Jump to content

Mik1984

Players
 • Content Сount

  301
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11982
 • Clan

  [PMW]

About Mik1984

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
  [PMW]

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Aha, czyli wszystko jasne.
 2. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Albo Ty wiesz czegoś czego ja nie wiem, albo nie rozumiesz elementarnej matmy. Wcześniej jak miałem na przykład 180 dni premium i wygrałem 30 dni premium, to miałem 210 dni premium. Teraz będę miał efektywnie 30 dni premium Wows + później 150 dni premium wargaming, bo mi dwa typy premium lecą jednocześnie. Czyli zamiast dostać +50% na 30 dni , dostanę tylko +15% na 30 dni.
 3. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Fajnie, ale wcześniej wszystkie wygrane i wygarnięte z kontenerów dni premium mi się stackowały przedłużając moje istniejące konto. Teraz będę dostawał jakieś mizerne +15%, które nawet mi się nie stackuje z istniejącym kontem i nie przedłuża jego ostatecznej daty ważności. Więc zostałem relatywnie pośrednio oszukany. Kupując 360 dni premium liczyłem na to, że w praktyce będę miał ponad 500 dni premium, bo w międzyczasie dojdą mi różne wygrane z misji, kontenery, kampanie itp, które będą mi to konto bezustannie przedłużać. Jeśli teraz nagrody przestają się stackować z istniejącym kontem, mój zakup został retroaktywnie zdewaluowany.
 4. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  mam ponad 180 dni starego konta premium. Czy zostanę relatywnie oszukany na nowym upgradzie?
 5. Witam, Robiłem już to kiedyś i nic z tego nie wyszło mimo, że był to popularny pomysł, ale spróbuję ponownie z nowym pomysłem, bo muszę albo się uduszę: Kochane WG, Dajcie nam możliwość reorganizowania Consumables dla określonego statku dla określonych slotów. Nie nie chodzi o przepisywanie klawiszy na slot 1, 2, 3, tylko żeby włożyć ten Consumables który chcę pod tym slotem który chcę, bez rozszerzania oczywiście opcji, czyli przenosi się cały pęczek alternatywnych Consumables , czyli jeśli do wyboru jest p-lot/hydro, to zawsze będzie p-lot lub hydro, ale na dowolnym slocie. Czyli jeśli jakiś statek ma hydro na slocie 2 i heal na slocie 3, to mogę sobie je zamienić miejscami, jeśli chociażby jakiś statek ma tylko repair na 1 slocie i heal na 2, jak conqueror, to mogę sobie przestawić heal na slot 3 i na 2 slocie nie mieć nic. Bo tak, bo chociażby się przyzwyczaję że naprawki to mam na 3 slocie. A najbardziej to jest upierdliwe chociażby na Heniu, gdzie przeładowanie mam na klawiszu, który jest najdalej od wsad'u bo to 5 slot i nie ma bata musi być na 5tym slocie, a takie przyspieszenie co jest mniej krytyczne jest na 3cim slocie.
 6. Mik1984

  Harugumo

  I don't feel I have the time and stamina to continuously keep the "nose to the ground" in multiple places, I prefer to simply ask others who follow all news and updates more closely.
 7. Mik1984

  Super 8 collection

  Do you need to finish the Super 8 collection before 9.11.2018?
 8. I heard a rumor some time ago that this expiry date is just a dummy and that these missions are just going to be available indefinitely. Is there any confirmed info in that regard?
 9. Mik1984

  Harugumo

  Again, any news on legendary upgrades for hagurumo and the other tier x British dd?
 10. Mik1984

  Harugumo

  Any news on what is going to be the "legendary"/unique upgrade for Harugumo?
 11. Mik1984

  Salem stock perma-camo

  Dzięki
 12. Mik1984

  Salem stock perma-camo

  Edit: języki mi się pomyliły. Hej, czy ktoś wie jakie parametry ma standardowy perma-camo dla Salem'a? Z naciskiem na WIE, bo też się domyślam, że takie same jak wszystkie standardowe perma-camo z X tieru, ale wolałbym się nie domyślać.
 13. Mik1984

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  kiedy będą nagrody za ukończenie sezonu rankingowego? Wygrałem po raz piąty, kiedy dostanę Black'a?
 14. Mik1984

  Tymczasowe rozwiązanie kwestii CV

  Przecież mówiłem również o przerobieniu modułów, chociażby tak, żeby buff do AA był również buffem do secondaries w jednym module, żeby nie było osobnych modułów dla samego AA.
 15. Mik1984

  Tymczasowe rozwiązanie kwestii CV

  Trudno powiedzieć, że świrowanie jażąbka z kolejką to legitna część gry... CV nikt nie chce grać, ze względu na mało atrakcyjny gameplay, to zmienić mają wielkie zmiany zapowiedziane na ten rok.
×