Jump to content

Viandinea

Players
 • Content count

  1,331
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6213
 • Clan

  [ALN]

About Viandinea

 • Rank
  Midshipman
 • Profile on the website Viandinea

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

3 Followers

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. Poziom na T10

  Najlepsze jest to, że zatopiłem Yugumo potem Ibuki, wziąłem C, wróciłem na B i koniec bitwy. W tym czasie capa A nikt nie przejął, a okręty tylko tak stały jak stały do końca bitwy.
 2. Poziom na T10

  "Trzyma poziom"
 3. hejka, możesz mi zrecenzować moje staty, tak po "polskiemu", chodzi mi o PR (ocenę osobista) z wows stats, wiem że WR jest żałosny ale jaka jest różnica w mojej grze pomiędzy krążkami 8 poziomu że np. na Atago mam:

  5a672b13da170_2018-01-2313_30_29-WoWSStatsNumbers-EU-regi74-Informacjeistatystykigracza-statystyki.thumb.jpg.ed01ef5b495ca9a17718ec384eaed0ab.jpg

  a np. na 

  5a672b75b795a_2018-01-2313_32_24-WoWSStatsNumbers-EU-regi74-Informacjeistatystykigracza-statystyki.thumb.jpg.8c8948e997dfc69660e20984b8d9896c.jpg

  przy podobnych innych statystykach, itd. itp.

  dzięki.

  1. Viandinea

   Viandinea

   Atago to stara premka, którą ma bardzo dużo graczy. Dzięki temu, że jest bardzo dużo osób, które zaniżają statystyki łatwiej jest o fiolecik robiąc nawet średnie wyniki (tak samo jest z Loyangiem) ;) Martel to świeża linia CA. Dużo osób ma już doświadczenie na innych krążkach co przekłada się na średnie wyniki. Zobacz sobie na przykład Flinta. Robiąc 80k damage i 2kille na bitwę jestem jasnoniebieski :) No, ale ten okręt to rzadkość i mają go tylko bardzo doświadczeni gracze.

  2. regi74

   regi74

   OK, dzieki, bo juz myslałem że cos robie lepiej na Atago niż na innych krażkach 

 4. 8 sezon rankingówek :)

  Sezon na VII będzie super. Atlanta trochę mi się przykurzyła, do tego Flint i Belfast
 5. 8 sezon rankingówek :)

  Przecież masz jeszcze czas. Ja z 6 do 1, zagrałem w sumie 56 bitew. To masz 8 na dzień i zrobione
 6. Nasze osiągnięcia

  Grinduję sobie RN CL, a tutaj coś takiego Wygląda to o wiele lepiej niż te marne naszywki.
 7. HMS Neptune Tier IX

  Jak do tej pory najgorszy ze wszystkich okrętów z drzewka. Mamy lepszy zasięg i reload niż poprzednicy, ale... spot 10,1 km, po strzale 6,6 km. Z daleka pociski lecą tak długo, że nic nie robimy, a z bliska nie możemy strzelać. Co chwilę muszę uciekać z dymku, bo idzie na mnie szarża. Mam tak naprawdę z 3km zapasu między 10,5 km a ~13-14 km. Jak nas złapie deska w zasięg spota to po nas, bo wszyscy w nas strzelają. Jest źle i nic tego nie wynagradza. Po tych zmianach z dymem powinien mieć mniejszy spot ~9,3 km. Wtedy po strzale miałby 5,6 km - 5,7 km i jakoś by to było. Jak skończę grind to jeszcze dopiszę jak wyszło w statach.
 8. HMS Edinburgh Tier VIII

