Jump to content

_turbocygan_

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4397
 • Clan

  [B4P]

2 Followers

About _turbocygan_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

203 profile views
 1. _turbocygan_

  I oto mamy World of Battleships

  A ja zastanawiam się, dlaczego w takich tematach nie wypowiadają się uzbrojeni po zęby w argumenty pracownicy WG?
 2. _turbocygan_

  Wiadomości Wiadomości Bitwy klanowe już wkrótce

  Klanówki na T10 powinny być trybem elitarnym, czymś wyjątkowym... Sprawę formatu bitew i ich zasad można by zostawić otwartą, czyli na bieżąco konsultować z graczami competetive. Niestety widać po WG, że po prostu jest tu brak intencji, żeby stworzyć coś sensownego. Śmiech na sali.
 3. _turbocygan_

  Eh i znów weekend...

  Od nadchodzącego patcha będzie jeszcze lepiej. Już nie będzie potrzeba sonarów i radarów. Nie będzie potrzeba żadnego teamplayu. W ogóle nie będzie takiego pojęcia jak gra agresywna. Wszystko oczywiście z korzyścią dla bebeczków.
 4. A te nowe torpedy bagienne jakoś się wyróżniają w grze? W sensie spota. W ogóle deski je spotują, czy robią akuku znienacka?
 5. _turbocygan_

  Königsberg, V tier

  Ja doświadczalnie odpuściłem IFHE, a dałem podpalanie za 3 i camo za 4. W sumie daje to 10% na podpałki (11% z flagami), co jest już sensowną wartością. Naprawdę daje radę, nawet podpalacza udało się zdobyć raz lub dwa.
 6. _turbocygan_

  kampania Hunt the Bismarck

  Osobiście w dupie mam tę kampanię, choć nie mam Bismarcka. Myślę, że zmotywowani zrobili go już dawno, więc będzie też duża grupa ludzi, którzy z tego powodu oleją ten event. Sęk w tym, że myślący gracze nie potrzebują rozdawnictwa i nagród, tylko chcą grać w sensownie zbalansowaną grę. Przeczuwam kolejny jakiś dziwny zabieg, żeby ściągnąć nowych graczy i przy okazji wydoić hajs. Tylko, że to wygląda na chwytanie się brzytwy. Nie wspominam o tym, że gra ma super potencjał, lecz sama rozgrywka jest stopniowo upośledzana, a poziom bitew na randomach spada zatrważająco z tygodnia na tydzień. Słucham ludzi na TSie i oni tak jak ja co raz wpadają po prostu w szał albo załamkę. WG do *edit* nędzy zróbcie coś pożytecznego dla normalnych graczy, a pieniądze od nich spłyną samoistnie. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 7. _turbocygan_

  Jak to było z tym matchmakingiem?

  Pomijając już wszelkie statystyki, od jakiegoś czasu bitwy wyglądają po prostu absurdalnie. Widać to nawet na streamach innych graczy.
 8. _turbocygan_

  Cheaterzy, matchmaking i błędy - w głowie się nie mieści

  WG pozwala ci poczuć się majestatycznie. Każdy, kto włączy te "ficzery" "manualnie" jest już o krok od podziemnego światka "competetive" nieskażonego "casualami". Umieszczenie tego w menu byłoby zabiciem unoszącej się nad tym aury elitarności i "undergroundu"
 9. _turbocygan_

  Całe zło to GMO!

  *edit* zaczynasz rozmowę? Szykuje się kolejna dyskusja na kosmicznym poziomie. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 10. _turbocygan_

  przymusowa gra z botami dla nieogarniających graczy

  WOW poziom dyskusji sięgnął Rowu Mariańskiego. Pierwsze odpowiedzi i na dzień dobry szczucie autora tematu, a 0 merytorycznej dyskusji. Może nie popisał się kulturą, ale nie jest to też temat typowego Tirpitzowego płaczka. No dobra, znalazło się z pięć wartościowych postów. Przypominam również, że to podforum dotyczy ROZGRYWKI, a nie dżentelmeńskich rozmówek ma temat wychowania i kultury. Od pilnowania tego są moderatorzy. Podziwiam hipokryzję wszystkich obrońców praw zwierząt i orędowników tolerancji.
 11. _turbocygan_

  przymusowa gra z botami dla nieogarniających graczy

  Ale mu powiedziałeś, ale to było dobre! Ja to mam pomysł, żeby wprowadzić analogiczny program 500+ dublonów miesięcznie dla każdego ułoma, który nie potrafi nawet obejrzeć pierwszego lepszego tutoriala na temat taktyki, charakterystyki i mechaniki gry, aby poprawić swoją grę Prawdę mówiąc, to cywilizowane gry z matchmakingiem posiadają rangi dla graczy. Grasz na swoim poziomie, pniesz się w górę, są emocjonujące mecze o spadki i awanse, jest o co się starać. I jakoś *edit* nikt nie czuje się wykluczony. Ale co ja tam mogę wiedzieć.
 12. _turbocygan_

  Eh i znów weekend...

  http://wows-numbers.com/pl/player/501028689,RiGgS87/ takie szmaty 650+ bitew i już grają na X, pozdro WG
 13. _turbocygan_

  Czapajew (poziom VIII)

  Niestety nie jest to typowy samograj, bardziej słoń w składzie porcelany. Natomiast w duecie z niszczycielem robi się z niego potwór. Dywizjon mocno zalecany, w innym przypadku pomoże tylko butelka wysokoprocentowego alkoholu
 14. _turbocygan_

  Powódź i Pożoga - wątek zbiorczy

  Panowie nie mówcie, że spodziewaliście się czegoś sensownego od ludzi, którzy wymyślają misje typu "zadaj 1k dmg CV jako DD" lub "zatop Yamato" (promujące stricte drużynową rozgrywkę) Dzięki bogu, że przynajmniej dostaliśmy w końcu jakąś sensowną aktualizację, brawo czerwoni
×