Jump to content

44smok

Players
 • Content count

  3,725
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12737
 • Clan

  [LOBUZ]

About 44smok

 • Rank
  Commander
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,125 profile views
 1. Cheaterstwo

  A najgorsze są oczywiście te mendy społeczne, co to przeskakują na topowe kadłuby bez free expa, zamiast uczciwie bić się na stocku i czekać aż OMNI wyciągnie.
 2. Cheaterstwo

  OMG człowiek wyjedzie na tydzień, a tu takie perełki go omijają. Mam wrażenie że ujea opisał scenariusz do "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - poziom absurdu podobny XD
 3. Znaczy mam odkupić Karlsruhe, żebyś dał radę mnie nadgonić?
 4. Mi się regularnie myli penetracja z ejakulacją i jakoś żyję :P
 5. Szkoda że nie mam powtórki z perspektywy drugiego capa, wypchnięcie desa spod wyspy pod apeki z zao poxa prosto w burtę, przyszpilenie montaną hinda pod wyspą, zmuszenie zao do odwrotu bez możliwości oddania strzału i umożliwienie naszemu desowi wzięcia capa. Bardzo fajnie skoordynowany pusz nam tam wyszedł.
 6. Wiemy że delikatna. Jak ostatnio była zmieniana to krążki przez jakieś dwa tygodnie łapały tylko overpeny. Ciekawe kto tym razem zalapie się na godmode.
 7. The Language Barrier in game.

  Wait, you can draw dongs on wot minimap and your teammates will see it?
 8. Kamera w porcie - Ankieta

  Kamera w obecnym kształcie jest nieakceptowalna - głównie przez ciągłe przeskakiwanie widoku przy wyborze różnych elementów menu. Zwłaszcza przy zakładaniu kamo i flag czyli czynnościach które wykonywane są zdecydowanie najczęściej.
 9. Normandie. VI tier

  Jak umiesz robić uniki to zgarniesz góra dwie torpedy. Przynajmniej dopóki lotniska nie ogarną że potrzebny jest cross drop. Parę razy rzuciło mnie na lotniska t8 i nie był to jakiś specjalny problem. Jeden lexi się uparł i potrzebował na mnie trzech nalotów. Jakby pelotka była mocniejsza, to byłby obrzydliwe op. Szansa na podpałkę jest nieistotna bo tylko kretyn nie używa ap. Jak ktoś grał Niemcami to poczuje różnicę na plus bo rozrzut podobny ale przy większej ilości losowań wpada lepszy damacz.
 10. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Jak wyżej. W tym modelu biznesowym płacisz tyle ile chcesz. Co opłaca się dwóm stronom bo zwykle ludzie chcą płacić więcej niż musieliby zapłacić przy sztywnej cenie. Pay2win miałoby miejsce tylko wtedy gdybyś np. kupił Mikołaja i grał tylko Mikołajem. Ale przy tak mimo wszystko zróżnicowanym kontencie takich zwyroli jest kompletnie nieistotny promil.
 11. Normandie. VI tier

  Z bliska jest ten problem że musisz pokazać niezły kawał bekonu żeby użyć wszystkich wież, a na manewry masz mniej czasu. Trzeba znaleźć taki dystans, na którym jeszcze trafiasz, a oni ciebie już nie. Do grania w zwarciu to trzeba być twardym jak sursznycel a nie miękkim jak przejrzały camembert.
 12. Apdejt z okazji BBagietek. Linia ograna u mnie tylko na t5 i t6. T7 dopiero próbuję ale już widać że ich główną siłą jest zwrotność. Przy module na szybszy ster Normandia i Lyon skręcają prawie jak krążki (10 sekund na T6??? Wuteef???). Jak dodamy do tego działa które lubią rozstrzeliwać na szeroko więc na bliskim dystansie mają podobną celność co na średnim, otrzymamy okręt który musi znaleźć złoty środek między dystansem na tyle bliskim żeby coś trafić i na tyle dalekim żeby wymanewrować wrogie salwy. Na dodatek francuziki lubią się przypalać (nadbudówka wielkości cycków Brigitte Bardot robi swoje). Dlatego póki co polecam bolid który stawia na odporność na HE a torpedy będzie wykręcać w szalonych zwrotach: PT lub PM AR EM SI BS CE FP Natomiast jako że na Republique spokojnie zejdziemy z przeładowaniem poniżej 20 sekund (zwłaszcza jeśli z kolekcji wpadnie nam żążak) to na t10 planuję wymienić CE na AFT i grać jak przerośnięty ĄRIKATHR tylko że z lepszym dpm i przeżywalnością. #jestękrążownikię #żryjgruzjapońcu #howididyourmother
 13. Jako że nie mają wątku rekrutacyjnego to tutaj pozdrawiam chłopaków z [1PFP] 1 Polska Flotylli Piwoszy (czy jakoś podobnie) spotkanych w sobotę na klanowych. Trafili na zespół dwie ligi wyżej ale podeszli do sprawy bez zbędnej spiny, pozdrowili na czacie i zrobili co mogli. I tak trzymać chłopaki bo jak rozumiem nawet dla funu można grać z klasą. Ogólnie losowania zespołów o dwie ligi różnicy zdarzają się trochę częściej niż powinny, więc tym bardziej szacun dla tych co się starają, nawet jak wychodzi dość nieporadnie, bo umrzeć to każdy kretyn potrafi, a umrzeć z jakimkolwiek ale jakimś tam jednak pomysłem, zepnać poślady i nie wstydzić się, albo nie narzekać na czynniki zewnętrzne, że ów fragment anatomii świeci na niepopularne na tym forum kolorki, to już jednak rzadkość. Podobne pozdro dla gracza z BYOB z nickiem na A - wybacz, pamięć nie ta.
 14. You're forgetting that the matchmaking is not looking for an opponent for your team in a vacuum. It looks for opponents for all teams in the queue. And it doesn't start matching from you. It starts from that lonely Hurricane/Typhoon team in the queue. As of now there are not enough teams in the top leagues to make sure they will only face each other and at some point your team struggling for Gale will be the toughest opponent available. In time such occurrences will be more and more rare but they will keep happening purely basing on the number of top league clans in the queue at a certain point of time.
 15. Zostawić was na chwilę :P
×