Jump to content

ORP_Lucjan

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2187

About ORP_Lucjan

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. ORP_Lucjan

  Moj mega fail

  a ja maiłem taki przypadek. płynę DD w kierunku ciasnych przesmyków i kiedy jestem już dosyć blisko widzę że pojawił się krążek, ale i dymek więc DD też są, patrzę za siebie moje krążki jeszcze daleko więc pomyślałem nie pcham się, prawa na burt, a tu ostrzeżenie o torpedach, z jakiś przyczyn oniemiałem i jedynie patrzyłem jak dwie mnie zdejmują, nie wiem dlaczego nie wykonałem żadnego ruchu, ale jakoś moc mi odjęło ;) dodam, że w tej grze nie oddałem ani jednej salwy z działa jak i torped nauka płynie jedna ODSTAW LUCEK DOPALACZE ;)
 2. ORP_Lucjan

  Brak możliwości wejścia do bitwy

  oko dzieki
 3. Witam. Wczoraj gdy chciałem zagrać w dywizjonie dziwnym trafem nie mogliśmy wejść do gry. Po pełnych 5min czas gnał dalej, a my bylismy zawieszeni między portem a bitwą. Kultularnie wyszedłem z gry i wróciłem. Ku mojemu zdziwieniu byłem dalej w dywizjonie i nie mogłem go opuscić więc dałem sobie spokój ;) dzisiaj niestety po wejściu do gry okazało się, tak owszem mogę się poruszać po porcie ale wejście do bitwy czy dołączenie do dywizjonu jest niemożliwe tzn. klikam na bitwę i nic się nie dzieje. Ma ktoś jakiś pomysł na tą sytuację?
 4. ORP_Lucjan

  Polska gałązka w World of Warships

  mam informacje, niemal że sprawdzone, że pojawi się stawiacz min ORP Reksio oraz dwa okręty podwodne, pierwszy "Bolek" i bliźniaczy "Lolek", były również plany na lotniskowiec "Pingwin Pikpok", ale po śmierci gen. Jaruzelskiego zaginęła specyfikacja techniczna i WG zrezygnowało ;)
 5. ORP_Lucjan

  System celności pocisków(?)

  czyli dupa zimna ;) to lecę na strzelnicę trenować salwy z BB ;)
 6. ORP_Lucjan

  System celności pocisków(?)

  czyli wychodzi na to, że sama zmiana prędkości nie koniecznie jest minusem ;) rozumiem, że jej zmniejszenie pozwoli również na lepszą celność oczywiście w granicach rozsądku ;)
 7. ORP_Lucjan

  System celności pocisków(?)

  w nawiązaniu do tej przemiłej konwersacji ;) czy nędzne celowanie można lekko podciągnąć np. przez zmniejszenie prędkości przed oddaniem salwy, oczywiście zdaję sobie sprawę, że w ferworze walki mogę narazić się łatwiejsze trafienie przez przeciwnika, ale gdybym trzymał się na krawędzi zasięgu ostrzału to może wtedy dało by to lepsze wyniki, bo faktem jest, że strzelanie z pancerników III i IV poziomu jest nie lada sztuką ;) i główną przyczyną niecelności jest czynnik ludzki
 8. ORP_Lucjan

  Konto premium za gold

  oko, dzięki
 9. ORP_Lucjan

  Konto premium za gold

  Witam. Szukałem i nie znalazłem wiec pytam. Ile złota kosztuje konto premium?
 10. ORP_Lucjan

  Pancerniki. Chłopcy do bicia

  z mojego, mało co doświadczonego, pkt. widzenia najważniejsze jest nie pchać się w środek bitwy, a trzymać dystans, co prawda gram kawachi wiec szału nie ma, muł o słabym zasięgu, ale i on daje radę ;) ale gdy gram krążownikiem to staram się obstawiać pancerniki, moja zwrotność i jego sił ognia dają efekty lecz do takiej współpracy trzeba dwojga ;)
 11. ORP_Lucjan

  Dostępne nacje - co dalej?

  Beran pływał, znam go osobiście, jest bosmanem klubu żeglarskiego Pustyni Błędowskiej ;)
 12. ORP_Lucjan

  Cleveland - premium konto - niski exp.

  ja również jestem zaskoczony ignorancja starszaków, ktoś może śmiało napisać "rozegrałeś 19 bitew i jesteś cienki jak dupa węża więc zamknij się", ale koleś ma problem więc można mu wyjaśnić w sposób ludzki, co robi źle, czy to takie trudne?
 13. ORP_Lucjan

  Dostępne nacje - co dalej?

  moim skromnym zdaniem wstarczą usa, w. brytania, japońce i ruskie ;) makaroniarze, francuzi i inna mizeria ;) łącznie z naszymi mogą wystąpić w formie zakupowej lub jakiś nadzwyczajnych eventów ;) to wszystko w kontekście II światowej, a następny krko rozwoju powinien być wykonany w kierunku powojennym (nowe okręty, nowe tyby uzbrojenia itp.), ale to moje dywagacje na temat, a że czerpie jedynie przyjemność z grania więc grzecznie czekam na to co sie wydaży ;)
 14. ORP_Lucjan

  Jeden serwer

  niczym sie nie przejmuj ;) przecież to ok 2h i już grasz ;)
 15. ORP_Lucjan

  Wybór regionu

  no to trzeba zacząć od nowa ;) ehhhh to życie
×