Jump to content
Public Test Server restart, downtime 1 hour Read more... ×

jamamoto14

Players
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18169
 • Clan

  [SARK]

About jamamoto14

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 12/15/1978
 • Insignia
  [SARK]

Recent Profile Visitors

896 profile views
 1. jamamoto14

  0.9.2 - Hlášení chyb

  mám technický dotaz nevím sice kam ho napsat ale i když jsem provedl čerstvou přeinstalaci operačního systému windows 10 i opravu hry přes klienta tak po přihlášení do hry mi hra funguje ale jakmile chci hrát bitvu tak mi nepadá hra ale rovnou celý operační systém znamená to že pro mě že už si hru nebudu moci zahrát i když podle komponent v pc mě má hra fungovat normálně?
 2. jamamoto14

  Otázky pro WG

  nevím zda ti to pomůže ale koukni se do nastaveni zvuku a sniž intenzitu zvuku jinou radu zatím nemám ale zkusím zjistit zda to nejde i jinou metodou zatím ahoj
 3. jamamoto14

  Otázky pro WG

  ahoj stačí najet do položky inventáře je tam speciální položka
 4. jamamoto14

  Český dabing Vojcpack 0.7.12

  já dabing používám ale když hraji za letadlovou lod tak se ozívá mislo letoun sestřelen vyraz utopen jde to spravit nebo si na to mam zvyknout?
 5. jamamoto14

  nové lodě do hry

  https://en.wikipedia.org/wiki/HMS_Renown_(1916) plánuje se někdy do budoucna přidaní britského bitevního křižníku renown do hry?
 6. jamamoto14

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  dotaz co když vím že nemam šanci zvládnout finální ukoly s vyděláním kreditů plánuje se časem opakování nebo se mam smířit s tím že prostě loď nezískám?
 7. jamamoto14

  nové lodě do hry

  https://forum.valka.cz/category/view/891/Krizniky koukal jsem na teto stránce připadá mí že je z čeho vybírat
 8. jamamoto14

  nové lodě do hry

  plánuje se někdy do budoucna přidání anglického bitevního křižníku HMS Renown? https://en.wikipedia.org/wiki/HMS_Renown_(1916) zde jsou parametry lodě možná se ji někdy dočkáme
 9. hledáme nové členy pro klanovky podmínka je komunikovat přes TS3 a vlastnit t8 lod pro získání lodě pro klanovou bitvu nebo vlastnit t10 křižník nebo torpédoborec a pokud má někdo zájem tak zažádejte o přijetí posláním žádosti o přijetí zde mate ukázku naši klanové základny udaje pro přihlašení na ts3 se změnily zdělíme je jenom vážným zájemcům o vstup do klanu
 10. jamamoto14

  0.7.11 - Hlášení chyb

  holandština mi nevadí ale je divné že je přítomná v dabingu když tu nejsou ani lodě ani kapitáni z teto země
 11. jamamoto14

  0.7.11 - Všeobecná zpětná vazba

  update je perfektní zamlouvá se mi přidaní infa o schopnosti pruraznosti he granatu ale planuje se do budoucna i přidání jak silná je pravděpodobnost vzniku zaplavení u torpéd hodila by se možná ji časem přidáte nebo taky ne uvidíme časem co je v planu přeji všem pokroky ve hře
 12. jamamoto14

  0.7.11 - Hlášení chyb

  ano mam to také
 13. jamamoto14

  0.7.11 - Hlášení chyb

  mam dotaz proč je holandština ve volbě jazyku když tu nejsou lodě tohoto národa nebo se už brzy ve hře některá z lodí tohoto národa už připravuje do hry přidat?
 14. nejde prémiový obchod mění se snad položky v obchodě?
 15. jamamoto14

  Otázky pro WG

  v klanové základně jsem si všiml čtyř velkých nádrží které se skoro hodí na přidání nového vylepšení které znásobí zisk nafty plánuje se do budoucna takové zlepšeni základny přidat do hry?
×