Viandinea

Players
 • Content count

  1,226
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5752

3 Followers

About Viandinea

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday
 • Portal profile Viandinea

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Viandinea

Recent Profile Visitors

611 profile views
 1. To jest nie do zużycia... bo grając zbierasz nowe...
 2. Padają wieże jak głupie, a i tak wybuchasz
 3. No to jest lipa jak masz 0. Ja mam ponad 440 jeszcze z rankingówek Dałbym ze 100, ale się nie da. Edit: 414 Chomikowałem 5 sezonów. Wszystko mam tylko z nagród.
 4. Khaba jak każdy DDek dostaje detonacje o wiele częściej niż inne okręty, a że cały czas obrywa z HE to szansa na detonacje jest jeszcze większa. Pisałem o tym jak odblokowałem tego DD. Co 6-7 bitwę miałem detonację. Teraz cały czas mam flagę przeciw detonacji razem z flagami na podpalenia od ~100 bitew brak detonacji. Lepiej wziąć Zao zamiast tej Khaby.
 5. Woops
 6. Włącz sobie dowolną powtórkę i naciśnij LPM wtedy Ty sterujesz widokiem kamery i możesz przybliżać kiedy chcesz albo oglądasz to co dokładnie robił gracz (no prawie, bo powtórki są zbugowane i jak obracasz działa przy pomocy PPM to może być tak, że na replayu działa masz po prawej, a strzelasz na lewo)..
 7. No ba. Jak nagrywasz w trybie widza, a nie tego co robił gracz to i z 25km trafię bez przybliżenia Edit: W tego Fletchera to strzelałem z zoomem, ale mało byłoby tak widać na filmiku.
 8. Też tak potrafię
 9. Spoko... zaraz na początku Ci napisaliśmy dostaniesz powtórkę ~21.12.2017, a do tego czasu masz 212 filmików do przejrzenia (213 w drodze).
 10. Nie mam end screenów z waszej bitwy, ale mogę wrzucić całą jak już klan podejmie decyzję, że nie gramy więcej CB w tym sezonie. Nawet Ci wyślę PW
 11. Spoko. Jak się skończą klanówki to ja (może) wrzucę z 10 bitewek (Jak pozwolą ) na swój kanał będziesz miał co oglądać OM, TTT, OMNI, AAO, TWA.
 12. Jeden wieczór i +238 pkt W sumie 299
 13. Ten tryb jest tak wymagający, że nie możemy zdradzać pozycji naszych okrętów. Zwłaszcza nasze DD Zao musi pozostać utajnione Edit: Zobaczyłem replay i nie wiem co tam było nadzwyczajnego?
 14. Mam dziś dość po 2 bitwach. Takie teamy losuje, że nie wiem jak to nazwać. Belfastem na koniec wpłynąłem na naszego capa, że zbić i zdechnąć. Tylko dlatego udało się wygrać. Flint (wszystkie dymki poszły) i jeszcze musiałem okładać BBki, żeby wygrać na punkty... Czekam na klanówki, bo randoma na dziś wystarczy.
 15. Ja bym wziął IFHE pierwsze i tak stoisz za górkami