SzakalDarkstar

Players
 • Content count

  1,105
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6124

About SzakalDarkstar

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://goo.gl/maps/ok6tPMGs44G2
 • Portal profile SzakalDarkstar

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. Jednak Panda to klasa sama w sobie. A może kolega się boi że Panda ma jakieś papiery na niego? W końcu to ty i twoi koledzy jesteście znani z warpack-a a nie Bart. Tak po za tym dla tych co nie mają opinii. Grałem sporo z ALN,miedzy innymi z Bartem, w rozgrywkach drużynowych długo zanim WG wypuściło klanówki, wygraliśmy razem nawet jakąś tam ligę młócąc Omni i innych noobków. I wierzcie mi ze chłopaki grają naprawdę świetnie. Taktycznie to jest najwyższa klasa. Mimo niezłych stat przy nich czułem się jak nowicjusz, mają skilla, taktykę i wyczucie sytuacji. Mi by żaden warpack nie pomógł a im to by nawet przeszkadzał.
 2. Zobacz jakiego masz directx-a wybranego w grze. Spróbuj wrócić do directx 9. Znajdziesz to w ustawieniach grafiki w grze. A jeśli to nie zadziała to format c albo reinstalka gry. Na czymś jeszcze się zawiesza czy tylko na wowsie?
 3. Kolega pewnie myśli że to wyglądało tak
 4. Baart dawaj powtórkę !!!!!!!!!!!!
 5. Dzięki za taktykę!!! Właśnie tylko tej mapy nam brakowało. Narysuj jeszcze taktykę że team Hax ma dwie deski - było by super :)
 6. Specjalnie patrzyłem na necie jakie są haxy i najlepszy jaki znalazłem: -pokazuje gdzie celować w aktualny kurs okrętu -pokazuje torpedy jak będą płynać -pokazuje gdzie spadną pociski wroga Czyli nic czego gracz z choćby 56% wr potrzebuje. Jakie są w ogóle oskarżenia? że trafiłeś go za górką? Przecież w takim razie 90% graczy na Atlancie to cziterzy. Ostatnio wsadziłem 400 pocisków w Bismarka który stał za dwoma górkami. HAX Tej a może on nie wie o tricku z klawiszem M - mapy? Wyjaśniam, na lornetce klikasz szybko dwa razy M i widzisz okręty za skałami. Hax wbudowany w grę!!!
 7. Koniecznie złośliwego :)
 8. I po setny raz Ci mowimy. Na powtorkach nie widać nic. To ze u Ciebie strzela bez snajpera nie znaczy że nie był w snajperze. No i w stojący okręt wystarczy crtl+x,możesz obiad jeść klikajac tylko fire
 9. Boże od 3 dni jeczysz że ktoś oszukuje. Byl kiedyś na forum gościu Darlatan czy jakoś tak, przez pół roku chodził i sześć razy dziennie pisał że go z toniemy wywaliłi i nie powiedzieli za co. Powiedz wprost kto niby oszukuje i daj nam spokój. A tak w ogóle nigdy nie rozumiałem oskarżeń o aimasist, potrafię trafić chabe z 21 km jak płynie prosto i z tego co widzę kazdy gracz z mózgiem to potrafi. Jaki więc sens? Po co dobry gracz miał by to instalować?
 10. Ja go mam zablokowanego bo nie mogłem tego czytać. Taaa, o 10 dopiero do auta wsiadałem bo wcześniej strach......
 11. Phi, greyshark. Wolał bym z baxem pod namiot jechać niż czytać jego wypowiedzi :)
 12. Tu się zgodze. Choć pewnie yugumo da radę wygonic z capa
 13. Wymyślacie jakieś argumenty z randomow a potem powstają dziwne teorie. Tak patrząc to ja też mam kilka: kamikadze r sklepie na działa wszystkie deski. Monarch bez problemu ubije Yamato. New Orlean zabije dwa Desy naraz i jeszcze mu zostanie pół życia. Takie mam teorie, wszystko potwierdzone na randomach.
 14. Jezu Panowie, o czym wy mówicie. Wczoraj na kamikadze r sklepalem na działa leningrada, nie znaczy to że kamikadze ma lepsze działa. Na tym samym poziomie skila fletcher zawsze oklepie yugumo. Albo zmusi to do opuszczenia capa. No i dobry fletcher nie będzie się z odchodzacym yugumo na 10km strzelać
 15. Widziałem powtórkę i ewidentnie widać że oszukują. Strzały spadają na Ciebie z końca mapy, widać na mapie obok grał drugi team ALN i tamci pomagali tym. Po za tym w 3 minucie słychać strzały. Ja zgłaszam to do prokuratury. A tak serio co Ci da podwórka? Odpal sobie losową swoją, albo nie czekaj, odpal gracza który na pewno nie gra na haxaxh i zobaczysz że są takie desynki że okręt ma działa niby w lewo a strzela do przodu.