Jump to content

SpaceWalke_r

Players
 • Content Сount

  1,000
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

2 Followers

About SpaceWalke_r

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia
 1. SpaceWalke_r

  opanujcie się!

  W ramach akcji wrzucę info, że 7 dniowy klucz do wypróbowania Black Desert jest na giveawayu i można łatwo wychaczyć A i mam czas wypróbować znów Division i Fallouta 4, świetny weekend, pozdrawiam grindujących i płacących na ruski server i wieżowce na cyprze^^
 2. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Są premki sensowne i bezsensowne. Grałem w WT 1,5 roku, najlepiej grało się na arcade z max 5.3 BR, bo powyżej wrzucało już na odrzutowce. W jednym evencie wygrałem premkę 4.7BR. Czujesz? Tak jakby Ci dali tutaj premkę T8. W ostatnich miesiącach jak kończyłem grać weszły "zakłady" - raz na 2 tygodnie dostawałem zakład, że jeśli zrobię 20 zwycięstw i max 3 porażki do dostanę bodaj 1,5k premium waluty. Brałem dwóch kumatych kumpli i robiliśmy to w 3 godziny. Po 3-4ech takich eventach (czyli ~2 miesiące grania) mogłem sobie kupić najdroższą premkę w grze. To właśnie były bonusy dla dobrych graczy. A tutaj co masz? Wbij 500 bitew, co każda małpa potrafi, a dostaniesz premkę T2, idealną do zatapiania gówna w kiblu.
 3. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Z tym eventem, uzbieraniem 1000 diamentów i nagrodą czuję się trochę jak blondynka z dowcipu: "Przychodzą dwie blondynki do kantoru i jedna chce wymienić 100 rubli. Pan w kantorze daje jej 9zł, ona w szoku, a druga się śmieje: - Dałaś dupy za 9zł." 1000 diamentów zebrałem tylko dlatego, że miałem nadzieję, że wargaming znów swoim chamskim zachowaniem wyskoczy z informacją na sam koniec "Jako główna nagroda jest premka T5/T7 dla wszystkich, którzy zebrali 1000 diamentów! Dla reszty zostanie rozlosowane 1000 okrętów". A tu bam, grindowałem miesiąc za 10 kamuflaży.
 4. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  O kur... Oni na serio traktują te syfy t2 jako nagroda. Czyli nie ma się co spodziewać premki za 15kk, chyba, że gównoburza będzie spora to łaskawie coś dadzą t5.
 5. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Jak na cholere? Do badań! Puszczam sobie w tle Krystyne Czubówną mówiącą o zachowaniach stadnych i gram Tachibaną. Np: zagram agresywnie, wypuszczę się do przodu, pomorduje część, cześć zostawie na ogryzkach, a wtedy reszta teamu zachowuje się jak sępy na tym filmie (od 43:13, klikać w link): https://youtu.be/5R0fcubIb8s?t=43m12s
 6. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  To tajemnica.
 7. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Mówisz, masz (na szybko, mógł być lepszy):
 8. SpaceWalke_r

  Kanał ProGamer - Filmy o World of Warships

  No tak, wielce sensowne jest porównywanie wyników na lotniskowcach osiągniętych teraz i rok temu Hosho/Zuiho/Ryujo były pierwszymi CVkami, jakimi grałem (rok temu) i, jak wszyscy, uczyłem się. Wtedy wrzucało różnie, raz Ryujo topiłem co chciałem ( z tamtych czasów mam rekord 8 fragów), a raz wrzucało mnie na Rangera/Lexingtona, od którego dostawałem wciry. Nie było mirror MM w lotniskowcach, walczyłeś często vs wyższe tiery. Gdybyś miał porównać kto wie więcej o lotniskach musiałbyś wziąć aktualne wyniki na topowych okrętach. Weź T9 i T10 od Ujei, a nie, zaraz, nie weźmiesz, bo nie grał i nie ma pojęcia jak wygląda gra CVkami wyżej, weź moje, porównaj sobie do innych (np. Flamu), a później wróć tu i napisz, że Ujea jest lepszy, bo ma wyższy WR na Hosho^^ Żeby nie było, że nie mam pojęcia jak obecnie wygląda gra na niskich tierach CV - robiłem znajomemu misje na fragi CV (bo sam nie lubi grać CV), Zuhio z palcem w zadzie i 100% wr kręci obecnie wyniki po 150k dmgu i 5-7 fragów jak wszystko zrobisz poprawnie. Low tier samoloty miały w którymś patchu buffa do prędkości i HP. A jak bardzo chcesz porównywać low tier wyniki możesz zajrzeć tutaj na lotniskowce, akurat T4-T6: http://worldofwarships.eu/pl/community/accounts/536438858-lapserdak_/!/pvp/ships/?bestShip=ognevoi Konkludując: argument, że poradnik ujei jest dobry, bo wie więcej od CV, bo ma lepsze wyniki obecnie na CV T4-T6 od moich, które były osiągnięte ROK temu bez mirror MM, bez buffa low tier samolotów i bez absolutnie wiedzy o tej grze - taki argument po prostu jest inwalidą. edit: żeby nie byc gołosłownym, bitwa na Zuiho sprzed tygodnia (zamazałem nick znajomego): Rok temu nie miałbym zielonego pojęcia jak wykręcić taki wynik. Chyba nie jest trudno dojść do wniosku, że rok doświadczenia w grze deklasuje sens Twojego porównania.
 9. SpaceWalke_r

