Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12064
 • Clan

  [TTTPL]

About Jasoandr

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

2 Followers

Recent Profile Visitors

293 profile views
 1. Spotkany UrukSzymon. Bitwa ciągnięta za uszy i niestety zespół ameb nie dał rady utrzymać sporej przewagi uzyskanej na początku. Plusik dla kolegi poleciał.
 2. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Kolejno za ukończone etapy: 2 - doładowanie silnika / 1000 dublonów 3 - 100 flag Zulu / 100 flag India Yankee 4 -
 3. SK za kampanię "Uderzaj mocno..."

  Skoro już od jakiegoś czasu prowadzimy "statystyki" z kontenerów, to nie może zabraknąć SK z najnowszej kampanii. Kolejno za ukończone etapy: 2 - doładowanie silnika / 1000 dublonów 3 - 4 - (uzupełnię jak się ich dorobię :P )
 4. Hindenburg jako stan umysłu

  I znowu kolejny płacz temat, bo komuś Hindus obił dupsko z 20km, spalił je ... i znowu obił ... a ja biedny BBczek strzelam wolniej ... i jakoś trafić nie mogę. Bo tak, nie dość że na 20 km mnie strzela, pali to jeszcze manewruje!!!!! I jak ja mam go trafić?! To teraz na poważniej kolego, co mam zrobić na Hindim, jak na 7 okrętów są 4 pancerniki? Dzielnie podejść do nich na 10 km i honorowo powalczyć? Przecież zdmuchną mnie w minutę. Poza tym nie rozumiem dlaczego płaczesz na Hindenburgi? Właściwie wszystkie krążki na T10 są mega mocne, aczkolwiek zróżnicowane.
 5. W rankedowej bitwie spotkany po drugiej stronie Greyshark
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Graf to specyficzny krążownik - wolny reload, mało luf. Odnoszę wrażenie, że jakby jego działa straciły troszkę na skuteczności jak to było wcześniej, szczególnie AP. Na początek może lepszy byłby bardziej typowy CA jak na przykład De Grasse.
 7. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie do końca tak jest w tym przypadku. Grafa Spee zdobyłem w maratonie, wczoraj kupiłem tego w promocji i otrzymałem dublony. Do tego w przypadku promocji steam zwracanych jest 100% dublonów + bonusy.
 8. Mino, dymek się skończył? Koledze z dywizjonu brakuje jednego kill'a do krakena.... trafia się mnie ... ups, to było niechcący, tylko go zmiękczałem dla Ciebie... Kolega z dywizjonu jednak zrobił krakena, wszyscy mu gratulują:
 9. Kiedy szef dobiera ludzi do teamu ... a kolejka długa: Nagroda po CW:
 10. Ulubieniec MM

  Może nie łapie się na konkurs, ale jako ciekawostkę wrzucam: czas bitwy: 07:20 dwaj bracia, dwa leming trainy... nasz był po prostu szybszy, ja się wróciłem bronić bazy, opóźnić przeciwnika -> zgon po 4 minutach -> zerknijcie na moją pozycję w tabelce Mexol zaiwanił fraga na ledwo żywym Akatsuki, którego nie zdążyłem dobić. Emocji tu było tyle co przy trzepaniu dywanu.
 11. Historyczne Camo - propozycje

  Przepraszam, ale po kiego ... wklejacie te same zdjęcia po kilka razy? Nie łaska przeczytać / obejrzeć temat od początku? Czy po prostu licznik postów sobie nabijamy?
 12. Historyczne Camo - propozycje

  ALABAMA (pod koniec wojny)
 13. World of Memes

  Chyba dlatego tak wyszło. Pozdrawiam.
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy naprawdę w każdym temacie musi być tak, że jeden post jest do rzeczy, a potem lecą dwie strony spamu? Temat jest o promocjach, a Wy, za przeproszeniem, pieprzycie o botach.
 15. Kontenery - Dyskusja

  Z drugiego kontenerka:
×