Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content Сount

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13256
 • Clan

  [TTTPL]

2 Followers

About Jasoandr

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

400 profile views
 1. Jasoandr

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Ok, wszystko już jasne. Nie było bannera bo coś chrzani jakiś mod z paczki Aslaina. Po odpaleniu gry w trybie bezpiecznym pokazał się banner i prezenty odebrałem. Pozdrawiam
 2. Jasoandr

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Czy te darmowe kontenery są dla wszystkich czy tylko "wybrańców"? Znam kilka przypadków, że ludzie nie otrzymali. Jakiś błąd czy celowe działanie WG?
 3. Jasoandr

  Gdynia jako port?

  Pewnie gracze też nie przywiązują uwagi na dupne teledyski... Polscy gracze pewnie zwrócili by uwagę na polski port, ale co ja tam wiem. Za to wiem, że ja tak :)
 4. Jasoandr

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dobrze że jeszcze mogę przeczytać te mróweczki pod postem... bo miałem Ci już coś napisać :P
 5. Jasoandr

  hultaji / lobuzjeden

  No to po co te całe losowanie? Rozdajcie sobie nagrody i już. Świata nie zmienisz, już tak jest, że jedni będą zainteresowani tylko nagrodą, a inni nagrodą i zawartością streama. No ale idea losowania jest taka, że mimo wszystkiego, każdy ma równe szanse na wygraną. Czyli co, jeśli zagrałem pierwszy raz w totka i trafiłem kumulację to mi się nie należy, a Tobie tak, bo grasz 10 lat? Serio? Poza tym łobuz nie ukrywał, że rozdaje nagrody między innymi dlatego, by zwabić nowych widzów. Przyjdzie 100 nowych, stałymi bywalcami zostanie może 10 - więc o 10ciu więcej jak poprzednio. Gratuluję nagród zwycięzcom. Dziękuję sponsorom nagród. I dzięki za fajny streamik. Będę odwiedzać :) Pozdrawiam.
 6. Jasoandr

  usunięcie konta

  Twoje życie - Twoja decyzja. Powodzenia na dalszej drodze.... nie rozumiem tylko po co nękasz nas tymi informacjami? Czy ktokolwiek z nas ma możliwość usunięcia Twojego konta? - otóż nie! Marudź do suportu albo truj żyć Drwalowi, w końcu ma fuchę w WG i może coś poradzi.
 7. Jasoandr

  GO NAVY! Rekiny vs. Orły

  No niestety, znowu typowa logika WG. Czekałem do końca, by zobaczyć ile zabraknie mi żetonów, pewnie bym dokupił brakujące ze skrzyń.... no i dupa jest, WG szmalu nie zobaczy, mi pozostaje wielki niesmak. No ale kto za nimi nadąży?
 8. Jasoandr

  Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  Nie wiem, ale co któryś update w kliencie przestaje działać TAB (nie wyświetla składu drużyn)... u kogoś też występuje taki problem?
 9. Jasoandr

  0.7.6 - Dyskusja ogólna

  I jeszcze jedna sprawa, mieszaliście znowu przy MM? U nas 1 DD mniej. Ilość graczy na serwerze ponad 19k. Bitwę wczytało w ciągu minuty. Powtórka z rozrywki??
 10. Jasoandr

  0.7.6 - Dyskusja ogólna

  Witam. Chodzi o zadania osobiste dla okrętów T10 na te hiper-super moduły, a mianowicie czy są terminowe czy też nie? A jeśli są to dlaczego? Jest podana częściowo data, tj 31.12. Proszę o jakieś info w tej sprawie. Z góry podziękował.
 11. Jasoandr

  Polska - Japonia

  Polska 1 - Japonia 2
 12. Jasoandr

  SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Kolejno za ukończone etapy: 2 - doładowanie silnika / 1000 dublonów 3 - 100 flag Zulu / 100 flag India Yankee 4 - modyfikacja sonar / 25 flag Czerwony Smok I to by było na tyle. Z maratonu jak do tej pory nic ciekawego nie poleciało z kontenerów.
 13. Jasoandr

  Wielike Miasta Bez Klubu

  Ta pani z przodu w różowym nie klaskała :P
 14. Jasoandr

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany UrukSzymon. Bitwa ciągnięta za uszy i niestety zespół ameb nie dał rady utrzymać sporej przewagi uzyskanej na początku. Plusik dla kolegi poleciał.
 15. Jasoandr

  SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Kolejno za ukończone etapy: 2 - doładowanie silnika / 1000 dublonów 3 - 100 flag Zulu / 100 flag India Yankee 4 -
×