Jasoandr

Players
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8238

1 Follower

About Jasoandr

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile Jasoandr
 1. Tja... teraz dylemat jest, czy będzie Dunkiera w nadchodzącej kampanii do ugrania czy też nie?
 2. Prosta sprawa - wygrana drużyna zdobywa po * - przegrana drużyna traci po * żadnego zachowywania * może skończyło by się taranowanie full HP okrętem i granie pod siebie
 3. No nie wiem jak to jest, bo kiedy biorę Mutsu na rankedy to jest jak kolega pisze, wezmę na randomy, Boziu, inny okręt. Zresztą tak samo było z Szarym w poprzednim sezonie.
 4. No tak, ale co jak co, w rankedach chodzi o wygrywanie drużyny. Dobry coop to gwiazdki i szybki awans w rangach. Ludzie zakładają, że dostaną wpierdziel i stąd ta pogoń za expem. Oczywiście, że trzeba robić dmg, bez tego też nie wygra się, ale mądry gracz na DD wie gdzie i kiedy postawić dym, spotuje i do tego jeszcze torpeduje. Pływające pełną burtą do przeciwnika BBki to kolejny przykład braku mózgu. Na nic tłumaczenia, on musi strzelać pełnymi salwami. Co do RNG to już było mówione wielokrotnie, ustawia grę i już. Przykład? - proszę: koleś na BB w przeciwnej, przez połowę gry nic mu nie wychodziło, dopóki jego team nie zaczął przegrywać i nagle.... nie do wiary! nauczył się celować! ... pierwsza salwa zdjęła mnie na 3/4 HP Fuso, oczywiście byłem skątowany. Myślę sobie pechunio, ale gdzie tam, kolejna salwa tego kolesia i kolejny BBek 50% hp idzie na dno. Ale ma fart ten kolo pomyślałem. A gdzie tam, kolejna trzecia salwa i schodzi pełny Shinonome!!! Noż *edit*, aż taki fart? RNG powiedziało "wy nie wygracie tej bitwy" i tak właśnie było. Od samego początku bitwy nic mi nie wchodziło, niezależnie od tego w jaki okręt strzelałem i pod jakim kątem był ustawiony. No nic, trzeba dalej próbować :) Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 5. Przed chwilą to dopiero trafił mi się miszcz na DDku. Kiedy drużyna zaczęła go jechać bo nie capował i nie spotował, on stwierdził, że jest po to by asystować BB. Po czym storpedował i zatopił naszego CA (nie, to nie była pomyłka - rzucił torpedy w stronę od przeciwnika) Narzekacie na brajanków, ale to co wyczyniają kierowcy niszczarek na rankedach woła o pomstę do nieba.
 6. A cze go Wy się spodziewacie po kolesiu, który ma w sumie 28 bitew, a naukę zaczął od wysokich premkowych tierów? - to po pierwsze A kto bogatemu zabroni? * - to po drugie Gorzej by było, gdyby koleś miał 2,8 k bitew i takie wyniki, prawda? :)
 7. Hmm miały być porządki, a tylko zmieniono silnik forum. Może by tak odpiąć nieaktualne już tematy, bo niedługo, żeby dotrzeć do nowych topików trzeba będzie przechodzić na drugą stronę.
 8. Ależ proszę bardzo: dzień premki, kapitanowie z doświadczeniem... policz sobie ile expa kosztuje taki z 10 punktami... jakieś flagi... i za co? a za parę gierek które bardziej relaksują jak tzw współpraca z amebami na randomach.
 9. Ja *edit*... może i spodziewaliśmy się fajewerków i orgazmów... wyszło jak wyszło... dostajemy fajne nagrody za w miarę proste misje i na forum leje się hejt. Proszę wszystkich *edit*. Domyślam się, że gdyby misje były ekstremalnie trudne, crapprzelewał by się tonami "bo to takie trudne", jest za prosto gówno leje się również tonami. Chciałbym Wam wszystkim niezadowolonym powiedzieć wprost co zrobić *edit* A dla ludzi z humorem powiem tylko carpet dajet, koko dżumbo i do przodu. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: treści / wulgaryzmy
 10. 3 detonacje, bitwa po bitwie ... to troszkę więcej jak pech?
 11. Jak to nic? Osiągnięcia można dostać ... a dopiero za nie otrzymasz nic
 12. Czy Ty widziałeś tu współczesne okręty? Idź pograć sobie w statki, bo widzę, że masz za dużo czasu. W następnym temacie co zaproponujesz - pływanie synchroniczne (kolejna taktyka na przeżycie bitwy), czy może wprowadzenie laserowych latarni morskich? A nieeee, przecież można, tylko trzeba na okrętach zainstalować pola siłowe. No dobra, żarty na bok, a rakietowym skrytostrzelcom mówię stanowcze NIE !
 13. No to o Junyo pewnie napiszą: ma niesłychanie wyjątkowy komin, wygięty i to o dziwo do góry Kupujta, bo takiego komina to żaden ni ma.
 14. Czy mi się wydaje, że Mizuri po ostatnim paczu mniej zarabia?
 15. Nie da rady, kolorek zastrzeżony dla moderacji