Jump to content

44smok

Players
 • Content count

  3,981
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13917
 • Clan

  [LOBUZ]

About 44smok

 • Rank
  Captain
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,357 profile views
 1. A mnie tam nie grzeje. Jak ktoś chce wydać 1000 ojro na stal żeby mieć Stalingrada na którego nie zasłużył to niech ma. Ktoś musi tą grę utrzymywać. Lepiej takie Helmuty niż normalni gracze.
 2. Ja tam już wiem jaki biznes prowadzi grejszark i dlaczego ostatnio rzucił wowsa http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23570116,sprzedawali-nieistniejacy-sprzet-rtv-wyludzili-2-5-mln-od-blisko.html?disableRedirects=true
 3. Having a Plan in Random

  My usual response is: we go in do dem kaboom and win EZ. The kaboom part always works but usually some noobs on your team want to test this feature on themselves in the first three minutes.
 4. Bez sensu ten nowy iwent. Przecież to straszny przypał będzie grać z rekinami
 5. Wątek mundialowy - POLSKA GOLA!

  Lobuzy kibicują oczywiście Urukwajowi
 6. @AmetystDrago gonił, ale coś słabo się starał:
 7. Trafił mi się @MageT91 naprzeciwko. Fajna bitwa, trochę przekomarzania po klingońsku i w sumie dobry dowód na to, że fajtery są niepoczebne. Usunąć fajtery i przywrócić full retard strajk decki. Ryujo 032 forever !!!!
 8. Poprawiłem, chodziło o AR. Na Niemcach można dać JT zamiast obrotu wież. Natomiast taki wurst jest wielki i będzie ciągle podpalany. Nawet z Jackiem nie będziesz raczej marnować erki na pożary, więc moim zdaniem ważniejsze jest skrócenie tych pożarów. Zwłaszcza że wursta gram na obrót steru żeby przyspieszyć kątowanie bo odslaniasz się na 45 stopni żeby strzelić z wszystkich wież. Sonar też sprawia że VG jest mniej przydatne - będziesz te torpedy i tak widzieć z daleka. Zdecydowanie odradzam rezygnację z CE dla AFT. Na Alsace I Republice wstawiasz moduł na przeładowanie który spowalnia działa, więc EM już się przydaje. To jest bardziej kwestia komfortu i większej elastyczności przy zwrotach. A na Republice w takiej sytuacji tracisz połowę dział. Ja wolę mieć niż nie mieć. Co do AR to francuskie pancki są mięciutkie więc ten bonus będzie aktywny prawie od początku. Co do Zao - przy 30 sekundowym pożarze damacz jaki dostaniesz z pożaru to najmniejsze twoje zmartwienie. Zao bardzo mocno gra na spocie, więc dla tego okrętu zarządzanie spotem dzięki radio jest ogromnie istotne. Nie rezygnowałbym z radio dla żadnej trójki.
 9. Strasznie ale to strasznie nie chcę prowokować grejszarka do napisania kolejnego posta, bo cały temat zacznie tak nieznośnie jechać śledziem, że drwal będzie musiał wzywać ekipę Discovery od najbrudniejszych robót świata. Niemniej jednak. Takie krokodyle łzy to plucie w twarz każdemu kto nie jest na tyle głupi żeby w to uwierzyć. A akcja z zamieszczaniem takiego oświadczenia za pośrednictwem najbardziej *edited* tego forum to już co najmniej Everest bezczelności. Oczywiście bezczelnie zamierzony. Ok rozumiem niedociągnięcia regulaminu obliczonego na dawanie drugiej szansy graczom złapanym przez niedoskonałe narzędzia wg, bo primo ryzyko błędu, secundo wg woli publicznie nie udowadniać że ma rację, bo to ujawnianie metodologii. Mniejsza już o to czy ban, nawet symboliczny to równie skuteczne narzędzie co ostracyzm bo to kazuistyka i teoretyzowanie na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad świętem słońca niezwyciężonego. Tutaj meritum sprowadza się do tego czy taki chrabąszcz za pośrednictwem średnio sympatycznej ryby ma prawo pluć w twarz całej społeczności wows, mieć czelność stawiać się na równi z całą masą graczy którzy nie splamili się oszustwem i jeszcze przedstawiać się jako ofiare. Chamstwu w którymś momencie trzeba zwyczajnie powiedzieć dość. O tym czy chamstwu należy przy okazji dać w ryj i zepchnąć do rynsztoka tam gdzie jego miejsce niech już zdecydują wyższe czynniki. Trochę za ostro smoku - WG_Lumberjack
 10. To jest nasz szczwany plan obalenia Andrzeja Du*y
 11. Konkretnie problematyczne są kombinacje połączeń i łatwość dojazdu z różnych miejsc Polski. Do Trójmiasta w miarę wygodne połączenia są właściwie tylko z Warszawy, Torunia i Bydgoszczy. Nie mówiąc już o drwalu jadącym 13 godzin autobusem. Taki Wrocław jest trochę wygodniejszy.
 12. Weźcie pod uwagę że z tych wszystkich propozycji Gdynia ma najbardziej problematyczny dojazd komunikacją publiczną, więc frekwencja będzie niższa.
×