HalSteiner

Players
 • Content count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1008

About HalSteiner

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile HalSteiner

Profile Information

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Ja zacząłem grać w R6Siege niedawno... i tylko się wkurwiam, bo ciągle mnie ubijają jak dziecko
 2. Przepieron, jak ty to robisz, że masz same 100% skuteczności? RNG sprzyja widzę, losuje pomidory same wpływające pod lufę! ;)
 3. Zastanawiałem się, ale recenzje na Steamie odrzucają. Zamiast tego zaszyłem się w Rainbow Six Siege.
 4. fdz

  Spoko, ja i tak mam staty chujowe póki co. Ale szukałbym w przyszłości klanu, który też gra inne rzeczy np FPS i strategie itp.
 5. fdz

  W co jeszcze gracie klanowo? Na przykład z gier multi na Steamie?
 6. U mnie też się nie pojawiły.
 7. Pytanie na co teraz przesiądą się zrezygnowani kierowcy krążków. Jeśli oleją DD i pójdą w BB, to przemiana w World of Battleships będzie gotowa.
 8. Właściwie możnaby każdy okręt ukazać jako OP montując kille z jednej bitwy w ten sposób. Szczerze mówiąc, teraz nawet skątowany krążek będzie mógł chyba łatwo paść od kilku takich salw HE.
 9. Pływa dzisiaj ktoś Belfastem i obserwuje co się dzieje z losowaniem MM? Z tego co widzę dzisiaj dość faworyzuje bycie top tierem.
 10. WG naprawiło BB meta
 11. A tobie co człowieku dolega, jesteś z pokolenia zafascynowanego danielemagicalem, czy po prostu nie wyniosłeś kultur osobistej z domu, bo jej tam nie było?
 12. U mnie GameCenter właśnie ruszyło ze ściąganiem aktualizacji.
 13. Dla użytkowników MK i Belfasta. Z devbloga. ST, Smokes, IFHE and Radar update. Radar changes have been reverted. IFHE fire chance penalty for 139mm+ guns have been reverted to -3%. The penalty for smaller caliber remains decreased (-1%). Detectability changes remain. These settings combined will be tested in update 0.6.11 ST.
 14. Gra ktoś w Rainbow Six Siege? Po free wekendzie ta gierka naprawdę mnie zainteresowała, miła odmiana od CSGO. Zastanawiam się czy kupić, ale nie ma za bardzo z kim grać.
 15. WG chapeau bas, no no. Ale ruch.