Jump to content

HalSteiner

Players
 • Content count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1908
 • Clan

  [MIRKO]

About HalSteiner

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Cheaterstwo

  A bo i o czym tu rozmawiać, tak po prawdzie. Może zabrzmi to prowokująco, ale w WoWsie cheaterstwo praktycznie nie istnieje! Margines marginesu.
 2. Katalog frustracji

  Niektórzy z tego forum mogliby w tym topicu cytować samych siebie i to wielokrotnie :D
 3. Cheaterstwo

  @Radeckij @Odo_Toothless Wydaje mi się, że cheaty i tajemnicze-zestawy liczą się właściwie tylko w klanówkach. Oczywiście, to nie jest mniej szkodliwe. Ale w zwykłych randomach mamy niezawodne balansowanie poprzez wybryki MM i RNG ingerujące we wszystko. Ktoś musiałby być niespełna rozumu, by płacić za tego typu mody, bo z "grą" i tak nie wygra.
 4. Nowe Rankingówki w WOT a WOWS

  Niech Drwal wyśle to wyżej. Trzeba wprowadzić tą bardzo dobrą propozycję.
 5. Kronstadt IXT

 6. Soviet battlesh... cruiser Kronshtadt

  Looks interesting enough, do want.
 7. Hindenburg

  Dzięki za dobrą radę! Pomysł połączenia modułu na przeładowanie i EM bardzo mi się podoba.
 8. Hindenburg

  Czy strzelec wyborowy na Hindim to strata punktów? Mam na Yorcku kapitana i ustawiam go powoli pod niemiecką 10tkę. Póki co mam PT, EM, SI i CE. Docelowo taki build -> http://shipcomrade.com/captcalc/1100000001100010000001000000010119?sid=4179539760 Ale kombinuję, że jakby wywalić Jack of all trades i PM, to miałbym trzy punkty na Vigilance albo DE.
 9. Asashio + DWT = niewypał?

  Dość dziwny wybór z przydziałem go na tier ósmy. Asashio był projektem na którym Japończycy bazowali tworząc Kagero. Choć różnice były niewielkie, to nie uzasadnia to umieszczenia Asashio na tym samym tierze, co inne - skuteczniejsze niszczyciele. Pomysł z torpedami uważam za fanaberie, a wzięcie go do bitwy za sabotaż. Powinien był trafić na tier 7. Przy jego słabym AA będzie ulubionym niszczycielem wysoko tierowych lotnisk.
 10. Eh i znów weekend...

  Daj spokój, ino dwie bitwy? Graj dalej, na pewno RNG się poprawi i będzie dobrze.
 11. Wybitnie niesprawiedliwy MM - studium przypadku.

  Gra zdecydowanie ma parę problemów, pewnie każdy gracz nadaje innemu priorytet w rozwiązaniu. Jak dla mnie - rankedy są chyba najbardziej świeżym i palącym problemem, zwłaszcza z racji tego, że sezon skończył się parę dni temu. Ale rozwiązania, które należałoby zastosować dla tego trybu gry, pewnie trzeba by od razu przenieść na inne. A to już wiąże się z niemałą rewolucją. Dlatego nie wiem czy jest sens smarować rozbudowane posty na ten temat, zwłaszcza, że już inni i bardziej doświadczeniu to tu to tam dali swoje pomysły. Rozchodzi się głownie o: sprawiedliwość MM pod względem rozłożenia skilla i radarów/hydro, przebudowę nagradzania xp dla niszczycieli, które spotują i zajmują capy, przebudowę nagradzania gwiazdkami na taki system, który będzie powodował mniej frustracji.
 12. Francuskie pancerniki.

  Krótka recka na temat francuskich BB od LittleWhiteMouse. http://shipcomrade.com/news/384/deep-throating-a-baguette.html
 13. Francuskie pancerniki.

  A wyszły już?
×