Jump to content

Dean__2

Players
 • Content Сount

  1,660
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8928

3 Followers

About Dean__2

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,958 profile views
 1. Dean__2

  [AAO] Against All Odds now recruiting!

  join the discord and pm me bud.. we will go through the process.. good day https://discord.gg/
 2. Dean__2

  0.8.1 - Radar

  @WG_Lumberjack Ja rozumiem te wszystkie zmiany prócz jednej. Workowi zabrali radar 9,9 km teraz 10km, bo DD nie ma jak uniknąć radaru, bo Worek miał spot mniejszy od zasięgu radaru. Teraz ma spot 9,8 km, a radar 9 km. Donskoi ma 12,57 km spot i 12 km radar ok prawie 600 m zapasu, ale Chapayev ma 10,37 km spot i 12 km radar! WTH?
 3. Dean__2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Wiecie, że możecie dać atak rakietami nim wyspotujecie DD? :) Spot DD>nawrót>atak>spot dd>korekta>atak rakietami i nie, celownik nie będzie wielkości BB.
 4. Dean__2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @WG_Lumberjack ograniczenie spota z powietrza o 20% to bardzo zły pomysł. Powinniście zmniejszyć spot o jakąś wartość np. 700 m. Obecnie wygląda to tak: Conqueror spot z powietrza: przed 12,34 km po zmianie 9,86 km Gearing przed 3,38 km po zmianie 2,70 km Czy przy każdej zmianie pancerniki muszą dostawać extra buffa? Kiedyś puszczało się samolocik i było się pewnym, że wyświecą się BB jakieś 12-15km od Ciebie. Teraz znów pojawią się niewidzialne pancerniki na 10 km. Dajcie zmianę wartości spota o te 700 m i tyle.
 5. Dean__2

  16 SEZON - Rankedy

  Zawsze można rozkładać buffy po równo lewa/prawa flanka i tak jak teraz symetrycznie u przeciwnika. Wtedy, żadna z flanek nie będzie pokrzywdzona, a może przy okazji nauczy dzielenia się na flanki na randomach.
 6. Dean__2

  16 SEZON - Rankedy

  Tak i było ok dopóki musiałeś być blisko buffa, a nie tak jak teraz gdzie nie jesteś to dostajesz bonus.
 7. Dean__2

  16 SEZON - Rankedy

  Szczerze mimo początkowego zachwytu był to mój najgorszy sezon. Głównie przez to, że większość bitew grałem DD. Poniżej przedstawię w punktach co powinno się zmienić w kolejnym sezonie. Każdy poziom bonusu do leczenia powinien leczyć STAŁA WARTOŚĆ HP, a nie %. Teraz wygląda to tak: Kitakaze - 23850 HP x 0,1% = 23,85 HP per tick /2 bonusy Mushashi - 97300 HP x 0,05% = 48,65 HP per tick /1 bonus Maksymalny poziom bonusu: Kitakaze - 23850 HP x 0,3% = 71,55 HP per tick Mushashi - 97300 HP x 0,3% = 291,9 HP per tick Kitakaze z 6 bonusami 71,55 HP, a Mushashi z 3 - 145,95 HP Czyli BB, który stoi sobie na krańcu mapy i w ogóle nie pomaga w przejęciu buffa dostaje 2x (pod koniec gry może mieć nawet 4 krotnie większy bonus) większą nagrodę od DD , który ryzykuje wszystkim, żeby zabrać np. heal na samym środku mapy. Gdzie tutaj jest promowane przez WG "high risk, high reward"?, bo nie moge tego dostrzec. Miałem kilkadziesiąt gier, gdzie widząc, że mam kumate BB wystarczyło w połowie bitwy (lub na samym początku) zginąć, ale tym samym zabrać jedynego heala i gra była wygrana - chyba nie tak to ma wyglądać? pkt 1. Zmiana wartości leczenia w zależności od poziomu: 1 - 20 HP per tick 2 - 40 HP per tick 3 - 70 HP per tick 4 - 100 HP per tick 5 - 140 HP per tick 6 - 180 HP per tick pkt 2. Zmiana (która była w wersji testowej i nie wiem czemu z tego zrezygnowano?) odległość w jakiej musisz być od buffa, żeby go dostać. Według mnie powinno to być max 10 km. Jak jesteś dalej to nie dostajesz nic, bo tak naprawdę nie pomagasz. Jeżeli BB z twojego teamu jest 10 km od buffa i przeciwnik tak samo tzn, że 2 BB są od siebie 20km!, a często stoją dużo dalej! pkt 3. Usunięcie bonusu do akceleracji silnika i przestawienia steru. DD nic na tym nie zyskują, CA już więcej (zwłaszcza te większe) za to BB po raz kolejny dostają niesamowitego buffa. pkt 4. Jeżeli zostawiamy bonus do akceleracji silnika i przestawienia steru, to powinno być coś co jest atrakcyjne dla DD, mniej dla CA i zbędne dla BB, np. % wzrost prędkości torped za każdy bonus. Część CA też na tym zyska, a BB wcale. 1 - 5% 2 - 10 % 3 - 15 % 4 - 20 % - 8 km od Kitakaze mają wtedy 91,2 kts, a Jutlanda 74,4 kts 5 - 25 % 6 - 30 % - 8 km od Kitakaze mają wtedy 98,8 kts, a Jutlanda 80,6 kts @WG_Lumberjack chciałem wpisać to do bieżącej aktualizacji, ale temat odnośnie rankedów jest zamknięty. @Ev1n chciałbym, żeby trafiło to gdzieś wyżej, dzięki.
 8. Dean__2

