Jump to content

Pyro2015defender

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3537
 • Clan

  [_PL_]

About Pyro2015defender

 1. Pyro2015defender

  Duża ankieta o reworku CV

  Co do zmian uważam że czekanie aż 45 sec(max co najwyżej 30sec) na start to za dużo bo wtedy lotnia ma mniej czasu na zrobienie dmg(teoretycznie) od pozostałych (star i znalezienie celu+atak) przypominam że przeciwnicy mogą przez ten czas rozpocząć formowanie grupek okrętów. I wtedy co zrobi lotnia zanim zakończy przygotowania do ataku eskadra padnie. I TA ZMIANA na CV Brytoli 8T redukcja obrażeń maksymalnych rakiet do 2100 kompletnie niepotrzebna (penetracja rakiet jest słaba a teraz jeszcze mniej dmg).
 2. A ja mam pytanko bo nie rozumiem jednej zmiany zmieniacie A gdzie poprawa skoków obrażeń AA bo z nimi jest problem. Nie rozumiem czemu znowu lotnie mają dostać kopa do bombardowania DD skoro i tak mają problem z obroną jeśli nie posiadają wolnej eskadry rakietowej. Ipod warunkiem że wykryje go zanim drań niepuści torped będąc wykrytym spot 2,5km wykrycia z powietrza. Mi się podoba zmiany w ekonomi bo lotnie według mnie mają nie co za słabe zarobki.
 3. Pyro2015defender

  Sklep premium w marcu: Prinz Eugen

  Mi na 25 wypadała misja na Hood Yorka i Edenburga
 4. Pyro2015defender

  Misje bojowe w marcu: Brytyjska siła

  No i teraz gracze z CV chowają się do portu i 1 etap maratonu Bye Bye
 5. Pyro2015defender

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Ostatnie zmiany dobiły CV są ślepe bezbronne i niecelne. Niema żadnego balansu który wprowadzacie zmiany które odganiają graczy od gry. Zacznijcie słuchać graczy a nie jakiś dzieciaków którzy niewiedzą jak radzić sobie z atakiem samolotów. Co to za balans gdy CV jest ślepe i nie może w żadnym wypadku się bronić ani atakować.
 6. Po tym aktu-alce 8.0.3 poważnie trzeba się zastanowić czy jest jakiś sens robienia CV. Bo teraz są ślepe niecelne i bezbronne przeciw DD.
 7. Po 5 bitwach rezultat taki samoloty ślepe nie celne. W tym momencie CV to darmowy DMG i EXP. dla przeciwnika. Brawo bardzo fajny rework usuncie lotnie bo to już ich koniec.
 8. Ciekawe jak CV ma się obronić przed DD jak teraz ma problem z trafieniami z rakiet podczas kiedy ona robi uniki spotowanie zmniejszone o 20% jasne samoloty widać już z daleka zanim one cokolwiek wykryją. Potrzebny jest balans AA a nie kopanie CV które dostają coraz bardziej po dupie. Samoloty w tym momencie spadają jak muchy są zbyt delikatne. Obrażenia od torped i zmiany w zalaniach jeszcze dobijanie celności oraz zmiany które jeszcze bardziej dobijają Lotnie ja się pytam kto i w jaki sposób zbiera dane"pomysły" na tak durne hotfixy do lotni. Czy NIEWIDZICIĘ ŻE ZMIERZACIE W ZŁĄ STRONĘ I ODDALACIE SIĘ OD CELU KTÓRYM MÓWILIŚCIE. CV z takimi zmianami nie mają szans na przyciągnięcie graczy czy utrzymanie obecnych.
 9. Pyro2015defender

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  Drogie WG Obecny rework wymagał tylko balansu AA nie totalnego rozbrojenia CV. Niszczycie własny tytuł zniechęcając ludzi do gry.
 10. Pyro2015defender

  Rework zalań, ankieta

  Czemu mi się wydaje z zmiany w zalaniach są spowodowane płaczem tych co nie umieją robić uników i dlatego płaczą. Niech zostawią mechanikę zalań tak jak jest i poprawią balans AA.
×