MaVon1962_CZ

Players
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3664

About MaVon1962_CZ

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 02/01/1962
 • Portal profile MaVon1962_CZ

Profile Information

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Tak si s Yorckem potopím torpédy torpédoborec na capu a to je najednou v chatu veselo
 2. Za to kvantum ropy, co ten pylon stojí, by na něm mohla stát nahá Dáša
 3. Mám PÚ a kromě Pertha (a nebyl to Photoshop ) mi na kostky padají pořád dokolečka dokola čtyři vlajky. Rozesmál mě test, kde mi první kontejner na kostky hodil 30 dnů prémka, které je mi tam platné jak v ponorce padák
 4. Povedlo se. Byl převzat systém hry z PvE kampaní, takže oproti loňsku - Transylvánie opravuje lodě - nelze poškodit hráče v týmu (loni jsem za to kvůli jednomu pitomci dostal růžovku ) Za mne pochvala a těším se na pokračování (Sunray in the darkness?).
 5. Chybička - občas se neobjevoval název klanu u divizníků, takže klanovka nešla spustit. Teprve po několikáté změně stavu Připraven/Nepřipraven se to povedlo.
 6. Tuším, že tu kamufláž si musíš ještě povolit v přístavu ve filtru vpravo dole, jak se povolují ARP lodě a podobná veteš.
 7. https://worldofwarships.eu/cs/userbonus/
 8. Jenže ta platba přes web v modré zóně platí jen pro Prahu 5, 6 a 8. Na Žižkaperku ho odtáhne první vylízaný měšťák.
 9. Tam je to s parkováním mizerné, protože ty naše geniální parkovací zóny. Jestli jedeš od severu jako Chomutov apod, ideálně nechat káru na Praze 6 v ulici Kladenská u stanice metra Veleslavín, kde zóna o víkendu neplatí, a dojet to rourou na Florenc a pak kousek autobusem. Nebo zkusit na Florenci parkoviště pod magistrálou, ale to je placené. Snad ti někdo poradí něco lepšího.
 10. "Všechny týmy vytvořené v režimu týmových bitev budou z herního klienta odstraněny. Hráči obdrží náhradu ve stejném množství a měně, jaké utratili na vytvoření svých týmů a činnost s nimi." Fajn, mnou vytvořený tým je pryč, ale náhrada se tak nějak nekoná ...
 11. Máš v nastavení hry zaškrtnuto Animace malých objektů?
 12. Klany jsou nefunkční, takže úkol Založte klan a blablabla a získejte kamufláže je momentálně nesplnitelný. Navíc video, co má prezentovat klanové bitvy, je o týmových bitvách
 13. S loadingem problém nemám, většinou tak 25 - 30 sec před bitvou, grafika stejná jako Quetak, jen to mám na HDD, nikoliv SSD. Ani ty sekundové lagy nejsou pravidlem, ale když se mi to takhle cukne, tak to většinou udělá i kolegům v divizi. Jak kdyby server nebyl schopný dodat data.
 14. Ano, zrovna včera. I v polovině bitvy.