Jump to content

rttw_benn

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  227

About rttw_benn

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. rttw_benn

  Kriegsmarine

  Nemáš až tak pravdu.Jsou hry,např. RTSky které se dají hrát pomalu pořád dokola protože pokaždé můžeš zkoušet jinou strategii (taktiku ) a nebo jsou tak dobré že prostě neomrzí.Pro mně třeba Sudden Strike které s z ,,placky " zahraju i za deset let ,a pak na druhé straně máš on-line hru kam nacpeš peníze za prémiový obsah a firma po nějakém čase vypne servery.Naposledy nedávno EA s hrou NFS -Word .Já tam byl pět let ,zainevestoval nemálo a dost si užil.Ale znám hráče co tam pustil s členy rodiny (bratr, švára atp. ) slušnej ranec ,jednalo se o pár tisíc doláčů ,a po cca dvou měsících hraní EA oznámila že za tři měsíce vypne servery. Sice od toho data stopli možnost platit za prém. obsah ale lidem co investovali do toho dne nikdo nic nevrátil.Takže i kdyby jsi dal den před oznámením třeba sto tisíc tak prostě smolík,tři měsíce si užij a pak ,,pá ". 14tého června udělala hra v šest večer ,,blik " a tma. I ti poslední optimisté co do poslední chvíle doufali že EA je nechá stáhnout obsah do PC aspoň pro ofline hraní poznali že prostě ne. Toliko jen taková malá poznámka k tomu rozdílu.
 2. rttw_benn

  Myogi

  V manévrování s ní problém nemám.Hraju tak že natočím věže k jedné straně a pak se hýbu pokud možno tak abych nemusel měnit směr plavby .Tím myslím jedním směrem hned zase na druhou stranu .Tak můžu relativně snadno přenášet palbu dle potřeby a střílet ze všech hlavních děl. Včera jsem jí vytáhl do PVP když byly ty trojnásobky a nechci jí doexpovat za volné ,,hvězdy". Celkem se mi bitva povedla.Dal jsem celkem slušný počet zásahů (na tuhle loď ) ,vyhrál jsem souboj s enemy BB (právě tím že on kličkoval jak šílenec a musel přetáčet věže čímž šíleně ztrácel na počet střel) ,capnul jsem basi a umřel jako předposlední v souboji s dvěma BB,jedním křížníkem a jedním torpédoborcem. Náš tým se nechal docela rychle vypráskat .Takže trojnásobky žádné,potopím s tímhle svou první hráčskou loď a prdlajs.Může mít člověk radost ze života ?
 3. rttw_benn

  Dublony za SMS

  To je nesporně pravda ale dotaz zněl na SMS .Předpokládám že autor buď nemá z nějakého důvodu konto (třeba věk ) nebo možnost platby do zahraničí,či nemá důvěru v bankovní transakce do některých zemí.Prostě těch důvodů může být celá řada. A proto je pro něj přijatelnější forma přes SMS.. . . .Vše psané neber jako nějaký útok na tvou osobu,je to jen úvaha proč se ptá na SMS. Já třeba bych poradil prostřední cestu co do výhodnosti nákupu. A tou je Pay safe card ,koupit lze na kdejaké pumpě,v některých trafikách, sázkových kancelářích atp. Pokud někdo nezná tak jde o to že příjdete požádáte obsluhu o vytištění psfc.Řeknete si jako hodnotu chcete ,dá se to poskládat po částkách 100,300,1000 a 2000.Dostanete lístek ,,účtenku " a na ní je 12ti místný kód který pak v klidu z domova naklepete do internetového formuláře v obchodě dané hry a je hotovo.Žádná vazba na konto, žádná možnost nějakého pirátského útoku na vaše peníze . . .prostě nic,žádná ,,stopa" která by po vás zůstala.Používám k naprosté spokojenosti už roky a nedávno i u WoWs.Takže i tady to funguje. Bližší informace k ,,paysefu " zde : https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/paysafecard/
 4. rttw_benn

