Jump to content

OttomanSIap

Players
 • Content count

  506
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10606
 • Clan

  [TCG]

About OttomanSIap

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 04/05/1992
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fleetreview-tr.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Istanbul, Turkey

Recent Profile Visitors

967 profile views
 1. Warships Hata...

  Preferences.xml dosyasını sil düzeliyor.
 2. İngiliz DD ve Rus BB'ler bu yıl gelecek diye biliyorum. Ayrıca Amerikan Kruvazör ağacı bölünecek. En az 10 tanede Premium gemi çıkar her ülkeden belki daha fazla.
 3. Türkçe Topluluğun İhtiyacı

  Ayrıntılı bilgi Türkçe portalda verilmiş. https://worldofwarships.eu/tr/news/public-test/pt072/
 4. [ TCG ] Turkish Naval Forces

  Bu akşam başlayacak ve 2 ay sürecek klan savaşları boyunca tüm Türk ekiplerine TCG olarak başarılar dileriz.
 5. Soru & Cevap

  Kesinlikle katılıyorum. Örneğin son 20 savaş profil sekmesinde gösterilebilir ve bu çok hoş olur.
 6. Rank 12 geçilmiyor !!

  Taktik mi istiyorsun? En iyi taktiği veriyorum: Son haftaya bırakma. İlk haftalarda genelde usta oyuncular hemen sıyrılır ve üst sıralarda beklemeye başlarlar. Ranked ortasına doğru bu oyuncular birikir ve üst ranklarda da oyun bulmaya başlar. İşte bu aralık (Genelde rank başladıktan 2 hafta sonrası) en iyi oynanma zamanıdır. Son hafta ise malesef ortalık bot, acemi, low oyuncularla dolup taşar. 1k, 2k savaş atıp r1 olanlar hatta olamayanlar dolu etraf. Bu adamlar kim sanıyorsun ? Bahsettiğin kötü oyuncular.
 7. Stock Friedrich

  O gemiyi ben bir türlü sevemedim ama topluluk gemiyi seviyor. Ben en iyi ikincil almanlarda grose de var diye biliyorum yanılıyor olabilirim. Para kasma olayına gelince de, yüksek seviyelerde premiumsuz zor. Sadece premium ile de bitmiyor. Bayrak takarsanız %10 azaltıyor, eğer bir klana girdiyseniz ve klan bonusu açılmışsa +%10'da o azaltıyor. Premium kamo varsa onunda %20 kadar bonusu vardı galiba. Para bonusu veren zulu bayrağı da %20 kredi vererek para kazanmanızı arttırabilir. Ayrıca kredi bonusu veren kamuflajlarda mevcut. Anlayacağınız üzere yüksek seviyelerde premiumsuz, bayraksız ve kamuflajsız para kazanmak zor :)
 8. %30'LUK ÖZEL INDIRIM - WOWS

  Sadece düz eşyalarda kullanabilirsiniz. Paket vb öğelerde çalışmaz. Örn. marketten 7.500 doblon yada 2500 doblon almak isterseniz aktif olacaktır.
 9. Sana tavsiyem T8 ile T10 savaşlara denk geldiğinde önce kendi takımına bir bak ve analiz et, uçaksavar gemilerinin yakınlarında it dalaşına gir. Düşman gemilerine saldırmakta acele etme, özellikle tek gezen gemilere ve caplere rush atan DD lere odaklan. Spot yapmayı eksik etme, fazla hasar vuramazsın ancak hava üstünlüğü ve spotu eline aldığın zaman yan bonuslarla tatmin olur ve oyunu kazanırsın. Midway'i bozacaklar bir iki güncellemeye, bozmadan aç keyfini al.
 10. Şu görevleri ayarlayamadınız gitti!!

  Adamlar 23 yılbaşı kutusu, 4 tane özel kamuflajlı gemi veriyor, yine kötüler yine kötüler. Vay anasını be
 11. Soru & Cevap

  Rank 1 olduktan sonra eğer istersen T10 gemiler ile savaşa devam edersin. Oynamak zorunlu değil. Tüm rank olanların bilgilerine bu siteden ulaşabilirsin. https://wows-numbers.com/season/id,8/
 12. Bismarck Koleksiyonu

  https://worldofwarships.eu/tr/news/common/unsinkable-sam/ Bu etkinliğin esas amacı, eksik parçası kalan kişilerin tamamlaması için. Sıfırdan başlayacaklar önemsenmemiş. Gelecekte de (ne kadar yakın bir gelecek?) değişiklik olmayacak. Çünkü yeni gelecek başka etkinlikler var.
 13. Baydı artık

  Benimde elimde bir çok Türk'ün yabancılara ettiği küfürler var. Ne yapayım şimdi konu açıp" Türk'ler küfür ediyor, dinimize sövüyor" diye konu mu açayın ? Bu tarz bir konu geçenlerde de açıldı orada da yazdım burayada yazayım "Toksik insanların dini, ırkı, milliyeti yoktur". İsteyen olursa küfürlü ssleri özelden atabilirim.
×