Jump to content

Xs4tiX

Players
 • Content Сount

  138
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [ORKAN]

About Xs4tiX

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. Xs4tiX

  Eventy - WG robisz to źle

  ... no comment
 2. Xs4tiX

  Eventy - WG robisz to źle

  Ja z kolei już dawno temu po rozegraniu sporej liczby randomów sam z własnej woli przerzuciłem się na coopy i oto nagle mocno irytująca gra (delikatnie to ujmując) nagle stała się tym czym powinna być czyli zabawą. Zbijam sobie codziennie na owym trybie gwiazdki na kilku okrętach, a dodatkowo wykorzystuję scenariusze i z łatwością na luzaku zdobywam codzienne bonusy. Bez spiny, frustracji oraz z pełnym zadowoleniem. Wnioskuję zatem, że raczej przejadła Ci się gra jako taka i problem wcale nie leży w całkiem przyjemnej - nie tylko według mnie - grze z botami.
 3. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Widzę, że @Silentraz już Ci wytłumaczył, a przy okazji mi też bo ja właśnie miałem jeszcze konto premium za dyrektywę i mi go nie przedłużyło - więc u mnie na logikę kod WOTVALENTANK - niestety pomimo rzekomej aktywacji nie zadziałał (nic faktycznie w WoWs nie dodał) ..., a gdybym to wiedział wcześniej odwlekł bym wklepanie kodu
 4. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ..., ale to jest kod "dla czołgów" więc w WoWs nic nie dodaje - niestety
 5. Ty........ z tym rządem tak na poważnie? To przykro mi, ale to nie to forum @maciek001
 6. Xs4tiX

  080 - Dyskusja ogólna

  Podobno faktycznie, ale jednak z tą zasadniczą różnicą, że CV-ka wybadana przed wejściem aktualizacji przy sprzedaży "zwracała" jeszcze dodatkowo wolny EXP, a ta wybadana obecnie już niestety nie, a to już jest jawna niesprawiedliwość ... bo pomimo, że akurat to zostało zapowiedziane w artykule CYTUJĘ"Pamiętajcie, że rekompensatę w postaci wolnego doświadczenia można uzyskać tylko raz i tylko w przypadku LOTNISKOWCÓW zbadanych przed aktualizacją 0.8.0.", ale jak pisałem ... nikt wcześniej nie poinformował graczy o ewentualnym pojawieniu się możliwości "wiązanej" odsprzedaży halloweenowych kamuflaży, a to diametralnie zmienia postać rzeczy oraz grono potencjalnie taką transakcją zainteresowanych. Reasumując chyba nie tylko ja jestem...... zawiedziony i rozczarowany (łagodnie to ujmując z uwagi na zasady obowiązujące na niniejszym forum). ...szanujmy się zatem
 7. Xs4tiX

