SzakalDarkstar

Players
 • Content count

  1,056
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5558

About SzakalDarkstar

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://goo.gl/maps/ok6tPMGs44G2
 • Portal profile SzakalDarkstar

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Ktoś musiał to wrzucić więc niech to będę ja
 2. Mi by tam wstyd było
 3. Wywalają vulewu. Zdrada!!!!!. Powodzenia stary :)
 4. Jest taki dowcip o Gnieźnie w Poznaniu. Wiesz co oddziela ludzi od zwierząt? Pobiedziska.
 5. Szlag mnie trafia że nikt z tym nic nie robi. Sporo siedziałem w Barcelonie i ich kamienice nawet te zaprojektowane przez Gaudiego mogą się schować z tym co mamy na Grunwaldzie, Wildzie czy Starym Mieście. Ale u nich to atrakcja turystyczna a u nas rudera zagrażająca zawaleniem.
 6. Koziołki i zamek każdy zna, oklepane. Ale kamienice mamy piękne. Chodzę zawsze na długie spacery i oglądam zdobienia. Każda kamienica to dzieło sztuki. Wczoraj byłem oglądać orła na ul. kwiatowej jest zajebisty. Na żywo robi dużo większe wrażenie. Szkoda że kamienica strasznie zapuszczona.
 7. Dobrze że każdy kocha najbardziej swoje miasto :). Jesteśmy bardzo sprawiedliwi i nienawidzimy reszty kraju po równo (no może wawe trochę bardziej) ale jak by co to karabin w dłoń i możecie na nas liczyć.
 8. Tej tej, pamiętaj że Poznań to jedyne miasto w Polsce, reszta to wieś. A dokładnie to: To co na dole: volksdojcze Warszawa: słoiki i miasto bez duszy Wszystko na wschód od Warszawy: prawie ruskie, cud że po Polsku gadają. Na dole po prawej: bieda i wiocha Kraków i okolice: MAŁOpolska, MAŁOpolska nie WIELKOpolska. No i "wychodzą na pole" a nie "na dwór" więc parobki. Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin: wiochy w których nic nie ma. Wszystko do góry koło Szczecina: szemrane kontakty z szwabami. Oczywiście żartuje ale faktem jest że w Poznaniu nie lubimy nikogo i wiemy że nikt nie lubi nas :). Pieniądze
 9. Dużo jeżdżę po kraju i czasem są śmieszne sytuację. Wiem jakie słowa są Poznańskie i jak siedzę we Wrocławiu to nie mówię: na szage, fafoły, bejmy itd. Ale pamiętam dwie sytuację. Najpierw chciałem klamerki kupić w Jeleniej Górze. I za cholerę nie wiedzieli co to,a weź tu wytłumacz innymi słowami co to klamerka. Okazało się że klamerka to spinacz do bielizny (WTF??). Ale najlepsze było jak zamówiłem w Legnicy "zraza z pyzami". Dostałem kotleta mielonego z słodkimi pierogami. Babka już przy zamawianiu na mnie jak na debila patrzyła. U nich nasz zraz to rolada a pyzy to kluski na parze(WTF x2??).
 10. Patrz, widzisz np: https://www.eoborniki.pl/kultura-i-rozrywka/kultura/3713-gwara-poznaska-w-ryczywole.html Czwarte zdanie. W ogóle co jakiś czas dowiaduje się że u nas się inaczej mówi. My "kasujemy bilety", cała Polska podobno odbija bilet. Odbić bilet, phi, nawet bym nie widział o co chodzi jak by do mnie ktoś tak powiedział. Albo my "dusimy guzik", naduś ten guzik. A podobno Polska mówi nacisnąć.
 11. Eeeee, nie mam pojęcia o czym mówisz szczerze powiedziawszy. A jak powinno być? Że niby półtorej?. Cholera tak jak teraz myślę to w Poznaniu z moich znajomych nikt nigdy w życiu nie użył słowa półtorej w żadnym kontekście. Po protu nie używa się tu słowa półtorej, wszystko u nas jest półtora . Więc albo pół Poznania źle mówi albo to jakaś Poznańska gwara. Cholera wie, trzeba by Miodka spytać.
 12. Ostatnio widzę że ilość płacz tematów na forum rośnie . Zróbcie akcję że wychodzicie z gry jak wam się MM nie podoba. Trzy miesiące, wszyscy ban na konto i przynajmniej będzie spokój.
 13. Przesadzacie. Zdecydowanie lepiej mieć sonar na półtora minuty niż radar na 20 sekund jeśli chodzi o deski. Jedyne co zmieni wejście tej linii to jeszcze bardziej pogłębi się przepaść pomiędzy Japońskimi deskami a innymi nacjami. Już teraz szima to przeważnie chłopiec do bicia.
 14. Kod do WG. 0KT08ERF35T2017 . Coś tam daje, nawet nie wiem co.