Jump to content

Escapist7

Players
 • Content Сount

  991
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18408
 • Clan

  [TF16]

2 Followers

About Escapist7

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. Escapist7

  PUERTO RICO .X.

  Źle zrozumiałeś opis. Buffalo ma więcej dział i jest mniej celny od Desa i tak samo tutaj Puerto ma więcej dział od Alaski i jest mniej celny. A tak poza tym tej wersji to jest wielki crap. Wszystko przyjmuje a sam trafia 1-2pociskami....
 2. To lepiej nie wiedzieć jakiej jakości są te utwory. ok.70minutowa płyta w formacie FLAC to jakieś 550-650mb. A to raptem ze 12-14piosenek.
 3. Escapist7

  poprawka rozgrywki poprzez taranowanie

  Bo to tylko gra.
 4. Tylko akurat na T1 nie będzie brakować expa. Niektórzy po tym resecie mają grube miliony .
 5. Lecą do inwentarza. Jedyny wielki minus inwentarza, że można je przypadkiem sprzedać za nic nie warte 1,7mln. Kto za dziad wymyślił możliwość ich sprzedania to nie wiem, ale matkę pewnie już sprzedał .
 6. Escapist7

  Nerf submarines

  Porównując linię polskich DD do linii pancerników ZSRR to jednak byłoby więcej nie tylko historycznych okrętów ale i historycznych papierów... Choć WOTowkich ciężkich japońców nie pobili [w sumie to cała linia się sprowadza to jednego projektu w kilku wersjach].
 7. Czemu tu nikt nie wkleił niemieckich papierowych nowości z gamescom? 12x150mm i 4x4 torpedy, czyli lekka wersja Hippera. Przerośnięty Szary 3x305mm + 2x4 torpedy.
 8. Zapomniałeś jeszcze o takich ciekawostkach jak Alaska, Azuma, Hill, Benham, AL Montplierer, Wichita a jeśli mowa o Exeterze to przy okazji Prinz Fredrich i drednought to też ten rok-styczeń. I po raz drugi Graf Zeppelin po wycofaniu na jakiś czas. Tak więc to wyszło dwa razy więcej premek niż drzewkowych. Fakt że połowa to darmówki o wygrania, a z pozostałych to darmówki za free exp/węgiel, ale za kasę one też były jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi.
 9. Escapist7

  Okręty podwodne

  Szkoda tylko że tylko 3 tiery... VI, VIII X, przecież tyle tego było i podczas pierwszej wojny i drugiej że aż szkoda, że tak mało. Jeszcze nie wiadomo czy wyjdą, a tu już niedosyt.
 10. @WG_Lumberjack A co z modułami legendarnymi przy regrindzie? Moduł wybadany idzie do inwentarza, czy trzeba o nowa je od nowa badać [co by było bez sensu]. I co w przypadku jakby ktoś chciał regrindować TX w którym ma niezbadany moduł legendarny? Resetuje się cały postęp czy po prostu zostaje w misjach z postępem częściowym?
×