Jump to content

Mik1984

Players
 • Content Сount

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12565
 • Clan

  [PMW]

About Mik1984

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia
  [PMW]

Recent Profile Visitors

315 profile views
 1. Czy znacie jakiegoś przyzwoitego płatnego VPN, gdzie można kupić subskrypcję nie-rekurencyjną, czyli płacisz i masz licencję na jakiś czas i jak się skończy to po prostu przestaje działać aż znowu się zdecydujesz zapłacić, a nie takie co co miesiąc będzie ściągał sam sobie kasę z karty? Nienawidzę takich usług, wkurza mnie sam fakt jak coś takiego widzę, nie lubię tego i nie chcę żadnej usługi wykupywać na takiej zasadzie, jeśli nie muszę. Chętnie zapłacę nawet więcej i zrezygnuje z promocji, żeby w czyś takim nie uczestniczyć. Jak na razie na rynku widzę tylko dwa rodzaje usługi, nieliczne bardzo ograniczone darmowe VPN, oraz płatne VPN, które zawsze mają model zmuszania do zgody na automatyczne rekurencyjne płatności. Ja nienawidzę dawać takiej zgody.
 2. Mik1984

  CV Rework, Penetracja rakiet i bomb

  Bardzo fajne, szkoda tylko że to "work in progress", rzeczywiste wartości mogą się różnić.
 3. Czy gdzieś jest jakaś tabelka z danymi penetracji bomb i rakiet po cv rework?
 4. Mik1984

  Quán Róng kolekcja

  To coś bez sensu, w arsenale on jest tylko za trzeci zestaw, dwa pozostałe nie są potrzebne.
 5. Mik1984

  Quán Róng kolekcja

  Pisałem o Quán Róng nie o Dà Róng, który jest z misji. Mówią że: Dowódcę Dà Róng można zdobyć za wykonanie łańcucha misji bojowych, natomiast dowódca Quán Róng będzie na Was czekał, o ile uzyskacie wszystkie trzy zestawy z kolekcji Chiński Nowy Rok, jeden po drugim. https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/lunar-new-year-2019/
 6. Mik1984

  Quán Róng kolekcja

  Hej, W wiadomościach patcha coś było napisane o dostawianu dowódcy Quán Róng za skompletowanie kolekcji. Jakiej kolekcji o gdzie się ją dostaje?
 7. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Aha, czyli wszystko jasne.
 8. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Albo Ty wiesz czegoś czego ja nie wiem, albo nie rozumiesz elementarnej matmy. Wcześniej jak miałem na przykład 180 dni premium i wygrałem 30 dni premium, to miałem 210 dni premium. Teraz będę miał efektywnie 30 dni premium Wows + później 150 dni premium wargaming, bo mi dwa typy premium lecą jednocześnie. Czyli zamiast dostać +50% na 30 dni , dostanę tylko +15% na 30 dni.
 9. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  Fajnie, ale wcześniej wszystkie wygrane i wygarnięte z kontenerów dni premium mi się stackowały przedłużając moje istniejące konto. Teraz będę dostawał jakieś mizerne +15%, które nawet mi się nie stackuje z istniejącym kontem i nie przedłuża jego ostatecznej daty ważności. Więc zostałem relatywnie pośrednio oszukany. Kupując 360 dni premium liczyłem na to, że w praktyce będę miał ponad 500 dni premium, bo w międzyczasie dojdą mi różne wygrane z misji, kontenery, kampanie itp, które będą mi to konto bezustannie przedłużać. Jeśli teraz nagrody przestają się stackować z istniejącym kontem, mój zakup został retroaktywnie zdewaluowany.
 10. Mik1984

  Konto premium Warships - wątek na forum

  mam ponad 180 dni starego konta premium. Czy zostanę relatywnie oszukany na nowym upgradzie?
 11. Witam, Robiłem już to kiedyś i nic z tego nie wyszło mimo, że był to popularny pomysł, ale spróbuję ponownie z nowym pomysłem, bo muszę albo się uduszę: Kochane WG, Dajcie nam możliwość reorganizowania Consumables dla określonego statku dla określonych slotów. Nie nie chodzi o przepisywanie klawiszy na slot 1, 2, 3, tylko żeby włożyć ten Consumables który chcę pod tym slotem który chcę, bez rozszerzania oczywiście opcji, czyli przenosi się cały pęczek alternatywnych Consumables , czyli jeśli do wyboru jest p-lot/hydro, to zawsze będzie p-lot lub hydro, ale na dowolnym slocie. Czyli jeśli jakiś statek ma hydro na slocie 2 i heal na slocie 3, to mogę sobie je zamienić miejscami, jeśli chociażby jakiś statek ma tylko repair na 1 slocie i heal na 2, jak conqueror, to mogę sobie przestawić heal na slot 3 i na 2 slocie nie mieć nic. Bo tak, bo chociażby się przyzwyczaję że naprawki to mam na 3 slocie. A najbardziej to jest upierdliwe chociażby na Heniu, gdzie przeładowanie mam na klawiszu, który jest najdalej od wsad'u bo to 5 slot i nie ma bata musi być na 5tym slocie, a takie przyspieszenie co jest mniej krytyczne jest na 3cim slocie.
 12. Mik1984

  Harugumo

  I don't feel I have the time and stamina to continuously keep the "nose to the ground" in multiple places, I prefer to simply ask others who follow all news and updates more closely.
 13. Mik1984

  Super 8 collection

  Do you need to finish the Super 8 collection before 9.11.2018?
 14. I heard a rumor some time ago that this expiry date is just a dummy and that these missions are just going to be available indefinitely. Is there any confirmed info in that regard?
 15. Mik1984

  Harugumo

  Again, any news on legendary upgrades for hagurumo and the other tier x British dd?
×