  Giulio Cesare

  Marudzicie. Zaufajcie WG przecież tak dobrze poradziło sobie z reworkiem CV. Zobaczycie, zmiana tieru na VI to jeszcze będzie buff, bo okręty na VIII mają więcej HP = więcej damage do zrobienia. @barula tak broniłeś reworka CV, a teraz masz wątpliwości odnośnie zmiany jednego BB? Na początku trzeba będzie się przyzwyczaić, ale jak już ogarniecie grę na VIII to może go wrzucą na VII tier. Tam jest jeszcze większa pula HP.
 9. Dean__2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Pierwsza rzecz do wywalenia to globalny spot z samolotów. Tylko CV powinno wiedzieć cel, a reszta widzi okręt na minimapie. Druga to elipsa od rakiet. Powinna być wielkości pancernika, a nie DD. Tak, żeby deska dostawała małe obrażenia, CA większe, a BB największe. Obecnie 1 nalot na DD to - 3-5k HP, to tak jakby BB dostał za 20-25k. Przy czym sporo DDków nie ma nawet naprawki.
 10. Dean__2

  16 SEZON - Rankedy

  Ja się cieszę, że Black ma taką słabą opinię Wczoraj nie było z kim grać. Może dziś już będzie lepiej, a jak nie to w tygodniu dopiero. Weekend - nie graj rankedów.
 11. Dean__2

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Trafiłem na gracza w DD. 2 minuta gry 11,5k wsadzone i kolejny nalot już leci po biedaczka Czy to będzie fun na Live?
 12. Dean__2

  CW 4 sezon

  Akurat MM nic nie robi prócz losowania teamów z podobnym elo, a typy okrętów go nie interesują
 13. Dean__2

  CW 4 sezon

  Bardzo dobry pomysł to ta mgła wojny. Nie wiesz ile BB, CA, DD ma przeciwnik dopóki nie wyspotujesz okrętów. Bardzo by to zmieniło grę.
 14. Dean__2

  CW 4 sezon

  Jeden z gorszych sezonów przez hidden elo i nieumiejętny podział na ranking A i B. Smutne, ale prawdziwe.
 15. Dean__2

  16 SEZON - Rankedy

  DDki będą miały ciężkie życie z Seattle, Buffalo i innymi radarowcami. Nic wam nie da dym i mały spot, bo wystarczy, że te okręty dostaną 1-2 bonusy do camo i zaraz po ich spocie będziesz dostawać radar. Będzie to samo co z Worcesterem przed nerfem radaru
×