Jump to content

kouucz

Players
 • Content Сount

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2534

1 Follower

About kouucz

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 01/08/1983
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rheine (Niemcy / Germany)

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. kouucz

  System Karma

  Miałem podobnie, tylko ja zamiast fragów ośmieliłem się w niemalże ostatniej sekundzie zdecapować bazę. Z 5pkt spadło do 1.
 2. kouucz

  Captains names

  You are wrong. It's very easy to change names. Just to edit global.mo file in texts folder. Check thread in polish section where i posted modificated captains. Of course changes are visible only "for you", but this is enough - nobody can see your captain except you.
 3. kouucz

  Tracę kontrolę nad okrętem

  Zrób tak. Skasuj ten plik, odpal grę, w ustawieniach poustawiaj wszystko tak, jak chcesz mieć już zawsze poustawiane. Zminimalizuj grę, wejdź do katalogu Wows i zmień atrybuty tego pliku na "Tylko do odczytu" (prawy klik na preferences.xml i właściwości). Zobacz czy wtedy błąd nadal występuje. Zapomniałem w ogóle zapytać - czy na czystym kliencie bez żadnych modów też tak jest?
 4. kouucz

  Freezy

  U mnie na kalkulatorze, klatkowania animacji i freezy, właśnie takie nawarstwiające się z bitwy na bitwę, miałem przy ustawieniu jakości dźwięku na wysoką. Po zmianie na niskie od razu ustąpiło. Ale skoro piszesz, że kompa masz jeszcze w miare, to może popatrz w tym kierunku czyli sterowniki do dźwięku. Ja to u siebie zdiagnozowałem, grając i jednocześnie na ekranie obok patrząc na zużycie zasobów. Skoki w górę na wykresach obciążenia, były zawsze jednoczesne z odtwarzaniem dźwięku. Pozdrawiam Cześć.
 5. kouucz

  Iość FPS

  Nie zapomnij synchronizacji pionowej wyłączyć.
 6. kouucz

  Freezy

  Czy w trakcie bitwy, kiedy to występuje, masz otwarte okna czatu z innym graczem albo okno jakiegoś kanału w grze ? Miałem identyczny problem i nie mogłem nigdzie znaleźć na to lekarstwa. Okazało się, że ścinki miałem tylko i wyłącznie, keidy miałem otwarty kanał "Dyskusja o grze" czy jakoś tak (lub jakikolwiek inny, ten akurat otwierałem ;) ), albo jeśli w trakcie bitwy ktoś do mnie napisał na PW. Mój "komputer" powoli staje się trochę większym kalkulatorem, więc może nawet takie pierdoły mają wpływ. Też na początku myślałem, że to się gdzieś pamięć/bufor zapycha, że może jakiś plik z logami gry - powyłączałem wszystko i problem nadal był. Pomogło tylko wyłączenie okienka czatu ;) Oglądałem wiele razy plik python.log, a w nim wiele razy występowały komunikaty o nie znalezieniu jakiejś czcionki czy coś takiego, komunikaty te były nawet w momencie odpalania czystego klienta. Doinstalowałem tę czcionkę nawet w systemie, ale to nic nie pomogło. Myślę, że gdzieś tam leży ten problem, no bo co innego niż tekst, by mogło przeszkadzać w otwartym okienku czatu. (połączenie z serwerem sprawdzałem - nie ma z nim żadnych problemów, ani lagów)
 7. kouucz

  problem z grafiką

  Hmm. Z tego co kojarzę podobny problem był w WoT. Tam problem ten dotyczył narzucenia innych ustawień grafiki przez sterowniki karty. Więc spróbuj tego: 1. Uruchom AMD Catalyst Control Center. 2. Wybierz zakładkę "Gaming" --> "3D Application Settings", a następnie "Add" 3. Wybierz z katalogu z grą plik "WorldofWarships.exe" i kliknij OK. Teraz w każdej możliwej opcji ustawień, wszędzie tam gdzie będzie taka możliwość, wybieraj z rozwijanego menu "Use application settings". Tam gdzie nie będzie tego ustawienia do wyboru, nic nie ruszaj, zostaw ustawienia globalne/domyślne. 4, Zapisz i zaakceptu wszystko, zrestartuj kompa, odpal grę ;) Nie napisałeś nic o swoim komputerze, więc to rozwiązanie powyżej potraktuj jako zupełny strzał w ciemno z mojej strony, w kwestii konfiguracji Twojego komputera. Mi ten sposób, pomógł z World of Tanks na laptopie, który wtedy miałem. Podałem nazwy dla angielskiej wersji aplikacji, ale jeśli masz polską wersję to te nazwy będą bardzo podobne ;) Pozdrawiam
 8. kouucz

  Tracę kontrolę nad okrętem

  Spróbuj skasować plik preferences.xml z katalogu gry. Miałem coś podobnego, ale mi nie działał scroll myszki.
 9. kouucz

  problem z grafiką

  Było już na forum coś podobnie wyglądającego, i podobno jest to problem z Flashem. Odinstaluj z kompa w Panelu Sterowania Windows, wszystko co ma w nazwie Adobe Flash Player, potem wyczyść rejestr jakimś cleanerem. Potem z katalogu %AppData%\Adobe wywal to co w Flash Player, a jeśli nie masz na kompie innych programów od Adobe to możesz wywalić w ogóle cały ten folder. Następny do wyczyszczenia to %windir%\SysWOW64\Macromed\Flash i ostatni %appdata%\Macromedia\Flash Player . Potem restart kompa i z tej strony: LINK ściągasz najnowszą wersję i instalujesz. Wszystko to co dałem pogrubionym możesz wklejać albo w Start -> Uruchom... albo w pasek eksploratora windows. Jak to nie pomoże to może to wina, jakiegoś z modów. (no, ale to byś chyba się zorientował po jego instalacji)
 10. kouucz

  Spotted vs incoming fire

  I don't have skill at any commander for "incoming fire". Does it have some voice notification or it's only image warning? If it is the second option, it have no possibility to add sound to that, at this moment.
 11. kouucz

  Przesyłanie kredytów

  To ja się dołącze. Kolega ma taki sam okręt jak mój, czy może mi przesłać trochę swojego expa, bo nie chcę pływać stockowym ?
 12. kouucz

  Opóźnienie..

  Jeżeli pytasz o to jak ją odtworzyć (bo masz już ją zapisaną) to po kliknięciu na niej dwa razy, jako domyślny program otwierający wybierz Worldofwarships.exe. Można też chyba przeciągnąć plik z powtórką na worldofwarships.exe.
 13. Author forgot about EU fourm, but on russian mod is still updated. Catch link: LINK
 14. I Ty buraczku, coś o moderacji wspominasz...
 15. Acha, napisałeś, że chodzi o Błyskawicę, myślałem, że wystarczy. Ona chyba występuje w jednej wersji kadłuba. BTW Sprawdź PM.
×