Jump to content

Pagan_Dragon

Players
 • Content Сount

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7702
 • Clan

  [PMBX]

About Pagan_Dragon

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Pagan_Dragon

  Prinz Eitel Friedrich

  Fajnie, że dajecie na nim bitwy życia ale to i tak miernota przy Meksyku, Bayernie czy Fuso. Właśnie dingnąłem od lekko skątowanej Aoby po czym uciekła. To wali po burtach krążków po 1050. Po tym całym maratonie na stal odstawiam dziadostwo w najdalszym zakątku portu razem z resztą złomu.
 2. Pagan_Dragon

  Prinz Eitel Friedrich

  Po kilkunastu bitwach wymiękam. Okręt totalna padaka. To Kongo, którego losuje na VIII. Dziś miałem przypadek, że z 7km trafiłem w lekko skątowanego Atago i wszystkie AP się ukruszyły. Potem pokazał mi burte ładnie. Pełna salwa za.... 1050. Trudno, próbuję dalej, kolejna salwa za 1050. Wyłączyłem gre co by nerw opadł. Wchodzę teraz do bitwy i pokazuje się Atlanta na 9km. Walę do niej burtówką. 1050.... Ucieka radośnie, druga salwa obramowanie. Robienie stali tym crapem to chyba najgorszy dowcip WG.
 3. Pagan_Dragon

  0.8.0 - Dyskusja Ogólna

  Żadnej historyczności po tym produkcie się nie spodziewałem. Ok arcadówka ale... 1. CV z no limits samolotami czyli całą grę sobie lata z taką samą siłą jak na początku bitwy podczas gdy każda inna klasa z każdym nalotem jest "rozbebeszana" z obrony AA. 2. To klikanie sektorów (lewa-prawa burta) z boostem do AA jest komediodramatem. Stary sposób zaznaczania był moim zdaniem lepszy (no i ta karencja z czasem nim przełączy). 3. Ilość podtopień/pożarów w nalocie jednej eskadry spowoduje, że wypstrykamy się bardzo szybko z limitowanych zestawów naprawczych. 4. Co z okrętami z słabymi AA? Zapewne Musashi, Tirpitze będą już tylko ozdobą portu?
 4. Pagan_Dragon

  Na randomach nie da się grać....

  Ja po miesiącu przerwy postanowiłem pograć wczoraj i dziś... to był mój błąd. Ciągi przegranych na Alzacji. WR spada na łeb na szyję. Dziś na chyba 6 bitew tym okrętem zero wygranych. RNG bije po bilach, że nieporozumienie. Rozstrzał pocisków maks, jak już trafiasz w Zao z 7km w burte 3 salwy za 0 cytadel. koleś pisze XD i radośnie ucieka. Jeszcze jedno, wszyscy narzekają na kampujące BB a ja ostatnio widzę wysyp ameb na ddkach. Poziom frustracji rośnie z każdą bitwą bo zdajesz sobie sprawę, że możesz wypruć sobię flaki a twój team i RNG zrobią wszystko żeby uwalić każdą bitwę. Za każdym razem następuje przejechanie jednego teamu po drugim. Najbardziej żałosne jest to, że gracze unikają walki, kampią za wyspami, ubijają się w jakieś grupki w rogu mapy jak śledzie dając się zapędzić w róg. Tragedia.
 5. Pagan_Dragon

  Kontenery Royal Navy

  Mea culpa. To miałem na myśli :)
 6. Pagan_Dragon

  Kontenery Royal Navy

  Mam nadzieję, że uzbieram chociaż na Warspite z dyrektyw bo przyznam, że nie chcę robić galerii sław dzień w dzień żeby wyjąć z nich te kontenery. Aż boję się dziś zalogować żeby nie widzieć ile musiałbym nadganiać punktów do topki.
 7. Pagan_Dragon

  Kontenery - Dyskusja

  To już druga premka z superkontenera. :)
 8. Pagan_Dragon

  ANKIETA: Co sądzicie o nowym trendzie upiększającym okręty ?

