Jump to content

Escapist7

Players
 • Content count

  893
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13088
 • Clan

  [MS--B]

About Escapist7

 • Rank
  Officer Cadet
 • Profile on the website Escapist7

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

2 Followers

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Eh i znów weekend...

  Przynajmniej ticket był od razu rozpatrzony.
 2. Panienki z kontenerów się obraziły?

  Jesteś tak mało atrakcyjny, że nawet panienki z Anime nie chcą być Twoje, więc nie wskakują.
 3. Eh i znów weekend...

  Dziś po 4przegranych pod rząd trafił się po drugiej stronie taki team. I pytanie cieszyć się, czy nie...
 4. Aslain zmienia u Ciebie wyspy ot tak? Chyba coś dziwnego zainstalowałeś, a i to nie wiem co mogłoby mieć wpływ na grafikę wysp? Usuwacz mgły/okulary?
 5. Musashi - wasze wrażenia

  No bo w przypadku Yamy/Musashi jest taka sama zależność jak w IS3/7 w WOT-nie kątować się. Gdy się kątujemy wtedy paradoksalnie nasz pancerz się zmniejsza, bo te pojazdy już są zaprojektowane z uwzględnieniem kątowania. No to w końcu jest okręt w którym można dostać cytę w komin .
 6. Jest z tym jeden problem. Te mapy nie są symetryczne, czyli jedna z drużyn od startu ma przewagę.
 7. Pytałem się kogoś kto coś tam wie i coś tam powie, bo to że Ty wiesz, ale nie powiesz, to wiem.
 8. MM i RNG to ściema.

  Amerykę odkryłeś. Nawet WG ma na to patent... http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/246831-jak-to-wg-patentuje-idiotyczne-pomysly-ustawiony-mm/
 9. Kolekcja z "pojedynku" Dunkierki z Hoodem. Choć raczej to powinno się zwać Hooda z Dunkierką... Bo ta druga tylko obrywała. W ogóle Francuzi wówczas mocno oberwali.
 10. Mam tyle samo xD. A ktoś coś słyszał na temat USS Salem? Ponoć rozważany był za free exp -konkretnie ponoć ok.1200k free expa.
 11. demontaż ulepszeń

  No tak zapomniałem...Osobnik twierdzi, że klan dużo zmienia... Jest w pierwszej lidze klan, którego członkowie mają 46% WR?
 12. demontaż ulepszeń

  Tylko każdy wie od początku że WG nnie robi darmowych gier, tylko darmowe z mikropłatnościami. Od początku ta gra jest robiona tak, żeby na siebie zarabiać. Jak nie będzie zarabiać to serwery zostaną wyłączone i bye. Dlaczego tak zawsze tłumaczą ludzie 45%?
 13. Tylko nie musi to być epik, wystarczy że gra równo i na porażkach będzie miał ok.1k expa, a na wygranych 1,5-2k i średnią 10-11k expa utrzymasz. Jak dalej nam nie wierzysz to poniżej masz porażkę z niecałymi 1k expa [nawet LOBUZy na czele z @UrukSzymon nie wyciągnęły tego tragicznego zespołu do góry]: Ja też mało zrobiłem, bo to moja pierwsza bitewka tym okrętem była (no i nie wiem czy wszystkie flagi były założone-jak widać mało free expa, więc pewnie tej +777% zabrakło).
 14. Bo ja wiem? Ostatnio jak grinduję linię azjatycką [na luzie] to Tier VIII-Hsienyang zrobiłem w 21bitew. Łącznie z maksowaniem, więc ok.200k expa poszło [nie wiem ile kadłub/zasięg, bo torped nie robiłem, bo wolę szybkość niż zasięg]. Więc średnia 10k została zachowana. Aktualnie w przypadku tier IX wymaksowałem w 6bitew [kadłub 40k exp+zasięg chyba 20k+torpedy 20k] i to tylko tak słabo, bo mam póki co 50% WR na niej. Poniżej bitewka z wczoraj [szkoda, że jeszcze to nie było pierwsze zwycięstwo, to bym miał 2500expa więcej-na pierwszym zwycięstwie robiłem tylko 2k bazowego, więc po modyfikatorach wyszło mi 18,5k expa-dokładnie 50expa mniej]. EDIT: A żebyś mi nie zarzucał, że trzeba zrobić dużo DMG na taki wynik, to ta bitewka z pierwszym zwycięstwem: PS oczywiście te wyniki są z jeszcze stokowego okrętu [kadłub] .
 15. Eh i znów weekend...

  A czy Ty już przygarnąłeś bezbronne lotnisko? Wiem, że mój wynik jest żałosny, ale w sztormie wyskoczyłem na bisa, Izumo, Fletchera i Mogami.... trochę za dużo tam torped było.
×