Jump to content

Pagan_Dragon

Players
 • Content Сount

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9641
 • Clan

  [PMBX]

About Pagan_Dragon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. Pagan_Dragon

  Na randomach nie da się grać....

  Takich bitewek jak ta jest coraz więcej. DD na afku, CV zginął jako drugi w teamie... storpedowany przez wrogie CV. Poprzednia bitwa same Conquerory, Thunderery i Smolenski. Festiwal pożarów.
 2. Pagan_Dragon

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  Myślałem, że to coś u mnie ale widzę, że to tylko kolejny bubel z stajni WG.
 3. Pagan_Dragon

  Aktualizacja 0.8.8.1

  U mnie w trybie lornetki cięło dźwięk.
 4. Pagan_Dragon

  14 SEZON - Rankedy

  Ty tak serio? Jeśli masz tyle bitew ile widzę to powinieneś wiedzieć, że czasami możesz nie wiadomo jak się starać a i tak zaliczysz kilkanaście porażek z rzędu.... zaprzeczysz? I nie... ja się tu nie żalę tylko wkurza mnie bezczelne i aroganckie zachowanie, które prezentujesz innym graczom. Co do tego, że ktoś nie zdobył 1szej rangi to nie wiem jak Ty ale inni mają jeszcze prywatne życie i mówiąc o 3 dniach mam na myśli 1,5h dziennie. Mnie nie obchodzi kto jak szybko wbija 1 range i ile siedzi tłukąc rankedy. Miałem 4 range spadłem prawie na 7.... odzyskałem 5 i nie czuję z tego powodu wstydu. Daruj już sobie te frazesy i pompowania bębenka wątłego ego.
 5. Pagan_Dragon

  14 SEZON - Rankedy

  A Ty dalej swoje..... To Ty wytykasz innym brak skilla poprzez głupie odzywki. Każdy orze jak może. Nie dziwię się, że niektórzy są już sfrustrowani rankedem bo wiadomo jak on wygląda. Ja już 3 dzień męczę się na 5 poziomie i nie mogę się przebić. Ciągi porażek. To potrafi wykończyć. Dlatego potrafię zrozumieć innych a Ty jesteś kozak bo masz 1 poziom. No gratuluję i życzę dalszych sukcesów w przedłużaniu e-wiadomo czego :)
 6. Pagan_Dragon

  14 SEZON - Rankedy

  Rozumiem, że miałeś styczność z tym graczem, że tak pewnie się wypowiadasz o admirałowaniu na czacie i braku tego skilla? Ty natomiast uzurpujesz sobie prawo do walenia grypsów o czyimś mniejszym skillu tylko dlatego, że sam masz wyższy. Pokazujesz tym samym, że inteligencja wcale nie idzie w parze z mądrością. Miłego brandzlo......a nad własnym skillem. :)
 7. Pagan_Dragon

  14 SEZON - Rankedy

  Po dwóch dniach zaciętych bojów na poziomie 4 spadłem na piąty. Festiwal porażek i losowania na cv..... perma spoty całą bitwę .
×