Jump to content

Jasoandr

Players
 • Content Сount

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19977
 • Clan

  [TTTPL]

2 Followers

About Jasoandr

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

868 profile views
 1. Jasoandr

  Atak umarłych: Osowiec

  Uhm, szmata na ryju i żaden gazik nie jest groźny.
 2. Jasoandr

  Rankingowy sprint 12 vs 12 wyścig zbrojeń

  Hmm, a jaka jest różnica między 12x12 czy też 7x7 gdzie wysyp warzyw jest taki sam? Jest jak jest i lepiej nie będzie. Natomiast poronionym pomysłem była możliwa gra na T9, gdzie ludziki brali byle co bo grindowali, a nie okręt na którym dobrze im się gra, czy że może przychylić szale zwycięstwa, oczywiście od każdej reguły są wyjątki, żeby nie było.
 3. Jasoandr

  Aktualizacja 0.9.3.1: Hayate za wolne PD

  Panowie, zły tok myślenia. Dwa okręty, rozreklamowane wcześniej, powstały aby wypompować uzbierany free exp oraz by wpompować troszkę kasiory za przetop golda. Cwane lisy w tym WG pracują. Orkan, wiadomo było, że będzie za golda... ilu już przeszperało zbrojownię i odkurzyło talonik zniżkowy na dublonowe zakupy? Na koniec jeszcze serb Wam powie, że czepiacie się, bo przecież dostaliście dwa okręty za darmo, co za niewdzięczny naród.
 4. Jasoandr

  Przekleństwo misji TWICH'a

  Może tak, może nie. Z jednej strony nagrody są najczęściej tak słabe, że nie warto spinać się z wykonywaniem misji. Z drugiej strony masz rację, wszystko by utrzymać gracza jak najdłużej w grze, tyle, że każdy ma jakieś limity i w moim przypadku po ich przekroczeniu po prostu wyłączam grę. I to polecam wszystkim, którym żółć przeleje się górą przy niemożności wykonania "trudnej" misji typu "wygraj" dla kamo sztuk 2.
 5. Jasoandr

  Test publiczny aktualizacji 0.9.4: Runda 1.

  Gdzie? Jak? U mnie niczego takiego nie ma. Misje pokończyłem. Dodatkowo z dyrektyw i z logowania codziennego lecą ruskie kontenery co sypią ruskimi żetonami - nie zlicza ich, nie ma czego za nie kupić. W zbrojowni niczego poza standardem nie ma. ????
 6. Jasoandr

  Aslain's WoWS ModPack Installer #05 (08-08-2020)

  Cholera, za pierwszym razem też nie zaskoczyłem :D ... ok wybielone utopione jednostki :)
 7. Jasoandr

