Jump to content

kmkris1410

Players
 • Content Сount

  922
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13155
 • Clan

  [-PGS-]

About kmkris1410

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,436 profile views
 1. kmkris1410

  [IX] Black

  Mnie ten holender nie przekonuje. Popatrzyłem na kilku streamerów i spadł na liście życzeń za: 1. Alvaro de Bazan (bez kuponu), 2. Black (z wykorzystaniem kuponu bo pieruńsko drogi) i Tromp na 3 miejscu. Tromp to średni niszczyciel z ciekawym gimmickiem a Black to monstrum na rakedy na t9. Według mnie to nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Pozdrawiam.
 2. kmkris1410

  Po co grać rankedy? Chory MM

  ale może ulżyć.
 3. kmkris1410

  Na randomach nie da się grać....

  W srebrze jest idiotycz ..... identycznie. Miałem grę gdzie uformował sie lemming train i popłynął bohatersko zająć łatwego capa. Ja samotnie popłynąłem na capa trudnego. Ja zająłem mój, oni swój. Broniąc mojego zatopiłem wrogiego Simsa B a to był ich jedyny niszczyciel. Na tym kończą się dobre wiadomości. Mój Jervis bronił samotnie capa tamten kulawy lemming train obrał kierunek na róg mapy, wrogiego capa omijając dużym łukiem. Po co tam płyneli to nie wiem. Może coś tam miało być, nie wiem. Zajęty byłem rozpaczliwą obroną, torpedowaniem, dymkami, okazyjnym strzelaniem i ujadaniem na czacie bo już nie wytrzymałem. Moi zaczeli się sypać jak choinka po trzech króli a ja spodziewam sie kolejnego bana na czat. Po bitwie wyzbyłem sie resztek minusów do karmy i przeleciałem po statach. Same orły po 41-45 % winratio. Obraz nędzy i rozpaczy. Kiedyś rakedy to była próba skilla teraz próba odporności psychicznej i wytrwałości. Ja już nie pcham sie do złota bo zwyczajnie nie mam szansy obskoczyć odpowiedniej ilości kąpieli w tym szambie. Za mało gram. Teraz zgarniam tylko stal i dublony i daje sobie spokój.
 4. kmkris1410

  Latarniana aukcja: Admirał Uszakow i Sekiryu

  Mnie interesuje tylko czy wygram. Obstawiłem 360 000. Jak myślicie?
 5. kmkris1410

  operacja wilk morski

  oba mają wypasione noty :)
 6. kmkris1410

  Na randomach nie da się grać....

  11 na 11?
 7. kmkris1410

  operacja wilk morski

  Witam. Wpadł mi do ręki taki film z Dolfem Lundgrenem. Tytuł oryginalny "Operation Seawolf". Szczerze nie polecam. Fabuła sprowadza się do tego że Niemcy wynajdują do prowadzenia ubota wiecznie pijanego ruska (to właśnie rola Lundgrena) i ma przepłynąć przez hordy amerykańskich okrętów i zniszczyć Nowy York rakietą. Nie czepiajmy się że coś takiego można było zrobić dopiero sporo po wojnie. To jest holyłud a nie dokument historyczny. Podobnie należy przymknąć oko na fakt że to biedni niemcy którzy zostali napadnięci przez nazistów z marsa (chyba albo z antarktydy) i przez tych nazistów podbici i teraz muszą wykonywać ich rozkazy chociaż wcale tego nie chcą i ogólnie to nazistów nienawidzą i nimi gardzą ufffffff. Wracając do kapitana to gość non stop na alkoholowym odcięciu stoi w zatłoczonej kuchni (tak wygląda mostek, przynajmniej tak mi sie kojarzył na tym filmie) i wydaje polecenia. W zasadzie to tylko trzy: "wynurzenie", "zanurzenie" i "odpalić torpedę". Przynajmniej przez pierwsze 20 minut, bo tylko tyle dałem rade obejrzeć. Co do efektów specjalnych to efekt zrobił by furorę w latach siedemdziesiątych zeszłego stulecia. Teraz nieco trąci myszką. Tak że ten tego lepiej zabrać dziewczynę/żonę/kochankę na grzyby do lasu, narąbać metr drzewa na opał czy też skorzystać ze zniżki 50 procent na oczyszczającą lewatywę.
 8. kmkris1410

