse -- jeszcze.
×