Escapist7

Players
 • Content count

  775
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12464

2 Followers

About Escapist7

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Escapist7

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. Bardziej mnie przeraziła ilość kredytów w jej posiadaniu...
 2. Ot sprzed kilku dni. Fubu sobie wpłynęło na Capa B...No i nie wypłynęło.
 3. Raczej Ircepcja.
 4. Jeśli masz włączone ostatnie pozycje wroga na minimapie, to celujesz według wskazań minimapy [jest taki mały x na minimapie]. Często tak celuje i trafiam, jeśli ktoś zbytnio się nie wierci w dymie. Jak się wierci to też łatwo się wcelować- działa odwracasz w to miejsce z których wylatują pociski z dymu, a odległość bierzesz na podstawie ostatniej pozycji z minimapy, też się trafia. Oczywiście warto celować tuż za ostatnią pozycję w przypadku pancków/krążków [ostatnia pozycja to tak jakbyś celował w linię wody, a tuż za bardziej w burtę/łączenie kadłuba z pokładem] nawet jak ciut się przesunie to wchodzi. No i niekiedy dzięki temu więcej pocisków wejdzie w cel [bo bardziej mogą pójść po nadbudówkach]. W przypadku strzelania do niszczarek to mniej skuteczne-wiadomo są niższe, więc mogą pociski przelecieć nad nimi.
 5. Akurat na to, żeby trafiać w dymie jest prostszy mod [niestety zbytnio nie działa na za wyspy]. Mianowicie w paczce Aslaina jest taki mod, który pokazuje Ci na minimapie w które miejsce celujesz. Kwestia jedynie odpowiedniego przyzwyczajenia się, żeby w ten sposób celować na ślepo.
 6. Otóż to. Kebab może spokojnie zejść na salwę z Yamy. Ale kebab Yamy na salwę nie ściągnie.
 7. Tylko on Australijski .
 8. Tak, po prostu nie zauważyłem, że to osiągnięcie wpadło w innym miejscu. Wszystkie osiągnięcia specjalne z aktualnej misji [razem z zeszłorocznymi Hallowen] są oddzielone niżej w kategorii inne. A to za dwa lata jest wymieszane ze wszystkimi powyżej. Dlatego wydawało mi się, że jednak tego nie dostałem.
 9. Wpadło to komuś? Zrobiłem wszystkie inne i to oznaczenie mi nie wpadło.
 10. To źle pamiętasz bo to było 12x152mm.
 11. Tylko to jest typ North Carolina.
 12. 1: 100flag india X-Ray [do podpaleń] 2: 50 kamo nieprzerwany ogień 3: 50 flag Hydra 4: 50 kamo na dzień patryka 5: 50 flag Hydra 6: Modyfikacja doładowania silnika 7: 1000 dublonów 8: 50 dusz oceanu 9: 100 flag India Yankee [-20 do pożaru] 10: 7 dni premium 11: 25 flag smoka 12: 100 flag India Delta [+20 do odzysku HP] 13: 1000 dublonów 14: 100 flag India Yankee [-20 do pożaru] 15: 100 flag India Yankee [-20 do pożaru] 16: 50 kamo nieprzerwany ogień 17: 50k free expa Nie jest źle, razem z dzisiejszym superkontenerem ze spróbuj szczęścia-3tysi dublonów . PS jak obstawiacie-jak w tym tygodniu miałem 22 superkontenery to przez ile lat nie będę miał superkontenera ?
 13. Poprawka, dzisiaj po 2 albo 3 superkontenerach z X wpadł mi 5superkontener z spróbuj szczęścia, a w nim 1000dublonów . Z kontenerów z X póki co tylko jakieś kamo i flagi. Jak otworzę kiedyś wszystkie to zrobię listę dokładniejszą.
 14. Szkoda, że kamo na Monarcha mi zbędne, bo mam już X... Zresztą z tych wszystkich kamo to nic nie mam w planach odkupować [no może Kijów jest fajny..].
 15. Wątpię. Zrobiłem już sporą część zadań i z tych co do tej pory zrobiłem to musi być w jednej bitwie. Np. zniszcz 2okręty na CO-OP to też trzeba w jednej [dopiero jak w drugiej wpadł drugi kill na czacie się pojawiło osiągnięcie]. Tak samo misja na ARP 50k DMG w jednej trzeba.