Jump to content

Pyro2015defender

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1932
 • Clan

  [_PL_]

About Pyro2015defender

 1. Pyro2015defender

  Sklep premium w marcu: Prinz Eugen

  Mi na 25 wypadała misja na Hood Yorka i Edenburga
 2. Pyro2015defender

  Misje bojowe w marcu: Brytyjska siła

  No i teraz gracze z CV chowają się do portu i 1 etap maratonu Bye Bye
 3. Pyro2015defender

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Ostatnie zmiany dobiły CV są ślepe bezbronne i niecelne. Niema żadnego balansu który wprowadzacie zmiany które odganiają graczy od gry. Zacznijcie słuchać graczy a nie jakiś dzieciaków którzy niewiedzą jak radzić sobie z atakiem samolotów. Co to za balans gdy CV jest ślepe i nie może w żadnym wypadku się bronić ani atakować.
 4. Po tym aktu-alce 8.0.3 poważnie trzeba się zastanowić czy jest jakiś sens robienia CV. Bo teraz są ślepe niecelne i bezbronne przeciw DD.
 5. Po 5 bitwach rezultat taki samoloty ślepe nie celne. W tym momencie CV to darmowy DMG i EXP. dla przeciwnika. Brawo bardzo fajny rework usuncie lotnie bo to już ich koniec.
 6. Ciekawe jak CV ma się obronić przed DD jak teraz ma problem z trafieniami z rakiet podczas kiedy ona robi uniki spotowanie zmniejszone o 20% jasne samoloty widać już z daleka zanim one cokolwiek wykryją. Potrzebny jest balans AA a nie kopanie CV które dostają coraz bardziej po dupie. Samoloty w tym momencie spadają jak muchy są zbyt delikatne. Obrażenia od torped i zmiany w zalaniach jeszcze dobijanie celności oraz zmiany które jeszcze bardziej dobijają Lotnie ja się pytam kto i w jaki sposób zbiera dane"pomysły" na tak durne hotfixy do lotni. Czy NIEWIDZICIĘ ŻE ZMIERZACIE W ZŁĄ STRONĘ I ODDALACIE SIĘ OD CELU KTÓRYM MÓWILIŚCIE. CV z takimi zmianami nie mają szans na przyciągnięcie graczy czy utrzymanie obecnych.
 7. Pyro2015defender

  [UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

  Drogie WG Obecny rework wymagał tylko balansu AA nie totalnego rozbrojenia CV. Niszczycie własny tytuł zniechęcając ludzi do gry.
 8. Pyro2015defender

  Rework zalań, ankieta

  Czemu mi się wydaje z zmiany w zalaniach są spowodowane płaczem tych co nie umieją robić uników i dlatego płaczą. Niech zostawią mechanikę zalań tak jak jest i poprawią balans AA.
×