Jump to content

theanubin

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4174
 • Clan

  [GMO]

About theanubin

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Myślę, że koleżanka próbuje nam przedstawić sytuacje z nieco innej perspektywy i wskazać na rzeczy, na które my nie zwracamy uwagi. Problem jednak w tym, że gdyby to była wina WG, to tym bardzeij (ja) starałbym się wyjaśnić sprawę...żeby nie psuć sobie reputacji wśród użytkowników. Zaufanie dla WG to nie jest "zrobienie czego trzeba". Ja bym obserwował temat i w razie problemów próbował doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca, ale ja to ja. Generalnie jedno jest pewne - pisanie w tym temacie w niczym nam nie pomoże, bo nikt z administracji/moderacji/CC nie pokwapił się i zapewne nie pokwapi zainteresowac tym tematem. OzzfanKa Moim zdaniem nagradzanie "własnych ludzi" nie jest fajne. CC, czy kimś w tym stylu zostaje się z własnej woli i ma się z tego zarówno korzyści jak i obowiązki. Jak na razie (na forum WoWs) Nopran nie wywiązał się z obowiązków, za to otrzymanie modelu Bismarcka było korzyścią wielokrotnie większą niż zwielokrotniona wartość nagród z tego (kreatywnego) konkursu. Jemu się należy, a nam nie? Napisałem, że pieprzy wszystko (olewa sprawę) bo skoro zajmuje się forum WoT i tam się udziela, a tutaj nie to coś jest nie halo. Niemniej - nawet gdyby organizował kiedyś konkurs z nagrodą w postaci złotego konia na biegunach, to nie wezmę w nim udziału, nie dlatego, ze go bojkotuje, tylko dla tego, ze nie ufam organizatorowi. Generalnie w tym temacie to mój ostatni post, bo napisałem wszystko co chciałem. Wątpię, abym coś tu wskórał, a nagroda którą mógłbym dostać i tak nie jest warta mojego czasu. Dziękuję moim rywalom za miłą rywalizację i za możliwość obejżenia świetnych prac plastycznych. Cieszę się, że mogłem bawić się wśród tak zacnego grona. Przynajmniej tyle zostało po udziale w tym konkursie. Pozdrawiam.
 2. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  I przez miesiąc nie znalazł nawet 5 minut czasu, aby zalogować się na forum i napisać "sprawa się skomplikowała, wyjaśnię Wam to, kiedy wszystko bedzie ogarnięte"...Bez żartów. Skoro ogarnia,\ (a z tego co wyczytuje z kontekstu raczej nie ogarnia WoTa), to po co wziął sobie na głowę jeszcze WoWsa? Zazwyczaj jak się nie ma do czegoś predyspozycji, to się do takich rzeczy nie zabiera.. Ja w swoim życiu zorganizowałem kilka konkursów i inicjatyw - zawsze wywiązując się ze zobowiązań jakie postawiłem sobie przed użytkownikami. Tak samo na tym forum kolega NiezlomnyPejczyk, jest przykładem że jak się chce, to można. To nie jest moja frustracja. Z jakiegoś powodu bronisz Noprana, ok na pewno masz ku temu swoje powody. Ale nie uważasz, że każdy powinien być odpowiedzialny za swoje czyny i słowa? Organizator konkursu wykazuje się w tym przypadku skrajnym brakiem poczucia owej odpowiedzialności bo ja nie wieżę i nigdy nie uwieżę, że nie znajdzie się 5ciu minut na napisanie choćby jednego zdania, które rzuciłoby choć odrobinę światła na sytuację. Oczywiście są skrajne przypadki typu jakiś wypadek, choroba, wyjazd gdzie na prawdę nie ma możliwości i czasu zalogowania się na forum. Ale skoro się udziela na WoT? No sorry, z jakiej paki użytkownicy WoTa mają być uprzywilejowani? Wargaming powinien zaostrzyć procedury naboru na CCków, ale to nie pierwsza i nie ostatnia rzecz jaką robią źle. Nawet jakikolwiek moderator nie potrafi się zainteresować tym tematem i zainterweniować, więc...o czym my tu rozmawiamy?
 3. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Tu nie chodzi o to, ze Wargaming się guzdra... Organizator konkursu nawet nie poczuwa się do obowiązku, aby wejść na forum. Organizator może marudzić do WG, ale...warunkiem jest to, żeby był - a jego nie ma. Ja tam pieprzę swoją nagrodę bo to nagroda pocieszenia i jakoś mi tam na niej strasznie nie zależy, ale co mają powiedzieć laureaci konkursu? Z czystej przyzwoitości, nawet jeśli wina leży po stronie WG, to Nopran powinien tu przyjść i wyjaśnić sprawę. Jego szanowny kolega Zamtrios, który tak bardzo lubił się wtrącać do tego tematu też jakoś milczy Ja zdania nie zmienię. Nopran "przypadkiem" wygrał Bismarcka w organizowanym przez WG konkursie i stwierdził, że skoro ma taką fajną zabawkę, to pieprzy wszystko, a tamci na forum niech się napinają. Wstyd.
 4. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Może Nopran jest bardziej zainteresowany składaniem Bismarcka, którego "przypadkiem wygrał" w konkursie Wargamingu
 5. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Spoko, Dzięki za odpowiedzi, pozdro dla wszystkich
 6. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Czy ktoś z Was otrzymał już obiecane nagrody? Ja jeszcze nie.
 7. theanubin

