Jump to content

Escapist7

Players
 • Content count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13786
 • Clan

  [TF16]

About Escapist7

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

2 Followers

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Brzydkie kamuflaże

  W dwóch sytuacjach: na pustyni (choć w przypadku okrętu to ciężko) i drugie przy wschodzie/zachodzie słońca. Jeśli chodzi o okręty, to kamo "różowe" ma sens np. w takim przypadku: W WOWS to na mapie Okinawa by się sprawdziły różowe kamo, bo ona ma taką "różową poświatę" nieba.
 2. Asashio VIII premium

  Po pierwsze zajęty cap, po drugie jakieś 70% HP na Bensonie i coś tam na shimie. Jeden kill [przy okazji też 60%HP] i coś tam obite ze dwa pancki i się nazbierało, dodatkowo 700k potencjalnych uszkodzeń, co w sumie może nie jest dużo, ale coś tam daje. Nie wiem czy pomoc przy uszkodzeniach się liczy do expa? Ktoś coś wie na ten temat, czy WG wprowadziło sobie taki parametr żeby wprowadzić, bo 80K pomocy to coś tam jest? Ogólnie być może Assashio przez to że nie może torpić krążków i desek ma bonus do expa gdy się postrzela z nimi. Albo ogólnie ma inne przeliczniki expa-takim najlepszym przykładem jest Atlanta- nią można trochę obić deski, trochę postrzelać do czegoś innego i z 30k mieć TOP1 i 2k expa...
 3. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Bo główna linia to linia do Des Moines. Więc kamo zostaje na VI tierze w drodze do Des Moinesa.
 4. Worcester

  No tak. Bez sarkazmu, to na 19km drugi monitor to za mało . Chyba, że dwa takie :
 5. Asashio VIII premium

  Oj chyba trafiłeś swojego po drugiej stronie mapy?
 6. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Miałem z maratonu i dostałem 5200dublonów. Przeczytaj jeszcze raz post @Dark_Havoc ze zrozumieniem. Chodzi o to, że jakby WG dawało kod promocyjny na Grafa to wówczas jak go masz w porcie to dostaniesz kredyty, ale jak go najpierw wygrałeś, a później kupisz za pieniądze to dostajesz dublony. Z tego też powodu Ci którzy najpierw kupują okręt [np. w tym przypadku Graf], a później kończą kampanię to dostają tylko kredyty.
 7. Duca degli Abruzzi, VII tier

  WG z tym okrętem postępuje jak włoska marynarka podczas wojny... ma go ale tak się boi użyć, że zatonie w porcie/wojna się skończy. Ktoś wie czy w tym roku da radę wyjść?
 8. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tylko, że aby potwierdzić że to wina braku premki musiałbyś "skopiować" konto z bitwami i na kopi mieć dalej premkę. Wtedy w porównaniu może by wyszło, że masz lepsze teamy/lepsze RNG/lepsze szczęście. W co wątpię. Z prostego powodu-znam ludzi co mają premkę od dawien dawna i mają też okresy w dół i okresy w górę. Sam mam prawie od początku przygody z WOWs premkę [znaczy gdzieś od czasu gdy bardziej na poważnie grałem w WOWs, tj. od ok.1000bitwy i ok.marca/kwietnia 2016... i nie miałem dnia gdy nie miałem premki]. Więc tak naprawdę premka nic nie zmienia. Więcej zmienia to z kim grasz [co u mnie chyba najlepiej widać przy różnicy PR/WR-zresztą Ci co ze mną grają wiedzą jaki preferuje styl gry]. Większy wpływ na WR ma tier na którym grasz- jak wyciągasz V/VIII to z wyjątkiem nielicznych okrętów nie uciągniesz bitwy za top tiery które zdarzają się idiotami do kwadratu. Dwa spadki WR są związane z Twoim osobistym WR. Co już wiele razy zauważyłem u różnych znajomych/u siebie. Przy progach 48/50/52/55/60/65 gra po prostu losuje Cię tak, żebyś się wykazał że zasługujesz na "wyższy level". Gdy taki próg przekroczysz o jakieś 0,1-0,2% losowania bardziej wracają do normy. Sam się przy progach odbijałem-ostatnio do 55%WR ze 3razy się odbijałem. Co przekroczyłem to zaraz rzędy porażek. Dodatkowo tego wszystkiego pilnuje patent WG, który tu już przytaczałem-czym więcej wygrywasz tym masz większe szanse na low tier, a im więcej przegrywasz tym większe szanse masz na topkę. MM ani w WOWs ani w WOT nie patrzy na DMG/PR/co tam jeszcze chcesz tylko na WR. Jak jednego dnia zrobisz 70%WR to drugiego masz niemalże pewność że będziesz przez większość gry na dole. Dlatego gracze którzy mają powyżej tych 60-65%WR mają nikłe szanse na Top tier [nie licząc 10...]. Jak chcesz mieć te 70%WR to musisz pokazać że jako Low tier potrafisz rozwalić pół przeciwnej drużyny [oczywiście tą topową połowę].
 9. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  No całkiem, całkiem. Texas, Anshan, Graf i Isi razem coś ok.<130zł i mamy ponad 18k dublonów, 4miejsca i 24flagi. Jako że dublony są warte 2razy więcej [260zł] mamy zniżkę na dublony 50%. Jak komuś potrzebne konto premium to jak będzie promocja na półroczne -15% to będzie za 11,5k...czyli za ok.82zł . Wtedy miesięczne za te 40zł kompletnie się nie opłaca.
 10. Tylko, że japońskie BBki już mają najlepszą obronę przeciwtorpedową. Yama czy Amagi to najgorsze cele dla DDków [jak pływa ogar, a nie taki co 10min stoi lub płynie z lini 1 do 10..], Alabama ma tylko lepszą obronę i jedynym powodem dlaczego to taki, żeby się czymś bardziej widocznym od NC odróżniała. Bo ze względów historycznych to sporo osób poddaje w wątpliwość skuteczność obrony torpedowej na amerykańskich BBkach.
 11. Ustawki kurła :D

  Ty z tych, co myślisz, że pozostała jedenastka w Twoim teamie pomaga zwyciężać?
 12. https://worldofwarships.eu/pl/news/common/have-a-flip/
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  A kto normalny chciałby sprzedać konto w Polsce za złotówki [czytaj ochłapy]? U wujka Niemca są konta, co nawet T8 premek nie mają w cenach od 500euro... a już widywałem pakiety z WOWsa za czterocyfrowe sumki. WOT to już w ogóle można się bawić . Stracić się nie straci.
 14. Jak działają torpedy?

  Naprawdę po 5tys. bitew dopiero się nad tym zastanawiasz?
 15. Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Chyba jak nie masz AFT. Fajniejsze są sytuacje jak okręt do którego strzelałeś zniknął, oddajesz dwie salwy do innego okrętu, a tu ikonka zatopienia mimo, że okręt do którego strzelasz dalej płynie... Atlanta jest śmiechowa
×