Jump to content

Viandinea

Players
 • Content Сount

  1,626
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7267
 • Clan

  [LOBUZ]

4 Followers

About Viandinea

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,247 profile views
 1. Viandinea

  Mikołajkowe (i inne) kontenery, a typ okrętu.

  Wytłumaczę co napisałem. To jest moje pierwsze i jedyne konto w wows. Jak pewnie większość z Was tak i ja na początku gry byłem zafascynowany pancernikami. Moja pierwsza linia to USN i dlatego jest nabitych tyle bitew na tych BB Kiedyś było tak, że miałem z 95% gier na BB. Dalej podtrzymuje to co napisłem. Dostałem Dunkierkę i na 99,9% nigdy nią nie zagram (chyba, że będą jakieś misje gdzie trzeba będzie jej użyć). Doprecyzuję jeszcze odnośnie gry na BB. Nigdzie nie napisałem, że nie gram BB w ogóle, tylko że nie zagram tym konkretnym. I tak nie lubię gameplayu BB, ale czasami nie ma wyjścia i trzeba nimi zagrać/przetestować coś.
 2. Taka mała sugestia odnośnie losowania okrętów, czy to z kontenerów mikołajkowych czy z superkontenerów lub innych. Bardzo by mnie ucieszyło gdyby WG dało możliwość wyboru typu okrętu. Np. wylosowałem superkontener i jest w nim okręt. Pojawia się info wybierz typ okrętu i mamy do wyboru CV/BB/CA/DD klikamy na to co nas interesuje i losuje nam tylko z wybranego typu. Cieszę się, że dostałem okręt premium za free od WG, ale jest to BB i na 99,9% nigdy nim nie zagram.
 3. Viandinea

  [GRAY] 50 shades of RNG

  My na razie jesteśmy w stanie przed przepoczwarzeniem Mamy nadzieję, że topka nam za bardzo nie ucieknie
 4. Viandinea

  Fajnie sie bawi WG z tyli losowaniami

  Podejmę się trudu wytłumaczenia tej skomplikowanej mechaniki. Na początek rzućmy okiem na pancerz Hindenburga: Działa z Montany overmatchują pancerz do 30 mm. Twoje 6 penetracji weszło w bąbel przeciwtorpedowy, bo on ma 27 mm, po przebiciu tego pancerza natrafiły na 100 mm lub 110 mm pancerz burtowy, a tego już nie przebiją. Patrząc jak jest skątowany ten Hindenburg i biorąc pod uwagę 2 rykoszety wnioskuję, że kąt był wystarczający, żeby zadziałała mechanika autobounce. Po więcej informacji zapraszam na twitch hultaji lub na discord Łobuzów do szkółki Viandinea bawi i uczy. Taki Kickster wowsa.
 5. Viandinea

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Gratki :)
 6. Viandinea

  clan battles

  It was painful to watch
 7. Viandinea

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  @qaramell masz brata, a nic nie mówiłeś!
 8. Viandinea

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Zrobimy z tego nasz hymn
 9. Viandinea

  Stal za pieniądze

  @MK1D to miała być nagroda za udział i wykonanie misji w trzech sezonach klanówek. Później okazało się, że za rankedach też da się zbierać stal, więc w końcu każdy go dostanie prędzej czy później. Teraz okazuje się, że wystarczy dać $ i już droga do okrętu stoi otworem. Czy dalej jest to nagroda za tyranie 3 sezonów klanówek?
 10. Viandinea

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Szukamy graczy bardzo dobrze ogarniających grę na Henry IV/Worcester (19 pts capt, must have), mile widziany Stalingrad w porcie
 11. Viandinea

  Korona Bałtyku - Polski Turniej WoWs

  Jednego przeciwnika mniej, wszystko zgodnie z planem
 12. Viandinea

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  @WG_Lumberjack jak to "maximum clan level"? To co my teraz będziemy robić?
 13. Pograłem trochę i oto moje spostrzeżenia :D 1. Straszna nuda - torpeduje raz, drugi, trzeci i kolejny start i czekanie, aż samolocik doleci. 2. Zachowanie wezwanych myśliwców to jakieś żarty - lepiej w ogóle usunąć je z gry. 3. Nie podoba mi się widok z obecnej kamery, a niewiele da się z tym zrobić. Wolałbym widok bardziej z góry. 4. Wracające samoloty świecą pół mapy, a grałem tylko 2 cv vs. 2 cv jak WG chce wpuścić na randomy więcej CV na stronę, to biedne DD, bo non stop będzie gdzieś przelatywać jakiś samolot. Może zrobić tak, żeby samoloty wracające po ataku nie miały możliwości spotowania? 5. Torpedowanie okrętów - jest jakieś dziwne. Niby zrzucamy 4 torpedy, ale zazwyczaj łączą się one w jakieś pary i tak sobie płyną. Określenie jak szybko płynie okręt też pozostawia wiele do życzenia. 6. Mimo wszystko spot okrętów ze słabym AA jest tak samo upierdliwy jak wcześniej. Wziąłem sobie bombowce i latałem nad DDkiem. Świeciłem go cały czas, a jego AA nic mi nie robiło. Po tym jak się zadymił zrzuciłem bomby na BB i wróciłem ostatnim squadem do DD i znów świecenie :D
 14. Viandinea

  Dyrektywy a Haloween

  Ok jest bug, da się robić kolejną w dywizjonie i zalicza misję
 15. Viandinea

  Dyrektywy a Haloween

  Zrobisz tą pierwszą misję i odblokowywuje się kolejna na VIII.
×