Jump to content

Razjael

Players
 • Content Сount

  523
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4788
 • Clan

  [GRAY]

About Razjael

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 01/03/1991
 • Insignia
  [GRAY]

Recent Profile Visitors

567 profile views
 1. Razjael

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  I want to join the lottery
 2. Razjael

  Stal za pieniądze

  ps. Obstawiam 25euro
 3. Fakt jest piękna. Różnica między Alaską a Kronkiem? Kronek ma 11k więce hp, bd szybkie pociski, które bez problemu cytadelują pancerniki 8 i 9T a z 10T notorycznie Yamato i montana, monti to łapie nawet na dystansie 22km z samolotem zwiadowczym z CA jest różnie ale tylko tieru poniżej 10 częste overpeny , za to DM Zao hindeny mino etc łapią bez problemu. Alaska lepsza celność poprzez lepsze skupienie pocisków, dewasty w krążki dzięki takim samym kątom penetrajci pocisków AP jak DM, ogólna charakterystyka pocisków bd podobna ciężkie, wolne ale nie wytracają prędkości i penetracji na dystansie, 27mm poszycie w stosunku 25mm kronka, 381mm można dingać, z racji celności HE są bardziej użyteczne, dłuższy czas działania radaru i odrobinę lepsze camo niż Kronek Co do radaów to jednak kronek ma 12,4 spota ale 11,7 radar a Alaska 11,6 czy 11,9 a radar 9,5km.
 4. Właśnie wypływają kolejne filmiki o Alasce więc to już takie przedpremierowe endingowe podsumowania :>. Aktualnie 2runda testu dolicz tydzień i parę dni do najbliższego czwartku, to będzie data wejścia patcha 0.7.12 a wraz z nim Alaski. EDIT. @Just_Octo Pewnie możesz wydać na Alaskę jak najbardziej. Jedni dla kolekcji, drudzy bo historyczny inni tylko dlatego, że to kolejna hybryda krążka z lepszym niż pancernik jeb.....m, do tego celność,rld etc. Każdy ma swój free exp ja mam 1,8mln więc zakupię bo wiem, że sb poradzę Kronek jest dla mnie genialny i robię nim świetne wyniki, Stalin na święta czekam na kupon, 7k lepiej zaoszczędzić. Chodzi wyłącznie by nie narzekać. A filmik tak czysto teoretycznie, szczerza opinia jednego cycka.
 5. Razjael

  Jean Bart

  A skąd to info? Ja tak po cichu obstawiam, że Azuna której bliżej do kronka, zastąpi Salema za wungiel.
 6. Razjael

  [GRAY] 50 shades of RNG

  To kucyki się przepoczwarzają?
 7. Razjael

  West Virginia 1941 Tier VI

  +50% LEPSZE RNG PODCZAS ODTWARZANIA W TLE A TAKŻE +33% BARDZIEJ PRZYCHYLNY MM
 8. Razjael

  [GRAY] 50 shades of RNG

  . Nie wiem czemu ale odkąd sięgam pamięcią to wasza działalność i wizerunek obu gwiazd MSB przywodzi mi namyśl tylko taki obraz. PS. Nie myśleliście o zmianie nazwy klanu na GREMLINS ON BOARD?
 9. Razjael

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Lul Lul tylko kto tu przychodzi do kogo i stara się zrobić dym?
 10. Myślę, że można nabyć Stalina i zdążysz nazbierać na potencjalnego putina. Skoro WG już raz sprzeda stal za kasę to podejrzewam, że taki zabieg może mieć miejsce podczas kwietnia ale ogólnie rzecz biorąc można spokojnie kupić jednego i nazbierać na następnego. Zakładając, że z 6m będzie burgonia w arsenale to do końca maja a w czerwcu wejdzie nowy okręt potencjalny putin* to będzie do końca roku a napewno za rok powtórzą akcję ze stalą i będzie to już raczej zabieg stały powtarzalny co rok. Takie płatne halołyn grające na nerwach unicornów] Stal do zdobycia : CW 11k Dwie kampanie w tym jedna płatna 14k Płatki min 2K 27k stali +2,7k stali jeśli mamy rozbudowany maksymalnie budynek w porcie klanu.
 11. Niestety szkoda się powtarzać ale cóż. WG to firma a WOT, WOWp. WOWs to produkty tworzone głównie z myślą zarabiania. Oni nie tworzą tego dla społeczności graczy i nie będą się dostosowywać do kaprysu paru proc% tejże społeczności, nie ważne czy to fiolet czy czerwień pieniądz to pieniądz i to się liczy. Za to dostosowują się do większości potrzeb graczy, która będzie gwarantować zyski. A okręty mają być tak dobrym i długoletnim produktem jak WOT i przez ten okres musi cały czas zarabiać. Jak będzie zarabiał to gra będzie się rozwijała. [Jak choćby przejście na nowy silnik graficzny z WOTa czyli takie WOWS 1.0 ale to by było piękne, póki co jakieś małe kroczki przechodzą dopiero na dx10.1 i 11, system 64bit etc] Dlatego przestańcie się bulwersować co poniektórzy bo stal za kasę była 100% pewniakiem, przepowiadałem najbliższe takie właśnie okazje na święta i proszę bardzo. Stalingrad od początku był zapowiadany jako nagroda za CW i odrazu mówiono, że będą w przyszłości możliwości jego zdobycia w inny sposób[ @Goomich podpiął w swoim poście to co pisałem no i będą misje na stal tyle że za real money], pomijam nowe okręty za stal Burgogne 30k stali, Azuna pewnie za stal a po nowym roku będą pierwsze przecieki odności russian bias bb więc najpewniej jakiś 10t premium putingard się pojawi. I też pewnie za stal i minimum 30k jak nie więcej. O blacku i flintcie nie wspominam bo to paranoja wydać tyle stali na takie kiepskie krypy. WG poprostu tworzy dupochron przed płaczem graczy, którzy nie mają jak farmić tego zasobu a okrętów za nią coraz więcej.
 12. Razjael

  Duca degli Abruzzi, VII tier

  Co do tych japońskich DD i OB'ków tak buff będzie ale kita i harugumo będą nerfione bo są wg WG za mocne.
 13. Razjael

  Duca degli Abruzzi, VII tier

  Odradzam zakupu abruzziego crap, dno i wodorosty. Z tych dwóch jak już masz wybierać to zakup sb INDIANAPOLIS[ chociaż nie wiem czemu te dwa] kaliber 203mm ,amerykańskie PP'ki, dodatkowo bardzo celne, gra głównie na dziób i RADAR na 7T wprzeciwieństwie do włocha potrafi wytankować trochę DMG jeśli gramy na swoim tierze .
 14. Razjael

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  VANGUARD JUŻ W SKLEPIE ZA JEDYNE 186ZŁ [kółko terapii zajmującej się grupą graczy uzależnionych od kupowania premek [>PL forum>rozgrywka>Kupowanie premek........]]
×