SzakalDarkstar

Players
 • Content count

  909
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5031

About SzakalDarkstar

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 10/13/1985
 • Portal profile SzakalDarkstar

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  https://goo.gl/maps/ok6tPMGs44G2
 • Portal profile SzakalDarkstar

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Polska społeczność przyjęła informację o nerfie dymu
 2. Brajanki oglądają zapowiedz nowych BBczków z radarem i super naprawką.
 3. No ja mam 2 giga, najpierw 500 teraz 1500. Ciekawe czy na tym się skończy.
 4. 2 GIGA PATCH?!??!?!!??! Wale to, 2 giga ściągnę Baldura 2 i zaczynam 4 raz przechodzić.
 5. Kiedy wydałeś ostatnio tyle hajsu w sklepie że serb postanawia samemu pilnować żebyś nie dostał cytadeli.
 6. Bazyl fajny ale daleko był, mieszkałem na Strzeleckiej. Jak się człowiek stargał na Długiej to dało się dokulać do chaty. Jumanji na Długiej było najlepsze, piwo z szafy i bliny z ryżem. Syf taki że karaluchy zdychały z brudu, popielniczek nie było, wszyscy petowali na ziemi. A my tam jedliśmy. Sanepid to by pewnie zawału dostał. Albo Viva na narożniku Długiej i Strzałkowej. Sześciogodzinne okienko na studiach to do Vivy. Pięć piwek i oglądamy sześć godzin Fashion TV, bo tylko to tam leciało. Zawsze wszyscy czekali aż poleci lato bo do prezentacji strojów kąpielowych brali te bardziej cycate modelki :).
 7. baart myślał że Wy i On, wiesz, jakiś gwałt zbiorowy czy coś.
 8. Bar Pomidor na Długiej? Ja stawiam. Mordownia ale mam sentyment ze studiów.
 9. Black07Hawk mówi wczoraj do mnie: kub sobie premium camo do minotaura, świetnie Ci tym idzie i dużo nim grasz ostatnio. Ja: Nie, dostanie nerva, mówię Ci. Zobacz że w każdej bitwie jakiś kierowca BB-ka piszę mi że jestem oszustem i że wysyła raport do WG. Wczoraj Montana która płynęła mi burtą przez 5 min na 10 km ryczała że to nie fair i że ona nie ma szans. Choć oczywiście Minotaur nie jest OP. To przeciwnicy są idiotami. Minotaur jest bardzo dobry do karania debilizmu bbrajanków. Traf Minotaurem na dobrego przeciwnika w jakiejkolwiek dyszce a już nie jest tak różowo.
 10. Proponuje że jak stoisz w dymie to nic nie widzisz. Bo co z tego że twoi widzą? Twoi sojusznicy to nie ty. A więc możesz rzucić dym ale spota nie ma nic.
 11. Trzeba wystawić konto na Allegro. No chyba że ktoś tu z forum jest zainteresowany to pisać priv wiadomość.
 12. Przecinków, kropek i wielkich liter też nie macie w tej Anglii?. Zacznij poprawnie pisać to Ci ludzie będą normalnie odpowiadać. Tak to każdy myśli: dziecko i to jeszcze ułomne.
 13. Dlaczego myślisz że kogokolwiek interesuje twoje zdanie?. Do tego cytując twoją wypowiedz korekta podświetliła mi 8 błędnie napisanych słów, nieźle jak na jedną linijkę tekstu.
 14. Wyciek z WG. Serb podpisuje zgodę żeby Conqueror miał dym, brytyjską naprawkę, radar, sonar i rozbicie. Po bokach Drwal i Vulevu