Viandinea

Players
 • Content count

  877
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4862

3 Followers

About Viandinea

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday
 • Portal profile Viandinea

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Viandinea

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Łobuz nie lubi jak ktoś strzela za 1 hp
 2. Właśnie miałem bitwę z @Little_Rowboat niestety był w przeciwnym teamie Co do rankedów to powiem tak. Wbić się w wyspę Clevelandem co jakiś czas odpalić sonar i samolot, robić damage zza górki i tyle. Murowany rank 1 z palcem w @#$%&. Gdyby nie te gry na Farragucie to chyba w 80 bitew bym zrobił ten sezon.
 3. Dlatego wczoraj trochę przycisnąłem, bo wiedziałem, że w sobotę i niedzielę będzie masakra Ja wracam do ranków dopiero w poniedziałek. Mimo, że są wakacje to jednak w tygodniu jest mniej "wybitnych" graczy.
 4. Ja dziś z 5 na 3 Weekend odpuszczam, ale w tygodniu mam nadzieję, że już wbiję 1. @Zlociutk1 trafił się trzy razy pod rząd
 5. Właśnie przez losowanie takich map zmieniłem reload na zasięg na Desie. Bez zasięgu była straszna bieda zrobić cokolwiek.
 6. Gdzie? To 13 mm na dziobie? Gdzie dostajesz cytadele w twarz już od dział 203 mm. @ghashpl same zbyt skomplikowane rzeczy do wprowadzenia przez WG.
 7. Niech zabierają dym, ale razem z cytadelą na krążkach Minotaur to taka Atlanta na X da się pewnie grać bez dymu
 8. Mam nadzieję, że nie zapeszę, ale idzie lepiej niż na początku sezonu, V wbita. Może zrobię eksperyment i następne rankedy zacznę grać 2 tygodnie przed ich końcem.
 9. Przecież ja dopiero z urlopu wróciłem
 10. Za dużo RNG na pancernikach. Dziś miałem na Clevie z 4k HP wypłynął Fuso na ~8km. Ja odwrócony rufą myślę sobie już po mnie. Leci salwa iii... 0 hitów 6 pocisków po lewej, 6 po prawej nim przeładował to team pomógł go dobić
 11. Zatonąłem Clevem to myślę biorę Gucia. Początek gry płynę na przeciwnego capa, działami od 100 do 0 zjechałem Fubuki. Jest 3 minuta - przeciwnik nie ma DD. Daję dym dla BB i tak co 2-3 minuty. Na koniec zostaję solo na 2 prawie full HP BB i nic już nie zrobiłem. 1-2 torpy jeszcze wpadły. Moje BB pływają burtą, wypływają z dymu itd. No generalnie lepiej grać czymś innym. Edit: Dziś z 8 na 6 rank, więc nie ma źle. Może jedną góra dwie gwiazdki straciłem. Cleveland 72,09% WR, 43 bitwy, Farragut 40% WR... 15 bitew.
 12. Za każdym razem jak wyciągam Gucia to gra uświadamia mi, że co bym nie zrobił to będzie przegrana. Na Clevelandzie o wiele lepiej
 13. Jak już uda Ci się zaparkować samochód koło okrętów to już żadna budka nie straszna mi to zajęło tylko 10 minut akurat jakaś rodzinka wyjeżdżała. Za to Audi za mną krążył jeszcze chyba z 20 minut, bo widziałem go kilka razy jak przejeżdżał
 14. Nic nie kupiłem WG nie chce ode mnie pieniędzy.
 15. Nie no w Gdyni byliśmy tylko przejazdem. Poszliśmy coś zjeść i pojechaliśmy do Katowic. Z postojami i super korkami na bramkach tylko 8h... a miałem 540 km do domu. Co najlepsze przed Włocławkiem zjechałem na krajówkę 91, bo nawigacja pokazała, że jak pojadę ten odcinek A1 to będę stać 1h 50 minut w korku... Na koniec za to wszystko zapłaciłem 30 zł - Polska pełną gębą Przyszły rok Władysławow albo Puck. Błyskawica nie ucieknie (chyba)