Jump to content

Bursztynq

Players
 • Content Сount

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12927
 • Clan

  [SPUDS]

About Bursztynq

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Bursztynq

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  + ulepszenia tańsze o połowę za srebro
 2. Bursztynq

  HMS Lightning [VIII]

  Najbardziej mnie dziwią te skrajnie zróżnicowane opinie, ale to dobrze, bo okręt tak szybko nerfa nie dostanie. To może by mu dać CD torped tak jak Cossack'a 66s bo mało i krótkie
 3. Bursztynq

  HMS Lightning [VIII]

  Wrzucają takie okręty do gry, a potem muszą bufować resztę... Ale słaba logika. Co teraz ma powiedzieć hsienyang, mutsuki albo ognievoj? Dlaczego w ogolę nie wyrzucą ich z gry? Powercreep jak cholera...
 4. Bursztynq

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @PanNickt co tak ostro od razu. Używam modu usuwającego czat, bo cenię sobie własną psychikę i nerwy. Nie raz, nie dwa ciśnienie mi skoczyło, jak się głupotę wypomina innym(tym którym skilla nie powinno się oceniać) na czacie. Jeśli już używam, to na rankingówkach 5-1 by sterować czasami kilkoma osobami, by mecz miał ręce i nogi. Krycin podsunął mi kiedyś taki motyw i był to strzał w dziesiątkę. Polecam Krzysztof Ibisz
 5. Bursztynq

  0.7.8 - Dyskusja Ogólna

  Filtr okrętów w porcie blokuje wygląd kamuflaży, lecz nie można ich schować w porcie, jak to było przedtem. Dalej mam Arpegio i Smoka które mnie denerwują. Druga sprawa, nowy sprzęt dla francuskich krążków jest źle wyświetlany. Skróćcie nazwę, dwójka rzymska nałożyła się na cenę.
 6. Bursztynq

  USS Indianapolis

  Ten perk jest kluczowy na krążkach z kalibrem +180mm. Ten kto tego nie spróbował, niech sam się przekona.
 7. Bursztynq

  Baltimore

  Wiem że to dziwnie brzmi, ale Orleanem lepiej mi się grało. Na Baltimorze dostajemy hp armor i dpm, ale nie wydaje mi się że to wystarczy. Stary Orlean miał jednak tą swoją genialną zwrotność i zasięg dział, lepiej sprawował się na otwartej wodzie. Balti to przygotowanie do kamperiady jak na Demonie. Niby ostrzał przez wyspę, ale do tego lepiej sprawuje się Cleveland. Dziwnie te tiery rozłożyli bo buffalo ma inny gameplay jak balti i des, a jest pomiędzy. Dobrze wyszła im zależność spota do zasięgu radaru, bo deska ma czas na reakcje. Brakuje zasięgu bo 15,8km to trochę za mało by postrzelać się bezpiecznie z panckami dziesiątego tieru.
 8. Bursztynq

  Buff dla Atlanty

  @Viandinea Przecież już dostała. IFHE. Coraz lepiej mi się nią gra, ale fakt skilowy okręt.
 9. Oby to był jakiś żart. Takie cammo powinno mieć opcje usunięcia filtrem, bo to co zrobili z Ryśkiem już było przesadzone.
 10. Potwierdzam, dzisiaj dostałem od Lyona 5pocisków za 13k. Aż mój leningrad powiedział ała!
 11. Bursztynq

  Hatsuharu

  Mówisz tu o kamuflażu bez kapitana z CE, a ja zawsze uwzględniam ten perk. W takim razie zostań na minekaze i zrób 10'perkowego kapitana. Po tym przejdź na hatsu i na lajcie sobie go rób. Jeśli chcesz mieć równe szanse, to innego sposobu nie widzę. Na wyższych tierach jeszcze bardziej będziesz sobie robił pod prąd bez tego perku.
 12. Bursztynq

  Hatsuharu

  Ja tam lubię tę deskę. Jest dużo bardziej uniwersalna niż fubuki. Hatsu ma najlepszy kamuflaż na swoim tierze, więc JEST zdolny do walki przy capach. Wieże nie kręcą jak amerykaniec dlatego być nie grał nimi na blisko. Obrót i tak jest poprawiony, bo miał gorszy kolo 29s. Na 6km+nie widzę trudności z obrotem dział, a jak podchodzisz bliżej, to robisz coś źle. Nie jeden japoniec rozstrzelał deski innych nacji, tylko trzeba wiedzieć, w jakiej sytuacji zacząć ostrzał.
 13. Bursztynq

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  @44smok klasa. Dewastacje wsadzał aż miło było na to patrzeć.
 14. Bursztynq

  Taszkient, IX tier

  W grze solo lepiej nim nie grać. Proszenie się o spota od jakiegoś randoma nie ma sensu. Ostatnio zagrałem chabarowskiem i pisze na czacie, że wspomogę ogniem za spota. Koleś na chung mu był tak ogarnięty, że 1sze co robił po dostaniu spota to się sam zadymił(ograniczył wizję teamowi) i czekał na torpedy. Wniosek z tego taki, że grać powinno się ze spoterem w dywizjonie, lub radarowym krążkiem. A jeśli chodzi o consumable to raczej naprawka.
 15. Bursztynq

  II Sezon Bitew Klanowych

  Pisali coś o resecie perków, zdejmowaniu modułów, bo by się przydało???
×