  Wielkie manewry z nagrodami - cz. 1

  Tak samo jak ja nie dostałem jeszcze za ten konkurs kreatywny Noprana
 8. theanubin

  Konkurs - Komiks

  Komiks wykonałem komputerowo, nie ukrywam, że wspomagałem się emotikonami znalezionymi w internecie, modele okrętów to przerobione w gimpie oscreenowane pod kątem modele z gry, chciałem aby forma komiksu była maksymalnie prosta. Tytuł komiksu: "Wesołe Mutsuki i Wściekły Farragut - w krytycznych sytuacjach zachowaj spokój" Załączam skan na dowód, że komiks mieści się i jest czytelny na 1 stronie A4 (wydrukowany skan ma mało kolorów z powodu braku tuszu)
 9. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Jak dla mnie regulamin konkursu był w 100% jasny od samego początku. Nalezało wykonać własnoręcznie pracę nie używając do tego: prefabrykatów, plastikowych modeli, gotowych modeli, oraz obróbki komputerowej. Ten Mutsuki z glinki jest świetny i gratuluję twórcy pomysłu. Zdziwiła mnie trochę obecność użytkownika Mehrunnes w czołówce, ale "De gustibus non est disputandum". (Twórcy nalezy oddać to, że model jest fajnie spasowany, sklejony i ładnie pomalowany). Miło też, że administracja postanowiła dać nagrody pocieszenia pozostałym uczestnikom, choć trochę jest smutek, że nie zostało się docenionym, ale są jeszcze inne konkursy i tam też można spróbować. Dziękuję wszystkim za udział w rywalizacji, gratuluję laureatom i serdecznie pozdrawiam.
 10. theanubin

  Nopranowy Konkurs Kreatywny!

  Wklejam również swoją pracę. Może nie reprezentuję sobą jakiegoś wyjątkowego talentu, ale sporo się napracowałem Wydrukowałem i wykonałem papierowy model Japońskiego Niszczyciela klasy "Kagero" Potem jeszcze okręt narysowałem. Załączam screeny dokumentujące prace nad papierowym modelem, skany rysunku (standardowy i skanowany z większą głębią), oraz zdjęcia modelu+rysunku. Pozdrawiam serdecznie szanowną społeczność Wargamingu, oraz World of Warships, Anubin
×