Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content Сount

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  22673
 • Clan

  [MAX]

2 Followers

About Jasoandr

Recent Profile Visitors

1,014 profile views
 1. Jasoandr

  Na randomach nie da się grać....

  Wbrew temu co twierdzi WG, w tej grze nie ma team play'u i nie będzie i nie bierzemy pod uwagę dywizjonów. Im szybciej się z tym pogodzicie, tym mniej później będzie nerwów. Jest sporo nowych kont, jest sporo "niedzielnych graczy", którzy sobie wpadają postrzelać na bitwę czy dwie. W dupsku mają kamo, sygnały i znajomość mechanik gry, odpalają giereczkę, pif paf i tyle. W międzyczasie odbiorą ze dwa telefony. Oj tak, wtedy srogie skargi lecą na takiego... ale ów on ma to w D, bo nawet nie odnotował, że istnieje coś takiego jak bezużyteczna karma. I tak będzie, dopóki WG czegoś nie zrobi z MM... a nie zrobi. Może by coś tam pomyśleli, gdyby ilość graczy na serwerach była znacznie większa, gdyby otrzymywali potężny feadback itd. Na razie mają to gdzieś, najważniejsze że Misza ma dużo kalki i sporo okrętów do skopiowania. Ważne, że ktoś w ramach zalecenia swojego psychiatry materializuje swoje problemy na podłożu erotycznym projektując coraz to cudowniejsze stałe kamuflaże na okręty premium, które już mają stałe kamuflaże. Także możemy sobie pokazywać tabelki i staty kolesi z PR marchewki a i tak niczego to nie zmieni :)
 2. Jasoandr

  [IX] Lepanto

  Wylosowało mi ten okręt w pierwszej paczce... no to zakupiłem. Z góry odradzam ładowania dublonów w losowanie tego okrętu, bo po prostu jest on bardzo słaby. Ciężko mi się doszukać w nim jakichś poważniejszych plusów, niczym nie powala. Jest niecelny, sapy od testów, wielokrotnie nerfione, nie posiadają już takiego pieprznięcia - owszem buły wchodzą, ale z HE innych pancerników też potrafią wchodzić i jeszcze podpalać. Reload strasznie długi jak na kaliber dział. Trzeba dokonać wyboru czy grać na zasięg kosztem przeładowania czy też nie, a w obecnej mecie raczej na zasięg. Pomocnicza wygląda na mocną, ale to złudzenie. Po pierwsze otrzymała ona nerf po rełorku perków, jest tak samo niecelna jak przy innych pancernikach, a do tego nie ma peny, bo jej 90mm nie przebijają nawet desek. Cytadela spora, nie jest też za bardzo tankowny. Dym jest bo jest, raczej zabawka... bardzo sytuacyjny. Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z t10, ale mówiąc ogólnie, będzie to najsłabsza linia BB. No cóż, na razie wbijam expa i zbieram na Colombo, także jeszcze się z nim pomęczę i nie sądzę, żebym zmienił zdanie o tym okręcie. no dobra, jest plusik... piękna sylwetka okrętu, zresztą typowa cecha włoskich okrętów ;)
 3. Jasoandr

  Bitwy rankingowe: Sezon drugi

  Na t10 panuje chyba największa martwica mózgu, do tego tier oklepany na CW i innych takich. Osobiście wolałbym w takim systemie jak piszesz tyle że 6-7-8
 4. @Prezes1957 żeby otrzymywać żetony nie musisz oglądać oficjalnych streamów WG, możesz oglądać jakikolwiek poświęcony WOWS pod warunkiem, że streamer ma włączone tzw dropy. Na swoim koncie Twitch masz możliwość śledzenia postępu w zdobywaniu dropów oraz czasów. Patrz na załączone zrzutki:
 5. Jasoandr

