Jump to content

Milos__Varak

Players
 • Content Сount

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19289
 • Clan

  [TTTPL]

About Milos__Varak

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TTTPL]

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Milos__Varak

  Wargaming Game Center – wszystko w jednym!

  Na razie odpalam z "WorldOfWarships.exe". A potem chyba przyjdzie czas pożegnać się z grą skoro WG chce mnie uszczęśliwić na siłę. Zresztą widać że są takie same jaja, jak w przypadku WoT'a były. A może jeszcze komp jest zły? Temperatura powietrza, ciśnienie i wilgotność też ma na to wpływ? Było dobrze to po co to psuć?
 2. Milos__Varak

  Szwedzkie drzewko czy Europejskie !?

  Też jestem fanem marynistyki i ogólnie historii IIWS. W tej grze mechaniki są żywcem przeniesione z WoT'a. Tylko czołgi zastąpiły okręty no i jest większa imersja jeśli idzie zatrzymywanie się. Pamiętam jak na początku czołgiści zaczęli grać w okręty i próbowali sztuczek z Wot, tzn. wychylić się zza wyspy i na wstecznym z powrotem za nią. Mnie rozbraja to całe kątowanie się. Jakoś w świecie realnym jak już doszły do walki to pancerniki nawalały się burta w burtę, a nie że dowódca obliczał kąty, żeby pociski przeciwnika zrykoszetowały. Taki Hood płyną dziobem do Bismarcka i jakoś nie wiele mu to pomogło.
 3. Milos__Varak

  Kręcące się kółeczka w porcie i nie tylko

  Kiedyś patche wychodziły co 3 tygodnie i za każdym razem coś było spieprzone. Jakiś rok temu WG wydało komunikat, że będę wychodzić co 4 tygodnie, bo chcą sobie dać tydzień na wewnętrzne testy, czy patch czegoś nie kaszani. No i widać jak te ich wewnętrzne testy wyglądają.
 4. Milos__Varak

  Kręcące się kółeczka w porcie i nie tylko

  Jednym słowem, WG w całej krasie. Patch który czegoś nie spieprzy, jest patch'em straconym.
 5. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Oj tam. Nie zdziwiłbym się jakby i za to zaśpiewali po 10K dublonów.
 6. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Cicho... Nie podpowiadaj, szpieg jest wszędzie.
 7. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Idziesz jak burza.
 8. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Ale klon WoWsa jest już od dawna. Są w nim okręty podwodne od początku, możesz sam strzelać samodzielnie z secondary i p-lotki, pociski mają stałą wartość DMG, konto premium możesz kupić na określony czas, lub liczbę bitew.
 9. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  I zaraz wątek przejdzie z tematu jakiego wała zrobiło WG na wyciąganie statystyk.
 10. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  To był event "Wydobyć Kamikaze R" ten z perłami. Też był tak skonstruowany, że chyba z 95% graczy go nie zrobiło, bo brakło dosłownie 1-2 perły. A zaraz po skończonym evencie rzucili go do sklepu premium. Fakt był taki że kosztował coś z 6 dych, a nie połowę średniej krajowej.
 11. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Rankedy też są elitarne, tylko dla najlepszych.
 12. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Chyba wyłączenie komentarzy nie wiele dało.
 13. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Zrobiło się błędne koło w tym temacie. Rozumiem że Drwal jako tuba WG musi trzymać linię narzuconą przez partię, mając po przeciwnej stronie głos ludu. Sam chciałbym zobaczyć, czy któryś z decydentów WG jest wstanie zrobić ten event za free, skoro niczym zdarta płyta twierdzą że się da. W sumie to nie miałbym nic przeciwko aby wspomóc się dublonami, ale żeby ceny były dostosowane do naszych warunków, a nie helmutowskich. Porównanie eventu do tego na Benhama jest nie trafione. Tam dyrektywy robiły się same. Genowa owszem była łatwa do zdobycia pytanie tylko kto to testował?. Przecież ten okręt jest niegrywalny, jednostrzałowiec niemalże dla każdego innego okrętu. Kontenery to też śmiech na sali skoro biorąc zasoby to z każdego w 90% przypadków wypada tylko worek węgla. Stopniowe zmniejszanie nagród w postaci stali flag czy kamuflaży. Za niedługo kamuflaże czy flagi będą na raty rozdawane.
 14. Milos__Varak

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  A pamięta jeszcze ktoś o stareńkim evencie na Kamikaze R? Ten z perłami. Też był tak skonstruowany że mnóstwo graczom brakło 2-3 perły do zdobycia go. A zaraz po skończeniu eventu pojawił się w sklepie premium. Co do kontenerów. Wkurza mnie to, jak biorąc zasoby dostaję po jednym worku węgla i do tego jakiś badziew. Ciekawe kiedy WG wpadnie na pomysły, że jak wypadnie kamuflaż to tylko dostaniesz 1/2 a drugą połowę musisz sobie ustrzelić.
 15. Milos__Varak

  Polskie drzewko - rewizja

  No to "historycy" od WG dali ciała po całości.
×