Jump to content

SzakalDarkstar

Players
 • Content Сount

  1,539
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8451
 • Clan

  [MS-B]

1 Follower

About SzakalDarkstar

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 10/13/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://goo.gl/maps/ok6tPMGs44G2

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. SzakalDarkstar

  [ARES-] ARES-PL Rekrutacja

 2. SzakalDarkstar

  "Rankingowy sprint"

  Mnie o punktowanie chodzi. Coś pozmieniali. 1 cap wart więcej niż 20k damage i 2 samoloty?
 3. SzakalDarkstar

  "Rankingowy sprint"

  Sezon wbiłem w 19 bitew z 74% wr Ogólnie żenada i nie wiem co autorzy tych para-rankingówek mieli w głowie ale ok. UWAGA UWAGA- teraz ciekawsza cześć: Co oni znów odwalili????? Polosowało nam do bitwy jakiegoś przedstawiciela małp naczelnych na lotni i było wiadomo ze bitwa przegrana od 2 minuty. Ok bywa. Lecę jolo na capa ubić Nicolasa w dymie, albo się uda i może da się wyciągnąć albo zdechnę i tak słabo to wygląda. Padam jak lama od randomowych torped. Robię w bitwie 1 capa i całe ZERO obrażeń. Kolega z dywizjony coś tam strzela i chyba robi z 20k. I TERAZ UWAGA UWAGA. JAK MYŚLICIE KTÓRE MIEJSCE W TEAMIE ZAJĄŁEM NA KONIEC?
 4. SzakalDarkstar

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

 5. SzakalDarkstar

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  ale halo halo, już zgadałem. Mogę teraz ja coś wrzucić?
 6. SzakalDarkstar

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Tsugaru
 7. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  Chyba niemożliwe, przy takiej ilość he-spamerów w grze co 2 dni byśmy widzieli na forum temat: "Cytadela z HE, WTF, WG złodzieje ,XD, oddajcie piniądze za łustera" Kiedyś rozmawiałem z kimś o tym screenie ze 2 lata temu, padło hasło że modele okrętów miały "dziury" przez co w jednym na ileś przypadków pocisk mógł wpaść przez tą dziurę bezpośrednio w cytadelę.
 8. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  A ta cytadela w Montanę z he?
 9. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  To taki smaczek ode mnie. Pociski oczywiście HE. Screen prehistoryczny, z 30 grudnia 2016 roku.
 10. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  Ale wiesz, z Montany w zdziobowaną Montane cyta nie wejdzie. Więc dlaczego z Stalingrada tak? No chyba że wam wychodzi bo mi się chyba nie zdarzyło.
 11. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  305 mm spenetruje 76 mm przy takiej płaskiej trajektorii lotu?. Brzmi logicznie to co mówisz. W sumie temat do zamknięcia.
 12. SzakalDarkstar

  Jak to możliwe

  Cytadela przez dziób w Montanę. Z Stalingrada. Jak? Dziury w modelu? Bo tam na szybko licząc penetrację to raczej niemożliwe.
 13. SzakalDarkstar

  Szukam klanu

 14. SzakalDarkstar

  Boty w grze

  Jak już to celowo bo całą bitwę się dziwnie zachowywał. Makra ok ale chyba nie ma makr na suwanie myszką po stole. A żeby klikać w rożne miejsce trzeba jednak myszkę przesunąć. Mi to wygląda na skrypt po prostu. Czyli inaczej mówiąc bot.
 15. SzakalDarkstar

  Boty w grze

  Widzieliście kiedyś bot-a w grze? Ja nie aż do wczoraj. Gościu klikał na mapę z częstotliwością 15 kliknięć na sekundę chyba w powtarzalnej sekwencji. Przez 3/4 bitwy. Nie wiem jaki człowiek był by do tego zdolny. Wysłałem powtórkę do WG ale oni nie widzą problemu, jeszcze mnie zjebali że mam takiego czegoś nie wysyłać i raportować w grze. czy to możliwe żeby to był człowiek? 20181003_190057_PFSC110-Henri-IV_15_NE_north.wowsreplay
×