  Niestety tak jak podejrzewałem okręt może i leprzy od Fiji, ale przez losowania czujemy się jakby był gorszy. Tam gdzie na Fiji dało się wyciągać bitwy itd, tam Edinem przy losowaniach na X nie jesteśmy w stanie nic zrobić. 19 bitew solo, a w tym: 6x na VIII, 3x na IX i 10x na X. ~52% gier gramy jako bottom tier, a tylko ~31% jako top. WR, damage, ilość zatopionych okrętów - wszystko gorzej niż na poprzednikach. Neptun odblokowany zobaczymy jak łapie cyty Edinburgh do sprzedania bez zastanowienia.
 9. HMS Fiji Tier VII

  Po rankingówkach stwierdziłem, że zrobię kolejną linię nim pojawi się split USN. Padło na RN CL. Leander był spoko - trochę mała siła ognia. Wsiadłem na Fiji i odleciałem 10 bitew i zrobiłem Edinburgha Zostawiam w porcie tak samo jak Leandera mimo, że mam Belfasta i Flinta to jednak naprawka + torpedy robią swoje. Świetny okręt. Co ciekawe sprawdziłem sobie MM i grałem 3x na VII, 4x na VIII i 3x na IX. Na samym początku miałem przegraną, potem 9 winów pod rząd. Po pierwszych 3 bitwach na VII już mnie więcej tam nie wrzuciło.
 10. 8 sezon rankingówek :)

  14, 14 bitew, żeby wbić 5 ostatnich gwiazdek! Chore! Dziś MM pojechał po całości. 3 radary vs. 0 w moim teamie. Kolejna bitwa u przeciwnika Loyang, Benson, Kagero. Ja mam Akizuki, Akizuki i Z-23! Zero, ZERO spota całą grę. Zrobiłem 20k i byłem pierwszy w teamie. Nagminnie mam 1-2 radary mniej lub nie mam żadnego. Każda bitwa gdzie DD i radary były wyrównane została wygrana. MM jest do zmiany ma być tyle samo BB z sonarami, CA z radarami i DD z sonarami po każdej stronie. Jak może wrzucić 2 radary i 2 sonary po jednej stronie, a po drugiej nic!? Na pocieszenie inni mają gorsze bitwy...
 11. 8 sezon rankingówek :)

  Kurde, a mi tylko 3 gwiazdki brakowały do rank 1 @Tiger1019 po prostu jak jest inny loyang w bitwie i jeszcze radary, to on niewiele wnosi. Ja zmieniłem na Takao i idzie rewelacyjnie.
 12. Ostrzał z niewidzialnych okrętów

  Ile razy ja tak strzelam w pancerniki będąc na krążku. Mam zasięg 15,8 km BB mnie goni, a ja strzelam do niego z 16 km. Rozrzut jest większy, ale i tak wpada damage i pożary Da się tak grać jak nie ma już DD lub ma się pewność, że jest on gdzie indziej niż my.
 13. Peny w deski

  Po tym wszystkim to chyba zrobię mój pierwszy filmik z komentarzem o całym działaniu HE, AP, kątowaniu, overmatchu, overpenach w cytadele (tak jest coś takiego), overpenach w śródokręcie BB (tak też jest coś takiego) i wszystkim innym związanym z zadawaniem damage, żeby następnym razem tylko w kółko wklejać link do filmu na youtubie.
 14. Peny w deski

  Może tak być, ale jest to bardzo, bardzo mało prawdopodobne. Czemu? W informatyce/programowaniu niczego się nie komplikuje. Wszystko jest upraszczane do granic możliwości, żeby w razie fuckupu można było łatwo to coś naprawić.
 15. Peny w deski

  Powinien liczyć osobno, a jak jest? Nie wiem, bo nie programowałem tego dla WG Nie ma logicznego sensu tego sumować wpada w 13 mm za mało do aktywacji pod danym kątem = overpena leci dalej w 19 mm to samo i 6 mm to samo. Pocisk nie miał się gdzie aktywować. Przeleciał przez cały okręt za 1350 damage. Obecnie mamy takie kwiatki, że jak przeleci przez 3 elementy to masz 3x 1350.
×