44smok

Players
 • Content count

  3,217
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10889

About 44smok

 • Rank
  Commander
 • Birthday
 • Portal profile 44smok

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile 44smok

Recent Profile Visitors

685 profile views
 1. Czy ja dobrze czytam że zatonął na oceanie indyjskim w trakcie supertestu? My tu harujemy na dublony i premki a WG tych kretynów supertesterów wywozi na Mauritius, a te nuby topią tam testowane okręty bo nie rozróżniają bakburty od sterburty? Skandal!
 2. Po co porównywać tylko z regularnymi siódemkami skoro można z wurstem i Nelsonem? To są jego prawdziwi przeciwnicy i punkty odniesienia na tym tierze. Siódemka to niestety ohydny tier dla blachopuszki bo albo jesteś w cholerę opi albo nie masz do niczego startu. Czy KGV może ukarać każdy inny okręt na swoim tierze? Może. Każdy pancernik może. Czy KGV robi damacz? Robi jak głupi. Pytanie tylko co z tego damaczu wynika. Jak się wam wydaje dlaczego twierdzę że Hood może więcej mimo że mam na nim "tylko" 76k średniego a na KGV 102k?
 3. Kapitana zawsze przenosimy wyżej chyba że okręt zostaje w porcie a my mamy w rezerwie przyzwoitego kapitana na którym możemy kontynuować grind. Na t8-10 nie gramy świeżymi kapitanami. Wypada mieć 16pkt, 14 to minimum przyzwoitości.
 4. Z prawdziwą przyjemnością czytam zawsze posty nuklearnej - to się chyba nazywa schadenfreude
 5. No tak - IFHE jako główny problem KGV kołatało mi się po głowie, tylko nie mogłem tego zwerbalizować.
 6. Mój post miał być o Iron Duke. Ale do KGV też pasuje. Mam nadzieję że Monarch będzie choć trochę twardszy bo póki co KGV gra mi się jak francuskim krążkiem - zero quality damaczu i zero carry potential. Dla okrętu, który musi konkurować z wurstem i Nelsonem to jest tragedia. QE była znacznie przyjemniejsza i mocniejsza na swoim tierze. Moje wstępne oceny linii wg dotychczasowych doświadczeń: Bellerophon 10/10 - czy ktoś to w ogóle testował??? Orion 9/10 - nadal opi ale imperator to to nie jest. Bardziej iszizuczi. Diuk Wellington 5/10 - przegrindować i zapomnieć. Tragedii może nie ma. Startu do Koeniga też nie. Elżbietka 7/10 - solidna szósteczka. Założę się że ci co na nią narzekają twierdzą też że Dunkek to dobry okręt. KGV 3/10 - jak tylko uświadomisz sobie jakie blachopuszki są na tym tierze, wszelkie jego zalety kurczą się do rozmiaru siedmiu uchybień w cnocie królewny Śnieżki. Hood może więcej.
 7. A to bzidal
 8. LOL Na kamuflażu zatem zarobisz 40% więcej i jeszcze musisz grać tylko Kii. jakbyś kupił premkę zarobiłbyś 50% więcej i mógłbyś grać czym chcesz. Biznes życia. #januszebiznesu
 9. Podobno Montana skończyła się na konkłerorze
 10. Za 5k Dublinów można kupić dwa miesiące premki i zarobić na tym z dwa razy więcej srebra niż na jakimkolwiek kamo.
 11. 3. etap 100 wiwern (panie, co ja za to kupię?) 50 kamo ocean soul
 12. Nic dziwnego, że listy na poczcie giną...
 13. Elb by pokazał nam, że umie grać, ale mu się nie chce więc woli dalej nubować na poziomie niedorozwiniętej ameby.
 14. Well it looks like inactive or already completed missions may be shown. in my challenges section there is a personal mission for Błyskawica - probably the one I've completed weeks ago when I have rebought the ship.
 15. 0.6.11

  There may be some genearl bug with missions. I'm stuck on Halberd task 1 - unable to finish this. I've also for some weird reason received personal mission for Błyskawica - win a battle to get extra 200% XP. Won a battle and the mission is not completed. This may be actually the personal mission I got during some recent events - where I rebought Błyskawica. I had that completed already - so that's why I may not have received the reward. Still - if this personal mission is completed it should not be shown in challenges section.