Jump to content

Deathwalker79

Players
 • Content Сount

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4309

About Deathwalker79

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. Deathwalker79

  Otázky a odpovědi

  Položku s klanama najdeš vlevo nahoře jak máš svůj nick. Tam, kde najdeš i možnost koupit premium atd. Po rozkliknutí svého nicku pak úplně dole najdeš ikonu s klanem a tam už můžeš hledat, zakládat atd.
 2. Deathwalker79

  Speciální mise pro Graf Spee

  Škoda, že jsem o této další prasárně nevěděl o několik dřív. Každopádně se přidávám k těm co těm **** z Minsku už nepošlou ani korunu. Tohle neustálé vyjebávání s naším serverem je už přespříliš. Což mě přivádí k jedné věci, u Alsaina mods je možné nainstalovat položku na změnu regionů. Má s tím někdo zkušenosti? Přenese to celý váš účet i s loděmi na NA či jinam a pak třeba zpět? To by možná bylo řešením pro ty trouby co kašlou na nás a jen nás mají na dojení prachů.
 3. Deathwalker79

  Nové skilly na kapitánovi

  Není, ale myslím, že ve finální verzi nás ti kapitáni čekat budou...odhaduji to podle tajemného oficiálního oznámení. Citace: A to není všechno! Kromě již zmíněných novinek máme ještě něco, co si verze 0.5.15 ponechala jako tajemství. Prozatím si vyzkoušejte kampaně, dynamické divize a spoustu dalších úžasných funkcí, na které ve veřejném testu verze 0.5.15 narazíte. Nezapomeňte nám říct, co si o tom všem myslíte. Z toho tedy usuzuji, že WG prostě nepotřebuje nové skilly nechat veřejně testovat a jen je v té oficiální aktualizaci přidá. Nicméně novinky v 0.5.15 vypadají opět moc pěkně a večer si rozhodně PT pustím a mrknu jak to vypadá v praxi. Co se týká samotných kapitánů, tak to rozhodně vítám a nemyslím si, že by to hru nějak degradovalo, ale spíš jak již bylo několikrát řečeno budou teď kapitáni mnohem různorodější, protože je fakt, že ve stávajícím nastavení jedou všichni pomalu to stejné, zde bude možností více a já se třeba těším na ty úplně nové jak to i ovlivní strategii hry a jak nakonec budou hratelné.
 4. Deathwalker79

  Nové skilly na kapitánovi

  Asi máš pravdu...už tam vidím tu zlatou hvězdičku na free XP, ale co tam dělá ten ruský námořník (ikona), že by k tomu vylepšení byla potřeba nějaká další "ingredience" ?
 5. Deathwalker79

  Nové skilly na kapitánovi

  Tak já přidám další článek k tématu a to z armored patrol: https://thearmoredpatrol.com/2016/11/15/wows-5-15-captain-skill-changes/ Hned na začátku je obrázek, který snad značí, že konečně budeme moci použít XP co se válejí na lodích na vycvičení kapitánů a snad bez goldů (tak to, alespoň chápu já z obrázků a mé chabé angličtiny), každopádně to vypadá velice zajímavě. Kromě toho tam píšou, že připravovaná bitevní loď Missouri by měla mít i radar podobných vlastností jako má teď Baltimor.....BB s radarem???...to chci na svoji Montánku :-)
 6. Deathwalker79

  Otázky a odpovědi

  Myslím, že naprosto zbytečně a hlavně předčasně vyšiluješ. Nevíme vůbec nic kromě toho, že budou nové DD. O způsobu kompenzace bude napsáno více později. Já mám rozdělané kagero a těšil jsem se na Šimu, ale teď to bude jiné. Nějak mi to nevadí. Osobně si myslím, že když mám loď na 9t tak dostanu loď na tom stejném tieru (tu novou). Předpokládám, že se upraví i vlastnosti lodí co půjdou na nižší tier, taková fubuki je super příklad. A k tomu tvýmu vyšlechtěnému kapitánovi tak nevím tedy jak ty, ale kapitána máš většinou pro danou větev a u japonců jedeš hlavně na neviditelnost atd. takže fakt nechápu ten předčasný brekot. Možná zase udělají reset skill bodů u jap. kapitánu na DD. Všechno je, ale zatím předčasné a jen zbytečně znervózňuješ ostatní hráče. Možná pak budu řvát taky a silně, ale TEĎ je to ukvapené a zbytečné a můžeme se místo toho těšit na další nové lodě. Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → Otázky pro WG"
 7. Deathwalker79

  Veřejný test verze 0.5.11 - Epicentrum

  No v takovém případě bude taková zprasená hra rychleji u konce a nebude ty opice muset mít v týmu 20 minut ne? a to je pro nervy také dobré.
 8. Deathwalker79

  Veřejný test verze 0.5.11 - Epicentrum

  Myslím, že to bude akčnější a rychlejší než, když ti půlka nebo většina mamlasů kempuje v rohu mapy a bojí se, že by na jejich loď náhodou mohl dopadnout granát a poškrábat jim lak.
 9. Deathwalker79

  Scharnhorst

  ufff obavy se nepotvrdili a lodička je dostupná i u nás.... https://eu.wargaming.net/shop/wows/vehicles/
 10. Deathwalker79

  Scharnhorst

  To si snad dělají srandu!!!!!! Jestli nám sem místo Scharnhorsta dají tu francouzkou plechovku tak ať jdou ****
 11. Pěkně jste to shrnuli, myslím, že k tomu není co dodat. Snad kromě jedné věci..vyražte dveře s těmi (zde si každý doplňte to správné slovíčko)! A takto je to akce co akce. EU server je ve všem poslední a s nejmenším přínosem pro hráče. Prachy, ale chtějí .....
 12. Deathwalker79

  Vlhká zpovědnice

  Naprosto souhlasím, že je potřeba takové troly potírat, nic jiného se dělat nedá, když to WG nevadí a nebude s tím něco dělat. Jinak jsem si všiml dalšího nešvaru. Zbabělých DD. Sám je jezdím stejně jako BB. Vrchol je, aby BB spotovalo a DD se drželo vzadu. Když se to opakovalo tak jsme to s kolegy v divizi vyřešily tak, že z dd byla ponorka. Bylo super pak pár her hrát s růžovou divizí...navíc růžová je cooool, ne?
 13. Deathwalker79

  Vlhká zpovědnice

  Tak tohle nechápu. Také jsem dost často kritizoval WG a určitě je hodně co vylepšovat, ale nadávat zrovna na nový MM tedy nemůžu. Ještě nikdy tu nebyl tak vyvážený rozvržení týmů jako je to teď. Myslím, že tentokrát opravdu nebude chyba v MM, ale někde jinde. Také jsem dnes jezdil hlavně Mogami a dmg se také pohybovala mezi 70-100k a výhry se střídají s prohrami, ale to je otázka celého týme a ne jen jednoho hráče. Můžeš pro tým udělat moc, ale většinou to sám nevyhraješ. Už se, ale nedějí takové zvrhlosti v rozložení týmů jako při starém MM.
 14. Deathwalker79

  Montana

  Tak teď si nejsem 100% jistý, ale pancíř se tuším v tom updatu neřešili, byla zvýšena rychlost lodi, AA a hlavně upravili přesnost děl.
 15. Deathwalker79

  Aktualizace 0.5.6 - Hlášení chyb

  Mě se právě při bitvě s fubuki stalo, že po přechodu z děl na torpéda přestal fungovat odpočet na dobíjení torpéd. Musel jsem se vrátit zpět k dělům, aby se přebíjení opět rozběhlo a mohl jsem torpéda použít.
×