Jump to content

Bazil_Lion

Players
 • Content Сount

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3704
 • Clan

  [GMO]

About Bazil_Lion

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Bazil_Lion

  Mogami

  To raczej kwestia oszczędnościowa - nie tonę aż tak bardzo w elitarnym expie, by sobie zrobić drugiego kapitana albo respecować dwa razy (teraz i potem na Ibuki) obecnego, by dodawać IFHE. A bez tego perka sporo pocisków się jednak kruszy. EDIT: Dobra, nvm. Szarpnąłem się jednak i zrobiłem retrain pod IFHE... i nie żałuję, masakra jest. :D
 2. Bazil_Lion

  Mogami

  Ktoś się może interesował, czy po buffie 203 mm nie odstają już od 155 mm? Pytam raczej z ciekawości, bo grać pewnie będę na 203 mm ze względu na brak kapitana z IFHE, ale póki co na stockowych działach się fajnie niszczyciele obija.
 3. Bazil_Lion

  Nasze osiągnięcia

  Granie idzie w kratkę, ale czasem siądzie bitewka. :) Pozdrowienia dla Musashi stojącego burtą.
 4. Bazil_Lion

  MM na VIII tierze

  Ja pogrywam trochę ostatnio na VIII i jakoś specjalnie nie zauważyłem zmiany w MM. Losowanie na top tier jest incydentalne, za to jest dość sporo starć 3-4 T8, 2-3 T9, reszta T10. O ile np. na Hipperze większej różnicy mi to nie robi, tak np. na Vanguardzie ten MM ma ogromny wpływ na końcowy performance. Jak dobiłem Mogami i wszedłem do bitwy na stocku + ulepszony zasięg za FXP to też dostałem Des Moinesem i Montaną po twarzy. :P Żyć, nie umierać. Może coś się zmieni jak wróci Arms Race, ale jeśli nie, to dalej będzie lipa.
 5. Bazil_Lion

  Kontenery „Prezenty” od Mikołaja 2018-2019

  Pierwszy raz w ogóle kupowałem jakiekolwiek kontenery, bo tak sobie założyłem na ten rok. Wziąłem 5 największych - same camo i szmaty. Never again.
 6. Bazil_Lion

  HMS Vanguard VIII tier, Premium

  Kupiłem jako swoją pierwszą ósemkę w historii, bo mam słabość do tego okrętu. Jest piękny. <3 Co do prowadzenia, to jakoś po tych paru grach nie widzę magicznej celności Warspite, co składam w sumie na karb większych odległości (TX hello!), większego rozmiaru okrętu i własnego nieogrania. Pięknie skręca, ale jest spory i raczej mało się nadaje do zabawy między wyspami, które WG tak uwielbia. AP na pancernikach zazwyczaj niedomagają, ale bułki z napalmem są dobrą receptą na dziobaki i "niezniszczalne" dziesiątki. Ogólnie niezły okręt, ale jeszcze trochę czasu minie, zanim się z nim dobrze porozumiem.
 7. Bazil_Lion

  Penetracje w DD

  Nie powiem, żebym się tego nie spodziewał. Obrażenia od HE są strasznie niespójne.
 8. Bazil_Lion

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Kurczę... kusi mnie to Atago. Ostatnio dla odmiany wróciłem sobie do krążowników, expię Yorcka i gra mi się nim bardzo fajnie, a chcę też równocześnie pchnąć w końcu Aobę. Fajnie się gra tym Atago? Pytam pod kątem walki manewrowej, bo "zawysepne" krążki mnie kompletnie nie interesują.
 9. Bazil_Lion

  Nasze osiągnięcia

  Zagrałem sobie dziś to WoW-sowe battle royale. Całą bitwę mógłbym opisać tytułem filmu - "Burtownik z wyboru".
 10. Bazil_Lion

  Na randomach nie da się grać....

  Ja ostatnio nabrałem ochoty, by zagrać po przerwie i akurat padło na VII tier - Yorcka i New Orleansa. Top tierem to może byłem w dwóch z jakichś 14 bitew, na T9 grałem... 7? 8 razy? Także ten... gra wie jak przywitać gracza na nowo.
 11. Bazil_Lion

  Na randomach nie da się grać....

  Ej no, na Erie całkiem przyzwoity PR.
 12. Bazil_Lion

  Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

  Nie podoba mi się idea okrętów podwodnych, ale muszę przyznać, że gameplay może być ciekawy, a przede wszystkim (w zależności od tego co wymyśli WG) wymusi zmiany w strategii i consumablach. W likwidację kampy nie wierzę, IMO kolejna rzecz z potencjałem bycia niewidzialną/niezniszczalną ją tylko pogłębi.
 13. Okrety podwodne? Meh... Nie lubię ich w realu, nie lubiłem w Navyfield, tu pewnie też nie polubię. Chyba, że w jakimś trybie konwojowym, ale nie na randomach. Jeśli już miałaby powstać jakaś klasa, to może pełnoprawne krążowniki liniowe, bądź podział na krążowniki lekkie i ciężkie?
 14. Ja mam nadzieję, to w końcu okręt, na który najbardziej czekam. Jak miałby robić za food to cóż, są inne rzeczy na które można wydać pieniądze.
 15. Bazil_Lion

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Vanguard z absurdalną sigmą i reloadem?
×