Jump to content

44smok

Players
 • Content count

  4,055
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14657
 • Clan

  [LOBUZ]

About 44smok

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,457 profile views
 1. Dublony - co jest z cenami?

  Nie ma żadnej różnicy. I tu i tu czynnik losowy decyduje co dostaniesz ty a co dostanie somsiad. Ja rozumiem że nic bardziej nie denerwuje niż dobrobyt somsiada, ale to jeszcze nie powód żeby ze złości się cebulą obżerać.
 2. Dublony - co jest z cenami?

  Widziałem jak ktoś zgarnął z superkontenera kidda. A mi ostatnio wypadły tylko jakieś niepoczebne flagi. Skandal, ustafka i eksperymenty na smokach.
 3. Reading - such a difficult skillset
 4. Dublony - co jest z cenami?

  Twoja głowa, twoje ryzyko.
 5. Dublony - co jest z cenami?

  Powiem coś śmieszniejszego. Jak akcja się zaczeła miałem zniżkę do coś koło 350 kopiejek. Dzisiaj mam 220 kopiejek. Pewnie dlatego że zagrałem ostatnio dywizjon z drwalem.
 6. Dublony - co jest z cenami?

  Ja proponuję solidne pitolniencie młotkiem w łeb. Tylko uwaga na echo
 7. Sasha didn't even get to the office and get his coffee. Then he has to write a query. Wait for the results. Realize that the query was wrong and write it once again. Get another coffee in the meantime... Relax. Stuff like that takes time and precious resources
 8. Viandinea w wirze nowych obowiązków. 9 sierpnia 2018. Koloryzowane.
 9. Double post sorry
 10. Spent 26,5k on 13 months of premium which would otherwise cost me 22,1k. So it's 4400 db for a completely new premium ship which would otherwise require live cash to buy. I call it a fair trade. Better than spending 20eur and having those db hanging on the account with nothing of my interest to buy.
 11. A to sorewicz. Pecha miałeś i tyle. Pociesze cie że mogło być gorzej. Mogłeś trafić do takiej bitwy na tyrpycu
 12. Ależ nie jest czymś normalnym, zgoda. Nie jest też bugiem czy błędem gry/mm. Jest to całkowicie prawidłowy przykład procedury obsługi przypadku wyjątkowego. Jedyny błąd popełnił grejszark który doskonale wiedząc że taki mechanizm istnieje, doprowadził do sytuacji, w której ta procedura się uruchomiła. Jak ma się na cokolwiek wściekać to tylko na siebie. Samozaoranie level grejszark
 13. No to rzeczywiście równorzędny przeciwnik
 14. Stara znana prawda mówi że jak gracz CV jest na tyle uparty żeby po 5 minutach nie wyjść z kolejki to sam jest sobie winien. To że lotniska wymarły to już zupełnie inna kwestia.
 15. A jak niby ma grać w trybie 1vs23?
×