Jump to content

szparagus1

Community Contributor
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6766
 • Clan

  [CSMW]

About szparagus1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. Kto wyłożył dublony na te klany? To powinno zostać zwrócone założycielom, bez względu na animozje panowie!
 2. To ja czekam na oficjalne potwierdzenie daty i miejsca przez @WG_Lumberjack bo trzeba jakiś urlop zorganizować na ten termin.
 3. Gratulacje! I witamy serdecznie :-)
 4. Myślę, że obniżenie cytadeli byłoby dobrym i wystarczającym rozwiązaniem. Ja jednak nadal dość często Yamato w bitwach spotykam, wiec nie jest najmniej granym pancernikiem w mojej opinii.
 5. Szparagus - stream z WoWs

  Jutro na streamie konkurs, do wygrania koszulka i dwa razy 30 dni konta premium. W konkursie nie biorą udziału osoby z CSMW i CSMW1. Stream zacznie się po godzinie 20:30. https://csmw.cupsell.pl/produkt/3193021-Szparagus-Twitch-Gift-1.html
 6. Zapraszam w swoim imieniu!
 7. Drzwi Otwarte Klanów

  Ten event trzeba będzie powtórzyć, lub zrobić go cyklicznie. W przyszłości również chętnie pomogę.
 8. Kamera w porcie - Ankieta

  Obecna kamera jest ok. Ja bym nic nie zmieniał.
 9. T-61 will be tier VIII on tier VI, in my opinion. I’m waiting too.
 10. Mnie się ten pomysł podoba!
 11. Szparagus - stream z WoWs

  Drodzy kapitanowie, to dla mnie dość niezręczna sytuacja, nigdy niczego nie chciałem wyżebrać jeśli chodzi o fb, YT czy twitch. Niektórym z was znany jest mój kanał YT, a dziś dowiedziałem się iż You Tube zmienia zasady programu partnerskiego. Aby móc wciąż zarabiać na swoich materiałach muszę mieć 4000 godzin oglądalności oraz 1000 subskrypcji. Ten pierwszy wymóg dzięki Wam spełniam, tego drugiego niestety nie. Dlatego zwracam się do Was z prośbą, abyście pomogli mi w uzyskaniu liczby 1000 subskrybujących na YT. https://www.youtube.com/user/szparagus Action Stations!
 12. Szparagus - stream z WoWs

  Coś na pewno będzie!
 13. Szparagus - stream z WoWs

  Zapraszam na strumyk w piątek 25.04.2017 o godz. 20:00
 14. Program Community Contributor

  Czasem jakieś mięcho poleci, no ale mam info o odmowie, więc muszę uzbroić się w cierpliwość tym bardziej, że w odpowiedzi była taka informacja "Tak jak wspomniałem wcześniej, program kontrybutorów będzie przechodził zmiany i jako taki w tej chwili jest zamrożony."
 15. Program Community Contributor

  Witam wszystkich! 15 czerwca napisałem do voulezvous zgłaszając swoja kandydaturę, aby przystąpić do programu Community Contributor. Kilku graczy z forum mnie zna i wpadają czasem na streamy. Przygodę z WOWS zacząłem 2 lata temu. Po około roku zacząłem grę straemować i wrzucać filmy na YT. Udało się zbudować małą społeczność i aby wzbogacić prezentowany materiał chciałbym do programu przystąpić. Streamuję głównie w środy i w piątki od około godz.20:00 w tym miejscu https://www.twitch.tv/szparagus1 Tutaj link do kanału YT https://www.youtube.com/user/szparagus Staram się,a by stream był wolny od wulgaryzmów ;-)
×