Jump to content

44smok

Players
 • Content count

  4,175
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15167
 • Clan

  [LOBUZ]

About 44smok

 • Rank
  Commodore
 • Insignia
  [LOBUZ]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,565 profile views
 1. Balansowanie na ślepo. Wpiszemy losową cyferkę i zobaczymy co będzie. Jak będzie nie halo to wpiszemy inną losową cyferkę i zobaczymy co będzie. Po kilkunastu razach zbalansuje się samo a devsi będą mogli tymczasem dalej chlać wódę.
 2. No to zjesz torpedę albo dwie. Resztę wyminiesz. Zalanie naprawisz bo nie musisz używać naprawki na pożary. Cała tajemnica grania przeciwko CV to nie prowokować go do ataku, sprowokować go do ataku na inny cel - najlepiej jakiegoś nupa który i tak zaraz zejdzie, albo unikaniem przekonać że nie ma sensu cię dropować. Pojedynek przeciwko CV ma głównie charakter mentalny, tak jak poker. Jak przeciwny CV nie umie w pokera to nie musisz nawet grać jakoś mocno ostrożniej.
 3. Penetracje w DD

  Kmieć to taki średniowieczny burżuj-kapitalista. On chyba chciał tylko zasugerować że kupujesz okręty premium jak nie ma promocji.
 4. Miałbyś fp to by cię nie zgrillowały. A na pewno nie tak szybko. FP plus BS to zestaw który ma sprawić że zawsze zdążysz wyleczyć cały damacz z pożaru a jak dostaniesz dwa pożary na cooldownie to nie zejdą cię one do zera. A ty masz czas na to żeby zmienić pozycję i odstraszyć albo zjeść te krążki zamiast przed nimi uciekać. W opcji agresywnej oznacza to że możesz popuszować pod fokusem z HE i nakładać presję wtedy kiedy jest potrzebna, a nie kiedy jest bezpiecznie. Pożar służy ci tylko i wyłącznie do nabijania drednota i fireproof.
 5. King of the Seas VII

  Najlepszy klan to ten w którym dzisiaj jest kurczak
 6. Jak dostaję mega fokusa to schodzę od alfy a nie od pożarów. I trwa to trochę dłużej, więc jest większa szansa z tego fokusa zejść.
 7. W praktyce będziesz miał jeden pożar zamiast dwóch albo dwa zamiast trzech. W praktyce przestaniesz więc przejmować się pożarami. Natomiast biorąc AFT zestrzelisz o 1-2 samoloty więcej na nalot. Nie kalkuluje się to nijak. Chyba że w każdej bitwie fokusują cię lotniska a ty nie potrafisz uniknąć dropa - ale wtedy bolid jest twoim ostatnim zmartwieniem.
 8. Black Friday Dev blog

  War. War never changes.
 9. Black Friday Dev blog

  I'm pretty sure hundreds of helmutosaurs will proceed to buy their second Tirpitz and then claim it actually works better than the original one.
 10. Penetracje w DD

  Nic tak nie smakuje jak łzy baboków.
 11. Brytyjskie pancerniki mają ten problem że jak zużyją naprawke i leczenie to przez półtorej minuty są praktycznie bezbronne. Nawet spam z pożarów potrafi je w takiej sytuacji skutecznie wyzerować. FP sprawia że dostajesz jeden pożar mniej na śródokręciu więc tam gdzie te pożary wpadają najłatwiej. AFT jest zdecydowanie mniej użyteczne chyba że non stop grasz dywizjony z CV. Mój aktualny bolid na konka (Dunkirk) PT PM JT EM AR SI FP CE
 12. If WGC will be required then LOL nope ain't gonna bother
×