  080 - Dyskusja ogólna

  @WG_Lumberjack jak to faktycznie jest (i czy to według WG jest w porządku) ze sprzedażą halloween-owych kamuflaży Wielka Gorgona na Shokaku oraz Nobilium z Lexington-a bo czytam/czytałem: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/cv8-which-nation-to-choose/ .. w części "Reguły zastępowania okrętów" i nie ma tam niestety ani słowa o możliwości ewentualnej sprzedaży w/w po 5000 dublonów (za sztukę), a jak wiemy taka możliwość się u graczy mających wybadane przed wejściem aktualizacji 0.8.0 owe CV pojawiła (jako nieplanowany bonus w transakcji wiązanej wraz ze sprzedażą okrętu/ów), a u innych niestety nie (mają nadal status: "nie można sprzedać"). Czy są (zatem) jakieś plany aby umożliwić wszystkim zainteresowanym posiadaczom tych specjalnych kamuflaży ich sprzedaż za dublony z inwentarza tak aby rzeczywiście zgodnie z n/w założeniami reworku CV ... wszyscy byli zadowoleni? CYTUJĘ "Reguły przyznawania rekompensat ustalone zostały w taki sposób, żeby skutki zmian były dla graczy korzystne, więc podstawowa zasada jest taka: prędzej coś zyskacie, niż stracicie."
 8. Zauważyliśmy twoje (Wasze) obawy, że trwająca 1-tydzień (10 dni :-) darmowa zmiana umiejętności dowódców i zresetowanie ulepszeń może nie być wystarczającym czasem, aby właściwie przygotować Wasze okręty do nowego sposobu gry. Zgadzamy się z Państwem i niniejszym ogłaszamy, że nastąpi kolejny 1-tygodniowy okres bezpłatnego resetowania w przybliżeniu za 2 miesiące, w okolicach wydania 0.8.2. ...my słabo czitać angielski jazyk
 9. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  EDYCJA @iraopole był szybszy - więc moja "odpowiedź" do usunięcia tym bardziej, że niejako z rozpędu dałem się niestety wciągnąć w odpowiadanie w nieodpowiednim wątku
 10. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Teraz widzę @koliber_1984, że rzeczywiście pisałeś dzisiaj rano w innym wątku, którego wcześniej nie czytałem nie dlatego , że "ludzie nie nadążają" tylko dlatego, że nie mam w porcie ani jednego lotniskowca (i nigdy nie miałem) więc nie Januszowałem. Szkoda, że nie pisałeś wczoraj i w tym wątku, ale chyba sam nie wiedziałeś o myku z akurat tymi - halloweenowymi kamuflażami. Wtedy ewentualnie też wybadałbym je za free EXP skoro można było na tym nie tylko nie stracić ba nawet nieźle zarobić, a jeszcze dodatkowo umożliwiło to pozbycie się tych nieprzydatnych jak dla mnie malowań lotniskowców. Czytając @Jaras1995 wydało mi się jednak zwyczajnie trochę dziwne, że kamuflaż można sprzedać "automatycznie" wraz z okrętem, a samego już nie, ale cóż to WG ustala te/takie..... no....."zasady" (u mnie jak widać w związku z tym, że odpowiadających im jednostek "nie kupiono / nie zbadano" - pisało i nadal pisze, że "nie można sprzedać" więc cóż - jak się kisiły tak się kiszą)
 11. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ..., a nie miałeś czasem perm camo na jakimś CV X tieru? Sprawdziłeś czy tego halloween-owego z Lexingtona nie masz czasem w inwentarzu? Ja miałem tylko "zdobyczne" kamuflaże, które czekały (i nadal czekają aż zacznę grać CV) i jak pisałem zaobserwowałem dzisiaj usunięcie ich jako starych i pojawienie się nowych odpowiedników.
 12. Xs4tiX

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  @Odo_Toothless zapewne testujesz perki i zmieniasz przydziały kapitanom, ale nic Ci nie przychodzi do głowy odnośnie mojego wcześniejszego pytania dotyczącego spolszczenia Owieczkinów, (których dzisiaj w ramach darmowego przeszkalania zapewne nie tylko ja zaokrętowałem).
 13. Xs4tiX

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Mam te w/w kamuflaże i oba zostały dzisiaj automatycznie wymienione, ale ich przecież nie można sprzedać tylko zostają w inwentarzu więc nie wiem skąd niby te - :5000 dublonów sztuka".
 14. Xs4tiX

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Kapitanowie ponieważ jest możliwość darmowego "przeszkolenia" kapitanów i przy okazji można ich trochę poprzenosić między okrętami mam pytanie odnośnie Owieczkinów. Czy ktoś wie jak zmusić ich do mówienia w naszym ojczystym języku? Nie wiem czy czegoś nie ogarniam, ale żaden wybór audio (Język... - Polski oraz Modyfikacja... - standardowe, właściwe dla kraju, , dubbing+, etc.) nie daje pożądanego efektu. Kiedyś (dawno temu) można było zmienić piszczenie ARPiczek w normalne polskie głosy przez usunięcie (lub zmianę nazwy) ich sekwencji głosowych w odpowiednich plikach gry (jeżeli dobrze pamiętam: .../res/banks/OfficialMods/Arpeggio....) więc może teraz też się da,, ale co trzeba by zmodyfikować obecnie w których plikach i gdzie - to chyba może ewentualnie wie już tylko @Odo_Toothless P.S. obecnie jak wiemy w/w "japońskie piszczałki" zmieniają się w pełnowartościowych kapitanów po dezaktywacji "filtra ARP" w karuzeli okrętów - jako uboczny skutek niepokazywania ich specjalnego wyglądu tj. kolorowych kamuflaży , a raczej malowań. Co jednak kluczowe i chyba dla wszystkich istotniejsze umożliwiając właśnie jednocześnie także zmianę kapitanic oraz ich dubbingu..., a tak przy okazji to szkoda @WG_Lumberjack , że owo "wyłączenie" nie pozostawia możliwości wyboru tylko i wyłącznie cech dotyczących samych kapitanów (ich płci oraz co najważniejsze języka), a już niekoniecznie kalkomanii tych jakże kolorowych okrętów.
 15. Mam nadzieję @Toyminator, że odebrałeś bonusa za problemy z serwerem EU - dwa kontenery i dwa dni konta premium. Masz czas do 10 lutego (celowo nie piszę, że do 11-tego bo jak zwykle do 6 rano więc wiesz :-)
×