Jump to content

komolitr

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1418
 • Clan

  [-E_D-]

About komolitr

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. komolitr

  DD tespit edilemiyor

  Arkadaşlar resmen 5 dakika boyunca adam defalarca bana torpido attı ama kesinlikle tespit edemedim. Adam resmen görünmez oldu. Sis atmamasına rağmen. Orada olduğunu biliyordum ama yok. En son zaten torpidolarıyla batırdı beni. Bu nasıl mümkün olabilir? Çok sinir bozucu bir durum!
 2. komolitr

  Gerekli olan DP

  çok saçma yapmışlar bunu! Açıklama için teşekkürler
 3. komolitr

  Gerekli olan DP

  North Carolina almak için gereken araştırma fiyatı 120000 yazıyor ama turuncu olarak gereken 160000 olarak gözüküyor. Anlamadım bu işi
 4. komolitr

  Uçak Gemisi Teknik ve Taktikleri

  Benim 2 sorum olacak. 1. Uçak gemisindeki filoları toplu olarak seçim yapabiliyor muyuz? Strateji oyunlarındaki gibi 3 filoyuda seçip ctrl+2 gibi bir komut uygulayıp aüsadece 2e basınca 3 filoyu birden seçebiliyor muyuz? 2. Bazen torpidoyu gemiye çok yakın atınca sanki vurmuşuz gibi denizdeki torpido yok oluyor ama gemi herhagi bir hasar almıyor. Bunun mantığı nedir? Betadan kaynaklı bir durum mu?
 5. komolitr

  İzleyici modu

  Arkadaşlar, gemimiz battıktan sonra harita üzerinde istediğimiz gibi dolaşabiliyor muyuz? Ben her hangi bir gemi üzerinde sabit kalmak istemiyorum.
 6. komolitr

  Uçak Gemileri Ayrıntılı Tanıtım

  Amerikanın fighterları çok güçlü, benim torpidocularıma göz açtırmıyorlar. Çok temkinli ve çaktırmadan gitmek gerekiyor. IJN tier VI uçak gemisine 900 exp kalmıştı ama şimdi biraz US uçak gemisi deneyeceğim.
 7. Tirpitz bedava mı verilmişti?
 8. komolitr

  Tirpitz stats...and torps...

  When will Bismarck be released?
 9. komolitr

  Windows 10 - Genel FPS düşüklüğü Oneriler

  Windows 10 a geçtiğimden beri anlamsız fps düşüşleri yaşıyorum. Sürücülerim hepsi güncel ama win10 ile uyum sorunu var gibi. Umarım en kısa zamanda çözerler
 10. komolitr

  UÇAK GEMİLERİ

  Bu torpido işini tam çözemedim. Alt tuşuna basarak torpido alanını belirliyorum ve sol tıkla bırakmak istiyorum ama dönüyor dolaşıyor ancak bırakıyor. Nedir taktiği bu işin?
 11. komolitr

  Uçak Gemisi Teknik ve Taktikleri

  Uçaklardaki torpidoları nasıl gönderiyoruz. Düşman geminiye tıklayınca bir konik şekil çıkıyor. Ama torpidoları göndermiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Her hangi bir tutorial var mı?
 12. komolitr

  Oyun sonu kazanılan exp

  Oyun içinde gemimiz battı ve biz oyundan çıktık. Oyun bitince exp kazanabiliyor muyuz?
 13. komolitr

  Premium gemiler

  Tamamdır teşekkürler
 14. komolitr

  About premium ships

  Thank you
 15. komolitr

  About premium ships

  Does the exp we earned with premium ships count as standard exp?
×