Jump to content

Konziu87

Players
 • Content Сount

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5473
 • Clan

  [LUZ]

About Konziu87

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [LUZ]
 1. Konziu87

  Giulio Cesare

  Zagrałem kolejną bitwę i pociski lecą gdzie chcą, w omahe bokiem 970 obrażen z 10 km 1 pocisk bo reszta nie trafiła. Chwilowo okręt będzie stał i rdzewiał . Niestety takie coś jak grzebanie przy sigmie, to chamstwo ze strony WG. Oczywiście nikt się nie przyzna.
 2. Konziu87

  USS Missouri

  Hej, czy wiadomo kiedy, albo czy USS Missouri bedzie dostepna z wolnego expa lub za węgiel? Chetnie bym ją wybrał. Nie specjalnie zalezy mi na samym radarze, ale na okręcie, jako jednostce historycznej i generalnie dlatego że lubilem grac USS Iowa. Czy sa jakieś wiesci, bądź odicjalne stanowisko WG?
 3. Konziu87

  Giulio Cesare

  Mam podobne wrazenie, ciekawilo mnie czy to tylko moje odczucie. Wyraznie spadla skutecznosc tego okretu w ostatnim czasie. W pierwszej chwili pomyslalem, że pech trudno , ale juz kilka bitew rozegranych i niestety caly czas odczowa sie cichy nerf.
 4. Konziu87

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Heh, ja niestety nie jestem godzien nie mam zadnej promocji.
 5. Konziu87

  Roma

  Czy wiadomo kiedy się jeszcze pojawi ?
 6. Konziu87

  Zmiany w krązownikach US - RUNDA 2

  Dzięki za odpowiedz. Polityka ta w takim razie nie zachęca do kupowania okrętów premium. Trzy osoby siedzące przy piwie po 5 min wymyśliły by lepsze rozwiązanie niż pracownicy WG. Chyba, że zrażanie do siebie własnych klientów jest celowe i zamierzone to zwracam honor, gdyż w 100% działa.
 7. Konziu87

  Zmiany w krązownikach US - RUNDA 2

  Ja natomiast proszę o zwrot pieniedzy/ dublonów za Indianapolis. To tier VII to juz bezczelność rozdawanie go w misjach. Ludzie zapłacili za niego nie małe pieniądze i w tym momencie WG na nich zwyczajnie pluje. Chcecie rozdać super sprawa,ale rozdawajcie nowe premki które nie były w sprzedaży. A nie na odwrót.
 8. Konziu87

  USS Indianapolis

  WG widząc, że nie jest najlepszy chce go rozdać za darmo - bo nie maja pomysłu jak go poprawić. Z uwagi na to iż jest dostępny za misje uprzejmie proszę o zwrot pieniędzy Czuje się oszukany, wysłałem już prośbę o zwrot kosztów czegoś co jest za darmo. W opisie okretu premium jest wyraznie napisane ze jest unikatowy, a rozdawania go za darmo nie czyni go bynajmniej unikatowym. Spostrzeżenia po patchu. Zmniejszono obrażenia od pocisków PP, na pewno nikt sie nie przyzna teraz salwa potrafi wejść za 460 tak dokładnie tyle. Kiedyś wieksze obrażenia bez cytadeli 6-8 tys na salwe wchodziły co rekompensowało w jakimś stopniu papierowość i niską pule hp oraz brak naprawki. Po 2 bitwach juz widze ze strzela gorzej niz ze 150mm. Celami była pensacola, NO , york. No niestety sprawdźcie sami. Ciężko o gorszy okręt. Skupienie fajne tor lotu ok ale obrazenia 460 w papierowe krazowniki. Teraz to juz totalna porazka.
 9. Konziu87

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Grając przeciwko niemu ma się wrażenie, że zamiast cytadeli zamontowali mu "moduł do redukcji obrażeń", zauważyłem, że nie tylko gdy się strzela PP nie ma cytadeli, ale również jak HE'kami strzelam, to wchodzi za niższe wartości, niż przy innym okręcie a i jakby podpalenia słabiej.
 10. Konziu87

  Dunkerque

  Nie ma w sklepie, widocznie za słaba. Przy tak ustawionych wieżach powinna mieć lepszy ( dużo mniejszy ) rozrzut i szybsze przeładowanie - słabe AA i słaby pancerz, to praktycznie slaby okręt, jeśli nie ma mocnych dział, a i działa są takie sobie.
 11. Konziu87

  Kanał ProGamer - Filmy o World of Warships

  Dzięki za info, chętnie pooglądam niemieckie BB. YouTube ?
 12. Konziu87

  Wersja 0.5.10 - zmiany w mapach

  Podobają mi się, gdyby nie patrzeć na mini mapę, to ma się wrażenie, że są to nowe mapy. Zmieniła się także wysokość skał itd, wiec stwarza to nowe możliwości walki, za częściową zasłoną. Czasami ląd jest na tle niski, że nie stanowi zasłony przed ostrzałem, lecz skuteczną przeciw torpedami.
 13. Konziu87

  Wersja 0.5.10 - raportujcie błędy

  Nie mogę nawet włączyć gry. Tyle czasu stracone na pobieranie. Edited: Już działa po kolejnej łatce, pobrało ok 136 mb.
 14. Konziu87

  Pancerniki Scharnhorst i Dunkerque

  Widzę na ostatnim screenie BÓL du**. Błyskawica nadal na wodzie w Gdyni, a gdzie jest ten cały Scharnhorst ?! Bo ja od 26 grudnia 1943 go nie widziałem . Jedynie co można zrobić, to w geście solidarności przesłać ładunek zniczy i kredę na adres N71.9166 E025.5000. Ewentualnie zrobić konkurs zatopień na Błyskawicy
 15. Konziu87

  Dzień premium - przecena na 0

  Ja jak zwykle - nigdy nic nie dostałem.
×