Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content Сount

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14607
 • Clan

  [TTTPL]

2 Followers

About Jasoandr

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. Jasoandr

  Sklep premium w lutym: Alaska

  Pewnie tak, jak WG nachapie się mamony od tych niecierpliwych, rzeszy angoli oraz helmutów.... zresztą ostatnimi czasy takie zagrywki ze strony WG to nic nowego. Obiecać coś za darmo, sklecić jakąś misję / maraton na dany okręt z tak napiętym kalendarzem by wystawiony okręt w sklepiku schodził jak ciepłe bułeczki. Z PEFem pamiętasz jak było?
 2. No dobra, a jakie to są kryteria by być "powracającym rekrutem"?
 3. Jasoandr

  Ilość graczy na serwerach?

  Spokojnie, wprowadzą dla nieaktywnych program "okręt premium +" i po problemie.
 4. Jasoandr

  Na randomach nie da się grać....

  Myślę, że są to staty Karolka, lat 5, któremu tatuś zainstalował statki, który to Karolek jak rusza myszką to na nią musi patrzeć, a nabity damejdż robi na ocieraniu się o sojuszników. Tak już bardziej na serio, to albo faktycznie jest to dzieciak, albo jakiś niepełnosprawny człowiek, który gra ustami, bo nie ma rąk ani nóg.
 5. Jasoandr

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  No i wsio wiadomo, skąd ten mega test lotnisk na live serwerach: "... decyzja wynika z faktu, że gracze inaczej zachowują się na serwerach testowych, niż na głównych, więc niemożliwe jest ostateczne zbalansowanie rozgrywki podczas testów..."
 6. Jasoandr

  Nieśmiertelne CV

  Może gdzieś nie doczytałem, może WG maczało paluchy w mechanice gry, ale niech mnie ktoś oświeci co jest grane z tymi lotniskami, że stojący sobie okręt rykoszetuje wszystkie, dosłownie wszystkie pociski wystrzelone z Yamato? Zerknijcie poniżej. Od razu dodam, że to nie jest taki pierwszy przypadek i zdarzyło mi się to już kilkakrotnie. https://forum.worldofwarships.eu/topic/107512-cv-rework-oficjalny-temat-do-zbiórki-opinii/?page=81&tab=comments#comment-2880806 Istnieje już temat o CV, gdzie możesz wspomnieć o ich nadmiernej odporności. Nie ma co dublować tematów. Możesz także zadać pytanie w "szybkich pytaniach i odpowiedziach", gdzie po załączeniu screenów/powtórki dostałbyś wyjaśnienia, czemu aż tyle pocisków nie dało rady przebić lotniskowca. ~Silentraz
 7. Jasoandr

  Ilość nowych okrętów premium

  Myślę, że to nie jest największym problemem. To poniżej już jest: 1) Ciche nerfy premek (Tirpitz, Scharn itp) - gdzie WG obiecało ich nie ruszać 2) Oficjalne nerfy premek - gdzie WG obiecało ich nie ruszać 3) Perfidne skoki na kasę graczy za ordynarne reskiny okrętów Z jednej strony WG by zrobiło lo... dokonało aktu płciowego homoseksualnego po "francusku" za dolara, a z drugiej strony ta nielogiczna polityka sprzedaży premek i wycofywanie okrętów znoszących złote jaja. Czy nabiera tempa? Pewnie tak, ale to chyba nic dziwnego obserwując inne produkcje ze stajni WG? Nie gram w czołgi ani samoloty, ale tam chyba też ich sporo jest?
 8. Jasoandr

  HMS Exeter Tier V

  Wiesz co, dla mnie to nie jest już żaden argument po tym jak WG wydało Hooda dla przykładu. Polecieli po tym właśnie, że okręt stanowił łasy kąsek historyczny, a w sumie sam okręt był mega poniżej przeciętnej. Wcześniej był Tirpitz, ale w tym przypadku zrobili go mocno OP jak na tamte czasy. Także podziękuję za kolejną niedoróbkę ... nawet jeśli jest historyczna czy też zasłużona. Ktoś już o tym pisał, że premki miały nie być mocniejsze od swoich drzewkowych odpowiedników. No ale wtedy to miało sens, bo nie było kapitańskiego expa i okrętami premium szkoliło się innych dowódców - teraz to nie ma sensu. Więc po co mi kolejny bardzo przeciętny okręt, za który muszę jeszcze zabulić realną kasą?
 9. Jasoandr

  HMS Exeter Tier V

  Tym razem nerf jeszcze przed sprzedażą - ok. Tylko co w nim będzie takiego specjalnego by go kupić? Kolejny papierowy brytol schodzący na salwę czy dwie. Dym to cecha charakterystyczna angielskich krążków, a tu go zabierają. Czy owe 6 x 203 mm to nadrobi?
 10. Jasoandr

  Sklep premium w lutym: Alaska

  Przecena o całe 2,85 !! Wow, lecę do banku kredyt brać - taka okazja!! Premka gorsza od drzewkowego do tego nie ma gwarancji że za miesiąc nie wskoczy na tier X, ale co tam, za 2.85 taniej ... skąd WG bierze tych miszczóf promocji?
 11. Jasoandr

  080 - Dyskusja ogólna

  Jeśli na ten temat nic nie było w oficjalnym info to przecież nikt Ci nie potwierdzi cichego nerfa.
 12. Jasoandr

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jest w paczce Aslaina. Trzeba brać zoom i zaznaczyć opcję "bez wyboru" - wtedy w bitwie nic nie miesza z zoomem, a w porcie ładnie przybliża i oddala. Polecam.
 13. Jasoandr

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Chwila chwila, przecież na 4 i 5 nie było manuala, coś mi się zeznania nie zgadzają.... chyba, że mówisz o jeszcze bardziej zamierzchłych czasach :)
 14. Jasoandr

  Rework zalań, ankieta

  Właśnie kolega odkrył nową taktykę. Ta z pływaniem w kółko już była. Teraz trzeba robić ostre zwroty... raz w prawo, a raz w lewo. Łot co za pomysłowy krajan. Tylko pamiętajcie, "prawdziwe zwroty". Te nieprawdziwe się nie liczą, a poznacie, że źle je robicie po pierdylionie cytadelek. Dzięki chłopie, idę na rankedy - dzisiaj z tą taktyką wbiję jedynkę.
 15. Przecież wystarczy pomalować np na czarno kolejne premki i gotowe, 4 rzesza ruszy na zakupy z hajsem w zębach.
×