Jump to content
Forum Shutdown 28/7/2023 Read more... ×

brlup

Beta Tester
 • Content Сount

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [-FWS-]

About brlup

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,578 profile views
 1. brlup

  [MS-B] Marynarka Szuwarowa-Bagienna

  O ile pamiętam Jaśnie Oświecony Pancerny Pomidor ma specyficzną nazwę dla tego okrętu. Teraz dowiesz się jaką :)
 2. Napotkany w bitwie @_NightStalker_ z Łobuziaków w pięknym, żółciutkim kamuflażu na swoim okręcie. Ponieważ był zbyt nieśmiały aby chwalić się wszystkim dookoła tym cudem i ciągle się chował postanowiłem użyć cheata przypisanego pod klawisz U aby wszyscy mogli podziwiać malowanie Fletchera. Zgodnie z oczekiwaniami wzbudził powszechne zainteresowanie, choć niekoniecznie takie o jaki mi chodziło... Plusik (choć bezużyteczny na EU) powędrował.
 3. brlup

  Przerwa w działaniu serwera

  Boty się zbuntowały gdy zobaczyły co WG zrobiło z Romą?
 4. brlup

  [VIII] Roma

  Bojler czy zbiornik na szambo? Mam nadzieję, że nie będziemy skazani na oglądanie tej profanacji i będzie można to wyłączyć wraz z innymi chińskimi bajeczkami. Z drugiej strony jest po czym bić gdy szambo będzie wystawało zza wyspy
 5. Spotkany @Lucius_Dentatus wraz z ekipą w prawie przegranej bitwie. Chłopaki parli ostro do przodu i pochód ten udało się zatrzymać po ciężkim boju tuż przed capem. Zasłużone plusiki powędrowały.
 6. Wybacz Adamie, nie zauważyłem Cię na liście płac (rzadko patrzę na nicki). Faktycznie, chłopaki z Orkana dali radę w końcowej fazie bitwy. Niestety, na naszej flance mieliśmy ciut za małe siły aby powalczyć z dwoma DD i ładującym się Torpitzem w obstawie krążowników. Ucieczka nie wchodziła w grę (Stara dama prędkością nie grzeszy) i nie chcieliśmy zostawić otwartej najkrótszej drogi do capa. Pozostało tylko spowolnić atak, zatopić lub uszkodzić co się da.
 7. Mój ulubiony moment - Zao wykonujący awaryjne wynurzenie zakończone parę metrów nad powierzchnią. Miło było spotkać tak zacne grono z NESI w składzie @KptStrzyga, @marq oraz @talerus21. Sądząc po wynikach tylko Wasz dywizjon walczył po przeciwnej stronie, więc plusiki powędrowały.
 8. Spotkany smok na Z-23. Niestety, po przeciwnej stronie więc 5000 dublonów obiecane przez Agresta za afkowanie przeszło koło nosa. Walczył dzielnie w przeciwieństwie do swojej drużyny.
 9. Wybacz, nie zwróciłem uwagi na listę obecności. Fajna bitwa wyszła. Szkoda, że na A mogłem odkładać tylko pancerniki a konkurencję miałem tam sporą.
 10. brlup

  [VII] Belfast

  Faktycznie, słabiutkie te AP...
 11. Pragnę jak najszybciej zapomnieć o tej bitwie, choć ładny wynik wykręciłeś i w zasadzie pociągnąłeś tą grę. Mnie dopadła czkawka i lagi miałem jak stąd do księżyca. Starałem się choć postraszyć te niszczarki ile się dało bo o trafieniu czegokolwiek nie było mowy.
 12. Wyglądały tak podobnie Tak to już bywa, gdy chce się zagrać jeszcze jedną bitwę po pracy zamiast szorować spać.
 13. Spotkany Jan_van_Galen który regularnie obrzucał śrutem moją bagietkę. Chciałem się przywitać i strzelić na wiwat, ale załoga dała dupy i przypadkiem załadowała amunicję przeciwpancerną. Nadziałem się również na Verlaya którego przepraszam za brak respektu do Bismarcka Tirpitza którym powoził
×