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  OP w zanurzeniu widzi okręty za wyspami. Na początku pingałem w nie, bo perspektywa pod wodą jest znacznie ograniczona. Jak dla mnie, takie rozwiązanie jest bez sensu. Z jednej strony wprowadza w błąd kapitana OP, a z drugiej przeczy logice. Kolejny błąd to niewiadomego pochodzenia dźwięki innego okrętu. Kto grał na testowym to wie o co chodzi. Nie wiem dlaczego nie ma informacji, że OP został pingnięty przez wrogi OP? Co jak co, ale na łódkach podwodnych było to bardzo słyszalne. Niezrozumiały jest również zrzut bomb głębinowych, gdzie wygląda to raczej na zasadę AOE niż jakikolwiek model zbliżony bardziej do realiów. Czy rzucam bomby przed / za / obok OP który odchodzi lub dopływa do mojego okrętu to efekt ataku jest taki sam. Jeśli się mylę i źle zaobserwowałem to proszę o sprostowanie. Na testowym bitwy były raczej krótkie, sporo yolo i sporo botów, więc ciężko powiedzieć coś więcej o gameplayu. Jak na razie i dla mnie OP są nudniejsze nawet od gry CV. Nie wiem, może w pełnym wymiarze bitwy randomowej będzie lepiej. Poruszany był już temat bezbronności ciężkich jednostek przed OP.... ... i nie dziwię się. Na obecnych randomach deski potrafią odparować czy też zdematerializować się w ciągu pierwszych paru minut gry, więc rozumiem obawy kapitanów BB czy CA bez sprzętu ZOP. Pytanie które nasuwa się automatycznie: które CL / CA zostaną wyposażone w takowy sprzęt? Bo na razie to nie za dużo ich jest. Inną taktyką na zniszczenie OP była ogromna dawka cierpliwości oraz wiedzy, gdzie nawodna jednostka godzinami krążyła nad OP by po czasie zmusić okręt to wynurzenia z powodu braku energii czy tlenu. W grze nie mamy aż tyle czasu, no i devsi zrezygnowali ze współczynnika "tlen" na "energię", ale okręt nie musi wynurzać się by przetrwać, po prostu nie będzie skutecznie atakować. Czyżby taka ma być metoda na wygranie bitwy po stracie okrętów ZOP? - przeczekać i wygrać na punkty? No nie bardzo chyba, bo akwen jest spory, OP ma małego spota i zawsze znajdzie sobie dziurę by doładować akumulatory. Co wiec zostaje? Specjalne samoloty pokładowe do obserwacji / ataku OP? Jakieś zakłócacze namiaru torped w consumablach? Nie wiem. Wiem za to, że do tej pory, każdy okręt miał jakąś możliwość obrony / zwalczania innej broni przeciwnika, bardziej lub mniej skuteczną, ale miał. W przypadku OP od razu przypomina mi się historia pierwszych podwodniaków, gdzie marynarze nie mieli przed nimi jak się bronić i stosowali metody jakiekolwiek i zarazem nieskuteczne jak atakowanie ubota ręcznymi granatami. No cóż, zanim OP wejdą finalnie na serwery upłynie jeszcze sporo wody w rzece... także czekam i obserwuję ;).
 8. Jasoandr

  ST - Okręty podwodne

  @WG_Lumberjack Po co są te ruskie kontenery skoro nie nalicza żetonów, skoro nie ma żadnej zawartości w zbrojowni? Otwierać? Nie otwierać? Oto jest pytanie!
 9. Jasoandr

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Assassin's Creed II na UPLAY za free
 10. No właśnie Donskoj. Ciekawe, że WG nic z nim nie robi. Działa to tylko lub aż 180 mm. Niby ciężki krążownik, ale z papierowym pancerzem. Może lepiej jak zostanie w linii lekkich? :)
 11. Dokładnie to samo wywnioskowałem po przeczytaniu tekstu/ Cebula mode ON ;)
 12. Jasoandr

  Na randomach nie da się grać....

  Jest wiele bitew, które kończą się po paru minutach z wynikiem 12:0 lub odwrotnie, gdzie typy na deskach zdychają w jednej chwili, zwyrole na afku, te nie wiadomo czemu wędrówki z jednej strony mapy na drugą i odwrotnie itd itp. Twoja bitwa wygląda na wyrównaną patrząc na straty w obu drużynach, ale pewnie jak już pisałem, strasznie nudną i pasywną.
 13. Jasoandr

  Aslain's WoWS ModPack Installer #05 (08-08-2020)

  o super, wreszcie wróciła karuzela, dzięki :) @Aslain nie wiem czy masz możliwość zwrócenia uwagi twórcy tego moda, że nie wszystko jest OK, tutaj napisy zasłaniają liczbę sygnałów. W sumie to są niepotrzebne i zamazują tylko widok sygnałów. Pozdrawiam
 14. Jasoandr

  Na randomach nie da się grać....

  Kolega za dużo tych 400 punktów to nie przekroczył, co? Widać, że bitwa do dupy dla obu stron, że obie drużyny grały pasywnie do bólu, tyle że czerwonym udało się wygrać. Przykład słaby nawet w tej narzekalni.
 15. Jasoandr

  Sugestia do dodania rzeczy do gry

  Tylko po co? Kolejny pusty stat jak np karma. Ktoś być może powie, żeby nagradzali by za to... no więc nagradzają punktami badawczymi. Pozdro :)
×