Jump to content

HalSteiner

Players
 • Content count

  334
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2987
 • Clan

  [MIRKO]

About HalSteiner

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Aj waj, ja bym kupił z dwa pakiety gdybym dostał taką promocję. Ah szkoda :D
 2. Rozgrywka i zmiany w grze.

  Ale kolega zapytał jak się zachować w starciu sam na sam z Shimakaze. A nie jak do tego doprowadził, bądź jak unikać takich sytuacji.
 3. Rozgrywka i zmiany w grze.

  Ja też rzondam łoci podwodnych, ale żeby na tych premkowych jeszcze okna zamontowali!
 4. Okręty, duble, smocze flagi. Czekam na kolejny zrzut smoczych flag. Przy okazji, ponoć za tydzień zaczyna się summer sale w premium shopie. Na Reddicie lata temat.
 5. Gnievnyj ma już kilka klonów w WoWs, naprawdę liczę na to, że wszystkie zostaną potraktowane buffem tak samo. Zwłaszcza Anshan. Zrobi się z niego jeszcze lepsza deska.
 6. Jean Bart

  Must have.
 7. Alsace, tier IX

  Czyżby w świetle nadchodzącego nerfa tym bardziej opłacało się robić build pod pomocniczą? Poddaję pod dyskusję. Szkoda mi trochę, bo uwalony zostanie fajny pancernik.
 8. Problem w tym, że Haida i Mass zbierają całkiem ciekawe opinie :D
 9. Prinz Eitel Friedrich

  Z tego co pamiętam, to miał ciekawą sigmę. Ale mam już dość premkowych pancerzy u niemców, K Albert, Szary, Tirp, po co mi kolejny? Zwłaszcza, że jak chcę popłynąć premką z VI tieru to biorę albo Pertha albo Warspite albo Arizonę ;)
 10. Ale akurat z tymi okrętami AFK, które całą bitwę stały na spawnie, a dopiero na koniec się "nagle" uaktywniły po otrzymaniu obrażeń, to prawda. Sam spotkałem się z taką sytuacją kilkukrotnie.
 11. HMCS Haida(tier VII Commonwealth)

  Pierwsze wrażenia - HE mieli równotierowe deski dość szybko. Na rankedy zdecydowanie silny okręt.
 12. PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Letnia wyprzedaż na Steamie trwa, jest promo -60% na Hearts of Iron IV. Grand strategy od studia Paradox. Warto kupić, jeśli ktoś jeszcze nie ma, a lubi strategie. Zwłaszcza, że następne DLC będzie ściśle związane z bitwami morskimi i marynarką :)
 13. Kontenery - Dyskusja

  Moduł na pelotkę :)
 14. Kontenery - Dyskusja

  Już chyba 4/5 w tym roku - 7 dni premki.
 15. Model biznesowy WG wykorzystuje ludzi o niskiej zdolności do samokontroli. Ale jak komuś sprawia frajdę kupowanie pixeli, to kim ja jestem, by go oceniać? Nie zawracałbym nikomu głowy. Zwłaszcza, że sam wydałem niemałą sumę na WoWsa i nie spinam się, pomimo tego, że wiem, iż jest dokładnie tak, jak pisze @Zlociutk1. De facto według EULA wypożyczamy okręty 3D i jak WG zamknie interes, to zostaniemy z niczym. Z zainwestowanej kasy, czasu i potu zostaje nic. Robert Kiyosaki w książce pt. Bogaty ojciec, biedny ojciec mądrze pisał o różnicy pomiędzy wydawaniem pieniędzy na aktywa i pasywa. Okręty 3D to skończona definicja pasywów. Ale jak komuś to sprawia frajdę, to mam to w rzyci, mnie sprawia (w granicach rozsądku) i mam w rzyci co drugi powie
×