Jump to content

Escapist7

Players
 • Content Сount

  1,000
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20242
 • Clan

  [TF16]

2 Followers

About Escapist7

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,031 profile views
 1. Escapist7

  Jaki okręt za węgiel?

  Tylko ciężko grać klanówki nie będąc nigdy w klanie.
 2. Escapist7

  Misje na Puerto Rico

  Z tego powodu nie sprzedaje okrętów . Tym bardziej że jakieś mniejsze/większe eventy za zbijanie są chyba średnio 2 razy do roku, szkoda kasy. Rok temu chyba jeszcze latem był jakiś event że za zwycięstwo wpadał węgiel (czy to był ten rok? słaba pamięć). Nie mówiąc że za niższe tiery też tony węgla wpadną.
 3. Escapist7

  Misje na Puerto Rico

  Jak pisałem już w wątku sąsiednim o dyrektywach zbijając wszystkie misje codzienne 4 dyrektywę można teoretycznie pominąć. Tym bardziej z Gorizą gdzie dyrektywy 2 i 3 zrobi się dość szybko. Sam się pewnie skuszę na robienie dyrektyw z prostego powodu- i tak miałem resetować misje na Ohio (na Colberta zresetowałem w sierpniu 4 linie i zrobiłem w jakieś 3-4 tygodnie), a jak jest znów mnożnik x2 do resetu to można przy okazji 2-3lini zresetować i wykorzystać kamuflaże i flagi na coś bardziej pożytecznego niż tylko PR. Sam ostatnio kupowałem dublony we wrześniu tamtego roku (fakt coś tam miałem i później w grudniu coś na pewno wypadło z kontenerów mikołajowych), a mam ich teraz 15k, a po drodze kupiłem z kilkadziesiąt miejsc w porcie po promocji. Wczoraj wpadło 3,3k za X, we wrześniu z urodzin ok.5-6k i się może sporo nazbierać. Tym bardziej że jeszcze za klanówki coś wpadnie (choć tym roku grałem może kilka gier...). Tak samo z czasem premium, ostatnio kupowałem na promocji z rok temu albo wcześniej (nie pamiętam kiedy była promo na -50%) i dalej mam nie wiem skąd 171dni.
 4. Escapist7

  Kontenery świąteczne

  Kontenery za 30szt X (jeszcze dojdzie za Wenecję i być może Thunder): 11x 300 dublonów 2x 50 zulu 3x cztery serpentyny noworoczne 5x cztery oszronione choinki 5x 10k free exp 3x 2,5k węgla 1x 50 flag +50pd na bitwę
 5. Escapist7

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Przy okazji eventu na Cossacka od początku było wiadome, że będzie brakowało 2 albo 3 żetonów. Sporo osób i tak to robiło, bo była wiadoma tego jeszcze prze zaczęciem eventu. Miłym plusem i ukłonem w stronę społeczności było jeszcze wrzucenie jednorazowej oferty osobistej chyba na 5 albo 10 żetonów (już nie pamiętam, ale wiem że nawet więcej niż było trzeba) za śmieszne ok.3,5zł. Gracze zieloni i wyżej spokojnie go mieli za te 3,5, a reszta mogła dokupić mniej lub więcej żetonów zależnie od umiejętności. Tutaj niestety nie można sobie dokupywać partii żetonów toczniowych tylko od razu 6/8/10k dublonów i sterta niewykonalnych dyrektyw. Więc storm trochę zasłużony. Jakby od początku było wiadomo że realnie żeby mieć trzeba wydać te 6-14k dublonów za X tier to społeczność trochę bardziej realnym okiem by patrzyła. Darmowo oczywiście dla ludzi bez pracy/rodziny itd. Tak liczyłem i albo się gdzieś pomyliłem, ale chyba żeby zrobić na 2boosterach premium nie trzeba robić 4 dyrektywy w ogóle. Jedynie na styk zrobić 3 dyrektywę do 30 grudnia (wiadomo czym szybciej tym lepiej) i oczywiście mieć wszystkie misje dzienne. Trochę zmieniony Excell z Reddita. Jak widać drugi darmowy boost można kupić już 19grudnia z żetonów z dostaw i misji codziennych. 5 Boost darmowy wpadnie 10stycznia z misji codziennych, bez potrzeby wykonywania 4 dyrektywy. Tak więc za 14k dublonów z dyrektyw wystarczy dojść do Gorizi i ma się X tier za 14k dublonów. Jak kogo stać etc.
 6. Escapist7

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  No świetny event. Nie ma co, za darmo oprócz nolifów nikt tego nie ogarnie. A tak nawiasem ponoć niezły sposób na "prawie bez spiny" zrobienie PR to kupienie pierwszej dyrektywy i kupienie podstawowej Gorizi. Wtedy dyrektywy 1-3 ą w miarę okej o ogarnięcia w ciągu jednego dnia no-lifienia. i tak za 3dyrektywę padnie zwrot 8 (cz 8,5?) dublonów za okręt więc za 110zł ma się i gówniany okręt i 2,5k i sporo podgonioną budowę PR. Tylko liczył ktoś w jakich terminach trzeba zrobić 4/5/6 dyrektywę, żeby zdążyć?
 7. Escapist7

  PUERTO RICO .X.

  Źle zrozumiałeś opis. Buffalo ma więcej dział i jest mniej celny od Desa i tak samo tutaj Puerto ma więcej dział od Alaski i jest mniej celny. A tak poza tym tej wersji to jest wielki crap. Wszystko przyjmuje a sam trafia 1-2pociskami....
 8. To lepiej nie wiedzieć jakiej jakości są te utwory. ok.70minutowa płyta w formacie FLAC to jakieś 550-650mb. A to raptem ze 12-14piosenek.
 9. Escapist7

  poprawka rozgrywki poprzez taranowanie

  Bo to tylko gra.
 10. Tylko akurat na T1 nie będzie brakować expa. Niektórzy po tym resecie mają grube miliony .
 11. Lecą do inwentarza. Jedyny wielki minus inwentarza, że można je przypadkiem sprzedać za nic nie warte 1,7mln. Kto za dziad wymyślił możliwość ich sprzedania to nie wiem, ale matkę pewnie już sprzedał .
 12. Escapist7

  Nerf submarines

  Porównując linię polskich DD do linii pancerników ZSRR to jednak byłoby więcej nie tylko historycznych okrętów ale i historycznych papierów... Choć WOTowkich ciężkich japońców nie pobili [w sumie to cała linia się sprowadza to jednego projektu w kilku wersjach].
 13. Czemu tu nikt nie wkleił niemieckich papierowych nowości z gamescom? 12x150mm i 4x4 torpedy, czyli lekka wersja Hippera. Przerośnięty Szary 3x305mm + 2x4 torpedy.
 14. Zapomniałeś jeszcze o takich ciekawostkach jak Alaska, Azuma, Hill, Benham, AL Montplierer, Wichita a jeśli mowa o Exeterze to przy okazji Prinz Fredrich i drednought to też ten rok-styczeń. I po raz drugi Graf Zeppelin po wycofaniu na jakiś czas. Tak więc to wyszło dwa razy więcej premek niż drzewkowych. Fakt że połowa to darmówki o wygrania, a z pozostałych to darmówki za free exp/węgiel, ale za kasę one też były jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi.
 15. Escapist7

  Okręty podwodne

  Szkoda tylko że tylko 3 tiery... VI, VIII X, przecież tyle tego było i podczas pierwszej wojny i drugiej że aż szkoda, że tak mało. Jeszcze nie wiadomo czy wyjdą, a tu już niedosyt.
×