Viandinea

Players
 • Content count

  1,111
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5468

3 Followers

About Viandinea

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday
 • Portal profile Viandinea

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Viandinea

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. Niektóre tak, ale Hindi i Moskva to by już tak bezkarnie z dymu nie strzelały: Des Moines – 8,18 Zao – 7,18 Moskva – 12,66 Hindenburg – 10,17 Henri IV – 11,54 Moskva byłaby pięknie święcona i radar nic by jej nie dał.
 2. Nie mam Charlesa Martela
 3. Przecież ja się nie spinam Jak się bardziej rozluźnię to będzie mokro i bez pampersa ani rusz.
 4. W takim razie lubię grać po mongolsku i dobrze mi z tym.
 5. Jak dobrze pamiętam to dwie edycje. Tak czy inaczej perma spot od CV nie jest fajny dla DD. Zadymianie CA i BB też nie. Dlatego bardzo bym chciał, żeby wszedł nerf do dymu jeszcze. Zmiana spotu od CV też byłaby ciekawa, żeby okręty były widoczne na mapie, ale nie na wodzie. Przynajmniej dopóki nie wyspotuje je okręt/hydro/radar. Mała edycja, bo wcześniej było Kali mówić, Kali pisać
 6. @baart33 Grałem i to na DDkach
 7. Sądzę, że zrobił to jakiś "Master Excela", ale to tylko moja opinia
 8. Dobry Khabarovsk nie jest zły Przecież na X tierach to będzie totalne pomieszanie z poplątaniem łączenie z Henrykiem i resztą CA. Na pewno będzie śmiesznie. Jak taka Moskva będzie się strzelać z innym CA i taki komar zacznie ją kąsać po 3-5k z AP w burtę to też nie będzie fajnie. Wszystko jest do ogrania.
 9. Reszta chłopaków wydawała się wczoraj mało optymistyczna Nie wiem czy będzie z kim grać
 10. Mnie CV nie gwałci W sumie inne klasy okrętów też nie, a nie przeszkadza mi to co zaproponowało WG. Dawać patcha i ma być nerf dymu jeszcze, a nie jakieś wycofywanie się.
 11. Napisali, że na okręty z wynajmu nie założysz camo.
 12. Mnie dziwi, że tak przeszkadza innym to, że będzie wypożyczalnia X tieru. Niech sobie będzie. Jak trafisz na taki team, co dopiero pierwszy raz gra na tych okrętach to po prostu masz easy win. Do tego Shima bez camo to długo nie popływa. Ja z chęcią pogram w te CW.
 13. Musisz mieć 19 pkt.
 14. To jest wszystko do doprecyzowania. Po prostu obecna mechanika karze gracza niezależnie od tego co zrobi. Może być też tak, że damage robiony przez "overmatch" jest od razy zmniejszany o 50%. Masz gwarancję penetracji, ale masz niższy damage.