Jump to content

___DONKSTER___

Players
 • Content Сount

  1,660
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8859
 • Clan

  [AAO]

3 Followers

About ___DONKSTER___

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,646 profile views
 1. ___DONKSTER___

  [AAO] Against All Odds now recruiting!

  join the discord and pm me bud.. we will go through the process.. good day https://discord.gg/
 2. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Zawsze można rozkładać buffy po równo lewa/prawa flanka i tak jak teraz symetrycznie u przeciwnika. Wtedy, żadna z flanek nie będzie pokrzywdzona, a może przy okazji nauczy dzielenia się na flanki na randomach.
 3. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Tak i było ok dopóki musiałeś być blisko buffa, a nie tak jak teraz gdzie nie jesteś to dostajesz bonus.
 4. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Szczerze mimo początkowego zachwytu był to mój najgorszy sezon. Głównie przez to, że większość bitew grałem DD. Poniżej przedstawię w punktach co powinno się zmienić w kolejnym sezonie. Każdy poziom bonusu do leczenia powinien leczyć STAŁA WARTOŚĆ HP, a nie %. Teraz wygląda to tak: Kitakaze - 23850 HP x 0,1% = 23,85 HP per tick /2 bonusy Mushashi - 97300 HP x 0,05% = 48,65 HP per tick /1 bonus Maksymalny poziom bonusu: Kitakaze - 23850 HP x 0,3% = 71,55 HP per tick Mushashi - 97300 HP x 0,3% = 291,9 HP per tick Kitakaze z 6 bonusami 71,55 HP, a Mushashi z 3 - 145,95 HP Czyli BB, który stoi sobie na krańcu mapy i w ogóle nie pomaga w przejęciu buffa dostaje 2x (pod koniec gry może mieć nawet 4 krotnie większy bonus) większą nagrodę od DD , który ryzykuje wszystkim, żeby zabrać np. heal na samym środku mapy. Gdzie tutaj jest promowane przez WG "high risk, high reward"?, bo nie moge tego dostrzec. Miałem kilkadziesiąt gier, gdzie widząc, że mam kumate BB wystarczyło w połowie bitwy (lub na samym początku) zginąć, ale tym samym zabrać jedynego heala i gra była wygrana - chyba nie tak to ma wyglądać? pkt 1. Zmiana wartości leczenia w zależności od poziomu: 1 - 20 HP per tick 2 - 40 HP per tick 3 - 70 HP per tick 4 - 100 HP per tick 5 - 140 HP per tick 6 - 180 HP per tick pkt 2. Zmiana (która była w wersji testowej i nie wiem czemu z tego zrezygnowano?) odległość w jakiej musisz być od buffa, żeby go dostać. Według mnie powinno to być max 10 km. Jak jesteś dalej to nie dostajesz nic, bo tak naprawdę nie pomagasz. Jeżeli BB z twojego teamu jest 10 km od buffa i przeciwnik tak samo tzn, że 2 BB są od siebie 20km!, a często stoją dużo dalej! pkt 3. Usunięcie bonusu do akceleracji silnika i przestawienia steru. DD nic na tym nie zyskują, CA już więcej (zwłaszcza te większe) za to BB po raz kolejny dostają niesamowitego buffa. pkt 4. Jeżeli zostawiamy bonus do akceleracji silnika i przestawienia steru, to powinno być coś co jest atrakcyjne dla DD, mniej dla CA i zbędne dla BB, np. % wzrost prędkości torped za każdy bonus. Część CA też na tym zyska, a BB wcale. 1 - 5% 2 - 10 % 3 - 15 % 4 - 20 % - 8 km od Kitakaze mają wtedy 91,2 kts, a Jutlanda 74,4 kts 5 - 25 % 6 - 30 % - 8 km od Kitakaze mają wtedy 98,8 kts, a Jutlanda 80,6 kts @WG_Lumberjack chciałem wpisać to do bieżącej aktualizacji, ale temat odnośnie rankedów jest zamknięty. @Ev1n chciałbym, żeby trafiło to gdzieś wyżej, dzięki.
 5. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Ja się cieszę, że Black ma taką słabą opinię Wczoraj nie było z kim grać. Może dziś już będzie lepiej, a jak nie to w tygodniu dopiero. Weekend - nie graj rankedów.
 6. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  DDki będą miały ciężkie życie z Seattle, Buffalo i innymi radarowcami. Nic wam nie da dym i mały spot, bo wystarczy, że te okręty dostaną 1-2 bonusy do camo i zaraz po ich spocie będziesz dostawać radar. Będzie to samo co z Worcesterem przed nerfem radaru
 7. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Mała edycja tematu
 8. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Sprawdziłem ten super system. Oto jak przyznawane są "gwiazdki": Poniżej TOP z ostatniego sezonu: Na szczycie listy mamy graczy, którzy zdobywają gwiazdkę w co 2-3 bitwie... Ja dziękuję za takie rankedy. Bot natrzaskał 1000 bitew i jest najlepszy. W WoWs byłoby to coś takiego: Wygrani / Przegrani 1. +2 / +1 2. +1 / 0 3. +1 / -1 4. +1 / -1 5. 0 / -1 6. 0 / -1 7. 0 / -1
 9. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  To jest esencja rankedów. Wystarczyło zrobić "nic" i byłaby wygrana. Odpłynąć w siną dal, ale GK grał na zachowanie gwiazdki i uwalił cały team. Solo przegrał wygraną grę. Ten filmik powinni zobaczyć ludzie w WG. Jaka patologia jest w tej chwili w tej grze. PS. Tu był filmik, ale jednak niezwiązany z tematem
 10. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  @Shiryaku Minotaur i Worcester zrobieni na zasięg
 11. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  @Sambor1966 RPF daje bardzo dużo informacji. Mam go nawet na Hindenburgu, bo zrezygnowałem z vigilance (które nic nie daje na deep water torpedoes). Wolę wiedzieć gdzie jest DD i ustawiać się do niego dziobem niż być ślepym. RPF nie mam tylko na Flint/Atlanta/Belfast/Stalingrad.
 12. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Pisałem Ci @Tiger1019 jakieś 3 minuty przed zgonem, że pora się wrócić zwłaszcza, że Gearing dostał detonację. No, ale też dobrze się stało Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale po stracie 2 DD byliśmy w przewadze i zamiast z tego korzystać to każdy już się chciał cofać To jest ta bitwa: Tracimy 2 DD, ale u nich spadł Worcester. Na prawej flance mamy Zao z Workiem, a u siebie 2 Worcestery z Republique (pozdro @Predator_PL). Przeciwnik na prawej flance ma przewagę DD (tylko vs. Worcester to żadna przewaga), ale na mojej my ją mamy, tylko trzeba się ruszyć No i druga sprawa, że za ten rajd ze spotowaniem i radarowaniem, to na koniec bitwy jestem ledwo w środku tabeli, bo drugi Worek na moim lub republice spocie tłucze damage na Yamato. System przydzielania XP jest po prostu zepsuty i nie wynagradza graczy za ich starania.
 13. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  @En_Vivo właśnie to jest ta różnica. Dużo Worków stoi za wyspą, nabija damage i przegrywa. Masz niszczyć deski i krążki, a na końcu BB. Spotować Zao/Des Moines jak jest możliwość, żeby je wykurzyć i wziąć capa.
 14. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  Renderuję bitewki. Później tutaj wkleję @En_Vivo i bitewka o rank1
 15. ___DONKSTER___

  14 SEZON - Rankedy

  @Don_Drapek 7 sezon. 76,25% na Clevelandzie.
×