Jump to content

Smoczysko_

Beta Tester
 • Content Сount

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

6 Followers

About Smoczysko_

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. O ile pamiętam Jaśnie Oświecony Pancerny Pomidor ma specyficzną nazwę dla tego okrętu. Teraz dowiesz się jaką :)
 2. Smoczysko_

  Historyczne Camo - propozycje

  Kogo interesują historyczne kamuflaże? Dajcie więcej różowych w zielone kropki i puszek piwa od Kobajaszi dla każdej łajby!
 3. Smoczysko_

  KOTST rekrutacja

  Potencjalny kandydat ma prawo wiedzieć, że kultura dowódcy akademii pozostawia wiele do życzenia (delikatnie rzecz ujmując) i uwielbia on topić sojuszników.
 4. Smoczysko_

  Kontenery - Dyskusja

  W bitwach wajcha w dół, więc gdy zobaczyłem SK to byłem przekonany, że wypadnie samolot zwiadowczy lub flagi na detonację....
 5. Smoczysko_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Napotkany w bitwie @_NightStalker_ z Łobuziaków w pięknym, żółciutkim kamuflażu na swoim okręcie. Ponieważ był zbyt nieśmiały aby chwalić się wszystkim dookoła tym cudem i ciągle się chował postanowiłem użyć cheata przypisanego pod klawisz U aby wszyscy mogli podziwiać malowanie Fletchera. Zgodnie z oczekiwaniami wzbudził powszechne zainteresowanie, choć niekoniecznie takie o jaki mi chodziło... Plusik (choć bezużyteczny na EU) powędrował.
 6. Smoczysko_

  Eh i znów weekend...

  Weekendowe bitwy mają jednak swój urok...
 7. Smoczysko_

  Przerwa w działaniu serwera

  Boty się zbuntowały gdy zobaczyły co WG zrobiło z Romą?
 8. Smoczysko_

  Roma

  Bojler czy zbiornik na szambo? Mam nadzieję, że nie będziemy skazani na oglądanie tej profanacji i będzie można to wyłączyć wraz z innymi chińskimi bajeczkami. Z drugiej strony jest po czym bić gdy szambo będzie wystawało zza wyspy
 9. Smoczysko_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany @Lucius_Dentatus wraz z ekipą w prawie przegranej bitwie. Chłopaki parli ostro do przodu i pochód ten udało się zatrzymać po ciężkim boju tuż przed capem. Zasłużone plusiki powędrowały.
 10. Smoczysko_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Wybacz Adamie, nie zauważyłem Cię na liście płac (rzadko patrzę na nicki). Faktycznie, chłopaki z Orkana dali radę w końcowej fazie bitwy. Niestety, na naszej flance mieliśmy ciut za małe siły aby powalczyć z dwoma DD i ładującym się Torpitzem w obstawie krążowników. Ucieczka nie wchodziła w grę (Stara dama prędkością nie grzeszy) i nie chcieliśmy zostawić otwartej najkrótszej drogi do capa. Pozostało tylko spowolnić atak, zatopić lub uszkodzić co się da.
 11. Smoczysko_

  [MS-B] Korsarze MS-B

  Nazywam sie Krzys i mam 12 lat. Na swieta dostalem od rodzicow Triptza i jestem na nim bardzo dobry. Bardzo lubie szczelac z niego rakietami i chce dolonczyc do klanu.
 12. Smoczysko_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Mój ulubiony moment - Zao wykonujący awaryjne wynurzenie zakończone parę metrów nad powierzchnią. Miło było spotkać tak zacne grono z NESI w składzie @KptStrzyga, @marq oraz @talerus21. Sądząc po wynikach tylko Wasz dywizjon walczył po przeciwnej stronie, więc plusiki powędrowały.
 13. Smoczysko_

  [MS-B] Marynarka Szuwarowo-Bagienna rekrutuje!

  Bardzo proszę nam tu nie imputować. U nas nie ma jakichś junikumów. My jesteśmy normalni i wolimy kobiety. BTW... Co to junikum?
×