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  To do każdej takiej bitwy sporo dokładasz. Już flaga na detonację, prędkość i te dwie na podbicie palonka to 552 000 srebra na bitwę. Nie uwzględniam zniżki z kuponów. Pociesz się że wprawdzie to dopiero 4 pierwsze a te 4 kolejne są tańsze. Z grubsza, taka operacja, we flagach, kosztuje cie 800 - 850 tysięcy srebra. Jeśli bawisz sie w to dla zarobku to wypadało by żeby "utarg" z bitwy był na poziomie melona. Oczywiście pomijam koszt niebieskiej karty z premią ekonomiczną na +40% do kredytów która kosztuje 960 węgla. (po 9600 węgla w paczkach po 10 sztuk w zbrojowni). Dziennie, z 3 kontenerów z węglem wypada 1200 jednostek węgla a jak masz więcej szczęścia to 1600, 2000 lub max 2400. Oczywiście przy założeniu że tylko takie bierzesz. Jak by nie liczył na plik 10 kart z +40% do zarobku musisz grać od 4 do 8 dni. Ja bym sie zastanowił czy pływać obwieszony jak choinka. To że ludzie nie ogarniają to znana sprawa. Każdy z trybów gry wymaga innej strategii a nawet doboru innego okrętu. Przykładowo jest masa kapitanów którzy na bitwy rankingowe biorą dalekosiężne HE spamery żeby radośnie i bezpiecznie "palić z oddali" bo to działa na zwykłych randomach. Potem są wielce zdziwieni że drużyna im pada w 5 minucie gry. Jak ma nie paść skoro dd nie mają żadnego wsparcia bo jeden z drugim palant na Yoshino, Zao czy innym Hindenburgu stoi 18 km od capa i ma już 25 tysi dmg z pożarów które każdy pancernik bez problemu sobie wydrukuje naprawką. Co do operacji to nie gram w nie często i mam mgliste pojęcie. Ta o której piszesz to taka że na graczy płynie fala za falą czerwonych botów które trzeba jak najszybciej pacyfikować? Logiczne jest żeby brać okręty z dużym dpm'em na blisko najlepiej z torpedami.
 9. kmkris1410

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  Grasz taki obwieszony w bitwach z botami? Serio? To teraz sobie policz ile takie 8 flag co bitwe kosztuje srebra i czy tyle ugrasz na tej operacji. Nawet z niebieskim bonusem do zarobków zawieszonym na premce. Pozdrawiam.
 10. kmkris1410

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  Ja pływam na bieda-zestawie. Zawsze zakładam sierra mike (+5% do prędkości) i juliet charlie (na niewybuchanie). Jeśli mam konkretną naprawkę to zakładam india delta (+20% do naprawki) czyli praktycznie na brytyjskich krążkach i dd'kach. Jeśli zależy mi na podpaleniach to zakładam te co dają po pół procenta podbicia czyli victor lima i india x-ray. No i jeśli zależy mi na długości dymu kroczącym to zakładam x-ray papa czyli na makaronach i na Haidzie i Vampirze. Czasami, od wielkiego dzwonu, jak nie zapomne, to zakładam sierra bravo (na wydłużenie działania hydro o 10%), juliet whiskey (+15% na szanse zalania). Inne w zasadzie mogły by dla mnie nie istnieć. Póki co nie mam problemu ze srebrem więc tych nieużywanych nie sprzedaje. Może jak zaczne pływać na pancernikach to się przydadzą. Ogólnie to kupuje tylko jak sie odtworzą kupony na 50 i 25 procent zniżki. Pozdrawiam.
 11. kmkris1410

  Superkontenery - otworzyłem 16, kpina w żywe oczy

  Wczoraj zrobiła sie jakaś misja i dostałem superkontener steam. Nie zwykły, wowsowy, tylko szara duża skrzyneczka. ...... no i dostałem 100 sztuk flag november foxtrot czyli tych od -5% czasu przeładowania sprzętu eksploatacyjnego. Troche lipa bo miałem tego 1100 a teraz 1200.
 12. kmkris1410

  ORP Gdańsk.

  ORP piździ jak w kieleckim
 13. -15% i -30% to imho lekka lipa. W mendiaexpedcie jest do -50% :-). Choć przyznam że Asashio za 6650 dubli kusi. Niestety nie da sie przy tej ofercie wykorzystać kupon na -20%. Kota w worku tradycyjnie nie polecam i ostrzegam bo będzie płacz i zgrzytanie zębów w stylu: ".... a Heniek mówił że mu Stasiek fowiedział że Gienkowi fypad Pirpis a mi same szmaty i Makarov ....."
 14. nie zamierzam kontynuować polemiki bo to do nikąd nie prowadzi do niektórych osób nie dotrze na czym polega problem , ważniejsze jest to ze WG zauważy ze konieczne jest wprowadzenie na tego typu imprezach bezwzględnego ograniczenia 16+ lub nawet 18 + . To ja pomogę koledze. Jak piszesz część zdania którą chcesz zakończyć przecinkiem lub kropką, to po ostatniej literze nic nie robisz, nie wstawiasz spacji tylko naduszasz klawisz odpowiedzialny za wspomnianą kropkę lub przecinek. Dopiero po tym naciskasz spację ale tylko jedną! Teraz, już odprężony, możesz pisać kolejne zdanie lub część zdania. I uwaga ta procedura się powtarza. Nie należy o tym zapominać. Na wzór polecam otworzyć dobrą książkę. To taki przedmiot z dużą ilością kartek zadrukowanych textem. Czasami znajdują się jeszcze obrazki i/lub zdjęcia. Tam powinno być, z grubsza, tak jak napisałem. Pozdrawiam.
 15. kmkris1410

  Śmieciowe kontenery!!!

  No cichy nerff poszedł. Sam też tylko te biore i dawniej w kontenerze były 2 "worki" węgla po 400 teraz jest często tylko jeden.
×