  Myogi

  Ne ne ne a tisíckrát ne,na to fakt nemám.Teď jsem to svinstvo vzal do PVP a byl jsem jedinná IV mezi týmy plnými V a VI .Samozřejmě jsem si ani neprdl a chcípnul asi jako třetí.Ani jeden zásah ,naprostá holina.Fakt by mě zajímalo čím jsem si vysloužil tu poctu s poloholým křápem být mezi enemy o až dva tiery vyššími. Myogi lepší než Kawachi ?? Papírově asi jo, a dle tairování by i měla ale tam kde jsem s ,,Kawárnou " potápěl a naděloval poškození si s Myogi ani neprdnu.Asi nahoním volné expy na Kumě a tuhle zoufalost přeskočím i kdyby měla mít trup číslo čtyři. Tak jsem si celkem dobrý dojem z dnešního hraní s Kumou rozes.. bitvou s tímhle neštěstím.
 5. rttw_benn

  Myogi

  Tak jsem ten krám dneska zas po delší době vytáhl do bitev když jsou ty dvojnásobky.Je asi málo lodí co jsou horší než tahle zkur.enina.Netrefím ani křížník co je odemně nějakých 4,5 km.Lítá to podle nějakého záhadného algoritmu či co. Jen ne tam kam mám namířeno.Už teď můžu s naprostým klidem říct že zlatá Kawachi .Tam jsem dal za bitvu aspoň jeden kill.Teď jsem s Myogi nedal za celou bitvu ani jeden zásah. Hra předtím s Kumou a třetí v týmu,na potopené lodi druhý plus nějaké ty vlajky za ocenění. Nevím, třeba někomu sedla a umí to s ní, ať jsem třeba levej ale pro mě osobně hnus fialovej a nemůžu se dočkat až ten šrot budu moct přeskočit a prodat. ,,Kawárnu" jsem si přitom nechal a klidně si s ní zahraju.To u Myogi nehrozí. Guddy44 : jsi si jistý že jsi poslední trup dostal grátis ? Nepromítl se ti do ceny Aoby ? Já když chtěl přeskočit kus expení Kawachi abych se netušíc co mě čeká ,dostal na Myogi tak mi to právě u Myogi ukazovalo cenu v expech přesně o vylepšení trupu ,,Kawárny" dražší. Co se Furutaky týká tak mě napadlo jestli nejde vyjezdit na Kumě nějaký obnos expů (hvězdiček ) který by pokryl cenu výzkumu Furutaky plus povinné vylepšení na ní a následný výzkum Aoby (byť by to mělo být formou převodu na free expy za real keš ) . . Zkoušel to někdo a nebo je prostě nutné tou Furutakou jezdit a sbírat ,,hvězdy" na Aobu s ní ? Edit : tak mi někdo jak se říká pos..te plíce.Vzal jsem to do PVE a dvě lodi potopené,18 zásahů ,9 kritičáků,2 zapálení.Ovšem náš tým se nechal od botů vypráskat doslova jak kachny.Já zhebnul předposlední protože Wyominga a Tenryu jsem najednou prostě nedal.Nakoupil jsem salvu torpéd od Tenryu kterou jsem sice potopil ovšem doutníčky už byly na cestě a z minimální vzdálensti. Proč to sem píšu, protože je mi opravdu záhadou ten systém trefování se,dělám pokaždé to samé a najednou byla úspěšnost zásahů tak 60/40 ,přičemž na maximální dostřel to bylo tak 80/20.Hned první salva sedla naplno a z každé další čtyři střely z šesti.Být to takhle ve všech bitvách tak ani neceknu.
 6. rttw_benn

  Myogi

  Tvá úvaha o tom zda je to děly a nebo (tedy logicky) neschopností hráčů je zajímavá leč asi ne zcela odpovídající.Třeba s Kawachi (když už se tedy dostala na dostřel ) nebyl problém posadit plnou salvu ,s Myogi na stejnou vzdálenost letí každý granát jinam jen ne do cíle.Ani u jiných lodí nemám problém zasahovat enemáka na maximální dostřel. A navíc třeba já konkrétně jsem psal o stock lodi s vylepšením jen řízení palby (což by pro přesnost mělo být rozhodující ) takže když ty si vypusít letadýlko tak asi ve stocku nebude že ? V základu můžeš vypouštět tak maximálně ,,plyny " což ale na hru mít vliv nebude.
 7. rttw_benn

