Jump to content

SzakalDarkstar

Players
 • Content count

  1,199
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6753
 • Clan

  [MS-B]

About SzakalDarkstar

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 10/13/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://goo.gl/maps/ok6tPMGs44G2

Recent Profile Visitors

598 profile views
 1. Statsiarze szukają nazwy i graczy!

  Ale taki klan już jest, MS-B się nazywa czy jakoś tak.
 2. Atakowanie okrętów za zasłoną dymną

  Zgadzam się z Tobą w 100 procentach. A tak w ogóle to
 3. [P_O_I] TorpedoPOI - REKRUTACJA

  My tu prości ludzie. 3 kolory rozpoznajemy: ładny, brzydki i gejowski :)
 4. [P_O_I] TorpedoPOI - REKRUTACJA

  Regulamin forum Pan czytał?
 5. Atlanta

  Znalazłem dane aa z porównywalki okrętów. Wychodzi na to że podstawowe AA flint ma lepsze ale w pełni ulepszona atlanta jest lepsza. Ciekawe jak to liczyli http://proships.ru/stat/ships/208,183/
 6. Chabarowsk X tier

  Chaba jest dalej świetny i mega grywalny. To istny potwór. Ma tylko dwa problemy: Nie jest niszczycielem. O capa za bardzo nie powalczysz, desek nie pospotujesz. Jak twojej drużynie da 2 niszczarki w tym jedną Chabe a przeciwnik dostał 3 "normalne" to na starcie jesteś o dwie niszczarki w plecy. Twój team ma Taszkienta i Chabe przeciwnik Gearinga, Yugumo i Szime - na tym samym poziomie skilla - ktoś chętny do teamu Chaby? Po drugie nabicie 250 tyś damagu na Chabie to tak naprawdę 1,5- 2 okręty wroga. Damage z pożarów jest naprawiany, a twój wpływ na bitwę jest marginalny bo spaliłeś jakiegoś pomidora w Yamato na końcu mapy. To taki okręt w stylu: nabiłem 300 tyś a mój team przegrał, nooby. Dlaczego?: A no dlatego że jak ty powoli wybijałeś tłuste pancki/krążki twój team nie miał capa, spota i był za darmo torpedowany przez wrogie niszczyciele. Co nie zmienia faktu że przy dobrym losowaniu, ogarniętym teamie albo dywizjonie ten okręt to zmora przeciwnika.
 7. Atlanta

  Racja racja. Kiedyś miałem full retard aa build na Kutuzowie. Samoloty spadały chyba jeszcze lepiej. Musiał bym policzyć o ile Kutuzow ma lepszą pelotke. Za to desmoins/hindi zrobione pod aa aż tak dobrze nie masakrują. Można by kiedyś test zrobić. Stacjonarny okręt Full aa plus lotka tego samego poziomu co okret i ile samolotów zrzuci i odleci
 8. Atlanta

  I tak i nie. Base aa flint ma lepsze ale na najdalszym zasięgu pelotki (a z tego się przez 70% czasu korzysta) atlanta jest lepsza, 90 do 120, no i trzeba jeszcze doliczyć +100% manual aa dział powyzej 85mm więc wychodzi 180 do 240.
 9. Atlanta

  Build ok, kto co tam lubi. Ja mam coś takiego. Full AA retarded Z czego tak naprawdę nie polecam swojego buildu. Jest mega zabawny ale też mega sytuacyjny. Inna kwestia że jak biorę Atlantę z tym buildem a kumpel bierze Kage to już mi się pysk cieszy bo wiem że będzie fajnie.
 10. Atlanta

  Musiał byś zrezygnować z ręcznej AA albo z AFT na rzecz camo. Bo bez camo nie odważył bym się pływać na innym okręcie niż atlanta. Reszta powinna być wspólna.
 11. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Gdzieś pewnie jest ale wy mi szybciej powiecie. Do kiedy można zbierać kolekcję?
 12. Atlanta

  Sprawdzałem ale jednak jak rzuci na 8-cv to czasami lotnia daje radę zawrócić spod pelotki. I taki myk dla graczy Atlantą. Wyłączasz pelotke przyciskiem P. Podpuszczasz samoloty aż do spota z powietrza - włączasz pelotke i podbicie. Najczęściej nic nie odleci/doleci.
 13. Atlanta

  Atlanta full pod pelotke plus Kaga to chyba dający najwięcej fun-u dwuosobowy dywizjon w grze. Polecam build full AA + IFHE. Bez camo bo już nie dało się wcisnąć.
 14. [MS-B] Korsarze MS-B

  12 klan na serwerze w tej chwili. Pierwszy z Polski. "Widział ktoś tą mapę? Nie, płyniemy do przodu i zabijamy"
 15. [MS-B] Korsarze MS-B

  up
×