Jump to content

Milos__Varak

Players
 • Content Сount

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  22173
 • Clan

  [TTTPL]

About Milos__Varak

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. Milos__Varak

  Okręty podwodne w bitwach losowych

  WuGie z uporem maniaka uszczęśliwia na siłę. Gracze głośno krzyczą, że nie chcą okrętów podwodnych na randomach, a WuGie w tym samym czasie "ależ oczywiście że was słuchamy, wasze zdanie jest dla nas ważne".
 2. Milos__Varak

  Aktualizacja 0.10.9: Halloween

  Czyli mając 3 stał kamuflaże na Kurfürst'cie do wyboru, na nowym dostanę jakiś ochłap. A co z kapitanem? Dostanie darmowe przeszkolenie, czy trzeba będzie wydać dublony za przeszkolenie na tą nową dychę??
 3. Milos__Varak

  Ustawiony MM

  No wiesz.. Gdzieś trzeba się dowartościować. Chyba ustawionym tak, żeby im kolorki nie zmieniły się na gorsze.
 4. Bo to jest takie strzelanie z bezsilności. Kiedy co 7 sekund dostajesz pinga i wiesz już że zapieprzają do ciebie samonaprowadzające torpedy z prędkością niemalże 80 węzłów. A tobie zostało jeszcze 40 sekund do załadowania grupy naprawczo-ratunkowej.
 5. Milos__Varak

  HE, pożary - problem

  Był buff secondarki?? Gdzie?? Kiedy?? Po zmianie perków, BB z dobrą pomocniczą zostały z niej wykastrowane. Moja druga bitwa z legendarnym modułem. Stary dobry GK, który obecnie jest znerfionym gównem, a jego pomocnicza tylko sobie plumka na lewo i prawo coś trafiając od czasu do czasu. https://youtu.be/xTzmOunwjJw
 6. Milos__Varak

  HE, pożary - problem

  Zapomniałeś do tego towarzystwa dopisać Nelsona, który przy jednym tylko pożarze traci HP jak kostka lodu zmniejsza swoją objętość po wrzuceniu do wrzątku. No i masz jeszcze pancerniki, które mają większy procent na podpalenia od niejednego krążka. Stoi sobie taki na końcu mapy i robi sobie free damage. A w drugą stronę to często jak strzelam z HE i gościu w pierwszej salwie dostaje pożar. Używa od razy gaśnicę i przez następne 2 min nie podpalisz delikwenta za chiny, podczas gdy w tym samym czasie pływasz sobie z grillem na pokładzie.
 7. Milos__Varak

  Kampania internetowa: Wojna na Pacyfiku

  Coś się zjechało... klikałem "Submit Reply" i nie dodało. A po odświeżeniu strony okazało się, że tyle tego nawaliło. Kiedyś szło usunąć posta, a teraz trzeba czekać na moderatora.
 8. Milos__Varak

  Kampania internetowa: Wojna na Pacyfiku

  Ja kupiłem taką. Model bardzo wiekowy, pierwszy wypust w 1962. Ale zawiera winietkę i reprint aktu kapitulacji.
 9. Milos__Varak

  Fix by WG - bug skręcające torpedy

  W okrętach praktycznie nie było patcha, żeby czegoś nie spieprzyli i zawsze jakiś tydzień później była mini łatka. Cały czas się nabijam, że motto WG nie powinno być te "Let's battle", tylko "Patch w którym czegoś nie spartolimy, jest patchem straconym"
 10. Milos__Varak

  Fix by WG - bug skręcające torpedy

  Patrząc na poziom niektórych, to od botów powinni się uczyć.
 11. Milos__Varak

  Fix by WG - bug skręcające torpedy

  Tym wabikiem był kawałek szyny kolejowej holowany za okrętem. Generował większy szum, niż śruby okrętu. A nad torpedami akustycznymi pracowali Niemcy, ale ich skuteczność była mizerna. Ciekawe kiedy WuGie wrzuci magnetyczne? To wtedy Suby nawet nie będą musiały sobie pingać co 6-7 sekund. Po prostu odpal i zapomnij.
 12. Milos__Varak

  Holenderskie krążowniki: Opis gałęzi

  Czyli wykastrować. Bo tak wygląda balans made in WG.
 13. Milos__Varak

  Aktualizacja 0.10.8: rocznica World of Warships

  Jest tego więcej. Jeszcze nie można wejść w ustawienia minimapy. Najwidoczniej tym co przestali płacić WG postanowiło "uprzyjemnić" rozrywkę.
 14. Milos__Varak

  Aktualizacja 0.10.8: rocznica World of Warships

  Odpaliłem grę na czystym kliencie i efekt ten sam. Jeszcze kilka razy w bitwie kamera zablokowała mi się na swobodnym widoku, tak jakby prawy klawisz myszy był cały czas wciśnięty. Tak więc to nie wina modów. Zrobiłem też spójność plików i wszystko jest OK. Tak więc WG znowu coś spartoliło.
 15. Milos__Varak

  Aktualizacja 0.10.8: rocznica World of Warships

  Naciśnij na chwilę TAB. U mnie pomaga na jakieś 1-2 minuty.
×