Jump to content

Pagan_Dragon

Players
 • Content Сount

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11912
 • Clan

  [PMBX]

About Pagan_Dragon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Pagan_Dragon

  Kansas [VIII]

  Co by tu napisać żeby nikogo nie obrazić...... Ten okręt to pływające fekalia. Wolny żółw o kartonowym pancerzu. Działa.... dzizas krajst! 40s reloadu to kpina przy takiej kaprysności względem damagu i celności. Okręt wykastrowany ze wszystkiego. Jedyny plus to AA.
 2. Czy gracze posiadający Anshana w porcie dostaną rekompensatę w dublonach czy kredytach?
 3. Pagan_Dragon

  Pommern (Tier: IX)

  Jest mega niecelny. Jak już trafi to jest totolotek czy za 1160 czy może jednak więcej. Do tego reload 33sekundy. Kpina
 4. Pagan_Dragon

  Pommern (Tier: IX)

  Mając Jean Barta, Musashi, Georgię które są bardzo dobrymi okrętami stwierdzam, że Pommern to jakaś pomyłka. 12 dział, które mają celność rozrzutnika "obornika". Jeśli coś trafi to za śmieszny damage. Żeby nie było, że tym wynalazkiem campie. Staram się cisnąć bo inaczej nic tym nie ugram ale on po prostu tymi 380tkami potrafi w zburtowany krążownik napluć za 1160... Już Siegfriedem z 6x380 gra mi się przyjemniej. Wolę mieć 6 celnych dział niż 12 które trafią wszędzie tylko nie w cel. Do tego reload... porażka. Nie polecam.
 5. Cześć

  Chcecie grać kolanówki ale nie macie składu, proponuje aktywnym graczom przejście do nas. Możemy grać na 2 składy.

  Warunek discord resztę można obgadać.

  500140203.png

 6. Pagan_Dragon

  [PMBX] WATAHA

  Witam. W skrócie. Poszukujemy aktywnych graczy w przedziale wiekowym 18 - 100 lat (średnia wieku graczy w klanie 30+). Wymagania: Odporność psychiczna ;), minimum 1000 bitew. Podczas grania obowiązuje bycie na TSie. Oferujemy: Poczucie humoru najniższych lotów i zero skilla ;). Tak bardziej serio.... przyjazna atmosfera i dobrze rozwinięta baza.
 7. Pagan_Dragon

  Trolowanie na liczenie

  Witam. Chciałem poruszyć taki problemik... czy WG planuje zrobić coś z takimi "randomami"? Mały przykład na dole w drużynie przeciwnej. Oczywiście teksty o "anusach na sucho" itd pojawiły się od razu bo panowie dobrze sie bawili. Takie cwaniactwo na liczenie to egzekucja a nie bitwa.
 8. Pagan_Dragon

  Aktualizacja 0.9.9 - Dyskusja ogólna

  Czy tylko u mnie przycina grę? Zawsze śmigało na ultra płynnie a teraz po patchu widzę przeskoki.
 9. Pagan_Dragon

  Test SEZON - Rankedy

  Od 3 dni bronię 5 levelu. Grałem Sinopem ale bez kapitana z gaśnicą to bezsens bo pali się jak ksiądz do pacierza. Wziąłem Helenkę i już lepiej ale odkąd wskoczyłem na ową 5 jest wysyp Belfastów i Atlant. Albo po kilka na team albo jeden team dostaje 2 radary a drugi żadnego.
 10. Pagan_Dragon

  Tier 7 HMS Surrey

  Mam podobne odczucia. Okręt nieruchawy, zasięg nieporozumienie. Na VII ok ale większość przypadków losowania na IX. Chyba tylko raz kląłem tak na okręt, był to fuso jak jeszcze miał pierwszy kadłub z g... zasięgiem
 11. Pagan_Dragon

  Na randomach nie da się grać....

  Uwierz, jeśli mam do wyboru kilka celów to skupiam się na tych, które uważam, że trzeba wyeliminować. Nie klepię dm na BBkach jeśli widzę krążowniki lub nawet jakiegoś nieuważnego ddka. Mówię tylko, że czasami można się starać robić cuda na kiju, robić dm, fragować, zbijać capy, samemu capować a jak drużyna kiepska a bóg RNG pokazuje palec to i tak wajcha w dół i wtedy zauważam tą zależność. Im bardziej się staram tym bardziej WR leci. Potem nagle ciągi wygranych. Nie jestem fioletem ale nie uważam też, że jestem słaby.
 12. Pagan_Dragon

  Na randomach nie da się grać....

  No pewno, że nie ma magicznej wajchy! Bo ona nie jest magiczna ;). Ona jest jak bucior, który trzyma przy glebie. Ten bucior im bardziej "wierzgasz", im bardziej próbujesz zrobić wynik tym bardziej będzie Cie dociskał do tego pomidorowego czerwonego błota. Jak się już pogodzisz z tym poniżeniem i tym, że jakiś Zao z 43% WR pokaże Ci burte na 7km a Ty z pełnej salwy z dział 406mm trafisz za 1300dmg po czym on odpłynie podpalając Cie i pisząc "XD" to wtedy WG uzna, że możesz powygrywać następnego dnia i zdejmie Ci buciorka z pleców. Wszystko po to żeby mamonka się zgadzała. Tak już serio bardziej to zauważyłem pewną tendencję w wykresie damage/WR. Pierwszy wzrasta proporcjonalnie do spadku drugiego.
 13. Pagan_Dragon

  Na randomach nie da się grać....

  Takich bitewek jak ta jest coraz więcej. DD na afku, CV zginął jako drugi w teamie... storpedowany przez wrogie CV. Poprzednia bitwa same Conquerory, Thunderery i Smolenski. Festiwal pożarów.
 14. Pagan_Dragon

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  Myślałem, że to coś u mnie ale widzę, że to tylko kolejny bubel z stajni WG.
 15. Pagan_Dragon

  Aktualizacja 0.8.8.1

  U mnie w trybie lornetki cięło dźwięk.
×