Jump to content

waskier

Players
 • Content Сount

  512
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  26881
 • Clan

  [MAX]

2 Followers

About waskier

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,303 profile views
 1. waskier

  Jak ukryć swoje statystyki

  Ilu ludzi, tyle teorii. Z mojej perspektywy, sprawdzam staty na takim MM monitorze z kilku powodów: od razu wiem, z jakimi graczami mam do czynienia, wiem że jak gościu źle zagra to jest raczej wypadek przy pracy i mniej surowiej go oceniam, bo przecież każdemu może się to przydarzyć. Wiem czy na takiego gracza mogę liczyć czy mi ucieknie w róg mapy po pierwszych salwach, bądź czy nie będzie radośnie sobie pływać full burtą. To co pisali koledzy powyżej. Oczywiście, staty nie grają i nawet warzywa potrafią wyciągnąć bitwę... jednak jest to rzadkość. Kolejna oczywistość jest taka, że spotykani ultra fjoleci też odpieprzają lipę, grając jakieś wielkie G. Nie ma zasady z tego wynika wniosek. Jednak jak widzę typów z ukrytymi statami to z automatu wrzucam ich do kategorii zupy pomidorowej. Zazwyczaj dobrych statów gracze nie ukrywają, ukrywają te słabe... zazwyczaj. Ja nigdy ich nie ukrywałem i nie będę, oprócz WR, są one wynikiem moich sukcesów jak i błędów. Oprócz WR, bo tak naprawdę ten wskaźnik nie do końca zależy od nas samych... a z drugiej strony, jeśli ktoś wywala się co bitwę w 3ciej minucie gry i osłabia team, to przykłada się również do swojego niskiego WR. czyli wyszło masło maślane, bo jedna teza wyklucza kolejną po przecinku :) pozdrawiam
 2. waskier

  Co myślicie o kamuflażach TX typu skorpion, krokodyl?

  Jak kamo jest pstrokate i żarówiaste to kij tam w oko, jeszcze jakoś przebolę ... ale te wynalazki jak katedra na Bismarcku czy boisko hokejowe na lotni, czy też palemki na Atlancie ... co trzeba mieć we łbie, żeby takie g zaprojektować, a z drugiej strony wywalić na to dubsy i w tym pływać? dobrze że są filtry ukrywające te dziwactwa
 3. waskier

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tak na przyszłość.... są generalnie 3 powody dlaczego kody nie wchodzą: - kod został już przypisany (użyty) do konta, - kod ma ustaloną ilość aktywacji, np. 10.000 razy po czym staje się nieaktywny, - kod ma ustalony czas działania, np. w trakcie oficjalnego streamu WG, po czym staje się nieaktywny. Zdarza się, że kod jest skopiowany i wklejany w pole na stronie WG i nie chce działać... warto spróbować przepisać go ręcznie, jest to spowodowane różnym kodowaniem stron / źródeł gdzie kod był wcześniej zapisany. Pozdro
 4. dzięki za odpowiedź. Oczywiście, że użyłem opcji "biorę udział", ale tak jak już pisali koledzy powyżej, nic się nie dzieje. Tak, czytałem wymagania poszczególnych misji, lecz nie ma absolutnie żadnego sygnału, że misja została rozpoczęta czy też jaki jest jej progres. Ozdoby nie zaznaczają się, że w danej chwili są aktywne... itd. Coś tu jakoś słabo działa tym razem.
 5. No i jak to działa? Klikam na ozdoby, wyrzuca okno z info, nie ma misji... niczego nie ma
 6. waskier

  [IX] Prinz Rupprecht

  Wiem, że to temat o T9, ale ta 8mka to ścierwo jakich mało. Właśnie wskoczył na pierwsze miejsce najgorszych pancerników tego tieru i zdetronizował Monarcha w moim rankingu. Ani to zwrotne ani szybkie. Mała ilość artylerii głównej do tego niecelna i mało skuteczna, do tego brzydki jak psie dupsko. Pancerza brak, a dobra pomocnicza nie może wygrywać bitew. Mój zielony exp już jest gotowy do użycia. Mam nadzieję, że 9tka będzie choćby minimalnie grywalna. I znowu mamy kolejną linię z jednym, góra dwoma grywalnymi okrętami.
 7. Swoją drogą, ciekawe że nikt nie wyje, że na obecną chwilę bez zakupu za golda nie można skompletować nowej kolekcji... fakt , nagrody są delikatnie mówiąc słabe, ale kolekcjonerów nie brakuje ;)
 8. waskier

  HE, pożary - problem

  płaku płaku.... jak zwykle, czasami krążki pofarmią pożarkami, a czasami nie, BBeczek jest w stanie odzyskać prawie całe HP po pożarkach, ale krążuś od pancusia może przyjąć za wszystko. reasumując... Precz z CA bo palom!!! Precz z deskami bo torpedujom i zalewajom i znikajom, precz z CV bo to CV.... to przecież giereczka o pancusiach jest! Aha, jeszcze precz z subami jak już wyjdą z trybu testowego na rankedach
 9. waskier

  Konwój: obroń lub zniszcz!

  Nieprawda. Brakuje po prostu komunikacji w teamie. Bo albo skupiamy się na okrętach chroniących konwój, lub na transportowcach. Jeśli każdy strzela do innego celu to w zasadzie jest po bitwie. No i najważniejszym jest chyba fakt, że wiele zależy od tego jaki team Ci polosuje, tu jest jak w każdym innym trybie, jak dostaniesz warzywa to nie ma znaczenia czy bronisz czy atakujesz, bitwa jest wrąbana.
 10. Nie tylko Ty. ... właśnie znowu przerzuca mnie na inny serwer, ciekawe czy znowu zresetują postępy w misjach
 11. Nie, po zakończeniu testów na PTSie nagrody przyjdą na konto główne, także śmiało otwieraj je sobie do woli na testowym.
 12. Wykonane wczoraj misje na testowym dzisiaj zostały zresetowane!?
 13. waskier

  Ważna wiadomość dla społeczności

  dlatego też trzeba dbać o tzw. starych graczy, a nie tylko ubiegać się o nowych. Takie podejście do tematu to powolne popełnianie samobójstwa.
 14. waskier

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  TIKTOKTO20K - 300 żetonów społeczności i kamo
 15. waskier

  Bitwy kooperacyjne losowe

  Znowu Ty?
×