  Myogi

  Z mého pohledu : stocková loď s vylepšením řízení palby a je to úplná tragédie .Netrefím s tím pomalu nic.Tam kde jsem v PVP v posledních bitvách s Kawachi poslal ke dnu aspoň jednu loď za bitvu a rozdal kopec poškození tam s Myogi pouze plaším ryby.Pro mě zklamání.Možná že je to krok vpřed a velký ovšem z mého pohledu tak (zatím ) do lejna. Nedělá mi vůbec žádný problém odhadnout rychlost nepřátelské lodi a zvolit správné předsazení a posadit plnou salvu,ovšem u Myogi granáty dopadnou vždy před a za loď.Myslím tím před bok a za druhý bok,ne před příď a za záď.A protože tam mám už vylepšené řízení palby tak nějaké zázračné zlepšení přesnosti asi nelze očekávat. Black kobra : ,,Musíš mít namontovaný všechny věci. trupy zaměřovače a děla. Pak je její přesnost na přijatelný úrovni. " ... . . . zaměřovače tzn. ,,řízení palby" a s dělama se nic neděje,ne ? krom toho že s pokročilým trupem zmizí dvě sekundární děla a posledním trupem naopak naskočí protiletadlová ochrana . . . .. pak ještě u dělostřelectva naskočí +3 něčeho,to je to zlepšení přesnosti ?
 8. rttw_benn

  Kawachi

  Zpočátku jsem na ,,Kawárnu " taky špačkoval,ale ke konci už to bylo znatelně lepší a v PVP jsem každou bitvu dal aspoň jednu loď a hromadu poškození.Po přechodu na Myogi jsem zažil malý ,,šok" ,narozdíl od Kawachi s ní nejsem schopen nic pořádně trefit.S jinými loděmi trefuju na maximální dostřel bez větších potíží. A že by BB neměla plout sama s tím souhlasím,a dá se říct že to platí o každé BB.
 9. rttw_benn

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  Jo už ti rozumím,teoreticky by to mělo být možné jen u lodí co mají průzkumný letoun,ten by mohl řídit palbu i za kopec.
 10. rttw_benn

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  K tomuhle se přidávám.S Kawachi konktrétně jsem měl z cca deseti her jen jednu proti tairu III ,zbytek vs. IV a V kde mám poloviční dostřel než protivníci.A je pohled na hru (a případně chuť investovat real měnu ) určitě úplně jiný když máte ,,svoje " protivníky a dáte nějaký ten kill a je šance na dobré umístnění než když vás mimo váš dostřel protivníci rozšvihaj a vy nahrajete míň než v PVE.
 11. rttw_benn

  Gamescom 2015 - otázky pro vývojáře

  Co je špatně na střelbě ,,přes kopec" tzn. vrchní skupinou úhlů ? U houfnic naprosto běžná věc,námořní děla pálila taky ,,za obzor" . . .
 12. rttw_benn

  WoWs spuštěno pro všechny

  Tak jsem dnes zjistil že se dá regnout a nainstalovat.Protože se vždy když chci něco hrát zajímám o to jak vlastně ,tak jdu na to které forum ,,očíhnout" situaci . .. A musím říct že tady první dojem trošku rozpačitý,. . . jsem už starší ročník a takové ty časy ,,kdy mi patřil svět " mám už za sebou a oceňuju spíš pokoru a přátelského ducha ,hodně to ovlivnily léta strávené u bojových umění.Tady mě docela zarazily některé reakce.. . .. od fora bych čekal rady a pomoc od těch zkušenějších těm co začínajícím či méně zkušeným (sám to jinde dělám ).. . . .myslíte že to tady bude možné najít ? Jsem tu pár minut, takže je předčasné dělat závěry a půjdu pátrat po informacích. Mějte se fajn a pamatujte že i vy jste byli ti co přišli jako suchozemské krysy :-) Edit : o sekci narvané informacemi samozřejmě vím a poctivě si jí projdu,to psané výše jsem myslel trošičku jinak. Tak ať se vám daří . . .
×