  Test SEZON - Rankedy

  Eliminacje są takie fajne, ludzie przesiadają się na T10 i nagle otrzymują perma perka "brain dead". Na swoich ulubionych okrętach, gdzie się dwoiłem i czworzyłem co by bitwy wygrywać dostałem 10 wpierdzieli z rzędu, gdzie w ośmiu bitwach na górze tabelki. Meta taka, że co bitwa 3-4 deski. No to co, trzeba się dostosować. Wziąłem Somersa i sobie pływałem. Tu torpedka, tam torpedka, jakiś capik... takie tam warzywienie.... i co? 5 winów z rzędu i eliminacje wbite. Złapałem srebrny pociąg. Za 8 dni powtórka z rozrywki w sreberku, ale tutaj tylko farma stali.
 6. Jasoandr

  Aktualizacja 0.10.1: Włoskie pancerniki

  T4 dostałem z Twitch Primea, potem chciał nie chciał wydałem 800 żetonów, bo trzeba te paczki po kolei nabywać. Rekompensata w srebrze 950k bodajże.
 7. Jasoandr

  Aktualizacja 0.10.1: Włoskie pancerniki

  Chciałem zapytać, a czy może być coś gorszego od linii amerykańskich BB do Vermonta? Z tego co mówicie jednak może. Odnoszę wrażenie, że to celowe działania. Jeśli zrobią linię zbyt OP i zaczną nerfić... wróć - wyrównywać, to znając życie gównoburza gwarantowana. Jeśli jednak owa linia będzie od początku gówniana i zaczną rozdawać bufki, to co wtedy? Wtedy społeczność będzie bardzo szczęśliwa i będą słać kwiatki do WG.
 8. Może i śmiech... większy będzie, jak zabraknie ci właśnie tych 100 żetonów do kupienia ostatniego zestawu ;)
 9. Jeden z polskich strimerów zrobił sobie mały eksperyment, grał na desce jak ostatnie warzywo... trafił na złoty pociąg i teamy wygrywały bitwę za bitwą. Wciągnęli go o jakieś 10 gwiazdek. System działa :)
 10. Jasoandr

  Włoskie pancerniki: wczesny dostęp

  Ja tylko stwierdziłem fakt, a to co Ty już zrobisz to Twoja sprawa, nie wnikam :)
 11. Pozwolę sobie i oświecę kolegę. Otóż nie działają tutaj żadne cuda ani specjalne mechanizmy. To po prostu bardzo zły system doboru graczy oraz zdobywania awansów, a gościu nie dopłynął, tylko drużyny go wciągnęły do wyższej ligi. Jak typek będzie miał dużo samozaparcia i dużą ilość giereczek, to pewnie przewleką go teamy do złotej ligi.
 12. Jasoandr

  Włoskie pancerniki: wczesny dostęp

  Nie trzeba wydawać kasy, są tzw darmowe okresy próbne ;)
 13. Jasoandr

  Włoskie pancerniki: wczesny dostęp

  Ja nie pytałem się co dostanę w rekompensacie, bo wiem co dostałem. Zauważyłem tylko słabiznę made in WG w tej sprawie. Tutaj niby taki fajny loot na TP, a potem słaba rekompensata.
 14. Jasoandr

  Włoskie pancerniki: wczesny dostęp

  @bloodminister W poprzednim miesiącu na Twitchu Prime była do zgarnięcia włoska czwórka. Wszedł wczesny dostęp na włoskie BB i jak to wygląda? - ano trzeba wydać 800 żetonów by uzyskać owe T4, a posiadacze okrętu otrzymują w rekompensacie niecałe 1kk kredytów. Czy naprawdę nie mogliście zrobić zwrotu żetonów w ramach rekompensaty? ... albo choćby ta czwórka była już "odfajkowana" w zbrojowni i można było zbierać / kupić T5?
 15. Jasoandr

  Zmiany w Twitch Drops w wersji 0.10.1

  Po przelogowaniu gry wpadły mi dwie misje oraz kontener. Tak jak piszesz, jedna misja pokrywała się z kodem uzyskanym z oficjalnego strumyka WG.
×