Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11236
 • Clan

  [TTTPL]

About Jasoandr

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

2 Followers

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. World of Memes

  Chyba dlatego tak wyszło. Pozdrawiam.
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy naprawdę w każdym temacie musi być tak, że jeden post jest do rzeczy, a potem lecą dwie strony spamu? Temat jest o promocjach, a Wy, za przeproszeniem, pieprzycie o botach.
 3. Kontenery - Dyskusja

  Z drugiego kontenerka:
 4. TokotoBBa - Twitch Stream

  Jak nie ma komentarza to dobrze dobrana muzyczka jest OK. Są i tacy co gadają i muzyczkę podkładają :P Nudne momenty jak najbardziej na przewijaniu ;) Pozdro
 5. Yamato okrętem premium?

  A mnie dziwi, że porównujesz tier 9 z 10. Dziwi mnie także stwierdzenie "gorszy". Różni się od Yamato to fakt, ale jest tier niżej. Kto powiedział, że X nie może być premium? Masz jakieś oficjalne stanowisko WG?
 6. Skórki kosmiczne

  Te kosmiczne skiny pewnie za jakiś czas wyjdą ze sklepiku. Każdy okręt na T10 ma możliwość założenia kamo premium za golda. Więcej, owe kamuflaże są do tego tańsze o całe 3 tysiące dublonów. Bonusy od obu kamo jest identyczne.
 7. TokotoBBa - Twitch Stream

  Ja używam ustawień classic i post wygląda tak: Co prawda po zaznaczeniu tekstu wszystko staje się czytelne, ale nie o to przecież chodzi. Pozdrawiam.
 8. TokotoBBa - Twitch Stream

  Hej, czy kolega może używać innego koloru czcionki? Biały na białym to raczej słaby pomysł. Pozdrawiam.
 9. kiedy widzę kierowcę Kurfursta na 20 km od walki na wstecznym
 10. Lokalizacja Rang na forum

  No widzisz, odwrotnie jak w samolocie. Z profesorem zwyczajnym i nadzwyczajnym też jakoś nie jest nazbyt logicznie ;)
 11. Problem z sondą hydroakustyczną GRAF SPEE

  Wrogie okręty mogły być już poza zasięgiem Twojego hydro. Po prostu widząc, że pushujesz na dym i wiedząc, że posiadasz takie urządzenie po prostu odpłynęli dalej, strzelając czy torpedując za zasłony dymnej. Ja bym tak zrobił. Pozdrawiam.
 12. Cierpliwości ;)
 13. Skargi / Karma - Ogólna dyskusja

  Było to już wałkowane kilka razy. Karma na serwerze EU jest po nic. Negatywy dostajesz za złą grę, za dobrą grę też dostajesz. Dostajesz od swoich i od przeciwników. Tymczasowy ban na czat to jakaś wymierna bardziej lub mniej kara za niesportowe zachowywanie się na czacie. I to tyle.
 14. Tak, Mushashi to będzie pierwszy okręt z gównianym AA. Przestańcie już marudzić. Po pierwsze, nie w każdej bitwie jest CV. Po drugie, jeśli z tamtej strony będzie lotnisko to i w Twojej drużynie też będzie lotnia, może nawet z rozumnym kierowcą się trafi i koleś zapewni Ci osłonę AA. Po trzecie, grać w dywizjonie z kolegami, którzy zapewnią Ci osłonę przed nachalnym lotnikiem. Proste. Mało takich okrętów? - Izumo, Tirpitz/Bismarck, Fuso... itp itd. Aha, na poziomie T9-10 nie ma pancka który przeżyje nalot(y) z lotniskowca jeśli ten mocno się uprze. Mam Montanę zrobioną pod full AA i takie sytuacje zdarzały się. Lotek stracił sporo samolotów, ale efekt końcowy był jeden. Pozdro
×