Jump to content

Viandinea

Players
 • Content count

  1,610
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7056
 • Clan

  [LOBUZ]

About Viandinea

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

4 Followers

Recent Profile Visitors

1,183 profile views
 1. Penetracje w DD

  Przypomnę tylko wszystkim, że jakieś 2 lata temu przed pojawieniem sie buga nie było czegoś takiego jak pena w DD. Choćby nie wiem jak był ustawiony DD to wpadała tylko overpena i bardziej opłacało się strzelać z HE. Teraz ma być powrót do normalności, więc nie wiem o co cały ten hałas.
 2. Penetracje w DD

  @Oderisson Porównajmy sobie BB i DD: BB DD Radar Mam to gdzieś O nie radar! 1/2 HP mniej Hydro Mam to gdzieś O nie, akurat miał hydro, a nie AA jestem trupem. Spot z samolotu Mam to gdzieś Cholerny myśliwiec po zatopionym okręcie mnie świeci od 2 minut, a ja nie mogę go zestrzelić i wypłynąć zza wyspy. Ilość rzeczy jakie musi ogarniać gracz na BB, a DD jest bez porównania.
 3. To uczucie kiedy wchodzisz na forum, wiesz że już wszystko widziałeś i nagle powstaje taki temat
 4. Rankingowy sprint

  @Goomich wcześniej było "Czekamy na plutonowe raki nieboraki", a teraz jest "Czekamy na plutonowe raki nieboraki - "Rankingowy sprint" ", bo jak widać nie każdy załapał o co chodzi Pomijam już to, że wątek o rankedach wisi od 1.10.2016
 5. To była jedna z tych bitew, gdzie wszyscy próbują cię zabić tylko, że pływają burtą
 6. Polska Liga Klanów WOWS

  Przecież to V tier
 7. Penetracje w DD

  @DariusJacek tam jest dokladnie napisane, ze pewien kaliber i większy z automatu robi overpene na danym pancerzu i nie będzie sie to tyczyło tylko dd, papierowe krażki też trochę na tym zyskaja.
 8. Polska Liga Klanów WOWS

  Kuce z Łobuzów wchodzą w to
 9. Polska Liga Klanów WOWS

  W wyszukiwarce w grze możesz po tagu wyszukać każdy klan i sprawdzać wszystko łącznie z WR.
 10. [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Już widzę jak jest zakładany temat na forum GOFERY I LOBUZY razem w klanie! Co się dzieje?
 11. [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Na końcu połączymy sie z GOFER i zrobimy NESI 2.0 z @Dropsiq
 12. [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Obecnie szukamy ludzi, który mają i ogarniają grę na Worcesterze.
 13. Polska Liga Klanów WOWS

  @B4rt3kl3w123 wszystko rozumiem. Na przyszłość nie dawajcie linków do regulaminu skoro jest on nieskończony/będzie inny, bo to jest bez sensu. Wyrzucie też te nieegzekwowalne zapisy z niego.
 14. Polska Liga Klanów WOWS

  Panowie Wy chyba sobie jakieś jaja robicie z tym regulaminem. Wcześniej się w tym temacie nie udzielałem, bo chciałem zobaczyć czy coś się z tego "urodzi", ale zapis o "uznaniu gracza za oszukującego, hakującego i / lub używającego nielegalnych modów" to jakaś parodia. Ja w co 2-3 grze jestem uważany za cheatera. Kolejny punkt o "karania graczy lub drużyn prowadzących niesportowe zachowanie, we wszystkich źródłach, zarówno w turnieju, jak i poza nim, w tym między innymi: ...na TeamSpeaku, Discordzie i innych komunikatorach oraz forach prywatnych...". Czyli na swoim prywatnym discordzie nie mogę sobie żartować i pisać czegoś o drużynach, bo dostanę karę. Wyście chyba !@#$%^&*. "Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przystąpienia do turnieju dowolnemu graczowi." - to jak PIS i gorszy sort. Farsa jakich mało.
 15. Penetracje w DD

  @Greyshark Nie tyczy się to tylko jednego tieru tylko każdego. Na niższych spada grubość pancerza, ale spada też kaliber dział i jest dalej to samo. Stalingradem karam tak każdego DD od VIII do X tieru.
×