Jump to content

szparagus1

Community Contributor
 • Content Сount

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7499
 • Clan

  [CSMW]

About szparagus1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

248 profile views
 1. szparagus1

  Giulio Cesare

  Moim zdanie to co teraz WG proponuje jeśli chodzi o zmianę tieru dla Giulio to duży błąd. Po pierwsze marketingowi strzał w kolan, po drugie spadek zaufania do graczy (wydali pieniądze i ponzawartej umowie wprowadzone są zmiany). Nawet zwrot kasy to słaby pomysł, a dublony beznadziejny. Ja jestem za tym aby został V i wycofali go jak Belfast i Kutuzowa. Nie wieże tego okrętu w konfrontacji z 8. Dajcie znać co myślicie.
 2. szparagus1

  Polskie drzewko w Wowsie

  Praca jaką wykonał @44smok jest imponująca i chylę czoła. Co do tego o czym może powiedzieć, a o czym nie może Drwal to też się odniosę. Nie dlatego, że trzymam stronę WG i nie dlatego, że jestem CC. Powiem wam dlatego, że rozumiem jak funkcjonuje świat korporacji. Każda firma ma politykę, tą skierowaną dla klienta, wszystkim znaną i tą wewnętrzną, którą należy chronić (choćby przed konkurencją). Uważam, że i tak dzięki np. Blog Developers wiem bardzo dużo. Czasem sam się potrafię zirytować, że gdzieś na Reddit pokazują się jakieś informacje, zanim usłyszę o tym od WG. Wycieki są wszędzie. Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć, jak funkcjonuje korpo, to pewne fakty do niego nie trafią. Podsumowując: za ujawnianie tajemnic firmy w najlepszym wypadku można z niej wylecieć nawet dyscyplinarnie, a w najgorszym ponieść odpowiedzialność majątkową, a nawet karną. Takie moje przemyślenia. Mam nadzieję, że nie zanudziłem. Cieszę się, że na forum są takie pracowite i zaangażowane osoby jak @44smok i @Radeckij PS. Też marzy mi się kompletna polska linia niszczycieli, a nie okruchy ze stołu w postaci może max 3 okrętów w linii europejskiej.
 3. szparagus1

  Szparagus - stream z WoWs

  Kilka zasad na dzisiejszy stream:1. Śledzimy kanał szparagus1 na https://twitch.tv/szparagus1. 2. Staramy się być aktywni na czacie - odpowiadamy innym widzom/graczom na zadawane pytania. 3. Po wylosowaniu nagrody przez widza podajemy swój nick z gry i serwer na jakim gramy np. szparagus1 EU. 4. Dziś do wygrania Cossack, Prinz Eitel Friedrich, 10k dublonów, Paczka 5 Mega Prezentów od Mikołaja. 5. Chętni poprzez https://loots.com/szparagus1 wspierają kanał za darmo.
 4. szparagus1

  Polskie drzewko w Wowsie

  Drzewka się szybko nie doczekamy. Nawet tego europejskiego, ja bym optował za wprowadzeniem ORP Piorun. Przecież jest już w zasadzie w grze. Wystarczy dać mu normalne torpedy i zmienić banderę, plus kilka kosmetycznych dodatków (chodzi mi o Gadjah Mada).
 5. szparagus1

  Szparagus - stream z WoWs

  Zapraszam na stream z atrakcyjnymi nagrodami: 27 grudnia 2018 r. godz. 20:30
 6. szparagus1

  Szparagus - stream z WoWs

  Czołem kapitanowie! Od jakiegoś czasu streamy mają miejsce w każdy wtorek i czwartek. Na niektórych można wygrać kody CCT. Aktualnie do końca roku 2018 będę pojawiał się również na strumykach porannych. Serdecznie zapraszam. https://twitch.tv/szparagus1
 7. szparagus1

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @Sambor1966 nie ma lekko. Trzeba walczyć. Dzięki za dobre słowo. Wynik u mnie przeciętny, ale team play był. ;-)
 8. szparagus1

  Szparagus - stream z WoWs

  W najbliższy piątek 28.09 strumyk o godzinie 12:00 serdecznie zapraszam. Rozdamy kilka kodów na kontenery urodzinowe i CCT. https://www.twitch.tv/szparagus1
 9. szparagus1

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Jeżeli nie będzie to kolidowało z pracą, to będę chciał przyjechać.
 10. szparagus1

  BSW - czyli Baltic Sea Wolwes - zapraszamy do klanu :)

  Kto wyłożył dublony na te klany? To powinno zostać zwrócone założycielom, bez względu na animozje panowie!
 11. szparagus1

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  To ja czekam na oficjalne potwierdzenie daty i miejsca przez @WG_Lumberjack bo trzeba jakiś urlop zorganizować na ten termin.
 12. szparagus1

  Tokoto - Nowy współpracownik społeczności

  Gratulacje! I witamy serdecznie :-)
 13. Myślę, że obniżenie cytadeli byłoby dobrym i wystarczającym rozwiązaniem. Ja jednak nadal dość często Yamato w bitwach spotykam, wiec nie jest najmniej granym pancernikiem w mojej opinii.
 14. szparagus1

  Szparagus - stream z WoWs

  Jutro na streamie konkurs, do wygrania koszulka i dwa razy 30 dni konta premium. W konkursie nie biorą udziału osoby z CSMW i CSMW1. Stream zacznie się po godzinie 20:30. https://csmw.cupsell.pl/produkt/3193021-Szparagus-Twitch-Gift-1.html
 15. szparagus1

  [CSMW] CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ - Rekrutacja

  Zapraszam w swoim imieniu!
×