  Hmmm polityka WG od dawna idzie w stronę udziwnień. Po WoT śmigają różowe (dilda) Mausy i niebieskie IS7. Mnie osobiście drażni robienie tego w grach o tematyce wojennej ale na szczęście są jakieś filtry, które wyłączają większość tego dziadostwa.
 9. Nie będę negował, że CA jest faktycznie mało. Chodziło mi raczej o to, że co chwilę obserwuję jak jeden team wali jakieś detonacje, cytadele i pięknie celnie wchodzą salwy gdy drugi team strzela jakimiś kartoflami. Kiedyś bym jojczył tylko na ameby w teamie ale obserwując bitwy widzę te dziwaczne losowania podczas strzałów.
 10. 1. Sam też gram krążkami (orłem nie jestem) ale lubię tą klasę. Lubię agresywną grę (no wyłączając Yorcka bo tym za Chiny już bym grać nie chciał). Jak wyparuję to trudno ale wg mnie gra się ok bo potrafią krwi wrogom napsuć. 2. Ja w ogóle nie gram DD. Mam jedną bitwę na Lo Yangu, którego dostałem z kontenera. To nie jest klasa dla mnie tak jak i CV. Mogę tylko mówić co obserwuję od strony BB i CA. Wg mnie rebalanse w klasach nic nie dają. Ja widzę problem z doborem teamów pod względem radarów i właśnie dd bo ja dostaję 4 dd z działami a wróg same japsy. Kolejnym problemem są widełki RNG, które wg mnie są przesadzone względem teamów, który ma wygrać lub przegrać. Te dziwne ciągi sromotnych wpier.... lub winów. Dla mnie to taki "Palec Boży" dzieki, któremu widzisz jak team wyparowuje jeden po drugim a ja strzelam w boczek krążka, pancka za 1k albo z krążka nie robię żadnych pożarów całą bitwę. Innym razem płynę Tirpitzem dziobem do Alabamy i dostaje detonacje jedną pestką (pomimo flagi -100% do detonacji. Moja mina bezcenna.
 11. Uuuu jestem typowym kierowcą BB ;). No miło mi typowy kierowco DD. Widzisz Brajanki placza jak dostaja nerfa i Karynki na DD też płaczą jak dostają nerfa i sie wyrównuje prawda? No ok już tak bez ironii to powiem serio, że każdy ma ulubioną klasę, którą gra i każdy widzi z swojej perspektywy. Ty widzisz, że BB są przekoksane a ja widzę ściany torped. Ty widzisz 5 BB i Tobie się to nie podoba a ja widzę 5 DD i wiem, że bitwa będzie krótka z kiepskim wynikiem. " Jeśli większość graczy chce grać akurat pancernikiem, to o czymś świadczy. " - świadczy o tym, że to pancerniki przyciągają graczy bo każdy chce czymś tak legendarnym zagrać i tyle a nie z powodu, że są "OP". Jeśli ograniczy się liczba BB na team to również i DD spadną potencjalne łatwe cele do torpienia. Będzie wiekszy wysyp CA i DD co da nawalanki 5 minutowe. A tak ja wdzę DD (a są tylko po 2) z perspektywy BB. Hmmm w co strzelać?
 12. Ale co Cie obchodzi, że ja mam 70% a Vanhal 40% bitew na BB? Skoro nie chciałeś się czegoś doszukać i doczepić to po kiego pisałeś w postach teksty w stylu "o a ten ma 70% na bbczkach". Lubię pływać tą klasą bo dla niej i dla CA przyszedłem do tej gry. Ty masz najwięcej bitew na DD i teraz powiem "o moja teza jest prawidłowa bo ma najwięcej bitew na DD i nie lubi BBczków". ;).
 13. Ciekawostka, że tak szybko spoglądasz w statystyki i wytykasz graczy mających sporo bitew na BB. Ja spojrzałem i masz 4 780 bitew na DD i teraz mam Cie za to obśmiewać? Hipokryzją zalatujesz Panie. Zawsze kiedy czytam forum to jest mowa o płaczu kierowców BB ale ja zauważam tylko ujadanie kierowców DD.
 14. Narazie to Ty płaczesz. "bo BBczki to i tamto chlip" Edit. W tym jednym zdaniu gracz na DD właśnie przyznał o co jest ten cały lament i hejt na BB "Teraz można będzie spokojnie dd-kiem mordować bezbronnych płaczków w BB-kach " ano właśnie o to aby BB był bezbronny a DD mógł rządzić tą grą. Nie chodzi o balans tylko o to powyżej.
 15. Pagan_Dragon

  Peny w deski

  W Twoich wczorajszych postach kiedy nie załapałeś sensu zdania i wyciągnąłeś coś z kontekstu. Rozmowa z Tobą jest jak czytanie pasków w TVP info.
×