Jump to content

MaVon1962_CZ

Players
 • Content Сount

  161
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5097
 • Clan

  [CSP]

About MaVon1962_CZ

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 02/01/1962
 • Insignia
  [CSP]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. MaVon1962_CZ

  Depréze z lodiček a její léčba

  Na Steam můžeš i přes web https://store.steampowered.com
 2. MaVon1962_CZ

  Depréze z lodiček a její léčba

  Něco pro milovníky série Command & Conquer:
 3. MaVon1962_CZ

  ChatBAN =)

 4. MaVon1962_CZ

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Ode mne (dále přatel) vám (dále přaný) Přijměte prosím bez závazků výslovných či skrytých mé přání k: Ekologicky ohleduplné, sociálně odpovědné, politicky korektní, nezátěžové a nenávykové, neutrální co do pohlaví, oslavě svátku zimní rovnodennosti, provozované v rámci co nejradostnější tradice spojené s náboženským přesvědčením dle vašeho výběru, nebo spojené se světskými zvyklostmi dle vašeho výběru s ohledem na náboženské/světské přesvědčení a/nebo tradice ostatních anebo na jejich volbu nedodržovat vůbec žádnou náboženskou nebo světskou tradici; a finančně úspěšné, osobně uspokojující a zdravotně nezávadové uznání nástupu obecně přijatého kalendářního roku 2019, avšak s ohledem náležitého respektu ke kalendáři dle výběru s ohledem na jiné kultury a sekty a s ohledem na rasu, víru, barvu, věk, tělesnou zdatnost, náboženské vyznání, výběr počítačové platformy a dietetických specifik přaného. Přijetí tohoto přání je však vázáno následujícími podmínkami: a) Toto přání je možno následně doplnit nebo stáhnout; b) Toto přání lze volně dále předat, pokud na původním přání nebudou provedeny žádné změny a budou dodržena vlastnická práva přatele; c) Toto přání nezavazuje přaného k uplatnění nároku na naplnění jakéhokoli z přání; d) Toto přání může být neuplatnitelné pod některými právními systémy a/nebo pod omezeními a tudíž nemusí v některých oblastech jurisdikce být uplatnitelné na některé přané a je tedy odvolatelné na základě uvážení přatele; e) Toto přání je se zárukou uplatnitelné v rámci rozumného očekávání obvyklé uplatnitelnosti dobrých přání v rozmezí jednoho roku anebo do následného vydání dalšího přání k svátku, které přijde jako první. f) Přatel poskytuje záruku na toto přání jen v rozsahu omezené náhrady tohoto přání nebo vydáním jiného přání dle úvahy přatele. g) Jakékoli odvolání v tomto přání na Ježíška, Santa Clause, Dědu Mráze nebo jakoukoli jinou slavnostní bytost ať skutečnou nebo smyšlenou, mrtvou nebo živou, nezahrnuje podporu z jejich strany tomuto přání, a všechna vlastnická práva na jakákoli zmíněná jména třetí strany jsou tímto uznávána. Srdečně MaVon1962_CZ ...... Tato zpráva vyjadřuje jen osobní mínění autora v okamžiku psaní. Vyhrazuje si právo na vyjádření jakéhokoli jiného názoru kdykoli a z jakéhokoli důvodu, nebo i bez důvodu. Této zprávy nebudiž použito k vytvoření jakéhokoli rozhodnutí nebo podniknutí jakékoli činnosti nebo znemožnění jakékoli činnosti.
 5. Pokud někdo zvažujete koupit to roční prémko Warships, co je teď ve slevě, připlaťte si 40 K a kupte si 12 500 dublonů s 30-denním prémkem. Za 12 000 dublonů si pak kupte ve slevě roční prémko ve hře, dostanete tak 13 měsíců prémka a ještě vám 500 dublonů zbude.
 6. MaVon1962_CZ

  Kongo

  Cesare je velmi dobrá loď, ale rozhodně není OP. Jezdím rád s Kirišimou, což je derivát Konga, a může mít své dny
 7. MaVon1962_CZ

  Ředitel Zeměkoule a přilehlého vesmíru

  Dávám si teď od loděk trochu pauzu, ale i tak díky Stratosi za to, co pro naši komunitu děláš.
 8. MaVon1962_CZ

  Fotky, fórky, zajímavosti a jinej přístavní brajgl

  Když už tu byla řeč o ničení lodí letadly, sundáme torpédoborec? Ale musíme bombou, páč mašinkvér je na ho.no
 9. MaVon1962_CZ

  0.7.11 - Hlášení chyb

  Taky mi to dělá, už i v minulém patchi. Hlavně když dostanu kontejner za XP a zároveň kontejner s RN. Když si nejdřív seberu a otevřu kontejner za XP, tak pak animace otevření kontejneru RN nefachá.
 10. Dobrý článek, jen by mě zajímalo, proč akce na tu nášivku, jak se zdá, běží už týden a pozítří končí.
 11. MaVon1962_CZ

  GOD mode and Chainsaw 9/2017

  Pravda pravda, tys tam byl zašitý za ostrovem v Donském a mně ten šutr bránil ve střelbě . No pak jsem chytil dardu torpéd a bylo po žížalkách. Soutěž jinak perfektní, jenom jsem měl smůlu, že jsem žádné CZ/SK klaníky nesundal, jenom bezpartijní
 12. MaVon1962_CZ

  Veřejný test verze 0.7.11 - Hlášení chyb

  A stále stejná otázka. Jsi na testovacím serveru zaregistrovaný?
 13. MaVon1962_CZ

  Mateřská školka by IDDQD + CC a hosté

  Velký dík za ten nápad se školkou a všem lektorům za jejich čas a trpělivost. Obzvláště @Wolffnstein musel se mnou trpět jako zvíře, protože učit starého psa novým kouskům bylo výživné . Rozhodně mi to dalo mnohá ponaučení a zjištění, že býti průkopníkem slepých uliček se nevyplácí je také k nezaplacení . @Stratos_HF děkuji převelice za vzácný dar.
×