  Gearing

  Mam, i moje wrażenia można ująć jednym słowem: NIE_SA_MO_WI_TY. Grałem wszystkimi deskami T10, Shimą za czasów jej świetności, Chabą po nerfach i Gearing w obecnym stanie gry jest best of the best deską T10. 1. Torpedy: Shima jak wiadomo dostała nerfa, masz krótki spot torped i zasięg albo długi spot torped i zasięg. W jednym i drugim przypadku jest gorzej od Gearinga, który ma długie (16,5km), mocne, szybkie i dość późno wykrywane torpedy. O Chabie nawet nie wspomnę. W kategorii DDka torpedowego Gearing wygrywa na T10. 2. Spot: Nie mam 5tego perka więc spotuję się z 6,6km. To o 1,3km mniej od Chaby z 5tym perkiem i nieco tylko więcej od Shimy z 5tym perkiem. Po wbiciu perka prawdopodobnie bede mial tyle co Shima, a to znaczy, że Shima straci conajmniej pół HP po spocie zanim spier...ucieknie w dymie. 3. Działa: Nie muszę mówić, że Gearing łyka Shimę w całości i wypluwa bez przeżucia? To, co Gearing robi z japońskimi deskami można podsumować krótko: gwałt. Z chabą rzadko mam okazję walczyć, ale pushując na nią, kręcąc i rozpoczynając ostrzał dopiero po spocie niwelujemy największą zaletę Chaby nad Gearingiem - tor lotu pestek. Na 5-6km trafiamy całymi salwami bez problemu 4. AA: Gearing jako jedyny z desek T10 ma rozbicie AA co pozwala mu przeżyć nalot nawet kumatej CVki (jeśli CV cofnie eskadry jak puścimy rozbicie to wracamy błyskiem do najbliższego CA). Nieraz ratowało życie w momencie, gdy na Shimie i Chabie byłbym trupem. Ogólnie mówiąc: w momencie, gdy w grze nie ma CVki Gearing jest najsilniejszym okrętem na mapie. Mając świetne działa, długie torpedy, krótki spot i sporo HP i mogąc kontrolować spot (gdy nie ma CV) robimy z przeciwnikami co chcemy. Dużo gorzej jest gdy w grze jest CVka - Gearinga dość łatwo trafić krążkiem nawet z 10-13km przez doświadczonych CA więc grając agresywnie dużo ryzykujemy. Kiedyś 2 CA zjechały mnie z full hp do zera zanim znikłem w dymie (obecny błąd z żarówką). Gearing potrafi nawet wyskoczyć solo na 3 wrogie deski niższych tierów i je zgwałcić (miałem tak wczoraj), ogółem: można nim kręcić niesamowite wyniki nawet po 150-180k dmgu dość często (choć równie często zejdziemy od krążków z 5k dmgu). Także jeśli ktoś się zastanawia co wybrać z desek, to odpowiedź zależy od odpowiedzi na pytanie: czy lubisz grać agresywnie? Jeśli tak, bierz Gearinga, jeśli nie i wolisz paziowac z 14km płynąc z lemming trainem - bierz Chabe. Shima w obecnym stanie jest... no, jest.
 10. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Chciałbym widzieć teraz miny wszystkich tych, którzy zaciekle bronili tezy, że Wargaming za 12kk porozdaje Indianapolis.
 11. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Lololo, faktycznie, ale jaja. hahahhaa, wargaming wygrał Cel za 12kk to... 10 camo dla każdego Jeżeli sami nie dodadzą przed 8smym diamentów żeby 15kk stuknęło to będzie PRowy strzał w stopę. Przenieśli pewnie nagrodę z 12kk na 15kk, a na 12kk wrzucili camo.
 12. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie

  Nigdy nie było celu uzbierania 15 baniek. Cel był 12 baniek, niestety, QA spało, nie istnieje, albo piło i nikt nie sprawdził, że dobicie do 12 zablokuje możliwość skończenia misji. 15kk cel jest tylko hackiem na odblokowanie możliwości robienia misji, niczym więcej. Nie dowiemy się też przed 8smym czerwca co za tajemnica kryje się pod 12kk z prostego powodu: jeśli jakimś cudem społeczność dobije 15kk, to nagrodę za 12kk przeniosą na 15kk, a na 12kk wrzucą coś mniejszego.
 13. SpaceWalke_r

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Słaba bitwa była, ale utrzymaliśmy flankę całą do końca. Ważne, że wygrana. Nie patrzyłem jak grałeś, widziałem tylko jeden zrzut na Amagi i akurat zlamiłeś
 14. SpaceWalke_r

  Kanał ProGamer - Filmy o World of Warships

  Mogę, oczywiście. Nawet bym umiał;) Problem w tym, że to wymaga czasu, a czasu na to nie mam. Ewentualnie gdybym był studentem czy w liceum, ale mając dobrą pracę i mało wolnego czasu po prostu... nie warto. Wracając do wątku poradnika o lotniskach - po prostu nie zdaje egzaminu. Największym problemem początkujących wnioskując po znajomych próbujących grać CV są wrogie fightery. To absolutna podstawa opisać jak można ich unikać, co mozna zrobić, co jest ryzykowne a co prawie niemożliwe, bez tego poradnik nawet dla początkujących nie zdaje egzaminu. To jedyny zarzut, nigdzie przecież nie napisałem, że ujea robi źle tworząc poradniki, po prostu byłoby miło, gdyby poradniki były poradnikami, a w mojej ocenie powyższy jest na to za słaby. Nie wiem jakie jest przełożenie wyświetleń na kasę, ale jestem gotów postawić garść dolarów przeciw garści orzechów, ze nawet cały server EU oglądający moje filmy nie będzie dla mnie finansowo lepszy od obecnej pracy. Także tego...no.
 15. SpaceWalke_r

  Wielkie Bitwy Morskie - nagrody

  W którymś polskim kawałku był kiedyś fragment:"z nią jesteś, to tak jakbyś był w lesie - rąb szybko bo następny już topór niesie"
×