Jump to content

HalSteiner

Players
 • Content Сount

  363
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3422
 • Clan

  [MIRKO]

About HalSteiner

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

552 profile views
 1. HalSteiner

  MM na VIII tierze

  Po analizie moich bitew na tierze 8, zauważyłem, że od ostatniego patcha faktycznie jest zmiana. Częściej ląduje na tier 6-7 jako top tier, być może czas MM się trochę wydłużył, ale efekty zdecydowanie są. Jak dla mnie bardzo pozytywna zmiana.
 2. HalSteiner

  Stalingrad - "Pleb" vs Unicum

  Stalingrad podlega zasadom RNG i MM zupełnie tak samo jak pozostałe okręty. To jest główny czynnik balansujący. Wejście Stalinem do bitwy nie oznacza naciśnięcia "win button". Poza tym, ceny okrętów dostępnych do kupienia za stal są takie, iż po uzbieraniu funduszy z tej płatnej kampanii itp., można by kupić ino jeden okręt. Są jeszcze inne - nie zobaczymy przecież nagle zalewu MM przez okręty "stalowe". Według mnie, unicumy jeszcze bardziej pogarszają sprawę, robiąc aferę o Stalina, bo przez to okręt zyskuje jakąś mityczną wręcz wartość, tak jakby każda salwa oddana z jego dział miała kończyć się dewastującym, a wraże pociski odbijały się seryjnie od jego pancerza. To jest *tylko* okręt, jeden z wielu. A tak - każdy będzie chciał go mieć! WG tu prowadzi biznes i mogą przecież sprzedać za $$$ co im się żywnie podoba. Zainteresowani niech wyciągną wnioski na przyszłość. Ja rozumiem, że można czuć rozczarowanie, że po trudzie grindowania pewnego okrętu, który początkowo był reklamowany jako "wyjątkowy", nagle zostaje on udostępniony szerszemu gronu i to na o wiele lżejszych warunkach zdobycia. Ale tak naprawdę, czy w tym wypadku nie jest się winnym pewnej naiwności i poniekąd ślepej wiary w to, co obiecuje WG? Powtarzam, to jest biznes. PS: Poza tym, k****, to jest tylko gra.
 3. HalSteiner

  hultaji / lobuzjeden

  Plan dobry jest
 4. That's a lovely coupon. I need it. I also got another one today, I bought 30k doubloons with the first one and I think I will use the second one on premium time.
 5. HalSteiner

  Vanguard and Dreadnought are in the shop...

  Look, this ship looks fun and all but I refuse to buy another T8 premium with T8MM being such a mess.
 6. HalSteiner

  hultaji / lobuzjeden

  Chyba jak sobie narysujesz w kajecie.
 7. HalSteiner

  USN BBs need buffs

  Direct buffs to ships will affect only silver tech tree ones. Buffing certain modules like guns (upcoming IJB gun buff for instance) will take effect across whole nation.
 8. HalSteiner

  What is going on with the game?

  Funny thing because frankly this weekend was most uncommon, for me at least. I won most battles, lost a bit too, but I didn't see that many usual potato players. Maybe MM favored me this time? Not sure, I stick to tiers VI, VIII and X.
 9. HalSteiner

  hultaji / lobuzjeden

  Event pierwszej jakości, dziękuję @lobuzjeden za organizację, zebranie licznego grona widzów oraz stworzenie rodzinnej atmosfery Będę odwiedzać, podoba mi się! Podziękowania należą się również WG i dzobo za nagrody, graty dla zwycięzców!
 10. Może masz za mało bitew i musisz więcej poćwiczyć, żeby karować swoje drużyny. Nie snułbym takich teorii spiskowych o przestawieniu wajchy.
 11. HalSteiner

  100 Rocznica Niepodległości

  Hehe jest taki mem "I'm not saying it was aliens... but it was aliens", pasuje jak ulał do "to nie jest akcja typu 'Polska przejmuje WoWs', ale Polska przejmuje WoWs"
 12. HalSteiner

  100 Rocznica Niepodległości

  Generalnie podany przez Ciebie opis przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. No to będzie event jak się patrzy, pasuje!
 13. HalSteiner

  100 Rocznica Niepodległości

  Podoba mi się ten pomysł, taki community event :)
 14. HalSteiner

  100 Rocznica Niepodległości

  Dorobek polskiej marynarki wojennej wypada dość blado, w porównaniu do innych krajów, które są obecne w WoWs. Podkreślam - w porównaniu, natomiast nie zapominam o służbie i poświęceniu cywilów i marynarzy MW RP , którzy brali udział w zmaganiach IIWŚ. Im podziękuję 11 listopada. Nie słyszałem, żeby WG coś planowało i właściwie nie widzę uzasadnienia dla takich planów. Polska nigdy nie była potęgą morską, tak jak dajmy na to - Japonia czy UK. Jeśli zaś chodzi o świętowanie tej rocznicy konkretnie w WoWs, to po prostu wypłynę Błyską i postaram się zatopić jakiegoś Niemca
×