OttomanSIap

Players
 • Content count

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9733

About OttomanSIap

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fleetreview-tr.com
 • Portal profile OttomanSIap

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Istanbul, Turkey
 • Portal profile OttomanSIap

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. "Although the AA guns are assigned DPS values, it does not represent the amount of damage it can deal to enemy planes. Similarly, the survivability statistic for planes do not represent its hit points. The guns do not deal any actual damage, while the planes have no hit point pool. Instead, DPS and survivability are used to calculate the chances of shooting down a plane in a squadron. Due to this, AA guns can sometimes seem to do no damage to enemy planes, while other times they can appear to do massive damage." Kaynak: WoWs Wiki
 2. Hasar usulüyle değil, düşürme şansı usulüyle çalışıyor AA. DPS olayı hikaye.
 3. https://worldofwarships.eu/tr/news/common/nov-cal/ Kasım takvimi burada, bir şey gözükmüyor. Yıl dönümünde büyük indirim yapmıştı WG, genelde ikinci büyük indirimler yıl başında olur, ama bu tarihi de boş geçmezler diye düşünüyorum.
 4. Bahsi geçen silahlar otomatiktir. Oyunda bir görsel efekti bulunmamaktadır. Kullanmanız için ekstra bir şey yapmanız gerekmez. Bazıları o silahları kullanmadığınız zamanlarda AA görevi yaptığını söylemekte bazıları ise normal çatışmada dahi AA olarak kullanılıyor demekte doğrusunu bilmiyorum.
 5. Azledilen komutanın 5 dk'lık bir terhis süresi var. Keşke ona dikkat etseydiniz. Premium gemileri geri veriyorlar ancak normal ağaç gemisini ticketla geri alır mısın bilemem. https://eu.wargaming.net/support/ Buradan ticket atabilirsin.
 6. clan base

  Ara yüzden ziyade, klan özelliklerinin gelişmesi gerek. Yeni bonuslar eklenmeli ve mevcut bonuslara güncelleme getirilmeli. %3 DP bonusu nedir ya ? Hiç onun sayısal değerine baktınız mı ? Her el ortalama 25DP filan etki ediyor. Şaka mı bu yoksa alay mı ediyorsunuz? Zafer Sütunu'nun neden bir işlevi yok ? Tamir masraflarını azaltmak en ideal seçim. Gemi alım maliyetleri de çok az. %10 tasarruf ediyorsun diyor. Zaten aldığımız gemiler oldukça uygun fiyatlı. İş 20+ küsür m isteyen T10 ları almakta. Bunlara bir bonus vermelisin ki para kazanalım.
 7. Cevaplara bakınca hayrete düştüm. Gerçekten 23:00-02:00 arası mı maç atmak istiyorsunuz? Yoksa sazan gibi okumadan tıkladınız mı? İkinci dediğim daha yakın gibi...
 8. Umarım hem Türkiye hem de diğer doğu ülkeleri için kolay bir saat seçilir.
 9. Eğlenceli bir klan olduğunuz, klan konunuzdan belli oluyor. Hoşgeldiniz ve başarılar.
 10. Klan konusu güncellenmiştir. TSG alımları devam etmektedir.
 11. @rykzet bu konuda sana yardımcı olacaktır. Kendisi Hipper ve Prinz aşığı
 12. Keyifli bir hafta sonu bizleri bekliyor. Ben en çok takım isimlerini merak ediyorum, çok yaratıcı isimler görecek gibiyiz :) Aksın başvurular
 13. TCG'nin gücünü kim 100 yaptı ? Not: Takım isimleri İFŞA edilmemesi için silindi. Biz neyiz neredeyiz biliyoruz. Kimseyi küçük düşürmeye çalışıp prim yapma ihtiyacımız yok çok şükür. Teşekkürler !