Jump to content

En_Vivo

Players
 • Content Сount

  628
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4312
 • Clan

  [PLO]

About En_Vivo

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia
  [PLO]

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Nerf RU BB III-VII (sigma/reload) Buff naprawki Conquerora, buff sigmy dla 419mm oraz buff górnej płyty cytadeli Buff Monarcha, to co wyżej tylko bez sigmy Georgia dostaje 26s reload. buffy/nerfy Le Terrible https://www.wows-gamer-blog.com/2019/04/world-of-warships-development-changes.html
 2. En_Vivo

  Jean Bart

  Dlatego.
 3. En_Vivo

  Jean Bart

  Azuma - japoński superkrążownik IX tieru -1 mln free expa - patrząc na to, ile czasu WG zajęło "testowanie" Alaski, nie spodziewałbym się Azumy wcześniej jak za 2 miesiące. Nieustraszmyj - ruski DD IX - będzie za stal, pewnie koło 25-30k Yoshino, klon Azumy na X tierze - będzie za węgiel, pewnie dobre 300k, bo to X tier. Z tych trzech najprędzej wejdzie Azuma/Nieustraszmyj. Możliwe, że wejdą razem. Ale wcześniej niż ruskie BB (Maj), bym się nie spodziewał.
 4. https://www.wows-gamer-blog.com/2019/02/warships-of-interest-hms-exeter-68-Heavy-RN-Cruiser.html Exeter w 0.8.2 dostanie z powrotem dym.
 5. Będzie śmiesznie jak się walną i taka Alaskę zamiast za 14k dublonów dadzą 14k węgla.
 6. https://www.wows-gamer-blog.com/2019/01/world-of-warships-devs-soviet-tier-x.html Zabierają Kremlowi działa 406mm. Zostają tylko 457mm beze możliwości zmiany. Dodatkowo buff spota z powietrza.
 7. En_Vivo

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Wichita w sklepie premium.
 8. En_Vivo

  HMS Jutland IXT

  Gościu już na starcie się zbłaźnił twierdząc, że na 113mm jutlanda IFHE to strata puntków. Twierdząc, że fletcher i jutland ma takie samo przyspieszenie jeszcze bardziej poazujesz, jak twoja wiedza jest mocno ograniczona. Otóż, drogi kolego, WSZYSTKIE KRĄŻOWNIKI I NISZCZYCIELE BRYTYJSKIE charakteryzują się o wiele wiele większym przyspieszeniem w porównaniu do innych nacji oraz baaardzo długim czasem zwalniania. Właśnie dlatego, na RN DD nie można zamontować modułu na przyspieszony start, bo z 0 do 35 węzłów dobijałyby w 5 sekund. I właśnie dlatego mówisz, że połowa z 40 sekundowego dymu idzie na zmarnowanie. Na dodatek musisz pompować swoje e-prącie żałosnym docinkami na temat wieku innych graczy tylko dlatego, że mają odmienne zdanie od twojego. Przestań się kompromitować swoimi dogmatami, bo wszystko co pieprzysz to zwykłe kocopoły. Darujcie sobie panowie dalsze dysputy z tym kolesiem. Jak to się mówi " z de**em się nie dyskutuje, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
 9. En_Vivo

  Arms Race - Rankedy

  A jakie obrażenia mają wchodzić jak Musashi ma 55% redukcji obrażeń od torped.
 10. En_Vivo

  Cossack VIII premium

  Wiecie, nie żeby coś, ale okręt, który można było zdobyć w 98% absolutnie za darmo nie może być za dobry. To nie po łorgejmingowemu.
 11. En_Vivo

  HMS Jutland IXT

  Nom. Fajnie, że bensona, tak jak na przykład mahana nie wyciągałem od roku z portu i te statystyki są jeszcze z czasów, jak miałem może 1200 bitew i byłem pomidorem ledwo ogarniającym grę. Ale to się zmieniło. A żałosnych statystyk tak łatwo podnieść się nie da. Popatrz sobie na aktualniejsze może okręty. Akizuki, kitakaze itd. Jedyne do tej pory czego kompletnie nie czułem i sobie nie radziłem to z-23, ze względu na krowowatość i gówniane 150-tki. I torpedowe japońce Ale w porządku. Graj sobie bez IFHE. Pograj tak kilkadziesiąt bitew i się pochwal jak ci idzie. W końcu jesteś nieporównywalnie ode mnie lepszy, to dasz sobie radę. Chcę zobaczyć jak sobie radzisz z okrętem, który z twoim kapitanem nie penetruje nawet 19mm pancerza, który posiadają chyba wszystkie niszczyciele z którymi się pojedynkuje.
 12. En_Vivo

  HMS Jutland IXT

  Nie trzeba mieć okrętu, żeby wiedzieć, że kalibrem 113mm niszczarki możesz co najwyżej połaskotać, a nie zdać DMG. Krążowniki z 152mm bez IFHE są niegrywalne, a ty twierdzisz, że na Jutlanda to strata punktów. Owszem, przeciwpancerne brytole mają dobre, ale nie będzie wszystko ci burtą pływało, żebyś zadał jakiś DMG. Już widzę, jak Daringiem rozszarpujesz skatowane okręty. 113mm nie penetruje nawet 19mm pancerza, a ten jest chyba na wszystkich niszczarkach. W co ty chcesz strzelać, w nadbudówki z 16mm? Zajrzałem jak sobie radzisz na Jutlandzie bez IFHE. 21k DMG po 11 bitwach. Bez komentarza.
 13. En_Vivo

  HMS Jutland IXT

  Ameryki nie odkryłeś. To ma 113mm, bez IFHE to cię nawet boty na coopie zjedzą. IFHE to jest najważniejszy perk dla brytlola.
×