Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content Сount

  261
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16257
 • Clan

  [TTTPL]

2 Followers

About Jasoandr

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

590 profile views
 1. Jasoandr

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Nie wiem czy już było... za darmo na Epic Games > Surviving Mars
 2. Jasoandr

  Zagraj z Druvikiem i wygraj!

  No właśnie masz pecha. 50% szansy co nie? Czyli jest to uczciwe tak? Więc jest to konkurs czy loteria? Ktoś może mieć dwie naprawdę świetne bitwy, ale jego team wtopi bitwę i już konkursu nie wygra, bo pokona go średniak, którego team wygrał dwa razy. Sprawiedliwe? Nie ja ustaliłem zasady konkursu i reszta to nie moja sprawa, ot tylko zwróciłem uwagę na ten drobny szczegół losowości na który uczestnik nie będzie miał tak naprawdę wpływu.
 3. Jasoandr

  Zagraj z Druvikiem i wygraj!

  Wszystko fajno jest, konkurs, nagrody... na pewno będzie niezła zabawa... tylko małe "ale". Jakikolwiek exp nie jest dobrym wyznacznikiem w konkursach indywidualnych z tytułu możliwej bitwy wygranej lub przegranej. Już bardziej do mnie przemawia średni DMG z obu bitew, bo tutaj akurat nie wpływa na to czy team wygra czy też nie. Takie moje przemyślenie ;) Pozdrawiam i powodzenia w konkursie :)
 4. Jasoandr

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dzięki, u mnie wszedł tylko ten pierwszy kod -> dwa kontenery i 1 dzień prem.
 5. Jasoandr

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Wiedźmin za grosze: https://muve.pl/sklep/digital/role-playing-rpg/wiedzmin-edycja-rozszerzona-pc-klucz-gog,93529?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=Catalogue+Sales+-+muve.pl+-+Latobranie+2019+–+Copy_Catalogue+Sales+-+muve.pl+-+Latobranie+2019&utm_content=Catalogue+Sales+-+muve.pl+-+Latobranie+2019&fbclid=IwAR2QpvOmSy9XYoXAdUSkmTfMVsxTyFJTYWxRZznLJ_UFbbAxFbeaYwZr1sk
 6. Jasoandr

  BUFF DO COLORADO

  Nie jest.
 7. Jasoandr

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Będzie.
 8. Jasoandr

  BUFF DO COLORADO

  Po pierwsze, to nie okręty walczą tylko ich kapitanowie. Po drugie, raz spotykasz kapitana pro, który nie pozwoli Ci na podejście do torpedowania, nie ustawi się pełną burtą tylko pod odpowiednim kątem czy też będzie dobierał odpowiedni rodzaj amunicji do danej sytuacji... a kolejny raz spotkasz nupa, amebę, pomidora, któremu wrzucisz 4 cytadele i wsadzisz salwę torped. Czyli co, jaki ten Colorado w końcu będzie, zbyt OP bo Ci spuścił wpierdziel, czy może potrzebuje buffa bo Ty go złoiłeś w 3 minuty?
 9. Jasoandr

  BUFF DO COLORADO

  Większość "starych" okrętów powinna być lekko bufnięta z tytułu implementacji do gry coraz większej ilości premek-potworów czy ruskich nieśmiertelnych papierzaków.
 10. Jasoandr

  Aktualizacja 0.8.7: Francuskie niszczyciele – część 2

  Dodaliśmy stały kamuflaż „Deformujący” dla okrętów VI Furious, VI La Galissonnière, VIII Le Terrible oraz VI Fusō, który zapewnia standardowe premie. Ja ślepy czy jednak nie dodali?
 11. Teraz Support musi przekopać się przez pierdylion ticketów.... no to czekamy ;)
 12. Jasoandr

  Plywanie po lini

  Bzdura. Wystarczy zrobić coś takiego jak w evencie postapokalipsy. Po 15-20 sekundach okręt zaczyna dostawać poważne obrażenia, lub krótszym czasie, ale bez ograniczania mocy maszyn. Proste.
 13. Jasoandr

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A czym tu się dzielić? Becelujesz 300 plnów i dostajesz Alabamę lub rekompensatę w złocie i z kontenerów losowe 8mki. Wychodzi po 100 plnów za okręt T8. Reszta kwestia farta lub / i tego co już masz w porcie. Ja dostałem Lenina i Witchitę, a za Alabamę golda. Szkoda, że nie wrzucili do tych paczek rzadkich okrętów jak Belfast czy dajmy na to Gremlin.... przy speed rankedeach na 7mkach WG by zarobiło raz tyle... no cóż...
 14. Jasoandr

  Dzika fala

  Nawet raz remis się udał:
 15. Jasoandr

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Co racja to racja.
×