Jump to content

Bazil_Lion

Players
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2789
 • Clan

  [GMO]

About Bazil_Lion

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

236 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Bo czasem trzeba odpocząć od BB... Gdybym nie popełnił błędu i zamiast wychodzić na DD, poczekał na niego, pewnie byłby kraken.
 2. Eh i znów weekend...

  Kumpel wczoraj do mnie na Discordzie - "Hej, ale mam w drużynie gościa o dziwnym nicku. Czekaj, jak... bo przeczytać nie mogę... zajaczekpostrachlasu". Czy jakoś tak.
 3. Marudzenie i narzekanie. WoW jest wciąż bardzo dobry, o ile ma się odpowiednią ekipę. Niestety jak większość znajomych nie ma multum czasu na grę, to na dłuższą metę funu nie będzie. U mnie np. gildia teraz w zasadzie jest w stanie spoczynku, a ja sam wciąż mam aktywny abonament tylko dlatego, że bardziej mi się to opłaca niż nie grać. W czasie zapewnionym przez jeden token mogę wyfarmić golda na cztery, wcale się jakoś bardzo nie wysilając. A w temacie pływadeł - jest może jakieś nowe info tej francuskiej kampanii?
 4. Losowania misji na francuskie pancerniki

  No to możesz wymieniać i szkolić kapitana. Co do expa - obstawiam, że zostanie na okręcie. Tak więc najlepiej zagrać najwyższym dostępnym, nazbierać i potem lecieć dalej jak wyjdzie drzewko (czyli 2.03 jak mniemam).
 5. Nasze osiągnięcia

  W końcu enough carry.
 6. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Zawziąłem się i czerwona fala się w końcu odwróciła. Dziś odpowiedni okręt wystarczył. Z ostatnich 7 kontenerów wypadły mi w końcu misje na Bretagne i Normandie. Za to z kapitanem sobie poczekam do kolejnej szansy na drop kontenerów, bo mam 13/18 przypinek i 12 duplikatów...
 7. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  No nie wiem, jak płynę sobie Cezarem, KGV, nawet Iową to i walnę z burty i się pokręcę. Na Nelsonie i Yamato 90% czasu głównie dziób bo strach się wychylić. Nie mówię, że to dobrze, być może ma to podłoże psychologiczne, ale po prostu mam wrażenie, że na tle innych one nawet lekko z boku są ze szkła (co jest IMO absurdem w przypadku Yamato, a i Nelson z tego co pamiętam miał opancerzenie "all or nothing" i w realu do tego wcale nie takie słabe).
 8. HMS Nelson - Tier VII Okręt Premium

  Ja jeszcze się z nim nie do końca lubię. Nie da się zaprzeczyć, że ma sporo zalet, ale bywa strasznie sytuacyjny i zależny od znalezienia odpowiedniej pozycji przy wsparciu drużyny. Jeśli się uda - jesteś prawdziwym utrapieniem dla przeciwnika. Jeśli nie - smutna buła za 30k i dobranoc. Grunt to nie dać się oflankować za wszelką cenę. Czasem trudno, ale trzeba się pilnować dużo bardziej niż na typowym manewrującym pancerniku. Mnie nie do końca leży ten styl gry, ale może kiedyś podejdzie. Niemniej - jeśli polosuje na top tier i drużyna nie jest kompletnie zryta, to ten okręt jest straszną bestią.
 9. Eh i znów weekend...

  Wszystko będzie lepsze od tej serii. Na jedno zwycięstwo przypadają mniej więcej 4 porażki, obojętnie czy zagram dobrze czy jak totalna lama. A tym gorzej, że czerwona fala akurat przypadła na czas misji, gdzie trzeba zrobić 10 i 15 zwycięstw.
 10. Eh i znów weekend...

  Ech, widzę, że nie tylko u mnie taka bieda. Jakoś od czwartku-piątku mam taką serię, że poważnie rozważam rozstanie się z WoWsem na parę miesięcy. W zasadzie jak tylko skończą się eventy na francuskie pancki to chyba tak zrobię, bo nie ma co nerwów tracić.
 11. Losowania misji na francuskie pancerniki

  The first task of each mission can be tried with any ship of Tier V and above in Random Battles The second one will require a French ship of Tier VI and above Third one will be available for the French destroyer VI Aigle For the fourth task you’ll need a French Battleship of Tier VIII or above. Raczej nie do końca tak, jak piszesz. W każdym stepie (mission) będą 4 taski, które będzie można wykonać w w/w sposób (dowolny T5+, francuski T6+, Aigle, francuski BB T8+). W kampanii taski wykonane można powtarzać, więc równie dobrze możesz nazbierać gwiazdek za 1-szego taska wykonanego X razy. No chyba, że Final Taski będą wymagać BB T8, ale o tym nikt nie napisał w informacji.
 12. 1. Czy jako klient WG jesteś zadowolony z tego jak jesteś traktowany? Nie mam powodów do narzekania jeśli chodzi o relacje klient - firma. 2. Czy masz poczucie, że Twój feedback (opinie) mają jakikolwiek wpływ na decyzje podejmowane przez developerów? Nie mam zdania, dawałem zbyt mało feedbacku by czuć się uprawnionym do oceny. 3. Jak oceniasz rozwój gry w zeszłym roku? Mam mieszane uczucia, raczej z przewagą pozytywów, ale i z uwagami. Na plus: - usunięcie strzelania z niewidzialności - kara za strzelanie w dymie - zmiany w misjach tygodniowych - ciekawe eventy (choć i do nich będzie uwaga na minus) - elitarny exp - budynki klanowe - nowe drzewka Na minus: - mimo zmian wprowadzających utrudnienie / uniemożliwienie strzelania będąc niewyspotowanym dalej wszechobecny dym (PA DD, RN CL) - misje wymagające konkretnych klas lub walki z konkretnymi klasami wypaczają MM - udziwnianie niektórych linii na siłę (RN BB to linia na którą czekam od początku w zasadzie i nie spodziewałem się, że WG zrobi z niej miotacze ognia) - MM dla T8 i jego nagminne wrzucanie na T10 - krążowniki z dymem - tak, przeszkadzają mi jako zwolennikowi otwartych, bezpośrednich starć. Dym w założeniu miał być narzędziem obronnym, a nie ofensywnym. Jak oceniasz obecność i zaangażowanie Community Managerów polskiej sekcji forum? Wcześniej zauważałem sporadycznie, ostatnio Drwal jest aktywny, co się chwali. Przydałoby się jednak go odciążyć IMO - więcej zasobów mogłoby zaowocować np. większą ilością konkursów dla społeczności.
 13. Jeśli wypuszczają coś ruskiego, to niestety trudno o nie papier. :) Co do armora, to nie jestem na bieżąco z jego grubością u krążków, ale ten okręt raczej będzie wielki, więc burta smutno się skończy. Btw, Giulio Cesare w radzieckich barwach też być może kiedyś się objawi jako Noworosyjsk.
 14. IMO ten krążek trochę jak pancernik... Spójrz zresztą na ilość HP - więcej niż np. Iowa a już na pewno od krążowników X tieru. Zalatuje papierowością dla balansu albo OP as hell.
 15. HMS Lion Tier IX

  Mnie się wydaje, że mimo wszystko warto, bo przynajmniej ładny jest.
×