Jump to content

kmkris1410

Players
 • Content Сount

  672
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10614
 • Clan

  [-PGS-]

About kmkris1410

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

984 profile views
 1. Nie myślałem że to napisze ale już wole te piszczące biuściaste mangowe dwunastolatki niż bląd aryjczyków w mundurkach od Mao i w berecikach z antenką.
 2. kmkris1410

  Okręty podwodne

  Mamy dwie możliwości. Pierwsza jest taka że po tym pożałowania godnym teście na żywym organizmie bitew rankingowych WG zakopie ten pomysł na długo i potem o nim zapomni. Druga możliwość jest taka że są już gotowe okręty podwodne premium do sprzedaży za realną walutę/dublony i zyski z tej operacji już są w stosownych tabelkach excela i szefostwo zaciera już rączki na myśl o premiach.
 3. kmkris1410

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Jaki? Czy jeden to znaczy że sam został na dwie submaryny?
 4. Dziwne, u mnie działa.... Mogłeś tylko napisać że u ciebie chodzi i dać skrót na jakiś fajny teledysk a nie na coop. To by tak samo nikomu nie pomogło ale zastanawiali byśmy się co do twojej inteligencji a tak to mamy pewność.
 5. Gdyż ponieważ jesteś nikomu niepotrzebnym pechowcem. Czy taka odpowiedź wystarczy? żart żart
 6. kmkris1410

  Biuletyn deweloperów do aktualizacji 0.10.8

  Węgrzy to właśnie mieli łodzie podwodne. Stacjonowały pod latryną w Satoraljaujhely czy jakoś tak. Było o tym w C.K.Dezerterzy. P.S. Albo to były Austriackie P.S.2. Albo indiańskie.
 7. kmkris1410

  WAR THUNDER DD, CA i BB

  Nie bez powodu w kosmos amerykanie najpierw wysyłali małpy a ruscy psa Łajkę. :-)))))))))))))))))))
 8. kmkris1410

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  od brakujących 3,80 zł na Cossacka nie wydałem na tą produkcję ani złotówki i nie planuje tego w przyszłości i taką postawe rekomenduje. Żadne łodzie podwodne tego nie zmienią. Być może latające spodki.
 9. kmkris1410

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Czarno widzę tą zabawę skoro: Niemiecki okręt podwodny U-69, Tier VI Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 57 do 73 węzłów. Niemiecki okręt podwodny U-190, Tier VIII: Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 62 do 77 węzłów. Niemiecki okręt podwodny U-2501, Tier X: Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 64 do 82 węzłów. Amerykański okręt podwodny Cachalot, Tier VI: Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 66 do 82 węzłów. Amerykański okręt podwodny Salmon, Tier VIII: Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 68 do 86 węzłów. Amerykański okręt podwodny Balao, Tier X: Zmieniono parametry torped: Prędkość zwiększono z 70 do 89 węzłów. Gołym okiem widać ze będzie totalna rozpierducha skoro WG kolosalnie zmienia podstawowe parametry. Nie tylko prędkości torped pozmieniali. Zmienili praktycznie wszystko. Czas działania hydrofonu zmienili z 45 do 60 sekund dla niemców a dla amerykanów z 30 do 45 s. Spot okrętów też powiększali o 1.5 km. To są kolosalne zmiany. Całkowicie inna rozgrywka. Czyżby gry na boty na serwerze testowym okazały sie niemiarodajne? Przeczuwam że czeka nas epopeja jak przy reworku lotni gdzie od pacza do pacza wszystko wywracane było do góry nogami. Siła opelotki od no fly zone do pukawek na kapiszony i z powrotem. Taaa. Czeka nas gorący koniec lata. dane za https://warshipy.pl/post/dev-blog-06-08-2021-st-0-10-7-zmiany-w-okretach-podwodnych
 10. kmkris1410

  Letnia wyprzedaż!

  Taka mała uwaga. Możesz nie podpowiadać? Jak sie to stanie, co piszesz, to będziemy tu na forum wiedzieć do kogo wysłać .... no wiesz ;-)
 11. kmkris1410

  [X] Gouden Leeuw

  Jeśli to przedsięwzięcie jest takie trudne to daj im namiar na gościa co zrobił tą stronkę: https://wows.mv-smirnov.org/ru/skills_0.10.0/ Może wykona usługę dla WG. Przy odrobinie szczęścia zrobi to za jakieś dublony albo za przysłowiowego Tirpitza więc dosyć tanio. Jest masa amatorów którzy robią takie rzeczy dla własnej przyjemności. Piszą mody itp. Ten jest przy okazji rosyjskojęzyczny więc dagawor powinien pójść w miare gładko bo to lekki obciach dla firmy że podstawowe sprawy leżą od pół roku i, jak to ująłeś: "Nie jest to priorytet" Pozdrawiam.
 12. kmkris1410

  Obrona przeciwtorpedowa

  Tylko niezorientowani albo egzemplarze próbujący zakrzywiać rzeczywistość. To jest bardzo ładna i dosyć przyzwoita zręcznościówka.
 13. kmkris1410

  Fijj

  Niestety żyjemy w czasie upadku kultury i edukacji. Okresie infantylizacji wszystkiego. Dlatego napisałem że jestem rozczarowany ale nie zaskoczony. Niestety obserwujemy upadek cywilizacji białego człowieka. Potrzeby wyższe są powoli wypierane. Obserwujemy powolne zezwierzęcenie. Nie chodzi sie do teatru ani muzeum. To dramat naszych czasów. Sam sporo zwiedzam i widzę że są ludzie którzy jadą do Paryża, Madrytu czy Londynu i na liście "must see" mają tylko knajpy. Żadnych "Luwrów", "Pradów" czy "Uffizich". Ludzie dla których galeria kojarzy się ze sklepem z ciuchami i śmieciowym żarciem z keefsi. Nieliczne głosy o tym zjawisku są całkowicie ignorowane. Nawet wychodzące z tego środowiska jak piosenka typu "jeść, pić, spać, jak tamagotchi" to taki fajowy, przepraszam "mega", kawałek do pogibania i zanucenia bez refleksji o czym ten tekst jest. Ale sie rozpisałem. Pozdrawiam.
 14. kmkris1410

  [X] Gouden Leeuw

  Możesz to przesłać "wyżej"? Jest sporo graczy którzy korzystali z tej stronki. Nie wiem od jak dawna w tym siedzisz ale wszystko co jest w tej grze prędzej czy później podlega zmianom. Może oddelegują do tego jakiegoś praktykanta czy stażystę. Pół dnia i gotowe.
 15. kmkris1410

  Fijj

  tak na marginesie, kim ty w ogole jestes? wait, nie odpowiadaj - po zastanowieniu, nie obchodzi mnie jakis forumowy random Nie interesuj się tym. To ci nie jest potrzebne. Niby nie obchodzi ale jednak zapytałeś! To obchodzi czy nie obchodzi? Zdecyduj sie człowieku. Zapytałem o brata bo dałeś fotke rzeźby na której Kain rozpacza po zabiciu swojego brata Abla. Taka historia biblijna. To jest do wygooglowania. Zaintrygowało mnie to bo to taka bezsłowna manifestacja była. Tylko ta fotka w poście. Teraz widzę że tego nie wiedziałeś i użyłeś tego z czystej ignorancji. Przyznam że jestem rozczarowany ale nie zaskoczony. Pozdrawiam.
×